امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولدم مبارک

سلام بارونی و دارلینگ عزیز53535353 تولدتون مبارک دوستم317317317

اینشالا با موفقیت این ماه هم طی کنید و یکسال خیلی خوب پیش روتون باشه535353

اینم از کادوی من برای دوستای گلم535353

[تصویر:  gift-box-e-p_thl.jpg]

"وَ إِمَّا يَنْزَغَنَّكَ مِنَ الشَّيْطانِ  نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللَّهِ إِنَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ،إِنَّ الَّذينَ اتَّقَوْا إِذا مَسَّهُمْ طائِفٌ مِنَ الشَّيْطانِ تَذَكَّرُوا فَإِذا هُمْ مُبْصِرُون"

"اگر  وسوسه‏ هاى شيطانى، متوجه تو شد، به خدا پناه ببر، و خود را به او بسپار، و  از لطفش مدد بخواه، زيرا او سخن تو را مى‏شنود و از اسرار درونت آگاه و از  وسوسه‏هاى شياطين با خبر است.
در حقيقت، كسانى كه [از خدا] پروا دارند، چون وسوسه‏اى از جانب شيطان بديشان رسد [خدا را] به ياد آورند و بناگاه بينا شوند.
"

"اعراف200 -201"

[تصویر:  nasimhayat.png]

تولدت مبارک دارلینگ جان
اینم کیک

[تصویر:  99398.JPG]
[تصویر:  image.php?s=DARLING]

[تصویر:  multistars.gif][تصویر:  multistars.gif][تصویر:  multistars.gif][تصویر:  multistars.gif][تصویر:  multistars.gif]
شیطان تا آنگاه که انسان مراقب نمازهای  پنجگانه اش  می باشد از او می ترسد
و چون
نمازهایش را تباه کرد بر او جرائت پیدا می کند و او را در گناهان بزرگ فرو می برد.

[تصویر:  %D8%B2%D9%88%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%...%D9%86.jpg]
[تصویر:  shaeeban.png]
317.................ایووووووووووووووووولللللللللللللللله.................317
Khansariha (48).............مبارکه مبارکه..........Khansariha (48)
تبریک بارونی خانوم....53
تبریک دارلینگ خانوم...53
باز مثل اینکه افتادیم رو غلتک...........Muscular...........یه مدت بود کسی به دنیا نیومده بود........Khansariha (134)4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
دارلــــــــــــــــــــــــینــــــــــــــــــــگ جوووووووووووووووونــــــــــــــــــــــــم
[تصویر:  Avazak_ir-Art190.gif]
باروووووووووووووووووووونیه تاج دارررررررررررررررره خوددددددددددددددم
[تصویر:  Avazak_ir-Art111.gif]
[تصویر:  www.roozgozar.com-236.gif]تفـــــــــــــــــــــــلدت ون مبالـــــــــــــــــــــــــــــــــک[تصویر:  www.roozgozar.com-236.gif]
[تصویر:  Photo-Skin_ir-Art33.gif]
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

اینو آقای یاشیرو به من پ خ دادن42

گفتم اینجا مناسب ترهKhansariha (46)

yaserho نوشته است:باسلام،
تولد دوست عزیزمان دارلینگ خانوم مبارک باشد واز خدا میخواهم که در تمام مراحل زندگی پایدار و موفق باشد و سلامتی وتندرستی مطلق برای او خواستارم.

yaserho
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام53

بارونی خانوم 53 دارلینگ خانوم53 تولدتون مبارک باشه Khansariha (8)

[تصویر:  Modern-Wedding-Cakes.jpg]
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
بااارونی جووووووووووونم تفلدت مبارک آبجی

[تصویر:  flowerposy1.jpg]
سلام

تولد مونای عزیز (البته با تاخیر)1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j و دارلینگ عزیز مبارک باشه3173174141

Khansariha (8)Khansariha (8)
بارونی عزیز تولدت مباااارک41

ماشالا چقدر تولد داریم!!!4fvfcja

تفلد تفلد تفلدتوووووووووون مبارک....317317317317varzeshvarzeshKhansariha (48)Khansariha (48)Muscular
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  e0e12924643d1f0063b5944aaf62aeea.gif]
تولد همه دوستای عزیز کانونی مبارک
همیشه شاد و سر بلند باشید
کیک کم اومده دوستان بدویید [تصویر:  h.gif]

دارللييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
ييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييينگ تولدتون مبارك 317 Khansariha (48)
شعار گروه پرواز:
براي موفق شدن بايد اول باور کنيم که مي توانيم.
[تصویر:  parvaz_02.jpg]
هركه با شيطان احد و پيماني بست
غل و زنجير و خود به دور خودش بست
عليرضا
Smiley-face-cool-2
بارونی جونم و دارلینگ عزیزم تولدتون مبارک
[تصویر:  2808.gif]
من باز برمیگردما
حسین آقا....آقا سهیل...آقا احسان.....کلی ممنونم....لطف دارین شما....Khansariha (8)
53
پریسا جونم ان شاالله جشن قبولیت تو کنکور جبران کنم.....Khansariha (56)
53
نازی جون مرسی....عکسمو چرا گذاشتی ابجی....من اینو فقط داده بودم به خودت42
53
رکسانا جون...ترک جونم....می توانم جونم....نفیسه جون....خیلی خیلی لطف کردین ممنونم....317
53
از طرف دارلینگم از همه ی دوست جونایی که بهش تبریک گفتن تشکر می کنم....Khansariha (18)
ان شاالله زنده باشین303
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
[تصویر:  311sahc.gif][تصویر:  311sahc.gif][تصویر:  311sahc.gif][تصویر:  311sahc.gif]
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام303
بارووونی تاج داره جیگری، از بابت تبریک خوشک و خالی دیشبم عذرخواهی میکنم. ب خدا شرایطش را نداشتم و قبلش هم ک داستان داشتم...ب هرحال ببخشید و همینجور دارلینگ عزیزم ک نمیدونم کجاست و چرا ازش خبری نیستKhansariha (18)
دارلینگ جونم خیلی دلم برات تنگیده! 10000بار تولدت مبارک[تصویر:  confetti.gif]
برای دارلینگ و بارووونی آرزوهای رنگی و دعاهای سرشار از شادی و ذوق دارم[تصویر:  za4.gif]
ایشالا جشن فارغ التحصیلی و جشن ازدواج و موفقیتاتون پی در پی باشه و همیشه ب شادی باشید[تصویر:  za2.gif]
بارووونی جونم تاجت برازندته بانو......ایشالا ب همین زودیا صاحب اصلیش بشی[تصویر:  2uge4p4.gif]

[b]برای باروووونی جونم

[تصویر:  9472d5bbda224be084d2.jpg]
برای دارلینگ جونم
[تصویر:  ap3s05yglaim1al3ajaw.jpg]
[/b]
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام ممنونم از همتون . شرمندتونم بخدا . نفيسه جون كامم ويروس گرفته نميتونم زياد بيام سرمم كه شلوغه نميرسم درستش كنم فقط اينكه شرمندتم . بازم از همتون عذرخواهي ميكنم كه دير اومدم اميدوارم بتونم تو شادياتون جبران كنم . راستي باروووني جون تولدت مبارك گلم
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلاااااااااااااااااام

چقدر تولد داریم این روزا

دارلینگ خانوم تولدتون مبارک باشه 5341

ان شاء الله همیشه دلتون شاد باشه و در مسیر موفقیت قدم بزارید

بارونی خانوم تولد شما هم مبارک 53Khansariha (48)

ان شاء الله تو جاده ی زندگی همیشه خیر و خوشی براتون اتفاق بیوفته

303

یا حق
53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان