امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 مهر 26، 13:45)عارفه نوشته است:
(1400 مهر 26، 13:41)بنت الهدا نوشته است: سعی میکنم  عاشقانه بخونم  ولی  نمیشه  اثلا نمیشه  نمیدونم چرا انگار خدا باهام قهره Khansariha (60)

خب زورکی که نمیشه قربونش 4chsmu1
نه خدا باهات قهر نیس.
بلکه داره میگه گاماس گاماس.
با عجله که نمیشه. 49-2

بار اول   که ترک کردم  اخه  خیلی  خوب بود    اذان  میداد مگه میشد من وایستم  الان  اصلا  نمیدونم کی اذان میده  خیلی  دورشدم  از خدا  دلیلشم  نمیدونم واقعا  با گناه های ریز ریز  یهو میبینی کلی دور شدی  و حسرت  میخوری 
این دوری  برا من  مثل قهره  فک کن  یه  دوست خیلی خوب داشته باشی  هر روز  باهاش  حرف بزنی  یهو ببینی هرچی حرف میزنی داد میزتی محلت نمیده
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
بنت الهدی عزیز اینکه چندین نفر هم زمان انلاین بودن و اینهمه لاهکار خوب بهت دادن به نظرم معنیش اینه که خدا اتفاقا خییییلی هواتو داره.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 مهر 26، 13:55)Roza_r نوشته است: بنت الهدی عزیز اینکه چندین نفر هم زمان انلاین بودن و اینهمه لاهکار خوب بهت دادن به نظرم معنیش اینه که خدا اتفاقا خییییلی هواتو داره.

رزا  جان  من  ناسپاسی  نکردم   خیلیم  خوب بود ولی  من خودشو  میخوام  خوده  خوده  خودش  اون  حس   نزدیکی  اون حسی که اگاه بودم   اون حسی  که از تمام  جهان  احساس  بی نیازی  میکردم  و پر از ارامش بودم
سلام
منم اینطوريم اولش سه سال پيش 5 ماه ترک بودم و قبلشم چیزای دیگه رو خیلی وقت بود ترک بودم اصلا یه جو فوق العاده ای بود ولی یه روز پکیدم الان باز اول کارم منم حس میکنم اونطوری فوق العاده نمیشه اما یه فرق بزرگ با اون موقع دارم من اون موقع برا رضایت خدا خیلی تلاش میکردم و پیکان زندگیم سمت خداو اهل بیت بود اما الان.....
حالا یه چیزی اصلا شما خانوم بنت الهدا این کارارم میکنید جواب نداده؟
چاره چیه؟ نا امیدی؟
یا صبر و کوشش بیشتر؟
البته حواستون باشه وسواسیو افسرده نشید تو این راه
(1400 مهر 26، 13:52)بنت الهدا نوشته است:
(1400 مهر 26، 13:45)عارفه نوشته است:
(1400 مهر 26، 13:41)بنت الهدا نوشته است: سعی میکنم  عاشقانه بخونم  ولی  نمیشه  اثلا نمیشه  نمیدونم چرا انگار خدا باهام قهره Khansariha (60)

خب زورکی که نمیشه قربونش 4chsmu1
نه خدا باهات قهر نیس.
بلکه داره میگه گاماس گاماس.
با عجله که نمیشه. 49-2

بار اول   که ترک کردم  اخه  خیلی  خوب بود    اذان  میداد مگه میشد من وایستم  الان  اصلا  نمیدونم کی اذان میده  خیلی  دورشدم  از خدا  دلیلشم  نمیدونم واقعا  با گناه های ریز ریز  یهو میبینی کلی دور شدی  و حسرت  میخوری 
این دوری  برا من  مثل قهره  فک کن  یه  دوست خیلی خوب داشته باشی  هر روز  باهاش  حرف بزنی  یهو ببینی هرچی حرف میزنی داد میزتی محلت نمیده

خب خودت داری میگی با گناه های ریزریز دور شدی.
خدا چیکار کنه؟ 4chsmu1

خدا به اختیار و اراده ما خیلی احترام میذاره بگی میام میدوه سمتت. بگی گناهو ترجیح میدم دو دفعه اول عذاب وجدان داری چون قبلا چندین بار خدا رو انتخاب کردی بازم صدات می کنه نرو برگرد. انا وقتی ادامه دادی میذاره کار خودتو بکنی و با کاریت نداشتن کمکت می کنه در جهت انتخابت. 53258zu2qvp1d9v

دموکراسی در این حد Gigglesmile
دوشواری نداریم که.

من که فکر می کنم این وسط تو ول کردی رفتی. خدا چیکار کرده که محلت نداده 4chsmu1

یه حرف جدی که تجربه خودم بوده:
گناهان ما اثر وضعی دارن. مال بعضیاشونو حس می کنیم مال بعضیاشو نه.
نماز از اونایی هست که یمدت بی توجهی کنم قشنگ میفتم رو دور قضا شدن پشت سر هم.
بعد با امتحان کردن به این رسیدم که باید یه چند روز خودمو مجبور کنم به اول وقت خوندن تا دوباره چراغ اون حال خوبای بعد نماز اول وقت و اینا سو بگیره.
این البته تجربه منه.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 مهر 26، 14:12)بنت الهدا نوشته است:
(1400 مهر 26، 13:55)Roza_r نوشته است: بنت الهدی عزیز اینکه چندین نفر هم زمان انلاین بودن و اینهمه لاهکار خوب بهت دادن به نظرم معنیش اینه که خدا اتفاقا خییییلی هواتو داره.

رزا  جان  من  ناسپاسی  نکردم   خیلیم  خوب بود ولی  من خودشو  میخوام  خوده  خوده  خودش  اون  حس   نزدیکی  اون حسی که اگاه بودم   اون حسی  که از تمام  جهان  احساس  بی نیازی  میکردم  و پر از ارامش بودم

خب به دستش بیار!
چرا اینطوری نگاه نمی کنی که داشتیش و خودت ول کردی رفتی؟
درس رو هم ول کنی بری، ب گشتی کلیش یادت رفته. باید زحمت بکشی تا تسلط قبل برگرده.
غیر از اینه؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
حانیه. منم تنهام. خیلی وسوسه دارم. تا دم شکست رفتم. ولی قرآن گوش دادم پناهیان گوش دادم
بهاین رسیدم. قشنگه نگاهش کن.نمیخواستم آن بشم. فقط بخاطر تو اومدم که اینو بگذارم. 
حالم خوب نیست. باید از نت دور باشم تا اشتباه نشه
همش ۱۰ دقیقه است. دوست داشتی یه نگاه بکن
مراقب خودت و پاکیات باش. با خود خدا حرف بزن . درست میشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
چرا آنقدر به لغزش فکر می کنید

ده دقیقه تحمل کنید تموم میشه 

هیچ کاری نکنید فقط تحمل کنید 

خانم رعنا مگه شما نود روز پاک نیستین 

الان نورون های مربوط به خ ا تو مغزتون شکسته شدن 
نزارید دوباره ترمیم شن 

الان به لغزش عادت ندارید
 سپاس شده توسط
خانم بنت الهدا 

خدا که شخصا کمک نمی کنه 

خدا از طریق افکار و احساسات آدمها و حتی گاهی یه ویدئو یا یک پیام یا  هر چیز دیگه کمک می کنه 
خدا خودش باور داره از اعتیاد رها میشید 

یکم مثبت فکر کنید
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 26، 14:48)_رعنا_ نوشته است: حانیه. منم تنهام. خیلی وسوسه دارم. تا دم شکست رفتم. ولی قرآن گوش دادم پناهیان گوش دادم
بهاین رسیدم. قشنگه نگاهش کن.نمیخواستم آن بشم. فقط بخاطر تو اومدم که اینو بگذارم. 
حالم خوب نیست. باید از نت دور باشم تا اشتباه نشه
همش ۱۰ دقیقه است. دوست داشتی یه نگاه بکن
مراقب خودت و پاکیات باش. با خود خدا حرف بزن . درست میشه

عالیی  بود  رعنا  جان  

واقعا  سخته  سخته  یه بار  وارد اون حیات  بشی و  از دستش  بدی به هر دلیلی
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 26، 15:00)Silent Voice نوشته است: خانم بنت الهدا 

خدا که شخصا کمک نمی کنه 

خدا از طریق افکار و احساسات آدمها و حتی گاهی یه ویدئو یا یک پیام یا  هر چیز دیگه کمک می کنه 

یکم مثبت فکر کنید

اقای  سایلنت   ویس  میدونید  پاکی  به راحتی  بدست میاد کافیه  اراده کنی   من  ۳۵ روز پشت  سره هم پاک بودم   اما  رعنا خوب منظور منو فهمید با اینکه  پاکم  اون حس معنوی  اون لذترو  نمیبرم   
اون اگاهی   اون  ارامش   اون  ذوق  کردنا  موقع  اذان  همش ازز  من  گرفته شده    دلم  میخواد  دوباره  اون روزارو تجربه  کنم  اما نه با افراط  درست   و خوب
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 26، 14:14)amirabbas.s2021 نوشته است: سلام
منم اینطوريم اولش سه سال پيش 5 ماه ترک بودم و قبلشم چیزای دیگه رو خیلی وقت بود ترک بودم اصلا یه جو فوق العاده ای بود ولی یه روز پکیدم الان باز اول کارم منم حس میکنم اونطوری فوق العاده نمیشه اما یه فرق بزرگ با اون موقع دارم من اون موقع برا رضایت خدا خیلی تلاش میکردم و پیکان زندگیم سمت خداو اهل بیت بود اما الان.....
حالا یه چیزی اصلا شما خانوم بنت الهدا این کارارم میکنید جواب نداده؟
چاره چیه؟ نا امیدی؟
یا صبر و کوشش بیشتر؟
البته حواستون باشه وسواسیو افسرده نش‌ید تو این راه

اره  برای   خدا  پاک  شدن  یه  چیزه  دیگس  

اینسری   فقطبرا   درس  ترک   کردم   برا همین اون  لذت اون  حس  نزدیکی رو ندارم
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 26، 15:06)بنت الهدا نوشته است:

خدا که شخصا کمک نمی کنه 

یکم مثبت فکر کنید

اقای  سایلنت   ویس  میدونید  پاکی  به راحتی  بدست میاد کافیه  اراده کنی   من  ۳۵ روز پشت  سره هم پاک بودم   اما  رعنا خوب منظور منو فهمید با اینکه  پاکم  اون حس معنوی  اون لذترو  نمیبرم   
اون اگاهی   اون  ارامش   اون  ذوق  کردنا  موقع  اذان  همش ازز  من  گرفته شده    دلم  میخواد  دوباره  اون روزارو تجربه  کنم  اما نه با افراط  درست   و خوب

تجربه می کنید در زمان مناسب  Khansariha (69) 

هر چیزی در زمان مناسبش خیلی خوبه 

خدا هیچ وقت دیر نمی کند Khansariha (69) 

مطمئنا قراره لذت معنوی بیشتری تجربه کنید  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 26، 15:12)Silent Voice نوشته است:

خدا که شخصا کمک نمی کنه 

یکم مثبت فکر کنید

خداکنه   128fs318181  منتظرم
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 26، 15:19)بنت الهدا نوشته است:
(1400 مهر 26، 15:12)Silent Voice نوشته است:

خدا که شخصا کمک نمی کنه 

یکم مثبت فکر کنید

خداکنه   128fs318181  منتظرم

من مدیتیشن می کردم...

میگفتن برای رسیدن به نتیجه مدیتیشن نکنید

اصلا انتظار نتیجه گرفتن نداشته باشید

اونوقت نتیجه می گیرید 

ولی اگه انتظار نتیجه گرفتن داشته باشید نتیجه نمی گیرید

خیلی هم درست بود

همون قانون رهایی که میگه خودت و نباید وابسته کنی 
هی نباید بگی چی شد چرا نمیاد کی میاد کی به خواسته ام میرسم کی نتیجه می گیرم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: