امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

پیرمرد های تو مترو و اتوبوس و پارک هم همینن،اصلا پیری بد دردیه،جنسیتم نمیشناسه 65
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 13، 23:40)_رعنا_ نوشته است: Hangheadشدم شکل پیرزن های تو مترو و اتوبوس و پارک. که همش دوست دارن با یکی حرف بزنن
من بسی تحت فشارم. فشارهای زیادی روم بوده. الانم خسته ام. همه چی هم دم دست و مناسب برای شکست
کسی هست یه ذره حرف بزنیم از این حس و حال در بیام.
دیگه مغزم کار نمیکنه
809197ps94ijjhwg نکنه بشکنم 
حوصله هیچی ندارم واقعا هیچی
1276746pa51mbeg8j

متن که خوندم یاد یه خانوم محترم پیر افتادم که چند سال پیش دیدمشون ،البته اون منو دید در واقع منو شکار کرد!!
رژ لب قرمز هم زده بود vayy 
خدا سرتون نیاره اول شروع کرد از تموم عروساش درد و دل کرد بعد شروع کرد از دختراش حرف زدن و بعدش زمان شاه و ... آخرش اینجوری شده بودم Khobam 

البته بلا نسبت شما گفتم 
اینجا که میتونید راحت صحبت کنید چرا فشارو روی خودتون نگه میدارید با بچه ها صحبت کنید اروم تر میشید
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 13، 23:42)shine نوشته است: من دنبال کمپین باز شدن یادداشت هاتون بودم خانم رعنا،شما که اینجایین،چه خبر؟
302یک دنیا ممنونم ازتون. منم در حال جواب دادن بودم. بسی خوب و به موقع گفتین. قشنگ حواسم پرت پرت شد. یک دنیا ممنونم ازتون . بسی زیاد خدا خیرتون بده 302
(1399 اسفند 13، 23:44)shine نوشته است: هر چی که دم دست باشه که نباید بهش دست زد،مگه نه؟ 4chsmu1
4chsmu1 فکر کنم. از بچگی این حرفا زیاد بود. مخصوصا برای خوراکی های خوشمزه
(1399 اسفند 13، 23:49)shine نوشته است: پیرمرد های تو مترو و اتوبوس و پارک هم همینن،اصلا پیری بد دردیه،جنسیتم نمیشناسه 65

Khansariha (13)پیرمردها خیلی بده
Khansariha (13) واقعا دیگه آدم نمیدونه بهشون بخنده ، نخنده چی بگه

یک دنیا ازتون ممنونم. من با پست شبانه روزی کلا از فاز شکست اومدم بیرون. یک دنیا ممنونم
بی نهایت ممنون مرد جوان 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
یه حس بد
شاید برای نزدیک شدن به یه روز بد
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
صحبت با پیرمردا برا من جذابه،از حسرتاشون میگن،از موفقیتاشون،شجاعتاشون،حماقتاشون،کوله باری از تجربه رو به دوش می کشن و دنبال جایی می گردن که زمین بزارنش و بازش کنن و نشونت بدن.
 سپاس شده توسط
نقل قول: متن که خوندم یاد یه خانوم محترم پیر افتادم که چند سال پیش دیدمشون ،البته اون منو دید در واقع منو شکار کرد!!
رژ لب قرمز هم زده بود [تصویر:  vayy.gif] 
خدا سرتون نیاره اول شروع کرد از تموم عروساش درد و دل کرد بعد شروع کرد از دختراش حرف زدن و بعدش زمان شاه و ... آخرش اینجوری شده بودم [تصویر:  khobam.gif] 

البته بلا نسبت شما گفتم 
اینجا که میتونید راحت صحبت کنید چرا فشارو روی خودتون نگه میدارید با بچه ها صحبت کنید اروم تر میشید
Khansariha (13)خانوم محترمش قشنگ بود
Khansariha (49) از این مدلیا 

یک دنیا ممنونم . بسی ممنونم ازتون . الان خیلی بهترم. کلا از فاز دیدن تصاویر مستهجن اومدم بیرون
رفتم تو فکر عروسک پیرزن 4chsmu1
چقدر  عروسکای قشنگ دارن
[تصویر:  112371791.jpg]

[تصویر:  bc21d554_de76_4f8f_8da9_77f85dc62bed.jpg]

الببته من این سبکی میپسندم 4chsmu1
[تصویر:  images.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ولی یه چیزی،دقت کردین،پیرزن ها از پیرمرد ها هوش و حواسشون بهتره؟
شاید مورد هایی که من باهاشون برخورد کردم اینجوری بودن. 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
نقل قول: یه حس بد

53258zu2qvp1d9vقشنگ جان اگر دوست داری بیشتر ازش حرف بزن
خواهشا یادت نره با خ.ا فقط بدی ها بیشتر میشه. هیچی درست نمیشه

نقل قول: صحبت با پیرمردا برا من جذابه،از حسرتاشون میگن،از موفقیتاشون،شجاعتاشون،حماقتاشون،کوله باری از تجربه رو به دوش می کشن و دنبال جایی می گردن که زمین بزارنش و بازش کنن و نشونت بدن.

راست میگید 53258zu2qvp1d9v
دارم به حرفاشون فکر میکنم
53258zu2qvp1d9v
بسی تجربه دارن
Hangheadکاش بیشتر به حرفاشون گوش بدم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: ولی یه چیزی،دقت کردین،پیرزن ها از پیرمرد ها هوش و حواسشون بهتره؟

شاید مورد هایی که من باهاشون برخورد کردم اینجوری بودن. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
Khansariha (13)
موردهای شما این مدلی بودن. موردهای من هر دو مدلشون بسی حواس جمع ان
اصلا خیلی حواس جمع ان  
ماشالله

سپاس شده توسط
حالا خوبه فردا کمپین حمایت از سالمندان بیاد در اورژانس کانون رو ببنده Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 14، 0:11)shine نوشته است: صحبت با پیرمردا برا من جذابه،از حسرتاشون میگن،از موفقیتاشون،شجاعتاشون،حماقتاشون،کوله باری از تجربه رو به دوش می کشن و دنبال جایی می گردن که زمین بزارنش و بازش کنن و نشونت بدن.
آخ گفتی 
بعضیاشون خیلی گل هستن درس زندگی رو با تجربه ای که دارن برات میگن
فوق العاده

(1399 اسفند 14، 0:10)Setareh tarik نوشته است: یه حس بد

خدا نکنه
چرا اینطور نباشه ؟

نقل قول: یه حس خوب 
شاید برای نزدیک شدن به یه روز خوب تر 317 

نقل قول: یه حس خواب آلوده

شاید برای نزدیک شدن به یه دیر از خواب بیدار شدن لنگ ظهر
نقل قول: یه حس عالی

شاید برای نزدیک شدن به یک پنج شنبه عالی

نقل قول: یه حس قرمز

شاید برای نزدیک شدن به یه روز  پر توت فرنگی 4chsmu1

شما هم با کلمات بازی کنید 
سعی کنید روحیتون رو عوض کنید 49-2
امشب چقدر به کمپین علاقه مند شدم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 14، 0:20)shine نوشته است: حالا خوبه فردا کمپین حمایت از سالمندان بیاد در اورژانس کانون رو ببنده Gigglesmile

Khansariha (13) جان خودتون اورژانس پناهشگاه امن منه درشو نبندین
4chsmu1 قول میدم دیگه هر پیرمرد پیرزنی اومد قشنگ به حرفاش گوش بدم 42

سپاس شده توسط
عجب شبیه امشب 18

سلام
چه خبر خوبین؟
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
 سپاس شده توسط
ولی خوب راستش دوست ندارم پیر بشم،دلم نمی خواد آیینه عبرت باشم،شما چی؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: شما هم با کلمات بازی کنید 

سعی کنید روحیتون رو عوض کنید [تصویر:  49-2.gif]
53258zu2qvp1d9v چه کار جالبی انجام دادین
اتفاقا آقای چکاوک shine هم قبلا از این کارا میکردن
خیلی کار جالبیه من بسی دوست دارم
ستاره جان هستی یا رفتی؟

نقل قول: امشب چقدر به کمپین علاقه مند شدم [تصویر:  4chsmu1.gif]
راستش را بگید قراره رئیس کمپین چی باشید
چه پیشنهادهایی بهتون شده 4chsmu1
تجربه اتونم به نظر میاد خوبه 4chsmu1

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان