امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام نیما جان
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 3، 9:40)NIMA GUYRACER نوشته است: شکست به حساب میاد خ.ا بکنم؟
الان خیلی تحریکم

ایول که اومدی اورژانس قدم خیلی بزرگی برداشتی 49-2  53
اره شکست محسوب میشه
ولی من اینجام که حرف بزنیم...
کسی هست به من کمک کنه سلام
هجوم وسوسه ها
تو نت بزنین گناه رائفی پور
چند تا کلیپ که تو آپارات داره نگاه کنین 
خیلی تاثیر داره
Swear1  نه به شیطان Swear1
بزنین لهش کنین
چقدر شکست Khansariha (60)
بسه دیگه Swear1
اصلا برین حرم امام رضا 2uge4p4
دیگه وقتی حرم باشین یادتون میره همه چی 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
میخواهید حرف بزنیم؟
بگید اوضاع چطوره؟
من هستم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 خرداد 4، 15:06)yazahra نوشته است: هجوم وسوسه ها

سلام به یازهرای گل 53
چه خوب کردی اومدی کانون
الان میزنیم باهم سرویسشون میکنیم Khansariha (58)

تنهایی؟
وسوسه چی داری؟ کلیک و سرچ و فیلم؟ 
اگه وسوسه فیلم داری برو یه دوش اب سرد بگیر 5 دقیقه ای و برگرد
اگه هم حالشو نداری مداحی
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
سلام سلام من هستم 

چی شده ؟
میدونین متاسفانه من وسوسه هام جوریه انگار یه دفه صد نفر حمله میکنن بعد یه دفه همه فرار میکنن Swear1
نقل قول: میخواهید حرف بزنیم؟
بگید اوضاع چطوره؟
من هستم
خیلی ممنونم من کلا اورژانسی میشدم نمیومدم کانون ولی تجربه کسب کردم صحبت خیلی کمک میکنه من در حال حاظر تنها در اتاق در حال مبارزه

نقل قول: سلام به یازهرای گل [تصویر:  53.gif]
چه خوب کردی اومدی کانون
الان میزنیم باهم سرویسشون میکنیم [تصویر:  khansariha (58).gif]

تنهایی؟
وسوسه چی داری؟ کلیک و سرچ و فیلم؟ 
اگه وسوسه فیلم داری برو یه دوش اب سرد بگیر 5 دقیقه ای و برگرد
اگه هم حالشو نداری مداحی
سیلام بر رفیق نازنین خوبم تو چطوری حقیقت وسوسه پ.ن هست دمت گرم بزن با جومونگ دهن شیطانا سرویس کنیم
حتما دوش میگرم مداحی هم وقت وسوسه نمیتونم گوش بدم

نقل قول: سلام سلام من هستم 

چی شده ؟
سلام خیلی ممنونم وسوه پ.ن افتاده به جونم
 سپاس شده توسط
نقل قول: میدونین متاسفانه من وسوسه هام جوریه انگار یه دفه صد نفر حمله میکنن بعد یه دفه همه فرار میکنن [تصویر:  swear1.gif]
کلیپ های رائفی پور چند تا شکل از شیطان هم میاره
آدم حرصش میگیره دلش میخواد بزنه لهش کنه. چندش. بدم میاد ازش Swear1
شیطان ۱۰۰ نفرم باشه جون نداره. اون فقط دعوت میکنه. ولی شما میتونین قبول نکنین Khansariha (69)

(1400 خرداد 4، 15:18)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: میدونین متاسفانه من وسوسه هام جوریه انگار یه دفه صد نفر حمله میکنن بعد یه دفه همه فرار میکنن [تصویر:  swear1.gif]
کلیپ های رائفی پور چند تا شکل از شیطان هم میاره
آدم حرصش میگیره دلش میخواد بزنه لهش کنه. چندش. بدم میاد ازش Swear1
شیطان ۱۰۰ نفرم باشه جون نداره. اون فقط دعوت میکنه. ولی شما میتونین قبول نکنین Khansariha (69)
تو کامپیوترم کلی کلیپ تلنگر دارم ولی همت صفر Hanghead
اره واقعا شیطان خیلی حقه بازه
اره خوب به خاطر همین دعوتاس متاسفانه من به لذت عبادت نرسیدم اگه رسییده بودم دعوت شیطان برام مزه نداشت Hanghead
(1400 خرداد 4، 15:13)yazahra نوشته است: میدونین متاسفانه من وسوسه هام جوریه انگار یه دفه صد نفر حمله میکنن بعد یه دفه همه فرار میکنن Swear1

از منم همین طوره...از همه همینطوره دیگه  Gigglesmile
یه لحظه یهویی شک به آدم وارد میشه فکر شیطنت آمیز به ذهن آدم خطور میکنه....همون یه لحظه رو یکم مکث کنی نفس عمیق بکشی حواستو پرت کنی میره تا چند دقیقه بعد دوباره  Gigglesmile

مث مگس میمونن...هرچی میزنیشون دوباره برمیگردند...باید پاشی یه نههههه گنده بگی مگس هابرند دیگه تا چند ساعت نیاند...شایدم چند روز
یه نههههههه گنده
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
Hanghead  ما هر روز بارها نماز میخوانیم چون یادمون میره. اون کلیپ ها برای اینه که هی تکرارشون کنیم
اتفاقا الان وقت استفاده کردن ازشونه
به خدا نشون بدین که دنبال پاکی هستین 49-2
من خودم صبحی اینو گوش دادم. خیلی کمکم کرد
به خودم گفتم به جای سرچ بد و دیدن چندتا فیلم مضخرف که بعدش به خدا بگی غلط کردم بیا یه رائفی پور گوش کن. اصلا قرار گذاشتم با خودم اول سه تا رائفی پور گوش کنم بعد بیینم چی میشه
حالا امتحان کنین
جمعه قراره پرونده اعمال برسه دست امام زمان. شما که نمیخواهید امام زمان را غصه دار کنین. 
پاشید بزنین تو دهن شیطون. 
امام زمان جمعه شد پرونده را خواند ناراحت شد. اون وقت چی  Khansariha (60)

نقل قول: سلام خیلی ممنونم وسوه پ.ن افتاده به جونم

به خدا هیچی نداره ...

من پارسال این موقع برای اولین بار دیدم ...

بعد از یه مدتی هم حالم بهم خورد از بس که پوچه ...

تازه عذاب وجدانش هم ...

روح آدمو تیره میکنه ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان