امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام

ببین دایی

همین جا بمون تکون نخور الان یکی یکی بچه ها میاند

اومدن بگو دایی از این ور رفت

جایی نری ها 4fvfcja

برو تو قسمتها بچرخ یادت میره

تاپیک صلوات هم یادت نره رفتی اونجا 200 تا صلوات واسه گشایش کار من بچه ها و خودت بفرستی خودت خوب و خوب می شی

یا علی
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
سلام خودمم و خودم جان حالت خوبه؟ افرین داری داداش تا اخرین لحظه مقاومت کن و تسلیم نشو فکرتو منحرف کن از وسوسه و به چیزی صلوات بفرست کمکت میکنه برو جایی که تنها نباشی من خودم چند روزه وسوسه میشم تا حالا کمک کرده ذکر خدا از ته دل امید امیدوارم که سربلند بیرون بیای ازین وضعیت53
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

مرسییییییییییییییییییییییی دایی جون 53
مرسییییییییییییییییییییییی علیرضا جون53
دارم سعی خودمو می کنم
خودمو خودم سریع 20تا شنا برو مطمئن باش از فکرش میای بیرونclappingclappingclappingclappingclapping
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
مرسی خودممو خودم جان تا آخرین نفس بجنگ و مقاومت کن تسلیم نشو و کم نیار جنگجو خدا پشت و پناهته توکل به خدا ما چشم انتظار اعلام وضعیت سبزت هستیم: )
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کمکککککککککککککککککک
کسی هس کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
TearsTearsTearsTears
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
فدات شم من هستم خوبی؟
الان در چه حالی؟
بدو برو آب بزن به صورتت . با آب سرد . یه وضو ام بگیر بیا . من اینجا هستم تا بیای .

تو پروفایلت دیدم که داری اینجا رو می خونی . ادد کردم ها . بدو برو بیا من منتظرتم .
تو می تونی به خدا می تونی 31741
من زهرا جونمو بردم . پرسنل راحت باشن

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1390 دي 27، 1:45)می توانم نوشته است: فدات شم من هستم خوبی؟
الان در چه حالی؟
بدو برو آب بزن به صورتت . با آب سرد . یه وضو ام بگیر بیا . من اینجا هستم تا بیای .

تو پروفایلت دیدم که داری اینجا رو می خونی . ادد کردم ها . بدو برو بیا من منتظرتم .
تو می تونی به خدا می تونی 31741
من زهرا جونمو بردم . پرسنل راحت باشن

یه عالمه ممنووووووووووووووووووون
الان خوبه خوبم
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
سلام303

خدارو شکر زهرا خانوم که سربلند بیرون اومدیدKhansariha (46)

و تشکر از می توانم خانومSmiley-face-thumb

تجربه به من ثابت کرده که شب دیر بخوابم مثلان 12 به بعد وسوسه بیشتر میاد سمتم

برای همینه که سعی میکنم قبل از 12 بخوابم تا هم برا نماز خواب نمونم و هم از وسوسه توی شب در امان باشم53

..................
یا علی

(1390 دي 27، 7:51)Alireza 68 نوشته است: تجربه به من ثابت کرده که شب دیر بخوابم مثلان 12 به بعد وسوسه بیشتر میاد سمتم

برای همینه که سعی میکنم قبل از 12 بخوابم تا هم برا نماز خواب نمونم و هم از وسوسه توی شب در امان باشم53

آخه در این وانفسای امتحانات نمی شه زود خوابید . عادت ها درسی هم که واسه بعضیا هست و باید کلا شب بخونن .53258zu2qvp1d9v
حق با شماست . ایشالا عادت می کنیم مام زود بخوابیم . ولی کلا من قصد دارم حتما قبل از خواب یه سر به دوستای اینجام بزنم . varzesh تا بتونم به خودم و خدا بگم من عضو اینجام و به کمک این دوستام می خوام موفق بشم .

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1390 دي 26، 9:28)Alireza 68 نوشته است: مرسی خودممو خودم جان تا آخرین نفس بجنگ و مقاومت کن تسلیم نشو و کم نیار جنگجو خدا پشت و پناهته توکل به خدا ما چشم انتظار اعلام وضعیت سبزت هستیم: )

مرسی از همتون از دایی جون از علیرضا از همایون
من دیروز سبز موندم
مرسی از همه
30353
سلام دوستان
حالم اصلا خوب نیست.واسم دعا کنین
همینTears
و امروز ....پذیرش پاسخ همه دردهای من است....

[تصویر:  1.jpg]
روزها فکر من اینست و همه شب سخنم........که چرا غافل از احوال دل خویشتنم 
از کجا آمده ام  آمدنم بهر چه بود.............به کجا می روم آخر  ننمایی وطنم 
[تصویر:  final%204.png]
سلام
پسر پاک گل..
چرا؟

ب یکی از بچه ها ی بار گفتم همین ک میخوای فکرت منجرف شه و نشکنی یعنی نصف راه رو رفتی..
حالا باید برای ذهنت ی مشغولیت درست انتخاب کنی تا جهتش درست تنظیم بشه..
پس..

تو تالار شاد ی چرخ بزنین..
شاید ی تاپیک باشه ک نخوندیین..317
و
تالار مطالب مذهبی..
حتما ی تاپیکی رو پیدا میکنیین ک بتونه بهتون کمک کنه..53258zu2qvp1d9v

cheshmak
درست تنظیم کنین فکرتونو..
بیخبرمون نذارین ها..

در پناه خدا باشین و شاد..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام پسر پاکه پاک

مطمئنا نمی خوای این همه زحمت و سختی هایی که کشیدی رو هدر بدی و به روز اول بر گردی

سری پاشو برو چند تا شنا برو آب یخ محکم بزن صورتت و بگو من پسر پاکم
Muscular

مخلصم
یا حق

راستی این سایت رو دیدی
ترتیل فوق العاده ی حدود 20 تا قاری رو داره
یه سر بزن اینجا

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام پسر پاک جان داداش گلم برو یه وضو بگیر سعی کن تنها نباشی تو وقتی که وسوسه هستی صلوات بفرست ذکر بگو سمت خط قرمز ها نرو ما ایمان دارم داریم که میتونی جلوش وایستی پس بهتره که نشون بدی که اراده قوی داری به امید پاکیت۰53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان