امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

تالار شهرت -- Hall Of Fame

آقای آرمین  : از ایشون یاد گرفتم که تمرکزم رو از ترک بردارم و سعی کنم خودم را در ابعاد دیگه بالا ببرم

آقای مرد مجاهد : تشویق هاشون

خانم شادن : مشکل من خیلی شبیه ایشون هست به من ثابت کردن که میتونم ترک کنم
می خواهم و می توانم  Khansariha (69)
نکته ای را دوست دارم یادآوری کنم و از عزیزان می خواهم، به آن دقت فرمایند.

من گاهی موقع رانندگی در جاده خلوت، از سرعت قانونی که 95 کیلومتر در طی روز است، تخطی می کنم. استدلالم هم این است که رانندگی با این سرعت آن هم در جاده ای که با آن آشنا هستم و خلوت هم هست، خسته کننده است. بعضاً شده به وسیله پلیس جریمه هم شده ام. اتفاقاً از پلیس شاکی هم شده ام که چرا مرا جریمه کرده است. اما آیا این شاکی بودن من، به حق است؟ قانون راهنمایی و رانندگی می گوید سرعت مجاز در این جاده 95 کیلومتر است؛ چه تو از این سرعت خوشت بیاد یا نه خسته و کسل شوی.

طی چند روز گذشته اعتراض هایی به دوست بزرگوارمان آقای عاشق فاطمه زهرا (س) صورت گرفت که چرا آن بیانیه را صادر کردند که خانم ها و آقایان در صحبت هایشان در پیام پروفایل، باید حد و استاندارد صحبت را رعایت نمایند و پا را از آنچه قانونِ کانون مشخص کرده است، فراتر ننهند. بعضی دوستان ناراحت شدند؛ عده ای گله کردند؛ برخی تهدید نمودند که کانون را ترک می کنند و شاید چند نفری هم کانون را ترک کردند. اما آیا حق به جانب کیست؟ اینکه عزیزی در پیام های پروفایل خود از جشنی بگوید که در آن دخترها با دوست پسرشان آمده اند و پسرها با دوست دخترشان و فلان در آن جشن چه رفتاری داشته است و بهمان چه برخوردی، آیا این پیام ها شایسته کانون ترک خ.ا است؟! یا اینکه اگر به عنوان مثال یک آقا بیاید در پیام پروفایل یک خانم و او را با لقب «جون» مخاطب قرار دهد و فی المثل بگوید «الهام جون سلام»، آیا هیچ وجدان بیداری، این را برمی تابَد؟ آیا اینکه در کانون، همدیگر را به چهره نمی شناسیم، توجیهی برای آن می شود که بنشینیم با همدیگر یا با جنسِ مقابلمان، چت کنیم و حرفهای خودمانی بزنیم؟
شاید بفرمایید «این چه حرفیه و مگر چه عیبی داره و این اُمّل بازیا چیه دیگه؟» اما عزیزانِ جان، باید در نظر داشته باشیم دوستانی از سراسر کشور در این کانون عضوند. از شهرها و روستاهای کوچک و بزرگ. شاید آنچه برای منِ نوعی، یک رابطه و صحبت عادی جلوه کند، برای دیگری، صحبتی خارج از قاعده و استاندارد فرهنگ شهر یا خانواده اش باشد. آیا اینکه بیاییم چیزی را که برای او شاید تابو باشد، عادی جلوه دهیم، به بیراهه نرفته ایم؟

هدف والای کانون ترک خ.ا، کمک به همه جوانان دختر و پسر است تا با دیو پلید خ.ا بجنگند و پیروزمندانه، به مسیر زندگی عادی خود بازگردند. این قوانین، اگر حتی سختگیرانه فرض شود، برای آن است که کانون، از این هدف والای خود دور نیفتد. بنابراین اول به خودم متذکر می شوم، که ممکن است در برخی موارد رعایت نکرده باشم، شایسته است گاهی در تصمیم هایی که مدیریت کانون، از سرِ دلسوزی، می گیرند، تأمل نماییم و بدان احترام بگذاریم.

عزیزان زیادی در کانون زحمت می کشند بی هیچ چشمداشتی. همه آنان شایستگی دارند که چهره سال کانون باشند. دست ما بسته است از انتخاب همه این عزیزان. اما اگر این حقیر هیچ دلیل دیگری نداشته باشم، تنها این دلیل که آقای عاشق فاطمه زهرا، آبرو گذاشت و آن پیام چالش برانگیز را صادر کرد، کافی است تا نام ایشان را به عنوان چهره سال 98 کانون انتخاب نمایم.
به امید موفقیت همگان.

Thankyou
سلام

این تاپیک امروز هم برای انتخاب چهره ماندگار سال ۹۸ کانون باز هست.  clapping

شاید کسی باشه که هنوز فرصت نکرده جمع‌بندی کنه و انتخابش رو انجام بده.  cheshmak

زمان اعلام نتایج چهره ماندگار سال ۹۸ کانون و برگزاری جشن:
شنبه 16 فروردین ساعت 20  2uge4p4
سلام
آقای عاشق فاطمه زهرا
(اصلا پروفایلش هم خیلی ماندگاره توی ذهن)
ﻫﯿﭻ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺳﻄﺢ ﺁﮔﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺣﻞ ﻧﻤﯽﺷﻮﺩ  انیشتن

ما همانیم که به دریا حکم طوفان میدهیم Kool

سلام بچه‌ها روزتون بخیر
خیلیا هستن که دارن تلاش میکنن کانون رو سرپا نگه‌دارن خداقوتشون بده ..

۱.آقا آرمین یار شفیق همه کانونیا ی مدیر خوش‌قلب و متعهد و مسئولیت‌پذیر
۲. آقاسعید(سوشیانس) باانگیزه، مسئولیت‌پذیر، دلسوز،اهل مطالعه اطلاعات علمی مفیدی در زمینه پورن به ما دادن که خیلی کمک‌کننده بود.
۳.آقای آبی و کلا بچه‌های جشن که خیلی خلاقن و زحمت زیادی برای کانون میکشن.
۴. آقارامین که کلا زحمت نشاط کانون رو دوششونه
۵. برادر عاشق حضرت زهرا که متعهدانه کنار همه بچه‌ها هستن

نشد که تو سه تا خلاصه کنم بپذیرید ازمون 53258zu2qvp1d9v
تشکر میکنم از دوستانی که به من لطف داشتند 302
فاستقم کما امرت

| : پس همانگونه که فرمان یافته ای استقامت کن : |
من از روزی که گفتید دارم روش فکر میکنم
خیلیا بهم کمک کردن خیلی
ولی فکر کنم
 آقای آبی بمن خیلی خیلی کمک کردند اصلا نمیدونم چجوری تشکر کنم هر بار کلی به درد و دل هام گوش دادن و کلی راهکار بهم دادن
یکیش اینه که همیشه با خودم مرورش میکنم
در ارتباط با آدما سعی کن از تجربه هاشون استفاده کنی 
البته کمک های ایشون فراتر از اینه که بشه گفت 
میتونم بگم دو بار میخواستم زندگیمو نابود کنم
ولی حرف های منطقی آقای آبی اجازه نداد
آقای حامد هم همیشه امید دادن یه جمله معروفم دارن مشکلات فقط برای تو نیست همه مشکل دارن حتی بعضی ها مشکلشون از تو بیشتره
آقا مجید هم خیلی خیلی کمکم کردند.خیلی اذیتشون کردم.میدونم حق با ایشونه باید برم پیش روانشناس ولی  نمی تونم با این موضوع کنار بیام شرمندم اینو میگم .
آقای محمدصادق هم یه جمله گفتن تلنگر بزرگی بود 
اون آدم یه بار شانسشو برای بودن با تو از دست داده
آقای اهورا هم خیلی به من کمک کردن خیلی . اون انرژی هایی که برای پاک بودن میدادن
یکی از جمله هاشون اینه کاری کن که در آینده مادر محکم و با اراده برای بچهات باشی 
این اواخر هم آقای آقای عاشق فاطمه زهرا و آقای آرمین  آقای رضاخان خیلی کمک کردند
تشکر ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه دارم ازشون

اگر بخوام واقعا صادقانه بگم هیچ کس را نتونستم حذف کنم
نمی خواستم بیشتر از سه نفر بشه 
ولی از روزی که گفتید دارم فکر میکنم ولی نتونستم کسی را حذف کنم همه این آدما تو شرایط سخت زندگیم بهم کمک ویژه کردند چه با امید دادن و حرفاشون چه با پست هایی که گذاشتن
اگر اجباری شد دیگه خودتون ده بیست سی چهل کنید
من نتونستم شرمنده Hanghead Thankyou
به روشنی آغاز روز سوگند Khansariha (8)

به شب سوگند آنگاه که آرامش بخشد Khansariha (8)

پروردگارت تو را وانگذاشته و خشم نگرفته است 53258zu2qvp1d9v

همانا آخرت برای تو بهتر از دنیا است Khansariha (8)

و به زودی پروردگارت (چیزی) به تو عطا کند که خشنود شوی 317

سوره ضحی آیه یک تا پنچ Khansariha (8)
این پستی که می بینید، پست دوممه.

توی پست قبلی که نوشته نشد، تصمیم داشتم از همه کسای که وجودشون توی کانون مهمه اسم ببرم و دلیلش رو بنویسم، بعد دیدم اینجوری چند شبانه روز باید بنویسم. به همین دلیل تصمیم گرفتم بچه خوبی باشم و فقط از سه نفر اسم بیارم.

تا زمانی که آرمین بود، اینقدر بلند بود که کسی پشت سرش دیده نشه،
اما امسال آرمین ۶ ماه نبود.

آرمین رو که بذاریم کنار، تازه کلی اسم به ذهن آدم میاد که می تونه نام ببره.

به نظر من یه کار ساده طولانی مدت بهتر از یه کار خیلی بزرگ کوتاه مدته.
دو ماراتون خیلی ارزشمندتر از دوی صد متره. درسته که تو دومی خیلی سریع تر می دون، اما این یکی خیلی پشتکار بیشتری می خواد

من بر همین مبنا انتخاب می کنم.

شازده کوچولو: دیده نمیشه، اما مدت هاست که یه پشتوانه محکم برای کانونه. برای مدت بسیار بسیار طولانی.

خانم رضوانه:  انصافا وجودشون برای تالار مسابقات نعمت بزرگیه. اگر ایشون نبودن، قطعا خیلی به مشکل می خوردیم. چند سالی هست که مدیر هستن و پرانرژی و منظم کارشون رو انجام می دن.

خانم کویین: ایشون هم مدت هاست توی کانون فعال هستن و کمک می کنن.توی چندین تاپیک سرپرست هستن و فعالیت می کنن و مهم تر از اون اعلام وضعیت هاشون توی مسابقه بهترین ها مثل یه چراغ روشن باقی بچه ها امید و انگیزه می ده.

کاشکی می شد بیشتر انتخاب کرد. اما خب قانون قانونه دیگه. 302

نقل قول: همسر عزیزم، پدرم، خواهرم، برادرم، بقیه دوستانم!
اگر شهید شدم یک کلام حاج‌آقا مجتبی به نقل از علی علیه‌السلام می‌گفتند:
منتهی فضل الهی تقوی است، شهادت خوب است اما تقوی بهتر است تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز پیدا می‌کند.
فکر نکنم مال یک روز باشد شاید یک روزه هم باشد ولی حاج‌آقا می‌گفت پی ساختمان فونداسیون آهن است.

قسمتی از وصیت نامه شهید روح الله قربانی

دیر یا زود داره، سوخت و سوز نداره
مهم اینه که تو مسیر باشی

[تصویر:  05_blue.png]

سلام

برای من هم خیلی سخت بود انتخاب مثل همه‌ی شما
اما مثل شما سه گزینه بیشتر نمی‌تونم انتخاب می‌کنم.  53258zu2qvp1d9v

و در نهایت بعد از کلی سبک و سنگین کردن:
۱) عاشق فاطمه زهرا
۲) خانم رضوانه
۳) خانم کویین

به‌نظرم هر سه نفر:
هر جا که لازم بود به‌عنوان مدیر، کانون رو جلو بردن و هر جا که لازم بود به عنوان یک عضو حاضر.
هر جا که لازم بود به‌عنوان مدیر، جریان‌ساز بودن و هر جا که لازم بود به عنوان یک عضو همراه جریان‌ها.
هر جا که لازم بود به‌عنوان مدیر، مسئولیت‌پذیر، وظیفه‌شناس و تاثیرگذار بودن و هر جا که لازم بود به عنوان یک عضو پرتلاش، دلسوز و فداکار.
و
همه‌ی این‌ها نه برای یک روز و دو روز؛ دقیقا به‌اندازه ۳۶۵ روز.  53
[تصویر:  %D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1.png]

سلااااااااااااام
زمان اعلام نتایج چهره‌های ماندگار سال ۹۸ کانون فرا رسیده.  2uge4p4

تشکر می‌کنم از همه‌ی کانونی‌هایی که محبت کردن و حضور داشتن در این برنامه.  53

با انتخاب‌هایی که دوستان ما انجام دادن، مجموعاً 80 رأی به صندوق ها ریخته شد که از این بین، 4 نفر بین 7 تا 13 رای آوردن.  49-2

با افتخار چهره‌های ماندگار سال ۹۸ کانون رو معرفی می‌کنم:

[تصویر:  Aashegh.gif]

317  آقای عاشق فاطمه زهرا  317

و

[تصویر:  Rezvane.gif]

317  خانم rezvaneh  317 

و

[تصویر:  Queen.gif]

317  خانم Queen  317

و

[تصویر:  Armin.gif]

317 اینجانب آرمین  317

ماندگارهای کانون
ممنون که هستید و همراه مایید. ممنون که اثرگذارید و پرنقش‌ونگار.
ممنون که روشن می‌کنید این خونه رو.
قدر می‌دونیم حضورتون رو که گرما میده به فضای خونه‌مون. 
شما هم شاید مثل همه‌ اون‌هایی که از این خونه رفتن تا به خونه‌ی دیگه‌ای برسن، روزی برید.
اما بی‌اندازه خوشحالیم که سال ۹۸ کانون رو با اسم شما گره زدیم.  302

و یادمون نمیره:
با یک گل بهار نمیشه.
این جمع همه اعضا و سرپرست‌ها و مدیران‌مون هست که یه طبیعت زیبا به‌نام «کانون»‌ به‌وجود میاره.
تو این طبیعت هر کس عطر خودش رو داره و فضا رو عطر‌آگین می‌کنه.
همه‌ی این عطرها کنار همدیگه هستن که کانون هم هست.
همه‌ی این عطرها کنار همدیگه هستن که کانون بوی خوش پــــاکی میده. 1

به چهره های ماندگار سال 98 این مدال خوش رنگ اعطا شد:  [تصویر:  chehre_sal.gif]
مبارک شون باشه.  [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

و
برای چهره های ماندگار سال 98 کانون جشنی ترتیب داده شده که شما رو دعوت به حضور در اون می کنم.   6
بفرمایید. [تصویر:  confetti.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان