امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه می خوای اجتماعی بشی بیا اینجا

من خیلی سعی کردم اجتماعی بشم.اما نمیشه.نمی دونم چرا از آدما خوشم نمیاد.دسته خودم نیست.وقتی یکی منو انتقاد کنه یا حتی شوخی برداشت بدی نسبت بهش پیدا می کنم.
کسی نمی دونم هزینه ی رفتن پیش روانشناس چقدره؟من پیشه رونپزشک رفتم.گفت باید روانشناس بررسی کنه.
تو را من چشم در راهم
خوب اونها رو خوب ببین

الکی خوب ببین

سعی کن عظمت در نگاه تو باشد نه به انچه که بدان مینگری

باید اول "خوب بین " بشی ، یا "خوش بین " ، " روشن بین " ، مثبت بین

خواه نخواه رابطت درست میشه ، چون از توی خوبی ریخته میشه

....................................................................................................
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
من از نظر قیافه مشکلی ندارم.از لحاظ تیپ هم خوبم.اما هر کاری می کنم تو جمع تو حرف زدن اعتماد به نفس داشته باشم نمی تونم.ببینید من می دونم مشکلم چیه.من سرخی هراسی دارم.همه سایتا در موردش توضیحاتی دادن.اما جز کپی برداری از هم کاری نکردن.همش مطالب نظری.
من الان با کوچیکترین حرفی دچار سرخی می شم.اما همیشه سعی می کنم پنهان کنم.یا تپش قلب.تپش قلب و یا تعریق ر می شه جلوشو گرفت با قرص پروپرانولول.اما هر کاری می کنم نمی تونم جلوی سرخی رو بگیرم.واقعا خسته شدم.بدترین و زجرآورترین نوع خجالته.اگه می تونستم قرمز شدن صورتمو درمان کنم تو جمع می تونستم راحت صحبت کنم و بعد از چند بار تجربه روی خجالت غلبه کنم.

اگه کسی بتونه مشکلمو حل کنه تا آخره عمر لطفشو جبران می کنم.قسم می خورم.باور کنید تمام استعدادهام باطل شده.در ضمن من 19سال دارم.
من از نظر قیافه مشکلی ندارم.از لحاظ تیپ هم خوبم.اما هر کاری می کنم تو جمع تو حرف زدن اعتماد به نفس داشته باشم نمی تونم.ببینید من می دونم مشکلم چیه.من سرخی هراسی دارم.همه سایتا در موردش توضیحاتی دادن.اما جز کپی برداری از هم کاری نکردن.همش مطالب نظری.
من الان با کوچیکترین حرفی دچار سرخی می شم.اما همیشه سعی می کنم پنهان کنم.یا تپش قلب.تپش قلب و یا تعریق ر می شه جلوشو گرفت با قرص پروپرانولول.اما هر کاری می کنم نمی تونم جلوی سرخی رو بگیرم.واقعا خسته شدم.بدترین و زجرآورترین نوع خجالته.اگه می تونستم قرمز شدن صورتمو درمان کنم تو جمع می تونستم راحت صحبت کنم و بعد از چند بار تجربه روی خجالت غلبه کنم.

اگه کسی بتونه مشکلمو حل کنه تا آخره عمر لطفشو جبران می کنم.قسم می خورم.باور کنید تمام استعدادهام باطل شده.در ضمن من 19سال دارم.با رشته ای که شدیدا به مهارت اجتمایی بالایی نیازه.حقوق
تو را من چشم در راهم
امیر جون منم قبلنا نمیتونستم توی جمع حرف بزنم اما الان طوری شدم که اظهار نظر میکنم و راحت تر حرفمو میزنم خیلی اعتماد به نفسم بالا رفته. چون خیلی پیگیر این موضوع شدم فقط بارهای اول سخته اگه بتونی بار اولو به ترست غلبه کنی بعد کم کم درست میشه. وقتی توی جمع هستی و میخوای حرف بزنی سعی کن اصلا به سرخ شدنت فکر نکنی اشکال نداره حتی اگه بارای اول که حرف زدی سرخ بشی این مهمه که بتونی حرف بزنی بعد کم کم سرخی خودش درست میشه. اگه خواستی بم پیام خصوصی بده تا بیشتر صحبت کنیم آخه من تجربشو داشتم. موفق باشی.317
خدا شونه هامونو نیافریده که تمام غمای دنیارو روش بذاری
م...آفریده که گاهی بالا بندازیمشونو بگیم:بیخیال!Khansariha (18)
سلام امیر جان
بهتره پنهانش نکنی ، بگذار دیگران ببینند و اینطوری می تونی اهمیتی که به مورد طرز فکر دیگران در مورد خودت میدی رو از بین ببری.
موفق باشی
هیچ کس جواب یه آدم دیوانه رو نمیده ،،ها
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

نمیدانید چقدر علامت سوال در ذهنم دارم !!!!!!!!!
داداش تاریک ،خب یه قدری توضیح بده. سوالت خیلی کلیه
من باید برم پیشه یه روانشناس بچه ها.شما می دونید هزینه ی هر جلسه مشاوره چقدره؟؟
تو را من چشم در راهم
من میدونم cheshmak
از هر ساعت 10هزار تومن شروع میشه تا 50هزار تومن
اگه تهرانی من چندتا خوبشو سراغ دارمcheshmak
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
خوب بستگی داره کجا زندگی میکنی مثلا اینجا از 12 هزار تومن به بالا هست تازه هلال احمر هم گاهی رایگانه... البته منم قراره روانشناس بشمcheshmak
خدا شونه هامونو نیافریده که تمام غمای دنیارو روش بذاری
م...آفریده که گاهی بالا بندازیمشونو بگیم:بیخیال!Khansariha (18)
بچه ها شما فک می کنید رواشناس بتونه مشکله خجالتو از بین ببره؟
تو را من چشم در راهم
(1389 اسفند 20، 16:41)amirsalehi24 نوشته است: بچه ها شما فک می کنید رواشناس بتونه مشکله خجالتو از بین ببره؟

روانشناس شايد بتونه كمكت كنه.
ولي بهترين كسي كه ميتونه به ادم كمك كنه خود فرد هست.
ورزش و اعتقادات مذهبي هم راه ميان بر هست
(1389 اسفند 20، 16:41)amirsalehi24 نوشته است: بچه ها شما فک می کنید رواشناس بتونه مشکله خجالتو از بین ببره؟
به نظر من خیلی کمک می کنه.خودم یه بار مراجعه کردم.مشاوره ی اینترنتی اصلا جای مشاوره حضوری رو پر نمی کنه.
دانشگاهها هم معمولا مرکز مشاوره رایگان دارند.
امیدوارم هیچکس گرفتاره مشکل من نشه.واقعا زجر آوره.
من می رم پیشه روانشناس.اول دانشگاه یه سر می زنم.اگه جالب نبود می رم مطب.

مشکل خجالتم به خاطره خانوادمه.خیلی بده وقتی تو جمع تو رو تحقیر کنن.وقتی از کوچیکی بهت یاد دادن که تو جمع فقط باید به چشمه اینو اون نگاه کنی.
خیلی بده انسان برای مردم زندگی کنه.
مردمی که خوب باشی پشت سرت حرف می زنن.بد باشی پشت سرت حرف می زنن.
تو را من چشم در راهم
سلام منم خیلی خجالتیم نمیتونم ارتباط برقرار کنم نمیدونم چرا ولی نمیتونم
در کل خیلی بدبختم131313

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان