امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

Please

من بازم اومدم  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
کاری هست که دوست داشته باشید انجام بدین؟
 سپاس شده توسط
سلام چی شده هنوز بهتر نشدین
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 8، 19:26)yazahra نوشته است: سلام چی شده هنوز بهتر نشدین

نه هنوز ...
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 8، 19:25)سفیر بهشت نوشته است: سلام
کاری هست که دوست داشته باشید انجام بدین؟

دارم انجام میدم ولی گویا کافی نیست ...
 سپاس شده توسط
باید کمی دنیا را بیخیال شد و به سوی نماز رفت مخصوصا نمازی که دوسش دارید مغرب و عشاء 49-2
 سپاس شده توسط
خوانندگی هم شاید جواب بده[تصویر:  904_ufm7.gif]
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 8، 19:30)آبی آسمانی نوشته است: دارم انجام میدم ولی گویا کافی نیست ...

قرآن آرامش میده اگه حوصله دارید
دو رکعت نمازم اگه حوصله دارید خیلی کمک کنندست
و اینکه میتونید فیلم یا انیمیشن ببینید یا با یکی از دوستان صحبت کنید.
 سپاس شده توسط
از صبح تنها بودم ولی نشکستم
الانم تقریبا تنهام
وسوسه ندارم
ولی هم ناراحتم هم عصبانی
دلم میخواد یه جوری اون شهوتی که خاموشش کردم و فقط بیدار کنم
میترسم از ایده هایی که تو سرمه و بخوام دوباره اجراش کنم
کفتم بیام اینجا
میدونم ته این کارا همین پوچی ایه که الان توشم
ولی دیگه بریدم
فقط دلم میخواد یه لحظه بی دغدغه باشم
نه خودم برام مهمه نه دوست دارم مهم باشه اونم الان
فقط میخوام این ساعت ها تموم بشه و من بازنده نباشم برای همین اومدم اینجا

تا حالا شده وسوسه نداشته باشین ولی دلتون بخواد وسوسه را ایجاد کنین؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام سلام چه خوب که اومدین دمتون گرم Khansariha (69)
ماشاءالله اراده کردین و به خاطر پروندهع اعمال که قراره جمعه برسه دست امام زمان عزیز پاک موندین ایول یه تلاش موفق در تنهایی 317
چرا میخوایید اون شهوت را بیدارش کنید اون کلیپ استاد رائفی پور را که فرستادید دارید
به خدا اصلا نمی ارزه این همه گناه تهش چی شد بزارید یکم حال خوب داشته باشید و یکم از زندگی لذت ببرید
 سپاس شده توسط
نقل قول: تا حالا شده وسوسه نداشته باشین ولی دلتون بخواد وسوسه را ایجاد کنین؟
به خاطر اینه که اون شیرینی ظاهری گناه را هنوز تو دلمون نگه داشتیم برید یه وضو با اب یخ بگیرید و سریع سوره لقمان را بخونید
منم گاهی این جوری بودم ولی فقط همون لحظه بعدش گفتم چرا من که تا این جا اومدم برای یک لحظه چرا امام زمانما ناراحت کردم
چرا در حق خودم ظلم کردم
خدایا ای کاش خواب بود و نشکسته بودم
 سپاس شده توسط
الان وسوسه برای چیه
برای عکس یا فیلم؟
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 9، 21:21)yazahra نوشته است: سلام سلام چه خوب که اومدین دمتون گرم Khansariha (69)
ماشاءالله اراده کردین و به خاطر پروندهع اعمال که قراره جمعه برسه دست امام زمان عزیز پاک موندین ایول یه تلاش موفق در تنهایی 317
چرا میخوایید اون شهوت را بیدارش کنید اون کلیپ استاد رائفی پور را که فرستادید دارید
به خدا اصلا نمی ارزه این همه گناه تهش چی شد بزارید یکم حال خوب داشته باشید و یکم از زندگی لذت ببرید

دقیقا مشکل اینه که چیزی نیست تو این زندگی که لذت بخش باشه
فقط خواستم اون شهوت را بیدارش کنم اندکی آرومم کنه همین
واقعا حق میدم به خودم که بشکنم
فکر نکنم این پاکی چند ساعتی که الان بهش تن بدم چیز ارزشمندی باشه تو پرونده سیاهی که دارم
اندکی هم فکر مینم خدا صدام را نمیشنوه
بر عکس روزای قبل رابطه ام با خدا خوب نیست
ترجیح میدم برم ناکجاآباد تا آروم بشم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 9، 21:26)yazahra نوشته است: الان وسوسه برای چیه
برای عکس یا فیلم؟

من دیگه خیلی بد شدم
دنبال عکس و فیلم نیستم
بیشتر دنبال رفتن به نا کجا آبادم
از ترس خراب شدن همه چی دوباره اومدم همینجا

سپاس شده توسط
سلام خانوم رعنا
بهتون افتخار میکنیم که توی این شرایط میاین اورژانس ، احسنت ، این خیلی عالیه...
و اینکه اگه دلتون گرفته یا حالتون خوب نیست یا...
در اینجور مواقع ما باید از خدا کمک بگیریم...
اره ... ما بنده خدا هستیم و خدا قسم خورده که بندشو رها نکرده...
اگه شما باهاش حرف بزنید و درد دل کنید و سعی کنید خودتونو خالی کنید اینقدر نسبت به شما مهربون و دلسوزه که انگار فقط همین یه بنده رو داره...
سعی کنید اشک بریزید با خدا صحبت کنید یقینا صدای شمارو میشنوه و به حرفاتون بیشتر از هر کسی گوش میده...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان