امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1401 خرداد 18، 10:54)سنــا نوشته است: سلاام

خدا  هست   

از اون بزرگتر مگه داریم ؟
کاش حضورش رو بیشتر درک کنیم

چطورین؟

سلام، حالم واقعا خوب نیست نمیدونم چی بگم فشار بدی رو ذهنم هست
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
(1401 خرداد 18، 10:56)سنــا نوشته است: یک هفته پاک موندین خیلی عالیه  49-2ِ

هدف بعدی ۱۰ روزه  49-2

باید ستاره ده روز رو بگیرید ها   Khansariha (69)

یه جایزه توپ برای ۱۰ روزگی در نظر بگیرید

نمیدونم چ جایزه ای برای ده روز در نظر بگیرم نمیدونم، 
این یک هفته پاکی بعد از چندین ماه هست که دارم به دستش میارم...

سپاس شده توسط
(1401 خرداد 18، 11:03)Man Mitavanam نوشته است: من هستم برادر

ماشاالله بهت که یه هفته پاک موندی

الان گیوتین رو به دست بگیر و وسوسه رو از ریشه بکن
همونطور که سنا خانوم گفتن باید ستاره 10 روزه رو بگیری هاا

یادته که تو گروه عهد بستیم که خرداد رو تلاش کنیم پاک بمونیم؟

داداش سخته نمیدونم چیکار کنم کلافم دارم تلاش می کنم دیگه، نمیدونم الان چی میتونه منو نگهم داره که صرف نظر کنم از این کار، از وسوسه بدم میاد چون تو فشار ذهنی و روانی قرار میگیرم الانم همونطورم و نمیدونم چه تصمیمی بگیرم این داره اذیتم می کنه تا چند دقیقه پیش تو وضعیت خیلی بدی قرار داشتم ای خدا

سپاس شده توسط
داداش جان همه چی دست خودته

ببین اگه واقعا میخوای پاک بمونی پس تحت هر شرایطی مقاومت کن
مطمنئن باش که هیچکس از مقاومت کردن در مقابل وسوسه تلف نشده
اراده خودتو به چالش بکش
و مهم ترین کار اینه که اگه محتوای بدی جلو چشمته حذفش کن
تحت هر شرایطی از د س ت و ر ز ی خودداری کن 
خودتو به یه کار دیگه مشغول کن

اینطوری میتونی به مغزت فرصت بدی که بیشتر فکر کنه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
امیر جان من دیروز به شدت وسوسه بودم بدن درد  خیلی بدی هم داشتم همه شرایط برام محیا بود ولی انتخاب کردم که پاک بمونم این پاک موندن ما یک انتخابه که باید خودمون بخوایم الان باید به فکر این باشی این چند وقت برای چی پاک بودی ؟ برای چی میخوای پاک باشی ؟ دلیل های پاک بودنت را حتما مرور کن بهتر میشی 
مطمن باش جلوتر که بری حتما پاکی آسون تر میشه
 سپاس شده توسط
(1401 خرداد 18، 11:41)New fighter نوشته است: امیر جان من دیروز به شدت وسوسه بودم بدن درد  خیلی بدی هم داشتم همه شرایط برام محیا بود ولی انتخاب کردم که پاک بمونم این پاک موندن ما یک انتخابه که باید خودمون بخوایم الان باید به فکر این باشی این چند وقت برای چی پاک بودی ؟ برای چی میخوای پاک باشی ؟ دلیل های پاک بودنت را حتما مرور کن بهتر میشی 

فرق داره این ک شما یک سال پاکی و من کسیم که بعد از مدت ها یه هفته تونستم پاک باشم چند ماه بود که بیشتر از 3 یا 4 روز با کلی زحمت نمیتونستم، الان بدجور فشار رومه نمیتونم تصمیمی بگیرم فعلا همینطور موندم تا بگذره

(1401 خرداد 18، 11:54)KingAmir نوشته است:
(1401 خرداد 18، 11:41)New fighter نوشته است: امیر جان من دیروز به شدت وسوسه بودم بدن درد  خیلی بدی هم داشتم همه شرایط برام محیا بود ولی انتخاب کردم که پاک بمونم این پاک موندن ما یک انتخابه که باید خودمون بخوایم الان باید به فکر این باشی این چند وقت برای چی پاک بودی ؟ برای چی میخوای پاک باشی ؟ دلیل های پاک بودنت را حتما مرور کن بهتر میشی 

فرق داره این ک شما یک سال پاکی و من کسیم که بعد از مدت ها یه هفته تونستم پاک باشم چند ماه بود که بیشتر از 3 یا 4 روز با کلی زحمت نمیتونستم، الان بدجور فشار رومه نمیتونم تصمیمی بگیرم فعلا همینطور موندم تا بگذره
فرقی نمیکنه داداش 
البته من هنوز خیلی راه دارم تا یکسال 
منم اون موقع که شروع کردم کم زمین نخوردم روزهایی بود که چندین بار درگیر بودم با این موضوع حتی یه روز هایی بود که قید ترک کردنو زده بودم ولی بالاخره شروع کردم همین که شروع کردی خودش خیلیه باور کن همین که الان اینجا هستی هم نعمته خداراشکر کن بابت همین که پاکی برات مهم بود و اینجا کمک خواستی قدر داشته هاتو بدون و ازشون از خداشکرگذار باش 
همین لحظات سخته که باید بتونی تصمیم بگیری الان میخوای چیکار کنی و دست بکار بشی مگه نه توی لحظات آسون که همه میتونن پاک باشن
من موقع وسوسه با دیدن اینا اروم میشم
 امیدوارم له شما هم کمک کنه 49-2
حیفه واقعا
حیف ۷ روزی که با سختی بدست اومده  49-2

خدمت شما
اینم هست
اینم هست
302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
دارم نابود میشم نمیدونم چ تصمیمی بگیرم

سپاس شده توسط
(1401 خرداد 18، 12:35)KingAmir نوشته است: دارم نابود میشم نمیدونم چ تصمیمی بگیرم

تصمیم پاکی
53258zu2qvp1d9v  به خودتون نشون بدین که حتی تو سخت ترین شرایط هم میتونین پاک بمونین 
به حس افتخار بعدش فکر کنین  Khansariha (69)
شما گفتین یه هدف خاص دارین 
به خاطر اون هدف خاص تو این لحظه های خاص و سخت بجنگین  Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
برفرض من الان یه غلطی کردم و خراب شد، خب هفت روز پاکیم رفته و دوباره میشم صفر و اون حس شکست و حس صفر گندی ک میاد سراغم، در عوض یه لذتی که لحظه ای گذشت و رفت تموم شد حالا تا چند روز این حسه گند باهام هس احتمال لغزش های پشت سر هم هست اصن گند زده میشه تو همه چی حالا میشم بی حوصله و دیگه هیچ کار انجام نمیدم و چند روز طول میکشه بخوام خودمو جمع کنم معلوم نيس کی دوباره بخوام بشم یه هفته پس هیچ کاری نمی کنم هیچ غلطی نمی کنم فوقش این وسوسه ها تا دوساعت دیگه باشه همین الانم میرم نماز تا بهتر بشم، آروم و قرار ندااااارم

سپاس شده توسط
چطور خودمو آروم کنم... نمازی هم که الان بخوام بخونم بدون تمرکز و تند تند میخواد باشه نمیدونم، میرم بعد از نماز میام خدایا کمکم کن

سپاس شده توسط
اگر میخواهید پاک باشید
برید یه دوری تو خونه بزنین 
اگر میتونین از تنهایی در بیاین جلو چشم بقیه ها باشید
تو گرما ورزش کنین
تو خونه چندتا دراز نشست بزنین 
برین دم یخچال یه خوراکی خنک بردارین بخورین 
از تلویزیون ایران فیلم نگاه کنین
یه دست بازی کامپیوتری کنین

هر کاری کنین جز کارهایی که باعث تحریک بشه
هر کاری که شما را از این حس در بیاره
معمولا تغییر موقعیت، بلند شدن از سر جا، راه رفتن تا دم آشپزخونه و... بهترین راه حل
53258zu2qvp1d9v  حالا کدومشو انجام میدین ؟

سپاس شده توسط
(1401 خرداد 18، 12:39)KingAmir نوشته است: برفرض من الان یه غلطی کردم و خراب شد، خب هفت روز پاکیم رفته و دوباره میشم صفر و اون حس شکست و حس صفر گندی ک میاد سراغم، در عوض یه لذتی که لحظه ای گذشت و رفت تموم شد حالا تا چند روز این حسه گند باهام هس احتمال لغزش های پشت سر هم هست اصن گند زده میشه تو همه چی حالا میشم بی حوصله و دیگه هیچ کار انجام نمیدم و چند روز طول میکشه بخوام خودمو جمع کنم معلوم نيس کی دوباره بخوام بشم یه هفته پس هیچ کاری نمی کنم هیچ غلطی نمی کنم فوقش این وسوسه ها تا دوساعت دیگه باشه همین الانم میرم نماز تا بهتر بشم، آروم و قرار ندااااارم

حس گندی خدا وکیلی.
میدونم.
فقط محکم جلو نفستون باید وایسید 
باید بهش نشون بدین تصمیم گیرنده شمایید نه اون
به خودتون ثابت کنین که میتونین 

تغییر موقعیت و ورزش عالیه  Smiley-face-thumb

تغییر موقعیت دادم و الان حالم بهتره مرسی از کمک هاتون دمتون گرم  302

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان