امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین از هم تشکر و قدردانی کنیم

سلام تشکر ویژه میکنم از داداش پاورفول و خانوم رعنا و خانوم ابی اسمان و داداش مولانا
خداخیرتون بده و ممنونم از کمک هاتون تو اورژانس 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
سلام 
تشکر میکنم از خدا که همه‌ی دوستان و رفقای سلامتی را دوست دارد و به همه عنایت و الطاف عطا میکند
و از تمامی دوستان خوبم تشکر میکنم بابت اینکه با گرمای وجودشان این کانون را مورد لطف قرار میدهند و تشکر بعدی را با نهایت عشق و احترام تقدیم yazahra
آخرین تشکر را تقدیم مدیران کانون میکنم 
تا تشکراتی دیگر متشکرم
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
سلام تشکر میکنم ازخانوم گلبرگ برای تلاش های خوبشون برای بهتر شدن تالار تجربیات موفق ترک
خداقوت 49-2
سلام تشکر میکنم از داداش ارمین مهدوی صادقین محسنین یا زهرا و .... بابت فعالیت های خوبشون توی کانون 302
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام خدمت دوستان خداقوت
تشکر میکنم از داداش علیرضا و داداش مهدوی برای کمک هاشون تو اورژانس به بنده خداخیرتون بدهد رفقا 302
سلام مجدد خداروشکر که امروز تونستم با کمک خدا و داداش علیرضا گل از دست شیطان در برم
تشکر میکنم از داداش علیرضا برای کمک قشنگش 302 302 302
سلام دوستان ان شاءالله حالتون خوب باشد
نمیدونستم کجا باید بگم
ولی این پیام
خداکه فقط متعلق به آدمهای خوب نیست.
خدا،خدای آدمهای خلافکارهم هست؛
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

را تو امضای برادر حبیب دیدم مربوط به یک فیلمه ازشون تشکر میکنم ان شاءالله هر جا هستن موفق باشن 302 302
یه سخنرانی بود. Hanghead میگفت مشکل اینه که ما جوونا کار تشکیلاتی انجام نمیدیم. Hanghead گشتم ببینم کدوم کار تشکیلاتی هست که من بتونم انجام بدم. 39
یادم افتاد اینجا هست. 4chsmu1
حقیقتا اینجا همون کار تشکیلاتی است. Confetti آدماش بدون هیچ چشم داشتی بدون هیچ حقوقی کار میکنن.  Thankyou
خلاصه که بسی دوستون دارم. 317
53258zu2qvp1d9v 
تک تکتون تو روش و شیوه زندگی من تاثیر گذاشتین 53258zu2qvp1d9v
دعا میکنم خدا بهتون خیر دنیا و آخرت را بده 63
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
میخوام تشکر کنم از دوست جان های گروه باران : )

ایرانا ، بهارانِ عزیزم و یلدا جان  302

با اینکه شناختی  نداریم از هم اما حس و انرژی همدردی و کمک هاشون ک برام ارسال کردند بهم رسید و حالم و خوب کرد : )

چقدر خوبه ک هستین  128fs318181

همیشه برقرار باشین Khansariha (18) 
سلام

تشکر ویژه از چند نفر 53 Khansariha (8)
صادقین 53 ، ارمین 53 ، عاشق فاطمه زهرا 53
، مهدوی 53 ، شازده کوچولو 53
به عنوان یه عضو، از همه بچه‌هایی که در بحثی که در انتقاد شکل گرفت شرکت کردن تشکر میکنم؛
من احترام میذارم به حس بعضی بچه‌های عزیز کانون که حس خوبی نگرفتن از بحث‌ها .. به هر حال ساختارهای عاطفی و ذهنی ما متفاوته و همونطور که ممکنه بعضی بحث‌ها برای بعضیها باعث حس خوب و چالش مثبت بشه برای بعضی‌ها هم باعث حس بد و چالش و تنش منفی بشه؛
همه این حسها و ساختارها هم محترمه

با این حال، خود من به شخصه از این فضای گفتگوی جدی‌ای که شکل گرفت دلگرم شدم ..
حس کردم چقدر بچه‌ها کانون براشون مهمه
چقدر خوب بودن کانون براشون مهمه
و اینکه چه خوبه که فکرهای مختلفی داریم اینجا و میتونیم این فکرها رو به مرحله بیان برسونیم و شهامت به چالش‌کشیده‌شدن و به چالش‌کشوندن رو داشته باشیم.

به نظرم این پویایی و مسئولیت‌پذیری، به فضل خدا، نوید رشدهای زیبایی چه در ساحت فردی چه کانونی چه اجتماعی میده.
سلام 303

راستش من تازه متوجه شدم که تعدادی از دوستان لطف داشتن و به بنده درخواست دوستی دادن.

شرمنده اگه این مدت چک نکردم.
میخواستم همه رو بپذیرم اما ترجیح دادم محدودیت رو بردارم و اجازه بدم هر صاحب فضلی که لایق بدونه، اسم بنده رو به لیست دوستانش اضافه کنه. برای اینکه عدل رو رعایت کنم تصمیم گرفتم همه رو رد کنم تا اگر نظر کسی عوض شده، نیازی نباشه چیزی خلاف میلش صورت بگیره 128fs318181

میدونم شاید فکر کنید عجیب بود این کار و یا حتی بگید با این کار باید تو تاپیک معذرت خواهی پست میزدی؛ اما خب، نظرات میتونه تغییر کرده باشه و قطعاً اگه کسی همچنان لایق بدونه دوباره به لیستش اضافه میکنه و کسی که منصرف شده، اجحافی در حقش صورت نمیگیره 53258zu2qvp1d9v

ممنون از همه شما بزرگواران 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
تمام قد و با احترام از آقا آرمین تشکر میکنم..
بابت صبر.. متانت.. منطق.. گذشت و ارامششون..  49-2 Khansariha (69) Khansariha (46) 

بهترین هستن برای مدیریت کانون.. 303

خدا پناه لحظه هاتون باشه..

یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام 
من تشکر میکنم از داداش باب الحوائج گل که خیلی دارن برای من و تاپیک کنترل ذهن و نگاه تلاش میکنن ...
واقعاً ازت ممنونم داداش که خیلی همکار خوب و بهترین رفیق هستی ...
انشاالله هر کجا که هستی موفق و موید باشی ...
در پناه حق
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام بنده از تمام دوستان زحمت کش کانون همه مدیران مهربان و خوبمان و همه اعضای کانون برای تلاش ها و خدماتشون تشکر میکنم 302
از برادر سرباز ولایت برای زحمت هاش برای سرپرستی و ابراز لطف به بنده 302
و همچنین از کارما جان برای راهنمایی بنده 302
از لطفتون ممنونم در پناه حضرت حق باشید 302

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان