امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

دلتون ميخواد تو جنگلهاي آمازون باشين و گير آدم خورها بيفتين؟

معلومه كه نه!!!
دوستاني كه گفتيد دوست داريد بريد آمازون، چرا از سرمايه هاي ملي حمايت نميكنيد؟؟؟؟؟
ما الان همينجا تو شهر خودمون هستن افرادي كه ميخوان آدم و بخورن، قورت بدن!!!!
من خودم يكيشون؛ چرا باعث بيكاري ما جوونا ميشيد آخه!!!!؟؟؟
تا كي بيگانه پرستي؟؟

بعدي: قبلي
خداکه فقط متعلق به آدمهای خوب نیست.
خدا،خدای آدمهای خلافکارهم هست؛
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

[img=0x0]http://upload7.ir/uploads//e2a72accdf826b5b0dd982e270eacf86fa33222d.jpg[/img]
[تصویر:  128fs318181.gif]مسابقه كنترل نگاه و ذهن128fs318181                                                                                                                                                                   53 قرار عاشقي 53
سلام
من مشکلی با این قضیه ندارم چون کلا از گونه ی آدم ایزاد خارجم . تا من بخوام آدم شم فکر کنم 60 - 70 سالی باید منتظر بمونن . [تصویر:  128fs318181.gif]

بعدی :
اگه با نفر قبلی که پست زده دعوات بشه ؛ با چی میزنیش؟ Khansariha (98)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
با گرز آتشین 128fs318181

سوال قبلی
خوشا باران و وصف بی مثالش
من با لنگه دمپایی میکوبم تو سرش44Gigglesmile
خوب سوال بهدی

اگه سر صبح یکی تو چاییتون نمک بریزه چیکارش میکنید؟Smiley-face-cool-2:smily man:
(1393 ارديبهشت 26، 9:56)شامرزا نوشته است: اگه سر صبح یکی تو چاییتون نمک بریزه چیکارش میکنید؟Smiley-face-cool-2:smily man:

هععععععععععععععععی تو خوابگاه چند باری بجای شکر چای نمک خوردم 53258zu2qvp1d9v 
هیچی . چیکار میخواستی کنم وقتی این سنت پسندیده از خودم به جای مونده بود ؟ 128fs318181
بعدی : قبلی
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سعی می کنم خودمو بزنم به حواس پرتی
بعدش چایی هامونو عوض کنم
22
بعدی: اگر یکی تو چاییت نمک بریزه چه می کنی؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
اولش که چایی تف میکنم
 بعد شرروع به ناسزا گفتن به اونی که این کارو کرده
 ودرادامه سعی درتلافی این کار

سوال بعدی .قبلی

من عاشق دلخسته در این دیار جایی نیست، جز در کوی دلبر

دلبر خوب داند  مرا جز او نیست معشوقی....!?

بستگي داره كي باشه!128fs318181

اگه يه نفر باشه كه بخوام حالش رو بگيرم رو به صاحبخونه ميگم يه ذره چاييتون شوره تا بر اثر تحقيقات مجرم شناسايي و به مراجع ذي ربط ارجاع بشهSmiley-face-cool-2

اگه رفيقم باشه سعي ميكنم در نشست بعدي حتما همراه خودم فلفل داشته باشم317

اگه يه نفر باشه كه هيچ حس خاصي بهش نداشته باشم هيچ عكس العملي نشون نميدم كه يارو به خودش شك كنهKool
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

[img=0x0]http://upload7.ir/uploads//e2a72accdf826b5b0dd982e270eacf86fa33222d.jpg[/img]
[تصویر:  128fs318181.gif]مسابقه كنترل نگاه و ذهن128fs318181                                                                                                                                                                   53 قرار عاشقي 53
چنتا ناسزا نصیب روح پر فتوحش مینمایم4chsmu1 البته بستگی داره خونواده باشه یا دوست( که البته حرف بد نمیزنم)
بعدی:دوتا تجربه که تو زندگیت بهش رسیدی چیه؟
خودم:1-هیچوقت زود قضاوت نکن 2-موقع عصبانیت خودتو کنترل کن که بعدش پشیمون نشی از حرفایی که زدی
فقط لطفا بذارید حداقل یه 4-5 نفری جواب بدن بعد یه سوال دیگه مطرح کنید
إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند! 
بگذار ابر سرنوشت هرچقدر که میخواهد ببارد؛
ما..
چترمان خداست!
(: Ты перед скрытой камерой, пожалуйста, улыбаться
1) از زیاده گویی بپرهیزم
2) از اول ترم درست( توجه کنید درست نه الکی) درس بخونم 42
که کلا به هیچ کدوم عمل نمیکنم 22
بعدی: قبلی
1 وقتي دله يكي رو ميشكوني يادش ميمونه، چون هركي دلم رو شكونده يادم مونده(البته همشون رو بخشيدم ولي فراموش نكردم)128fs318181

2گاهي وقتا پشت يه ظاهر زشت يه چيزه عاليه و گاهي اوقات پشت يه چيزه ايده آل يه باطن حال به هم زن:exclamation:

بعدي: قبلي
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

1- کار امروزت رو ننداز فردا تل انبار میشه اسیر میشی هرچه قدر که بگذره بدتر میشه . هرچی که هست همون روز انجام بده22

2-   هر آن هرکاری انجام میدی  تمرکزت و حواست توی همون کار باشه اگه نه ذهنت اونقد شلوق و نامنظم میشه  اصن ی وضعی 22 به هیچ کدومش هم درست درمون نمیرسی و اسیر میشی 

بعدی : قبلی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

دروووووووووودخب
1- جوانا سر متاب از پند پیران ....... که رای پیر از بخت جوان به

خودم کمتر ولی یکی از نزدیکانم به شدت به این حرف رسید

2-به هیچ کس به جز خدا تکیه نکنم

چو حافظ در قناعت کوش و از دنیای دون بگذر ....... که یک جو منت دونان دو صد من زر نمی ارزد

سوال بعدی:

چقدر از سگ می ترسی؟نه از این سگاها از اون خوبا:smily man:
[تصویر:  05_blue.png]
من فوبیا دارم به سگ...واسه من خوب و بد نداره کوچیک و بزرگ نداره

بعدی: قبلی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
از اين سگ پخمه ها رو كه محل سگ بهشون نميزارم، ولي از اون سگ خوبا كه دست بر قضا چشماي سگي دارن و تا آدم و ميبينن اعصابشون سگي ميشه و مثله سگ پارس ميكنن و پاچه ميگيرن و اگه ببينم اون روي سگم بالا مياد ولي از اون جايي كه نميتونم كاري كنم اون روي سگم ميره پايين سر جاش، اگه سگه من و خورد كه هيچي ولي اگه زنده موندم حتما يه سر ميرم پيش صاحبش و بهش ميگم به روح اعتقاد داري؟ ........... Smiley-face-cool-2

بعدي : قبلي
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان