امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

والا نمیدونم شاید فکرشون بره رو گشت یا دعوا

بعدی : اگه بخوای با یه اموجی خودتو توصیف کنی کدومو انتخاب میکنی؟
 سپاس شده توسط
Hanghead
من جواب سوال قبلی خودمو نمیدونم
چرا انقدر سخت میپرسم  Hanghead

نقل قول: بعدی : اگه بخوای با یه اموجی خودتو توصیف کنی کدومو انتخاب میکنی؟
46

بعدی: قبلی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 دي 16، 19:43)کانونی نوشته است: 46

بعدی: قبلی

2 

بعدی : قبلی
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی : اگه بخوای با یه اموجی خودتو توصیف کنی کدومو انتخاب میکنی؟

Khab   46

نقل قول: بعدی : نظرت در مورد کسایی که پشت سرت در مورد تو غیبت و سخن چینی می کنند چیه و چقدر برات اهمیت دارن چنین افرادی؟

کسی که دوستت داره درباره ات بد حرف نمیزنه
اما در مورد کسایی که ذکر فرمودین؛ اگر تهمت نزنن مشکلی نیست، تا دلشون میخواد حرف بزنن
ولی تهمت نزنن  4chsmu1

قبلی: بعدی
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی : نظرت در مورد کسایی که پشت سرت در مورد تو غیبت و سخن چینی می کنند چیه و چقدر برات اهمیت دارن چنین افرادی؟

دیگه خیلی وقته آدما مهم نیستن
من مثل غذایی که هر روز میخورم. هر روز چندین مرتبه با خودم تکرار میکنم از آدما بدم میاد از آدما بدم میاد از آدما بدم میاد
و خب این تاثیر گذاشته که کلا آدما هیچیشون برام مهم نباشه
و دیگه اصلا مهم نیستن چه غیبت کنن چه نکنن
در کل من ازشون بدم میاد 

بعدی
اگر مجبور باشی یه سال تبدیل بشی به یه شی بی جان . چی را انتخاب میکنی؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 دي 16، 22:37)کانونی نوشته است:

دیگه خیلی وقته آدما مهم نیستن
من مثل غذایی که هر روز میخورم. هر روز چندین مرتبه با خودم تکرار میکنم از آدما بدم میاد از آدما بدم میاد از آدما بدم میاد
و خب این تاثیر گذاشته که کلا آدما هیچیشون برام مهم نباشه
و دیگه اصلا مهم نیستن چه غیبت کنن چه نکنن
در کل من ازشون بدم میاد 

بعدی
صخره

بعدی:قبلی
نقل قول: بعدی

جالب انگیزناک

من می خوام لامپ شم. یه خیری به ملت برسونم 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
نقل قول: اگر مجبور باشی یه سال تبدیل بشی به یه شی بی جان . چی را انتخاب میکنی؟
4chsmu1
صخره و لامپ خیلی باحال بود53258zu2qvp1d9v
53258zu2qvp1d9v
من خیلی فکر کردم ولی هر چی به نظرم میرسید چون جون نداره و ثابته اعصابم را خرد میکنه Swear1
شاید ماشین خوب باشه
باهاش میشه این ور و اون ور رفت
ولی از این ماشین ها که تو طبیعت میره و میاد
نمیدونم ولی انگار زندگی اجسام بی جان بسی یکنواخت 2 Hanghead

بعدی:
به چه ویژگی ای شهرت دارین؟
هم میتونه خوب باشه هم بد Hanghead

سپاس شده توسط
(1399 دي 17، 1:39)کانونی نوشته است: 4chsmu1
صخره و لامپ خیلی باحال بود53258zu2qvp1d9v
53258zu2qvp1d9v
من خیلی فکر کردم ولی هر چی به نظرم میرسید چون جون نداره و ثابته اعصابم را خرد میکنه Swear1
شاید ماشین خوب باشه
باهاش میشه این ور و اون ور رفت
ولی از این ماشین ها که تو طبیعت میره و میاد
نمیدونم ولی انگار زندگی اجسام بی جان بسی یکنواخت 2 Hanghead

بعدی:
هم میتونه خوب باشه هم بد Hanghead

کم حرف

مغرور . لجباز . قد و تخس

خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: به چه ویژگی ای شهرت دارین؟
بداخلاق
1276746pa51mbeg8j

بعدی:
به نظر شما سن مناسب ازدواج کی هست؟

سپاس شده توسط
(1399 دي 17، 16:26)کانونی نوشته است:
نقل قول: به چه ویژگی ای شهرت دارین؟
بداخلاق
1276746pa51mbeg8j

بعدی:
به نظر شما سن مناسب ازدواج کی هست؟

وقتی که علاوه بر خواسته های خودت،بتونی خواسته های یکی دیگه رو هم براورده کنی

بعدی:قبلی
نقل قول: به نظر شما سن مناسب ازدواج کی هست؟
نمیدونم
ولی بنظرم هر چی زودتر بهتر
بنظرم این یه حس درونیه که هر چی زودتر بهش جواب بدی 
کمتر ضرر میکنی
و هر چی به هر بهانه ای عقب بیفته بیشتر ضرر کردی
تو نمیتونی با ساختار درونی خودت بجنگی

بعدی:
دوست داشتی جای کدوم شخصیت تاریخی باشی؟

سپاس شده توسط
سن مناسب ازدواج :

وقتی که انسان سالم باشه... انسان بیمار.. چه روحی چه جسمی.. چه کسی که اعتباد به خ.ا  داره و غیره سالم باشه
مثل این دیوانه هایی که میگن براش دنبال زنیم / شوهریم تا ادم بشه نباشیم....
اخه خانواده و ننه بابای یارو نتونستن ادمش کنن انتظار دارن یه طفل معصوم بچهشون رو ادم کنه 29
به بلوغ عقلی رسیده باشه
و مستقل باشه
و اینو تو اون مغزش فرو کنه که ازدواج نه معامله است نه بردگی...
مساوات رو بپذیره و رعایت کنه...
زن نگه وظیفته خرجم کنی... مرد هم نگه وظیفته تمکین کنی.. و بشوری و بسابی و ....
و مهم تر از همه صرفا برای اینکه هر کس رو مبینیه دست تو دسته زوجشه و اه میکشه این کارو نکنه... یاور میبینه دوستش ازدواج کرده .. یا از سینگلی داره رنج میکشه زرتی میخواد بره ازدواج کنه 42
ازدواج قراره سازنده باشه.... قرار نیست کسی رو عوض کنه یا بهتر کنه...
اون چیزی که تو دوره ی نامزدی میبینه 20 درصد بدترش کن...  اون شخص واقعیه
هروقت طرف اینو تو مغزش فرو کرد کسیو نمیشه عوض کرد ..
اونوقت تشریف ببره ازدواج کنه 22

بعدی : همون سن مناسب ازدواج لطفا ادامه بدید تا از نظرات دوستان فیض ببریم 53258zu2qvp1d9v
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: بعدی : همون سن مناسب ازدواج لطفا ادامه بدید تا از نظرات دوستان فیض ببریم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
سن خاصی نداره 
ولی خوب شرایط از اونور ،،، تا دلت بخواد
راسیاتش زن ها رو نمیدونم ولی
مرد حتما باید 
1-به یه تمکن مالی ای رسیده باشه که بتونه نیاز های اولیه مثل مسکن و خوراک و پوشاک و حداقل سالی یک بار مسافرت ... رو حداقل از دوش خانواده برداره 
2- به یه بلوغ عقلی رسیده باشه و برنامه برای اینده داشته باشه و هدف درستی از ازدواجش داشته باشه
3- واقعا مطمئن باشه عشقش رو پیدا کرده ، حرف از یه عمر زندگیه . مسخره بازی نیست

اونی هم که یکی میگه از 0 بسازین تا 100 فقط مال فیلما و دوران اقا ننه هامونه 
نه ما عرضه این کارا رو داریم و نه با این شرایط شدنیه
ل.ط.ف.ا ا.گ.ه.          ش.ر.ا.ی.ط..ر.و.           ن.د.ا.ر.ی.د.          ی.ک.ی.          د.ی.گ.ه ر.و     ب.دب.خ.ت           ن.ک.ن.ی.د

بعدی : همون سن مناسب ازدواج لطفا ادامه بدید تا از نظرات دوستان فیض ببریم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان