امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

نقل قول: حالا که اینقدر تجربیاتت شبیهه بیا بگو وقت هایی که توی رشد دادن زندگی بعد یک تلاش همه جانبه که نهایت توانست در عمل و اجرا و برنامه ریزی بوده و طولانی مدت که خیلی خسته ت کرده چه می کنی؟

این هم یک نوع شکسته به نظر من.

بدون توجه ب همه چ ،حتی تو بدتربن وضعیت میام اتاقم در و میبندم ،گوشیم و میذارم رو حالت پرواز تمام ارتباطاتم و قطع میکنم و بی وقفه کتاب میخونم ‌.تا زمانی ک چشم هام خشک بشه و بسوزه کتاب میخونم .بعدش ک ب خودممیام برمیگردم مینچیسم ک کجام ،چ ب چیه و چیکار میتونم بکنم و اونموقع درستش میکنم .
من برعکس تو دیگه دنبال کسی نمیگردم ک کمکم کنه ، دنبال دوستی ،عشقی خانواده ای ک همراهیم کنند ‌.این شارژ شدن و میذارم گذر روز ها شارژم کنه .زیاد دیگه دنبال شارژ شدن نمیرم .
ب جاش کارهایی رو ک لازمه انجام میدم .

نقل قول: انشاالله که همه پسر دخترا کانون توی سنین جوانی به رابطه برسند  به جز خودم [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

منم حساب کنید  53258zu2qvp1d9v 

اورژانس شد اسپم اما زیادم اسپم نشدن ها ،چون فقط ک وسوسه و خ ا آدم و اورژانسی نمیکنند  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
بسیار خب پس ادامه ش رو می برم شبانه روزی
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام
حس میکنم یه جوری شدم یکم ترسیدم 
نمیتونم کاری انجام بدم انگار قفل شدم
چند روز قبل از شکست قبلیم اینطوری شده بودم
خدانکنه دوباره اون روزا برگرده  117
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 18:12)Setareh tarik نوشته است: سلام

چ جوری شدی؟ Hanghead
قفل نشدی ،حس میکنی ک اونم الکیه . شمارش معکوس کن زود بلند شو برو دست و صورتت و بشور ، ده تا دراز نشست برو . ده تا پروانه . چند تا نفس عمیق بکش . یکمم تو آینه خودت و نگاه کن و از خودت تعریف کنی یادت رفته Khansariha (69)
 سپاس شده توسط

سلام  303 

این از وساوس شیطان هست  daghighan هی به شما میگه دوباره قراره ...
و شما می پذیرید ؟  17 

بنظر من تلقینات خودتونه بیشتر ! 

مشکل چیه ؟ بنظرتون دلیل قفل شدنتون رو میدونید؟ ممکنه دلیلش فعالیت فیزیکی باشه ؟ 
بنظرتون با یه خورده  استراحت بهتر نمیشید ؟
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 18:15)یاقوت نوشته است:

چ جوری شدی؟ Hanghead
قفل نشدی ،حس میکنی ک اونم الکیه . شمارش معکوس کن زود بلند شو برو دست و صورتت و بشور ، ده تا دراز نشست برو . ده تا پروانه . چند تا نفس عمیق بکش . یکمم تو آینه خودت و نگاه کن و از خودت تعریف کنی یادت رفته Khansariha (69)

نمیدونم یجورایی اصلا نمیتونم بلندشم  Shy 
نمیتونم بلند شم اصلا وای نمیدونم چجوری بگم
تعریفی ندارم  Khansariha (60)
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
یه جمله هیچکاری رو دوست ندارم انجام بدم نمیدونم چرا تا خالا اینطور نشده بودم بعد از ترکم یکم خوف برم داشته یجورایی میلم هم به کارای بد بیشتر شده چون کارای خوبی که انجام میدم خیلی کم شدن
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 18:19)Setareh tarik نوشته است: یه جمله هیچکاری رو دوست ندارم انجام بدم نمیدونم چرا تا خالا اینطور نشده بودم بعد از ترکم یکم خوف برم داشته یجورایی میلم هم به کارای بد بیشتر شده چون کارای خوبی که انجام میدم خیلی کم شدن

شما تکنیک های  مهندسی معکوس مولانا رو میدونید  Muscular  ؟ ؟ 
متاسفانه هنوز اثبات نشده ، ولی بنظر خودم این تکنیک های من بی نظیره !

توضیحش یکم طولانیه  42 الان خدمتتون ارائه میدم ، شاید کمکتون کرد  303
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 18:28)مولانا نوشته است:
(1400 فروردين 5، 18:19)Setareh tarik نوشته است: یه جمله هیچکاری رو دوست ندارم انجام بدم نمیدونم چرا تا خالا اینطور نشده بودم بعد از ترکم یکم خوف برم داشته یجورایی میلم هم به کارای بد بیشتر شده چون کارای خوبی که انجام میدم خیلی کم شدن

شما تکنیک های  مهندسی معکوس مولانا رو میدونید  Muscular  ؟ ؟ 
متاسفانه هنوز اثبات نشده ، ولی بنظر خودم این تکنیک های من بی نظیره !

توضیحش یکم طولانیه  42 الان خدمتتون ارائه میدم ، شاید کمکتون کرد  303

ممنونم بفرمایین
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
ببینید ، ما از این اعتیاد آسیب های روحی و جسمی زیادی دیدیم  Hanghead ، مثلاً به من توی درس خواندن خیلی ضرر رسوند ! ولی الان از طریق درس خوندن حتی میتونم وسوسه هام رو رفع کنم !

حالا شما که می‌فرمایید میلتون به کارهای بد زیاد شده ، باید از تکنیک مهندسی معکوس استفاده کنید ! 

شما میدونید معنویت در وجود انسان بُعد های مختلفی داره ، که هر کدوم به نحوی روی بقیه هم تاثیر میذاره ! ما با صدقه دادن میتونیم بخش عظیمی از احساس گناهی که از قبل از ترک و در همین دوران ترک همراه ماست رو از بین ببرید ! 

ولی میگید من و صدقه ؟ 

ببینید شما روزی 2 هزار تومن بتونید پس انداز کنید ،  2 هفته ای میتونید 28 هزارتومن صدقه بدید ! 
28 هزار تومن ، میشه 28 تا ماسک سه لایه ( اما با تخفیف  4chsmu1 ) میتونید 28 تا ماسک رو به یه نیازمند بدید! 

چقدر خوشحال میشید اون لحظه ! 

در کل میخوام بگم که مثلاً با صدقه دادن ، نماز اول وقت ، قرآن خوندن ، به شرطی که باور داشته باشید که کمکتون میکنن ! باور داشته باشید که خدا میبینه دارید کار خیر میکنید ، دستتون به سمت خیر میره ! کم کم می‌بینید هر کاری میکنید نمیتونید دست از کار خیر بردارید .!

پس نتیجه ، هرجا که آسیب دید از خ .ا. توی زندگیتون ، همون رو محکم و استوار شروع کنید به نو سازی و تلاش بیشتر ! 

اذان ما رو داره میگه ، چه عالی میشه همین الان نماز اول وقت بخونید  302 

موفق باشید .
 سپاس شده توسط
صدقه هم میدم بله ممنونم ازتون
بله پیش ما هم اذان دادن الان میرم
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
46
روم نمیشد بیام ولی خیلی داغونم
کسی هست
واقعا دلم میخواد بشکنم تا یه ذره آروم بشم
نمیتونم دیگه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 23:18)_رعنا_ نوشته است: 46
روم نمیشد بیام ولی خیلی داغونم
کسی هست
واقعا دلم میخواد بشکنم تا یه ذره آروم بشم
نمیتونم دیگه

سلام رعنا خانم جان
حالت چطوره این همه تلاش یه لحظه همه رو بدی بره آخه ؟
الان چیکار میتونی کنی ؟
یه کار که خم سرگرمت کنه هم بهت احساس ارزش بده 
غذا خوردن هم خیلی خوبه تا واسه من که امروز مفید بود مدیونی فکر کنی شکمو هستم  4chsmu1
الان به نظرم بهترین کار خوابه بگیر بخواب فردا پر انرژی بیدار شو کارهات رو انجام بده
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
نقل قول: سلام رعنا خانم جان

حالت چطوره این همه تلاش یه لحظه همه رو بدی بره آخه ؟
حالم بده
فکر یه لحظه آروم نمیشه
فقط میخوام فرار کنم 
از همه بدبختی هام فرار کنم یه چند دقیقه آروم بشم
دیگه واقعا کم آوردم
حوصله هیچی و هیچ کس را ندارم جز شکست
46
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
شکست علاوه بر حوصله ی عالمه هم تایم میخواد .
میشکنی ،کثیف میشی ،از خودت بدت میاد ،بی حس و لمس میمونی ،فکر میکنی خیلی بدبختی بعدش عین ربات میری حموم (اونم اگه از شکشت ها سیر شده باشی ) ،بعدش باز حس پوچی میکنی ،بعد میگی اینبار میشه و باز میری شروع کنی و این شروع تازه خودش چند هفته ظول میکشه تا ده روز و رد بشه  53258zu2qvp1d9v
چرا میخوای بشکنی؟کمتر وارد این چرخه تنهایی ناراحتی و شکست شو .
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان