امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1399 ارديبهشت 18، 12:59)karma نوشته است: نمیدونم دقیق متوجه شدم یا نه ولی معمولا خاطره های خوبم اینجوریه خاطره های ید با تمام جزئیات و full hd تو ذهنم میمونن 4chsmu1

بعدی: از چی خیلی میترسی

افسر بگیرتم 
بگه گواهی نامه ت کو  گرچه تا حالا نتونسته بگیره  کلی از دستشون در رفتم 4chsmu1 
بعدی 
اعتقاد به اینکه دنیا گرده داری؟ خاطره ای تو این زمینه اگه داری و دوست داشتی بگو 
اگه نه هم بگو چرا اعتقاد نداری
 سپاس شده توسط
عاقا یه رفیق دارم میگه زمین مسطح گفتم چطوری مسطح واینهمه آدم و توی مدرسه ها میگن کرروی ؟ میگه قوانینی که اون بنده خدا گذاشت خراب میشه نیوتن بود کی بود   من خودم یه مدت بود قوانین اقلیدوسی میشستم میخوندم و کلی فیلم دیدم تا بتونم به یه نتیجه ثابت برسم نتیجم اینه که زمین مسطح شاید باشه و ما اون رو کروی میبینیم   میتونید ویدیوی قانون اقلیدوسی رو از توی یوتیوب ببینید یه زنه فکر کنم پروفسوری چیزی باشه که در مورد توضیح میده

اگه خدا بهت بگه ازم سه تا کار بخواه تو چی میخواستی ؟؟
 سپاس شده توسط
1.ظهور امام زمان 
2.پاکی 
3.بقیه دعاهام مستجاب بشه 65

بعدی: اگه بهت بگن یه ساعت دیگه زنده تی تو اون یک ساعت چیکار میکنی؟
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
احتمالا وضو بگیرم. زیارت عاشورا رو بخونم  و قرانو بغل کنم و روبه قبله  منتظر ملک الموت باشم... و  اشهد رو هم بخونم...

بعدی:  فکر میکنید موقع  ظهور تو  کدوم  صف   وایستادید   ....  جزو یارها  یا  مخالفان....???   منو که خیلی  درگیر کرده این سوال
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
انشاالله که لایق باشم جزء یار ها باشم 

بعدی؟:سینما رو ترجیح میدید یا تئاتر
 سپاس شده توسط
سینما رو ترجیح میدم.

بعدی:اگه یه پیشنهاد بت بشه که میتونی تا 1 سال اینده خودت رو ببینی ایا این کار رو میکنی؟؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
قبلا در موردش فکر کرده بودم 
نه نمیخوام ببینم یه سال دیگه رو
 سپاس شده توسط
آگه یه ساعت دیگ زنده باشم.... 
استغقارکنان رو به قبله دراز میکشم وضو گرفته و به یه شخصی میسپارم که بالا سرم قرآن بخونه
 سپاس شده توسط
واکنشتان وقتی کهبفهمید پدرتون بعد از داشتن شما ازدواج کرده  وشماروخیلی دوست داره ولس همسر و فرزندش رو هم بیشتر از شما 65
 سپاس شده توسط
تا حالا بهش فکر نکرده بودم  1744337bve7cd1t81

احتمالا اول عصبانی شم بعد قهر کنم از خونه برم 
تا آخر هم که نمیتونم بیرون بمونم با کلی ناز برمیگردم خونه و حدود یه هفته ای سر سنگین بشم بعدش رو نمیدونم

بعدی:قبلی
 سپاس شده توسط
به کل از زندگی ناامید میشم 53258zu2qvp1d9v
بعدی:از اعتمادت سواستفاده شه چیکار میکنی؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
نقل قول: از اعتمادت سواستفاده شه چیکار میکنی؟

زندگی طولانیه این را به عنوان درس از زندگی میپذیرم 53258zu2qvp1d9v

بعدی:چرا واقعا برای هر روزت برنامه دقیق نداری ؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی:چرا واقعا برای هر روزت برنامه دقیق نداری ؟
چون بنظرم این مدلی زندگیم یکنواخت میشه و اذیتم میکنه
من دوست دارم در لحظه تصمیمی بگیرم و زندگی ام هیجان داشته باشه نه اینکه همه چی از قبل معلوم باشه Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 ارديبهشت 23، 14:02)im_student نوشته است: واکنشتان وقتی کهبفهمید پدرتون بعد از داشتن شما ازدواج کرده  وشماروخیلی دوست داره ولس همسر و فرزندش رو هم بیشتر از شما 65

به بابام این مدلی  Swear1
میگم خیلی بدجنسی   

(1399 خرداد 19، 13:25)زینبی نوشته است: به کل از زندگی ناامید میشم 53258zu2qvp1d9v
بعدی:از اعتمادت سواستفاده شه چیکار میکنی؟
کلا از آدما بیزارم
دیگه این برام عادی شده
آخرش به خودم میگم
من که قبلا بهت فته بودم آدما همیشه این کار را میکنن ولی تو یاد نمیگیری ازشون دوری کنی 53258zu2qvp1d9v

(1399 خرداد 19، 13:52)عرفان. نوشته است:
نقل قول: از اعتمادت سواستفاده شه چیکار میکنی؟

زندگی طولانیه این را به عنوان درس از زندگی میپذیرم 53258zu2qvp1d9v

بعدی:چرا واقعا برای هر روزت برنامه دقیق نداری ؟

چون بنظرم این مدلی زندگیم یکنواخت میشه و اذیتم میکنه

من دوست دارم در لحظه تصمیمی بگیرم و زندگی ام هیجان داشته باشه نه اینکه همه چی از قبل معلوم باشه Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: من دوست دارم در لحظه تصمیمی بگیرم و زندگی ام هیجان داشته باشه نه اینکه همه چی از قبل معلوم باشه

بشدت مخالفم 65
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان