امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1401 خرداد 6، 19:13)New fighter نوشته است:
(1401 خرداد 6، 19:01)KingAmir نوشته است:
(1401 خرداد 6، 18:54)New fighter نوشته است: سلام امیر جان 
علت وسوسه چیه الان؟ صحنه ناجوری دیدی؟ یا استرس چیزی را داری ؟یا چی؟

داداش انرژیه زیاد و کوچکترین فکر، یعنی فکر رد میشه از تو ذهنم اذیت میشم بدجور ،انرژیم هم زیاد همش دارم تو خونه راه میرم تنها نیستم هیچی هم ندیدم و فکرام هم دنبال نمی کنم

انرژی زیاد خیلی سخته تو نوجونی 4chsmu1 داداش دوتا کار باید بکنی 
اول باید کنترل ذهن را شروع کنی بیا از شنبه تو مسابقه کنترل ذهن کانون اگه نیستی شرکت کن باید سرتو شلوغ کنی انرژیت زیاده؟ باید ورزش کنی داداش من خودمم می‌خوام شروع کنم اگه پایه ای علی الحساب یه ۱۰تا شنا سوئدی بریم  همین الان Khansariha (69) 
نکته دوم که هست کنترل ذهن باید قبل از اینکه اون فکر و خیال بخواد شروع بشه باید بزنی نابود کنی منتهی لازمش اینکه تایم خالی نداری بمونه سر خودتو گرم کن کنار خانواده باش انیمیشین ببین کاری که دوست داری انجام بده نذار تایم خالی بمونه

خدایی سخته واقعا سخته ها... ،ورزش می کنم کنترل ذهن هم هستم تلاشمو می کنم داداش رفتم بیرون دمت گرم اوضاع خوبه  302
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1401 خرداد 6، 20:42)KingAmir نوشته است:
(1401 خرداد 6، 19:13)New fighter نوشته است:
(1401 خرداد 6، 19:01)KingAmir نوشته است: داداش انرژیه زیاد و کوچکترین فکر، یعنی فکر رد میشه از تو ذهنم اذیت میشم بدجور ،انرژیم هم زیاد همش دارم تو خونه راه میرم تنها نیستم هیچی هم ندیدم و فکرام هم دنبال نمی کنم

انرژی زیاد خیلی سخته تو نوجونی 4chsmu1 داداش دوتا کار باید بکنی 
اول باید کنترل ذهن را شروع کنی بیا از شنبه تو مسابقه کنترل ذهن کانون اگه نیستی شرکت کن باید سرتو شلوغ کنی انرژیت زیاده؟ باید ورزش کنی داداش من خودمم می‌خوام شروع کنم اگه پایه ای علی الحساب یه ۱۰تا شنا سوئدی بریم  همین الان Khansariha (69) 
نکته دوم که هست کنترل ذهن باید قبل از اینکه اون فکر و خیال بخواد شروع بشه باید بزنی نابود کنی منتهی لازمش اینکه تایم خالی نداری بمونه سر خودتو گرم کن کنار خانواده باش انیمیشین ببین کاری که دوست داری انجام بده نذار تایم خالی بمونه

خدایی سخته واقعا سخته ها... ،ورزش می کنم کنترل ذهن هم هستم تلاشمو می کنم داداش رفتم بیرون دمت گرم اوضاع خوبه  302

آفرین به تو 
خداراشکر
فردا امتحان دارم سخت صبح زود هم باید بیدار شم بخونم، الانم حالم بده نمیتونم بخوابم تا میام بخوابم ذهنم اذیت می کنه اصن کلافم رو مخه نمیدونم چیکار کنم

عصابم خورده ذهنم درگیر حالم بد، رفتم یه لیوان آب خوردم بعدشم خودمو مجبور کردم 30 تا پروانه به زور رفتم خدایا بقیشو خودت کمک کن

سلام

اقای کینگ ، لطفا ، پاشین یه وضو با اب خنک بگیرین 
بیاین
نقل قول: عصابم خورده ذهنم درگیر حالم بد، رفتم یه لیوان آب خوردم بعدشم خودمو مجبور کردم 30 تا پروانه به زور رفتم خدایا بقیشو خودت کمک کن

شما میتونیددد Khansariha (69)
خدا داره میبینتتون

این جمله امروز به من کمک کرد شاید به شما هم کمک کنه

این جسم 
و این ذهن همیشه هست
پس میشه یه وقت دیگه به این چیزا فکر کرد 

الان فقط روی اذکار مثل لا إله إلا الله 
یا الله اکبر
تمرکز کنین 
و نزاریییین یه لذت پوچ ک ایییین همه مدت شما رو به خودش مشغول کرده 
بازم و یه بار دیگه ، شما رو به بازی بگیره و حالتونو بد کنه 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
خوبییین؟ Khansariha (58)

اقای کینگ مراقب خودتون باشین 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1401 خرداد 7، 0:41)ایرانا نوشته است: سلام

اقای کینگ ، لطفا ، پاشین یه وضو با اب خنک بگیرین 
بیاین
نقل قول: عصابم خورده ذهنم درگیر حالم بد، رفتم یه لیوان آب خوردم بعدشم خودمو مجبور کردم 30 تا پروانه به زور رفتم خدایا بقیشو خودت کمک کن

شما میتونیددد Khansariha (69)
خدا داره میبینتتون

این جمله امروز به من کمک کرد شاید به شما هم کمک کنه

این جسم 
و این ذهن همیشه هست
پس میشه یه وقت دیگه به این چیزا فکر کرد 

الان فقط روی اذکار مثل لا إله إلا الله 
یا الله اکبر
تمرکز کنین 
و نزاریییین یه لذت پوچ ک ایییین همه مدت شما رو به خودش مشغول کرده 
بازم و یه بار دیگه ، شما رو به بازی بگیره و حالتونو بد کنه 49-2

به لطف خدا تونستم پاک بمونم ،تو حالت خواب و بیدار ک قرار گرفتم وسوسه شدیدتر شد و منم کنترلم از دستم در رفت ولی کاره خاصی انجام ندادم و تونستم پاک بمونم، ممنون از لطفتون  53

سپاس شده توسط
وسوسه... 
Hanghead

(1401 خرداد 7، 14:28)KingAmir نوشته است: وسوسه... 
Hanghead

مقاومت...
Smiley-happy114
....... چرا از غیر شکایت کنم که همچو حباب........ 
..........  همیشه خانه خراب هوای خویشتنم.......... 

حالم خوب نیست ،چی کار میشه کرد؟
دلیل خیلی خاصی نداره ،فقط خسته ام 
تقریبا ۱۱ روز هم، روز خوب داشتم
اما الان حالم گرفته است 
و یه عالمه کار رو سرم ریخته و نگرانم
چی کار کنم حالم خوب شه و انرژی بگیرم
 سپاس شده توسط
(1401 خرداد 9، 13:41)حیدر کرار نوشته است: حالم خوب نیست ،چی کار میشه کرد؟
دلیل خیلی خاصی نداره ،فقط خسته ام 
تقریبا ۱۱ روز هم، روز خوب داشتم
اما الان حالم گرفته است 
و یه عالمه کار رو سرم ریخته و نگرانم
چی کار کنم حالم خوب شه و انرژی بگیرم

سلام
الان حالتون چطوره؟
اگه خسته اید خب یه استراحت کوچیک داشته باشید ، اشکالی نداره.
و دوباره با انرژی کار هاتون رو انجام بدید.
و قرائت قرآن اگه دوست داشته باشین میتونه حالتون رو خوب کنه
 سپاس شده توسط
نقل قول: الان حالتون چطوره؟
اگه خسته اید خب یه استراحت کوچیک داشته باشید ، اشکالی نداره.
و دوباره با انرژی کار هاتون رو انجام بدید.
و قرائت قرآن اگه دوست داشته باشین میتونه حالتون رو خوب کنه
نمی تونم استراحت کنم ،یه عالمه کار هست ..
این چند روز که تو ترک بودم ،حالم خوب بود 
الان دیگه خسته شدم 
کسی می دونه وقتی آدم یه راهی رو شروع می کنه ،یا یه سری مسئولیت داره ،که خیلی سخته براش و شاید نتونه مسیر رو ادامه بده،دقیقا باید چی کار کنه؟
وقتی تنهاست و کسی اون رو درک نمی کنه ..
سلام  این نکته را به یاد داشته باشید حتی اگه روزهای پاک زیادی جمع کنید مثلا یکسال پاک باشی نمیشه بدون مشغله ها زندگی کرد مشغله ها جزئی از زندگی هستن هممون باهاشون دست و پنجه نرم می‌کنیم باید برای کارهامون برنامه ریزی داشته باشیم بدونیم می‌خوایم چیکار کنیم و مطابق با همون پیش بریم اینو میگم که بعداً که به عدد های ۳رقمی رسیدید توی پاکی انتظار اینو نداشته باشید که وسوسه اصلا نباشه و مشغله از بین بره یادتون  هست دفعه قبلی که لغزش کردید چرا تصمیم گرفتید الان پاک باشید ؟ و تا الآنم موفق بودید؟ چون دیدی خ.ا فقط و فقط داره انرژی تو رو زمان تو و فرصت های زندگی را ازت میگیره درسته؟  تک تک ثانیه ها و دقایق که الان هستیم میگذره از اون موقعی که پیام گذاشتید اینجا تا الان حدود یک ساعت گذشته پس بقیش هم میگذره مهم اینه تو چطوری میگذرونی این ساعت ها را اگه الان میتونید به کارتون ادامه بدید که خوب ادامه بدید اگه نه با نشستن توی اون موقعیت فقط اعصاب خودت خورد میشه یه ربع یا ۲۰دقیقه بلند بشید یه تابی بخور گلویی تازه کنید  (نرید تو موبایلا  4chsmu1 ) میبینید کلی سر حال شدی دوباره بشینید  انجامش بدید  بده کارتونو
Hanghead  وسوسه زیاده. ولی حتی به خودم اجازه نمیدم بهش فکر کنم
سخت شده. 
به قول حافظ فریاد که از شش جهتم راه ببستند 
امروزم میگذره
خدایا این تلاشا را خودت ازمون قبول کن
کمکمون کن تو راه درست قرار بگیریم
ما هم برسیم به اون بالا بالاها

برم قران بخوانم.
این راه حلیه که اگر ازش دور بشم شکست حتمیه 
Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام خدا قوت خانوم رعنا این خوب هست که به وسوسه فکر هم نکنیم
ان شاءالله خداوند ازمون این تلاش ها را قبول کند 53258zu2qvp1d9v
امام صادق عليه السّلام از رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله نقل كرد كه فرمود: فضيلت دانش نزد من از فضيلت عبادت محبوبتر است، و بهترين دين شما پرهيزگارى و ترك‏ گناه‏ است.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان