امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولد كانون ترک

سلام به همه دوستان
خیلی خیلی تبریک میگم به همگی 2uge4p4
ایشالا واقعا همه بتونیم در کنار هم نه تنها به پاکی برسیم بلکه توی زندگیمون موفق باشیم و کوتاه نیایم. Khansariha (69)
برای همه آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.  Confetti
در ضمن خیلی ممنون از خانم یاقوت
در پناه حق باشید 303
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام من مدت کمی هست با کانون اشنا شدم ولی از همون لحظه به خودم گفتم خدا کمکم کرد ک اینجا رو پیدا کنم چون کانون واقعا پر انرژی مثبته در همه وقت چه وقتایی ک ادم ناراحت و میاد و چه وقتایی خوشحاله یه جور حس خوبه ک بد نمیشه و از همه کسانی که باعث به وجود اومدن و موندگار شدن کانون شدن خیلیییی ممنونم ارزوی بهترین هارو دارم براشون  Confetti 2uge4p4 Greenstars

و از همه مهم تر کانون تولدت مبارک balloons bliss Khansariha (63)
خدایا‌
درجستجوی‌آنچه‌برایم‌مقدر‌نکرده‌ای ‌
خسته‌ام‌نکن. 53
[تصویر:  6673f4ea54513fa61122b01e2489b7c1.jpg]
[تصویر:  x4.gif]اینجا سرزمین نیست اینجا آسمان است[تصویر:  x5.gif]
 تولد 13 سالگی کانونمون مبارک
[تصویر:  8a77e8c25df1f71d0a983b58b37bf276.jpg][تصویر:  f9e8a3eb216c25ee132e20a602646486.jpg]
سلام اینجا خاطرات خیلی خوبی دارم دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و هر بار  اومدم 
واقعا شعار کانون که « اینجا سرزمین نیست آسمان است » حس کردم و سعی کردم حواسم به رفتار و کارام بیشتر باشه
مرسی از همه کسایی که هنوزم میان اینجا و برای کانون زحمت میکشند و بچه ها رو برای پاک موندن تشویق میکنند
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
سلام  53
کانون عزیزم تولدت مبارک  balloons
امیدوارم که سالهای طولانی برقرار و استوار باشی ، همینطور خوب بمانی ، مفید باشی و خوشحال از این سودمندی به نجات هر چه بیشتر انسانها بپردازی . کانون جان تو و دوستان صمیمیت آموزگاران فوق العاده ای برای من هستید که با دلسوزی هرچه بیشتر برای بهتر شدن این دنیا تلاش میکنید و من بسیار از شما آموخته ام  53 ممنونتان هستم  Khansariha (8)
خداوند یار و نگهدار تو و دوستانت باشد  Gol
ان شاءالله جشن تولد پاکی همه دوستان 2uge4p4
قسمت بزرگی از همه ما توی کانون جاودان شده...
♡تولدت مبارک کانون عزیزم♡
تبریک و تشکر به همه کسایی که کانونو پابرجا ساختن 49-2 53
تبریک میگم عزیزای دل  317 Confetti
افراد عادی توی این کانون نیستن
همین که ما اینجا جمع شدیم و برای فردایی بهتر تلاش میکنیم نشون میده که بهترینیم  Khansariha (96)
سلام علیکم جناب کانون Salam
به واقع آن چنان استثنائی که میگن نیستی  Khansariha (129)
یه موقعی فکر میکردم هستی. ولی خو اشتباه بود.  53258zu2qvp1d9v
تولدت مبارک . امیدوارم آیندگان تولد هزار سالگیتو جشن بگیرن Greenstars و روح ما هم از این جشن شادمان بشه 317

65 البته قبل اون دعا میکنم دنیا زودتر تموم بشه کلا آیندگان نیان که  بعدش مشکلات پیدا کنن و بخواهند بیان اینجا 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
کانون؟ یادته؟ ،... اخر خط بودم... تصمیم گرفته بودم به عنوان اخرین امیدم سرچ بزنم، تو پیدا شدی. اون زمان یادمه ارسال اقای اراده رو  توی مسابقه ده روزه دیدم...  همینجا بود که  از طریق امضای یکی از کارهبرها با کتاب کنترل شهوت  داداش رضا و سایتش و برنامه های دیگه اش اشنا شدم... مثل یه پل به مراحل بهتر زندگیم.
خدا ایشالا قوت بده به مدیرا و مسئولینش.... برای بهتر کردن فضای کانون .
تولدت مبارک...
اینجا کلی دوست و اشنا پیدا کردیم. 4chsmu1
امیدوارم یه روز انقدر ظرفیت پیدا کنی که بتونی حقیقی هم بشی و ما خواهرایی که اینجا پیدا کردیم رو بتونیم از نزدیک ببینیم ، باهاشون قرار بذاریم بریم کوه، پارک، دشت  ... 
هرچند مجازی بودنتم دوست داریم.
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
سلام

تبریک میگم تولد کانون رو به کانون و کانونی‌ها.  49-2

داشتم تبریک‌ها رو نگاه می‌کردم و دیدم دوستانی رو که چند هفته یا چند ماه هست به کانون پیوستن. هنوز خیلی از عضویت‌شون نگذشته.
دوست داشتم مطلبی رو بگم.

توی سالی که گذشت خیلی برام روشن‌تر شد که چقدر متفاوته تلاش کردن با تلاش موثر کردن.

این‌که فقط کانون بیایم و عضو بشیم و روزهای پاکی‌مون یکی پس از دیگری بالا بره، تلاش هست اما الزاما تلاش موثر نیست.
شاید به 2000 روز خوب هم برسیم اما بعد یه جوری با مخ زمین می‌خوریم که دیگه در ادامه رنگ 20 روز پاکی رو هم شاید به سختی ببینیم.

تلاش موثر شاید یه بخش خیلی مهمش چیزی باشه که برادر بزرگوار عاشق نوشتن.
از یاد نبریم توجه به نقاط ضعف‌‌مون و شناسایی الگوهای لغزش‌‌مون.
و البته اهداف جدی و محکم داشتن، تقویت باورها و تقویت امید.

حالا که کانون پا به سن جدید گذاشته،
از صمیم قلب امیدوام سال پیش رو برای کانون و کانونی‌ها سالی توأم با تلاش موثر باشه و دستاورد‌‌های دوست‌داشتنی. 303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان خوبم.
سيزدهمين سالگرد تولد کانون رو به همه شما تبریک میگم. Confetti
 یه تبریک ویژه به موسسین و مدیران سابق و مدیران فعال حال حاضر 53

بنده اواخر اردیبهشت وارد دهمین سال عضویت در کانون میشم.(خیلی قدیمیم نه؟ 303 )
البته فراز و فرود های در این مدت داشتم و غیبت های چندماهه و چند ساله هم در کارنامه دارم.
بابت همین موضوع خیلی وقتا دچار عذاب وجدان و ناراحتی میشم که چرا اینقدر کم کار بودم و به کانون و خودم کمک نکردم!
چرا که هر وقت میومدم اینجا حالم خوب میش. روحیه میگرفتم و حس خوبی بهم دست میده . مثل همین الان ‌...
بابت داشتن  دوستان با اراده ای چون شما خدا را شکر میکنم
بابت این همه زحمتی که واسه کانون و بهتر شدن حال اعضاء ميكشيد. بابت وقت گرانبهاتون که در این راه مبارک صرف میشه ازتون ممنونم. 302
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
کانون عزیزم!
13 ساله شدنت رو تبریک میگم...
آرزو میکنم همیشه پابرجا و استوار بمونی 302

........................

یه چیزی رو میخوام از ته دلم بگم!

کانون خیلی جای خوبیه!
خیلی وقتا پیش میاد که آدم درد داره، رنجیده، خسته ست، رمقی براش نمونده؛ ولی وقتی میاد کانون انگار همه خستگی ها و دل شکستگی ها پشت در کانون موندن! 

عین بهشت!

اُدخلوها بِسلامٍ آمِنین
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
اصلا باورم نمیشه امسال تولد کانون ب کل یادم رفت!! 13 17 vayy

امان از پیری... 65

خیلی دلم میخواد حرف بزنم... خیلی حرف ها.. اما بماند.. 53258zu2qvp1d9v
فقط این ک کانون رو اهلش و اهالیش سر پا نگه میدارن.. تنها نمونه الهی.. 63

ممنونم از آقاد آرمین ک مردونه پای کار ایستادن.. سلامت و شاد باشن ان شاءالله.. 53
و ممنونم از همه کسایی ک ب هر شکل برای رشد و بهتر شدن کانون تلاش میکنن.. قطعا خدا اجرش رو میده.. Khansariha (69)

خدا عاقبت هممون رو ختم ب خیر و عافیت کنه..
یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام، 53

تبریک به همه‌ی اعضای کانون، 302
خداروشکر که حضور در اینجا و در کنار اعضای بی نظیرش رو حس کردم،
خدا پشت و پناه تک تک لحظاتتون باشه.

سر به هم آورده دیدم برگ‌های غنچه را
اجتماع دوستان یکدلم آمد به یاد

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید