امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

خوشحالم که مقاومت کردی و می خوای شاه باشی داداش،شبت خوش با آرزوی بهترینها. 303
 سپاس شده توسط
Khansariha (45) چی شده ماجراجو جان Hanghead 
نبینم غمت رو
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 1:43)ماجراجو نوشته است:
(1399 آبان 7، 1:40)آبـی نوشته است: Khansariha (45) چی شده ماجراجو جان Hanghead 
نبینم غمت رو

شکستم 809197ps94ijjhwg Tears
لعنت

Khansariha (8) آروم بـــــاش پـــسر
الان کجایی؟ ازت می‌خوام سریعا محل لغزش رو ترک کنی.
هر چیزی که وسوسه‌ات میکنه رو از خودت دور کن لطفا 63

با من تکرار کن
یک دم عمیق. چند ثانیه مکث. بازدم با تمام قدرت
دوباره
دوباره
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 1:50)ماجراجو نوشته است:
(1399 آبان 7، 1:43)ماجراجو نوشته است:
(1399 آبان 7، 1:40)آبـی نوشته است: Khansariha (45) چی شده ماجراجو جان Hanghead 
نبینم غمت رو

شکستم 809197ps94ijjhwg Tears
لعنت

بدترین موقع شکستم الان فقط باید صبر کنم 
اصن دیگه تو این اتاق لعنتی نمیخابم 
حس خوببی نداره  ادم تنهاس خیلی بده

بیا در این لحظه سعی کنیم خستگی رو به چشم‌هامون بیاریم ماجراجو جان. موافقی؟
قول میدم فردا اول وقت توی طوفان با کمک بچه‌ها، شکست امشب رو ریشه‌یابی می‌کنیم. باشه؟ 53258zu2qvp1d9v 
نظرت با چند تا آهنگ خواب‌آور چیه؟
علاوه بر موضوع بالا، نظرت چیه چند تا از خاطرات خیلی خوبمون رو برای همدیگه تعریف کنیم؟
من اینجا کنارت هستم. مهم تر از همه خدا کنارته. پس تنها نیستی 302 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
آقای ماجراجو اشکال نداره
دوباره شروع میکنین
هیچ اشکالی نداره
خدا داره نگاهتون میکنه و میدونه ناراحتین از اتفاقی که افتاده
اگر فیلتر شکنی  یا اینستایی چیزی دارین لطفا پاک کنین
بیاین کانون کلی جای خوب داره
میخواین چندتا جک براتون بگم
صبر کنین دیشب یه چندتا پیدا کردم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
۲ تا نفر بانک میزنن.

اولیه میگه بیا بشماریم.

دومیه میگه هاااا حال داریا ، شب تو اخبار میگه
Gigglesmile

بابام هر شب از جلو در بانک رد میشد بوق میزد
نگهبان بانک خیلی عصبانی میشه  جلوشو میگیره میگه چته هر شب رد میشی هی دستتو میذاری رو بووووق آزار داری ?

میگه:نه پولام تو بانکتونه میترسم خوابت ببره

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
این دقیقا بابای منه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v گفتم؟ تنها نیستی؟
بانو دختر پاک هم اینجا هستن تا کمک کنیم همه چی حداقل یک‌ذره بهتر بشه...

من برات چند تا آهنگ آرام‌بخش و خواب‌آور آماده کردم. کمک می‌کنه ذهن آروم بشه

( 1 )
( 2 )
( 3 )
( 4 )
( 5 )
( 6 )
( 7 )
( 8 )

53258zu2qvp1d9v سرچ گوگل رو با خیلی ترفند‌های مختلف میشه کنترل کرد. سر فرصت در موردش صحبت می‌کنیم. باشه؟

الان چطوری داداش جان؟ اگر نمی‌تونی حمام کنی اشکال نداره. اصلا اشکال نداره. اگر امکانش هست لباس‌هات رو عوض کن که خدایی نکرده - خدایی نکرده دوباره افکار وسوسه انگیز سراغت نیان.
و خب پاییزه و فصل سرما. اگر خواستی جایی غیر از اتاق بخوابی امشب حتما خودت رو گرم نگه دار که باز هم خدایی نکرده اتفاقی نیوفته بخاطر فصل سرما... 302
 سپاس شده توسط
بیاین چندتا عکس قشنگ نگاه کنین  49-2

[تصویر:  u204825_.jpg]

[تصویر:  b942353_.jpg]

[تصویر:  m784399_.jpg]

[تصویر:  g417490_.jpg]

[تصویر:  i859691_.jpg]

سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 2:07)ماجراجو نوشته است: بچه ها شبتون بخیر مرسی از دلداری هاتون خیلی ناراحت شدم از خودم
من دیگه کفه مرگمو بزارم بخابم ببخشید
تورو خدا از ته دلتون دعا کنید برام

302
قبل خواب به کلمه به خدا بگید ببخشید بسه
من مطمئنم خدا شما را میبخشه بازم بهتون فرصت میده جبران کنید
شب بخیر 302 302 302302

سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 2:07)ماجراجو نوشته است: بچه ها شبتون بخیر مرسی از دلداری هاتون خیلی ناراحت شدم از خودم
من دیگه کفه مرگمو بزارم بخابم ببخشید
تورو خدا از ته دلتون دعا کنید برام

Hanghead ماجراجو جان این چه حرفیه برادر من... Shy 
ما مثل یک خونواده‌ایم. وقتی یکی از اعضا دچار ناراحتی یا غمی بشه تنهاش میزاریم؟ معلومه که نه! حمایتش می‌کنیم. کنارش می‌مونیم. تا بتونه دوباره روی پای خودش بایسته.
یادت باشه که هر شکست مقدمه‌ی پیروزی بزرگی هست... به شرطی که ازش درس بگیریم...
فردا توی طوفان منتظرت هستیم برادرم... 302 یادت نره بهمون سر بزنی ها...

من از ته دل برات کلی انرژی مثبت میفرستم. سعی کن امشب رو خوب بخوابی و ذهنت رو آروم کنی

خیلی مراقب خودت باش. خیلی زیاد
53258zu2qvp1d9v 53
 سپاس شده توسط
کاش ادم هیچ وقت وسوسه نمیشد 53258zu2qvp1d9v لعنتی حداقل با یه روش جدید بیا وجدانا خودت خسته نشدی همش یه جور وسوسه میکنی ادمو البته در هر صورت بازی رو باختی چون من قوی ترم  پس در نتیجه خفه شو لطفا تو هیچی نیستی
یا ابلفضل دیونه شدم با خودم دارم حرف میزنم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
خب اون کارش وسوسه کردنه اینقد وز وز میکنه تا وا بدی ..
راه‌حلش اینه تغییر مکان بدی جای شلوغ بری و اگه میتونید حتما برید بیرون تا یکی دوساعت دیگه برگردید دیگه خبری ازش نخواهد بود
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 17:41)majid78 نوشته است: Hanghead Swear1

الان اذان شد هااا نماز بخونین ،میشه نماز اول وقت و ب کلی از ذهنتون میپره 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
قبول باشه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان