امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1399 فروردين 28، 0:58)*دختر پاک* نوشته است: ولین بار که به اینترنت وصل شدی کی بود؟ چه حسی داشتی [تصویر:  4chsmu1.gif]  ؟ 

اولین چیزی که سرچ کردی چی بود ؟

صادقانه بگم یادم نمیاد Hanghead
واقعا یادتونه؟؟؟؟؟

بعدی : قبلی ها 

سلام جواب اینو من میدم آقا اولین باری که به اینترنت دسترسی پیدا کردم با گوشی سونی ایرکسون جی 20 ریلی بود که سیستمش جاوا بود و یه صفحه گوچیک داشت  اولین سرچم هم کلمه  ب بود
ولی لذت اولین بار اتصال به اینترنت رو وقتی چشیدم که با اینترنت همون گوشی دیال آپ کردم به کامپیوتر و تلگرام رو باز کردم فوقالعاده بود برام عین روز  روشنه خیلی حال کردم  انگار به کره مریخ سفر کردم یادش بخیر عمر آدم عین ابر میگذره باید غنیمت شمرد

خب یه سوال 
از چهره زیبای جوانیت چگونه بهره میبری که وقتی پیر شدی حسرتشو نخوری... راهکار ؟؟؟؟ سوالی عجیب و سخت !!!!!
 سپاس شده توسط
نقل قول: بهترین خاطره از اذیت کردن دورو بری هات؟
 من با آزار مردم بزرگ شدم از تعریف داستان های ترسناک برای بچه ها تا ترسوندن دختر خاله ها با حشرات مختلف 4chsmu1 ولی بهترینشون فک کنم وقتی بود که به پسر خالم که حدود دوسالش بود آبلیمو دادیم و از واکنشش اسلوموشن فیلم گرفتیم Khansariha (13)
نقل قول: بعدی : یکی از قشنگ ترین لحظه های زندگیتو رو بی سانسور بگید ۱

اولین بار که کاظمین رو دیدم
نقل قول: ۲ چرا خانم جی کی رولینگ هرماینی رو با رون ویزلی شیپ داد؟؟؟ درکش نمیکنم

این که گفتید یعنی چی؟؟  39
نقل قول:   به نظرتون اگه توی هاگوارتز درس میخوندین توی کدوم گرو میوفتادین.. ماگل بودید یا اصیل زاده؟؟ ( شخصا فکر میکنم اسلایترینی بودم.. از نوادگان سالازار اسلایترین بزرگ .. از خو لجنی ها هم بیزارم
نقل قول: ۴ شما اگه جای جودی ابوت بودید جیمی رو انتخاب میکردید یا جرویس پندلتون؟؟؟؟  
نقل قول: ۵ .. به نظرتون هایاعو میازاکی چرا نمیزنه پس کله ی پسرش گورو میازاکی که انیمیشن سازیش نمادین شه و فانتزی..... 

هری پاتر رو خیلی وقت پیش دیدم و فقط دامبلدور و. ولدمورت رو یادمه دیگه هیچی اطش یادم نمیاد

از کارتون های اون جوری مثل جودی ابوت متنفر بودم و خب اینا که گفتید نمیدونم کین

سوال 5 رو هم نفهمیدم
نقل قول: از چهره زیبای جوانیت چگونه بهره میبری که وقتی پیر شدی حسرتشو نخوری... راهکار ؟؟؟؟ سوالی عجیب و سخت !!!!!

به نظرم راهش اینه که استفاده نکنی ازش وگرنه هر کار دیگه ای بکنی پشیمون میشی   4chsmu1
راهکار هم خوندم که شهید هادی کلا مو هاشو تراشیده بود 39 

بعدی:ترجیح میدید با خونواده برید سفر یا دوستاتون
[تصویر:  uVwrXF.png]
بعدی:ترجیح میدید با خونواده برید سفر یا دوستاتون
 ترجیح میدم با دوستان مسافرت برم 
چون دستت بازه و میتونی هر شوخی ای بکنی  

یکی  از رفیقام تعریف میکنه چند نفری رفتن مشهد توی  شهر انقدر مسخره بازی در آوردن کلی خندیدن  کلی شوخی کردن در کل یه خاطره ای هم میگفت  که آب رو ریختن توی بخاری همه جارو دود گرفت تا موقعی که میخاستن اتاق رو تحویل بدن دود و بوش کل اتاقو گرفته بود بعد میگفت قفل درو گم کرده بودن رفتن از صاحب مسافر خونه کلید میخواستن دیدن نداره رفتن قفل ساز آوردن ولی رفاقتی مسافرت حال داره من خودم بیشتر مسافرتام رو رفاقتی رفتم یعنی فضا یجور بود که رفاقتی پیش بره 
با خانواده باید دست به سینه باشی و از پدر اطاعت کنی  Gigglesmile  

سوال : اگه یه لات به خانوادت توهین کنه میزنیش ؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
راستش نه 
آخه کسی که هر حرفی میزنه  ارزش کتک خوردن نداره 
اونو خدا زده من چرا بزنم 4chsmu1
بعدی:قبلی
 سپاس شده توسط
زمستون
نمیدونم دقیقا چندین دلیل میتونه داشته باشه 
شاید بخاطر اینه که توی منطقه سرمایی به دنیا اومدم و توی منطقه گرمایی زندگی میکنم علاقه به سرما داشته باشم 
یا اینکه تابستونو به عنوان فصلی که توش عشقی یا یه چیزی پشتش باشه خوشم نمیاد یا بخواطر گرماشه که پتو میندازم عرق میکنم و سختمه  نمیدونم ملیون ها دلیل
چند بار توی عمرت عاشق شدید    عشق در نگاه اول  Khansariha (13)
یه بار  65

بعدی:قبلی
هو الباقی.......

بعدی : قبلی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
گاری سقف دار 65

بعدی: اگه بتونید ذهن یه نفرو بخونید اون کیه چرا؟؟
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 16، 18:04)karma نوشته است: گاری سقف دار 65

اقا جواب این سوال واسه من ممکنه خیلی گرون تموم بشه 4chsmu1 من اگه میتونستم ذهن کسیو بخونیم یکی از اعضای خفن کانون به اسمmhbgrafa را میخوندم خیلی تیز هستن در مدیریت و حرکت های  غیر قابل پیش بینی میزنن یهو میبینید نک اوت شدید رفته 
بعدی تا حالا چند بار تو اعلام وضعیت هاتون دروغ گفتید 19
 سپاس شده توسط
قوطی کبریت 
چند بار از دست پدرتون کتک خوردید ؟؟؟ به وسیله چی    فقط کتک خورده ها جواب بدن
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 16، 19:41)majid78 نوشته است:
(1399 ارديبهشت 16، 18:04)karma نوشته است: گاری سقف دار 65

اقا جواب این سوال واسه من ممکنه خیلی گرون تموم بشه 4chsmu1 من اگه میتونستم ذهن کسیو بخونیم یکی از اعضای خفن کانون به اسمmhbgrafa را میخوندم خیلی تیز هستن در مدیریت و حرکت های  غیر قابل پیش بینی میزنن یهو میبینید نک اوت شدید رفته 
بعدی تا حالا چند بار تو اعلام وضعیت هاتون دروغ گفتید 19

هیچی
 سپاس شده توسط
نقل قول:    
ناسلامتی ۸۰تومن قیمتشه : )
خواهر  گلم   نود   تومن  شد  ن  هشتاد Swear1
نقل قول: چند بار از دست پدرتون کتک خوردید ؟؟؟ به وسیله چی    فقط کتک خورده ها جواب بدن
تا  حالا  پدرم  منو  نزده...  زادی  روی  من  حساسه...  به قول اطرافیان من براش  فرق درم..
اما  از مامانم  تا  دلتون  بخواد  کتک  خوردم  زیاااااااااد...  به نظر  خودم  به ناحق  اما  بقیه  میگن  حقتهه Gigglesmile ..  علت  هاشم فقط و فقط و فقط به علت  لجبازی.. اگه مامانم بگه الان شبه   من میگم  روزه... دیگه خودتون تا تهشو بخونید 4chsmu1   داییم همیشه   میگه  تو  خیلی  سرکشییی... و  رام نشدنی هستی 4chsmu1
پ ن :  همو  با  ادبانه ی  اینکه  خیلی  وحشی هستی :/
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
سوال بعدی رو بپرسید لطفا
 سپاس شده توسط
شده تا حالا به یه چیزایی بخوای فکر کنی ولی کلا هیچی ازش یادت نیاد
یعنی یه چیزای کمی میدونی
ولی دقیقا نمیدونی چی به چی بوده
منظورم خاطره هاتونه
خاطره ای که این مدلیه براتون خوب بوده یا بد؟

من نسبت به کل زندگیم همین حس را دارم Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نمیدونم دقیق متوجه شدم یا نه ولی معمولا خاطره های خوبم اینجوریه خاطره های ید با تمام جزئیات و full hd تو ذهنم میمونن 4chsmu1

بعدی: از چی خیلی میترسی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان