امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 دي 25، 13:29)*مهدی* نوشته است: کسی نیست؟ ؟!

چه کمکی ساختس؟؟
این مخصوص شما من اینو دیشب دیدم خیلی به دلم نشست. ترجمه فارسی سوره رعد با کلی تصاویر قشنگ
فقط ۲۰ دقیقه است. نظرتون ؟ 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 دي 25، 13:36)_رعنا_ نوشته است: سلام من هستم.
یه چیز قشنگم دارم یه لحظه صبر کنین الان میگذارم
سلام ممنونم ازتون 302
نزدیک بود خراب کنم
(1400 دي 25، 13:36)Aryan_art نوشته است:

چه کمکی ساختس؟؟

سلام ممنون داداش
حضورت باعث دلگرمیه 53

داداش ن تنها من بلکه بقیه هم نمیتونن از پشت گوشی کمک زیاد بهت بکنن همش به خودت بستگی داره ولی بدون آخرش جز پشیمونی و سردرگمی چیزی نداره. 
به نظرت الان ترکو بشکنی و حداقل تا یه هفته دیگه حسو حالت خراب باشه بهتره یا اینکه فردا یه روز پر انرژی تر و سرحال تریو تجربه کنی؟
(1400 دي 25، 13:39)*مهدی* نوشته است:
(1400 دي 25، 13:36)_رعنا_ نوشته است: سلام من هستم.
یه چیز قشنگم دارم یه لحظه صبر کنین الان میگذارم
سلام ممنونم ازتون 302
نزدیک بود خراب کنم
(1400 دي 25، 13:36)Aryan_art نوشته است:

چه کمکی ساختس؟؟

سلام ممنون داداش
حضورت باعث دلگرمیه 53
بالاخره باید هوای همو داشته باشیم یبار تو خطری میشی من کمکت میکنم یبار من خطری میشم تو دستی میرسونی
(1400 دي 25، 13:38)_رعنا_ نوشته است: این مخصوص شما من اینو دیشب دیدم خیلی به دلم نشست. ترجمه فارسی سوره رعد با کلی تصاویر قشنگ

متشکرم خیلی زیاد 53
قبلا از لینک هایی که گذاشته بودین همینجا، توی این سایت رفته بودم و خیلی زیبا بودن فیلم ها
فعلا هم گذاشتم دان بشه
(1400 دي 25، 13:38)_رعنا_ نوشته است: این مخصوص شما من اینو دیشب دیدم خیلی به دلم نشست. ترجمه فارسی سوره رعد با کلی تصاویر قشنگ

این سایت فیلتری چیزیه بالا نمیاد 65
نقل قول: سلام ممنونم ازتون [تصویر:  302.gif] 

نزدیک بود خراب کنم
حیفه شما نیست؟ این همه تلاش 49-2 پاکی بسی شیرینه. آرامشش فوق العاده است. حیف پاکیمون که از دست بدیم
من میدونم شما واقعا پاکی را دوست دارین . چون الان اینجایین 
هوای شهرتون چجوریه؟ 
اینجا بارونه من رفتم بیرون تو بارون راه رفتم کیف داد  53258zu2qvp1d9v نظرتون با بیرون رفتن چیه؟
یا اگر نمیشه کلی کار دیگه هست میشه امتحان کرد
تا حالا آشپزی کردین. من خیلی وقتا ذهنم که بهم فشار میاره میرم یه سیب زمینی سرخ کرده درست میکنم تقدیم میکنم به خودم که انقدر محکم جلوش وایسادم  Khansariha (69)
پای پاکیمون وایمیسیم 
53258zu2qvp1d9v اسمتون بسی قشنگه. یادمون نره. تو هفته دو بار نامه اعمالمون میرسه دست امام زمان. به این فکر کنین امام زمان چقدررررررر خوشحال میشن بهشون خبر بدن شما محکم جلوی این گناه وایسادین 
2uge4p4
کیه که نخواد امام زمانش را خوشحال کنه  Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1400 دي 25، 13:45)Aryan_art نوشته است:

این سایت فیلتری چیزیه بالا نمیاد 65

نه فیلتر نیست
این سایت اصلیشه  برین سوره رعد ترجمه تصویری. 
من سوره رعد را گذاشتم خیلی قشنگه صدای آقاهه 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
نقل قول: متشکرم خیلی زیاد [تصویر:  53.gif] 
قبلا از لینک هایی که گذاشته بودین همینجا، توی این سایت رفته بودم و خیلی زیبا بودن فیلم ها
فعلا هم گذاشتم دان بشه
53258zu2qvp1d9v  خب پس خداروشکر از اینا خوشتون میاد
نمیدونستم بگذارم یا نه 53258zu2qvp1d9v گفتم شاید خوشتون نیاد

الان اوضاع چطوره مرد جوان Khansariha (69)

سپاس شده توسط
(1400 دي 25، 13:40)Aryan_art نوشته است:

داداش ن تنها من بلکه بقیه هم نمیتونن از پشت گوشی کمک زیاد بهت بکنن همش به خودت بستگی داره ولی بدون آخرش جز پشیمونی و سردرگمی چیزی نداره. 
به نظرت الان ترکو بشکنی و حداقل تا یه هفته دیگه حسو حالت خراب باشه بهتره یا اینکه فردا یه روز پر انرژی تر و سرحال تریو تجربه کنی؟
آره واقعا حرفت حسابه و چیزی جز پشیمونی و حال خراب نداره
(1400 دي 25، 13:45)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: سلام ممنونم ازتون [تصویر:  302.gif] 

نزدیک بود خراب کنم
حیفه شما نیست؟ این همه تلاش 49-2 پاکی بسی شیرینه. آرامشش فوق العاده است. حیف پاکیمون که از دست بدیم
من میدونم شما واقعا پاکی را دوست دارین . چون الان اینجایین 
هوای شهرتون چجوریه؟ 
نقل قول: فعلا که نیمه ابری با وزش باد هسته

اینجا بارونه من رفتم بیرون تو بارون راه رفتم کیف داد  53258zu2qvp1d9v نظرتون با بیرون رفتن چیه؟

نقل قول: چه خوب
امشب و فردا هم قراره شهر ما بارون بیاد  Khansariha (121)
نه فعلا بهترم و حال رفتن بیرون رو ندارم

یا اگر نمیشه کلی کار دیگه هست میشه امتحان کرد
تا حالا آشپزی کردین. من خیلی وقتا ذهنم که بهم فشار میاره میرم یه سیب زمینی سرخ کرده درست میکنم تقدیم میکنم به خودم که انقدر محکم جلوش وایسادم  Khansariha (69)
پای پاکیمون وایمیسیم 
53258zu2qvp1d9v اسمتون بسی قشنگه. یادمون نره. تو هفته دو بار نامه اعمالمون میرسه دست امام زمان. به این فکر کنین امام زمان چقدررررررر خوشحال میشه بهش خبر بدن شما محکم جلوی این گناه وایسادین 
2uge4p4
کیه که نخواد امام زمانش را خوشحال کنه  Confetti
(1400 دي 25، 13:49)_رعنا_ نوشته است:
فعلا هم گذاشتم دان بشه

الان اوضاع عالیه
بسی ممنونم
فعلا خدانگهدار
(1400 دي 25، 13:52)*مهدی* نوشته است:
(1400 دي 25، 13:49)_رعنا_ نوشته است:
فعلا هم گذاشتم دان بشه

الان اوضاع عالیه
بسی ممنونم
فعلا خدانگهدار

بسی خداروشکر  2uge4p4
این مقاومت را تبریک میگم Confetti
53258zu2qvp1d9v  یه روزی یاد این مقاومت میفتین کیف میکنین 2uge4p4
مراقب خودتون و پاکی ها باشید Khansariha (69)
من فعلا هستم  302
اگر اوضاع بد بود اورژانس را یادتون نره  49-2

میترسم از وقتی که هیچکی تو کانون نیست و من وسوسه ام
میدونم خدا هست اما باور قلبی ندارم
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: