عزیز : .:.::. * آخرین اعلام وضعیت مسابقه پاکی محرم * .::.:.

عزیز : .:.::. * بشتابید بشتابید :امتیاز دهی مسابقه عکاسی شروع شد 128fs318181 * .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن قهرمان‌های پاکی؛ خانم: hich=) و آقایان: Ssaeid ، یا امیرالمومنین ، سپهرر ، محسنین ، Reza4030 Confetti * .::.:.

عزیز : .:.::. صندلی داغ آقای شازده کوچولو 36.::.:.

عزیز : .:.::. * جشن قهرمان‌های کنترل نگاه و ذهن؛ خانم‌ها: Bright Star ، عارفه ، خانوم لبخند ، (=hich ، مهربانو ، Roza_r و آقایان: سپهرر ، عاشق فاطمه زهرا ، یا امیرالمؤمنین ، سرباز گمنام ، مهدوی * .::.:.

عزیز : .:.::. * ختم صلوات گروهی * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه (سرپرست : *مهدی* ،سنا)

بسـم الله الرحمن الرحیـم

به امید خدا تو این تاپیک می خوایم برای ساختن یه زندگی موفق برنامه ریزی داشته باشیم

اگر شما هم میخوای که علاوه بر رسیدن به پاکی، یه زندگی نو بسازی از همین امروز برنامه ریزی کن:

قوانین تاپیک:

1. برنامه روزانت رو شب قبلش بنویس.
  2. به هر کاری بنابر اهمیت و اولویتش امتیاز بده ،طوری که مجموع امتیازات روزانه به 10 برسه.
  3.  آخر شب ارزیابی کن و امتیاز اون روز رو حساب کن*
  4. امتیاز روزانه رو تو تاپیک برنامه ریزی روزانه اعلام کن. (در همین تاپیک)

*نحوه محاسبه امتیاز 

چهار حالت داره :

a . کار مورد نظر کامل انجام شده : امتیاز کامل مثبت
b. کار مورد نظر ناقص انجام شده : درصدی از امتیاز مثبت
c. کار مورد نظر انجام نشد   : امتیاز 0

d.اگر کار مورد نظر انجام نشده رو در روزهای دیگر هفته در صورت پیدا کردن وقت اضافی انجام دادی :امتیاز مثبت اون کار رو میگیری 49-2

توجه :ترجیحا تو برنامه هفتگی یه زمانی رو از روزهای آخر هفته به کارهای عقب مونده اختصاص بده تا در صورت پیدا نکردن وقت اضافه در طول هفته ، 
تو اون زمان ها کار عقب مونده رو انجام بدی. daghighan

**قانون جدید (اقدامک):

برای هر کاری( یا بعضی کارها) یک اقدامک بنویس 
به طور خلاصه اقدامک یعنی یه کار کوچیک خیلی آسون که تو چند ثانیه قابل انجامه ( میخوای در مورد اقدامک بیشتر بدونی اینجارو بخون)
اگر اقدامک رو فقط انجام دادی نصف امتیاز اون کار رو میگیری ، و اگر انگیزه پیدا کردی و کل کار رو انجام دادی امتیاز کاملش رو میگیری

مثلا من تو برنامه روزانم نوشتم 30 دقیقه ورزش ( 1 امتیاز)  >>>> اقدامک: انجام یک حرکت ورزشی (0.5 امتیاز)
یا مثلا  30 دقیقه مطالعه کتاب (1 امتیاز)  >>>> اقدامک : خواندن یک خط کتاب  یا یک پاراگراف ( 0.5 امتیاز )

اگه من 30 دقیقه کتابم رو بخونم 1 امتیازم رو میگیرم ولی اگه به هر دلیلی نتونستم انجامش بدم ، اقدامکش رو انجام میدم و نصف امتیاز رو میگیرم .
اگه اقدامکه باعث انگیزه شد، ادامش میدم وگرنه همون کافیه.

...

قانون جدید (روز آزاد)

هر کس میتونه یک روز در ماه برنامه ریزی رو تعطیل کنه ، و استراحت یا هر کار موجه دیگه ای که داره انجام بده .
فقط حتما اعلام کنید که امتیاز اون روز رو محاسبه نکنیم.

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

قوانین مدال ها : 

هر هفته برنامه‌ریزی روزانه با میانگین امتیاز 7 و بالاتر ---> یک اعتبار مثبت

در صورت داشتن 1 ماه برنامه‌ریزی با میانگین امتیاز ماهانه 6 و بالاتر ---> مدال برنز[تصویر:  23.gif]

در صورت داشتن 3 ماه برنامه‌ریزی با میانگین امتیاز ماهانه 6 و بالاتر ---> مدال نقره[تصویر:  24.gif]

در صورت داشتن 6 ماه برنامه‌ریزی با میانگین امتیاز ماهانه 6 و بالاتر ---> مدال طلا[تصویر:  22.gif]

در صورت داشتن 15 ماه برنامه‌ریزی با میانگین امتیاز ماهانه 6 و بالاتر ---> مدال تثبیت[تصویر:  21.gif]

[b]*** یک اعتبار مثبت در صورتی داده میشه که شخص طی اون هفته، اعلام وضعیت نسبتاً منظمی داشته باشه.
[/b]

*** هر کدوم از مدال‌ها فقط یک بار اهدا میشه.

*** مدال در صورتی اهدا میشه که شخص هر هفته میانگین امتیاز هفته‌ا‌ش رو اعلام کرده باشه. 

*** در صورت غیبت   یک ماه یا بیشتر، امتیازات از اول شمارش میشه. (غیبت جز در مواقع خاص و با اطلاع قبلی در تاپیک مجاز نیست)

قانون جدید ماه اول :

توجه کنید این قانون فقط برای ماه اولیه که فرد ثبت نام میکنه تو برنامه ریزی
اگر کسی از اواسط ماه شروع کنه به برنامه ریزی ، میانگینش بر اساس تعداد هفته هایی که حضور داشته محاسبه میشه
اگه از هفته ی دوم شروع کنه به برنامه ریزی ، چون 3 هفته از 4 هفته ی ماه رو حضور داشته میانگین امتیاز ماهش تقسیم بر 3 میشه
اگر از هفته ی سوم شروع کرده به برنامه ریزی ، چون دو هفته حضور داشته امتیازش تقسیم بر 2 میشه
و اگر کمتر از دو هفته حضور داشته مثلا 10 روز یا یک هفته حضور داشته ، این 10 روز رو به عنوان تمرین و آمادگی برای شروع ماه جدید در نظر بگیره و به از دست دادن مدال فکر نکنه!
[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

*برای اطلاع بیشتر از مراحل یک برنامه ریزی موفق به اینجا مراجعه کن 128fs318181

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز Thankyou
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

مدال‌ها

اسامی افراد دارای مدال برنامه‌ریزی با این ساختار:

عاشق فاطمه زهرا ---------------> (مدال برنز:  97/01/14  | مدال نقره: 99/02/08 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
قاصدک ----------------------------> (مدال برنز:  97/01/14  | مدال نقره: 94/09/12 | مدال طلا: 95/05/11 | مدال تثبیت: )
جناب خان -------------------------> (مدال برنز:  94/09/12  | مدال نقره: 94/09/12 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
شادن -----------------------------> (مدال برنز:  97/01/14  | مدال نقره:  | مدال طلا: 97/01/14 | مدال تثبیت: )
nobody31 -----------------------> (مدال برنز:  97/01/14  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
فرید ------------------------------> (مدال برنز:  99/02/01  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
*شهریار‌* ------------------------> (مدال برنز:  99/04/02  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
سنــا ------------------------------> (مدال برنز: 00/05/04 | مدال نقره: 97/01/14 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
آرمین ------------------------------> (مدال برنز:                | مدال نقره: 95/05/27 | مدال طلا: 95/02/20 | مدال تثبیت: )
حنیف ------------------------------> (مدال برنز:                | مدال نقره: 99/03/08 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
خداهمراهمونه --------------------> (مدال برنز:                | مدال نقره: 94/09/12 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
rezvaneh -------------------------> (مدال برنز:                | مدال نقره:               | مدال طلا: 99/02/1 | مدال تثبیت: )
زینبی ------------------------------> (مدال برنز:  00/05/04  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
سپهرر -----------------------------> (مدال برنز:  00/05/04  | مدال نقره:  00/05/04 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
محسنین --------------------------> (مدال برنز:  00/05/12  | مدال نقره: 00/05/12 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
alone heart -----------------------> (مدال برنز:  00/06/03  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
سرباز گمنام -----------------------> (مدال برنز:  00/06/27  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
خانوم لبخند ------------------------> (مدال برنز:  00/06/27  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
Roza_r -----------------------------> (مدال برنز:  00/06/28  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )

..................................
لیست مرحله ی اول برنامه ریزی :

1- هورا
2-کورش
3-شاهد
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
 سپاس شده توسط
لیست اصلاح شده:

1- هورا
2-کوروش
3-شاهد
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

سپاس شده توسط

1- هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-
6-
7-
8-
9-
10-
.
 سپاس شده توسط
سلام
هورا جون بلکه تو بانی خیر بشی و من یکی یه کم منظم بشم..42

..بسم االله..

1- هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-
7-
8-
9-
10-

موفق باشین..53258zu2qvp1d9v
در پناه امن یاد خدا؛ایام به کام..یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
سلام

من خیلی نیاز به برنامه ریزی دارم.

مرسی از لطفتون

1- هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-
8-
9-
10-
اگه فکرت رو سرگرم نکنی ، فکرت تو رو سرگرم میکنه
i wana break limits
i rly seriously
- هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-
9-
10-
اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا
سلام ...

دوست دارم ولی نمیتونم ، اومدم اینا گفتم که بعد نگید چرا نمیاید و اهمیت نمیدید.

یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
1-هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-تری پاک
9-
10-
-----------------------------
منم اومدم به سفارش بعضیا برنامه ریزی خیلی خوبه میشه بگین این عادت جدید منظورتون چی بود ؟؟؟؟ کلا یکم بیشتر توضیح بدین مرسی
پایدار باشین
هدف حد نداره !
مرز و سد نداره !
-------------------------
PeOpLe WiTh GoAls Succeded, Because ThEy KnOw WheRe ThEy Are GoInG
همینجا از همه ی بچه هایی که عضو شدن تشکر می کنم و امیدوارم بتونیم این مرحله ی آزمایشی رو با موفقیت پشت سر بذاریمSmiley-face-cool-2

توبه جان چرا نمی تونی؟
تو داری زندگی می کنی و برای زندگی باید برنامه و نظم داشته باشی
نمی دونم چرا میگی نمی تونی؟
حتی اگه ماه اول موفق نشی ماه دوم بهتر میشی اون قدر تکرار میشه تا بالاخره موفق بشی
فکر می کنم بیای و تلاش کنی بهتر از نیومدنهcheshmak

3pac جان توی پست اول توضیح دادم عادتای جدید چیا هست ...
عادتای جدید شامل : 1- خوندن روزانه حداقل چندخط قرآن 2- خوندن نمازها صددر صد اول وقت 3- تنظیم خواب و بیداری 4- داشتن روزی حداقل نیم ساعت مطالعه 5- ورزش کردن
اینا تازه برای ماه اوله...
اگه بتونیم 1 ماه این عادتا رو درونی کنیم طوریکه فراموش نکنیم انجامشون بدیم یا برامون سخت نباشه انجامشون
توی ماه بعدی عادتای جدیدتری هم توی برناممون میاریم

پست اول رو یه بار دیگه بخونی متوجه میشی

هم چنان منتظر دوستای گل دیگه هستیم هرچی بیشتر بشین بهترههههKhansariha (48)

لیست مرحله اول برنامه ریزی :

1-هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-تری پاک
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-

قمري تنها پي دستان توست

RE: برنامه ریزی همگانی و شروع یک زندگی موفق

1-هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-تری پاک
9-رادان
10-
گذشته ها گذشته به فکر آینده باشKhansariha (46)
برنامه ريزي، آوردن آينده به زمان حال است تا بتوانيد همين الان كاري براي آن انجام دهيد.
آلن لاكين

منتظر روش پیشنهادی برنامه ریزی برای شروع باشینcheshmak

قمري تنها پي دستان توست

سلام
منم هستم خیلی ایده با حالیه
پیش به سوی موفقییت
317317317

1-هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-تری پاک
9-رادان
10-یوسف
خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آیدبه قدر آرزوی تو گسترده میشود و به قدر ایمان تو کار گشاست
لیست مرحله اول برنامه ریزی :

1-هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-تری پاک
9-رادان
10-یوسف
11-؟41
12-؟؟varzesh
13-؟؟؟Smiley-face-cool-2
14-؟؟؟؟Muscular
15-؟؟؟؟؟317
16-؟؟؟؟؟؟Khansariha (48)
17-؟؟؟؟؟؟؟cheshmak
18-؟؟؟؟؟؟؟؟42
19-؟؟؟؟؟؟؟؟؟1744337bve7cd1t81
20-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (56)

قمري تنها پي دستان توست

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان