امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

حجاب ( قسمت چهارم: بررسی ایات حجاب)

سلام

چند روز پیش به یه مطلبی بر خوردم که به نظرم جای بحث داره

موضوع این بود:

ایا حجاب باعث افزایش حساسیت های جنسی میشود؟

زیاد شنیدم که این موضوع مطرح میشه که اونایی که ازاد ترن نگاهشون طبیعی تره ( چشم چرانی ندارن )!؟؟؟ پس این یعنی که حجاب به جای ازاد کردن فکر ادم ها بیشتر اونا رو حساس میکنه؟؟؟؟

پ.ن : اقایون هم می تونن نظراتشون رو بگن

منتظریمKhansariha (8)
سلام
راستش خيلي متوجه نشدم منظورت رو...

اما تا اونجايي ك فهميدم گفتي كسي ك محجبه اس يا مثلا نگاه كنترل شده اي داره ب تبعش نگاه بدي هم داره!
يا كسي ك خيلي اپن هست نگاه پاكي داره!
اگه درسته برداشتم ...

من مخالفم!!

كسي ك خيلي ميخوره رو نميشه بگي خب از اين ب بعد ديگه نميخوره.. يا ميلي ب غذايي ك خيلي خورده نداره!!!
چ بسا ك خيلي بيشتر هم ميل داشته باشه و دلش بخواد!

همه منع كردن ها هم منجر ب حريص شدن نميشه..
هان؟

ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام 
ببخشید اینجا اقایون هم میتونن اظهار نظر کنن؟
حقیقتش من متوجه نمیشم چرا اینجا نوشته پست دادن آقایان ممنوع!
حالا درسته حجاب مربوط به خانم ها میشه اما نظر آقایون هم میتونه مفید باشه ها

[تصویر:  05_blue.png]
سلام
انگار پست دادن آقایان آزاد شده
درمورد حجاب خانم ها
به شخصه خودم وقتی میبینم خانمی چادر سرش کرده خیلی بیشتر شرمم میشه نگاش کنم
و بنظر خودم اینکه حجاب باعث حساسیت جنسی میشه اشتباس چون بر عکسش برام اثبات شده
سلام

منم منظورت رو متوجه نشدم.میشه واضح تر توضیح بدی.

ممنونKhansariha (8)
من یه توضیحی راجع به پست مبارز بدم
واضح ترش همین حرف معروف که میزنن  میگن اروپایی ها چون حجاب بینشون نیست و برا مرداشون عادی شده چشم چرانی کمتر
و برعکی در کشوری مثل ما چون حجاب هست مردا حساس ترن و بیشتر نگاه میکنن؟>
فکر کنم منظورشون این که ایا این حرف صادق و اگرنه تو جیه کنید

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
وقتي توو خيابون راه ميرم، بيشتر حواسم به پسراس،

دور از جون خودمو بقيه داداشا، بعضياشون وقتي كه به خانوما نگاه ميكنن، قيافشون انقدر ضايع ميشه كه نگو.Smiley-happy114Smiley-happy114Smiley-happy114Smiley-happy114
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
اینهایی که میگن حجاب برداشته بشه بعد از یه مدتی عادی میشه دارن جواب خودشونو میدن.......بله درسته.....حجاب برداشته بشه بعد از یه مدت عادی میشه اما مشکل حل نمیشه.....

بی حیایی و بی غیرتی و تجاوز و این چیزها عادی میشه.....اما مشکل عطش جنسی که بعضیا فکر میکنن به دلیل حجابه که به وجود اومده حل نمیشه......نمونه بارزش هم آمار بالای تجاوز توی غرب...

بعضیا هم میگن انسان از هر چی منع بشه حریص اون چیز میشه.....من میخوام بگم مشکل ما این منع شدن نیست.....مشکل ما اینه که به واقعیت یه عمل پی نبردیم.....باز برمیگردیم به اون مثال معروف خوردن سم مهلک....

اگر من کسیو از پریدن از یه پرتگاه خطرناک منع کنم ایشون باید حریص بشه نسبت به اینکه بره حتما از پرتگاه بپره.....در صورتی که نه.....اگه من اصرارم بکنم ایشون افتخار نمیدن که از پرتگاه بپرن[تصویر:  idontnow.gif]....مشکل منع شدن نیست، مشکل اون یقینیه که وجود نداره...
اینجا سیم دلت به آسمان وصل میشود درنگ نکن

وعده گاه ما : تاپیک قرار عاشقی

[تصویر:  nasimhayat.png]

مطلب زیر تقدیم به برادران کانونی ام

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AD%D8%A...#pid202152

اللهم مولای کم من قبیح سترته

و کم من فادح من البلا اقلته

و کم من عثار وقیته

وکم من مکروه دفعته

و کم من ثنا جمیل لست اهلا له نشرته
سلام

حرف های پرواز رو کاملا قبول دارم
امابه هر حال نمیشه منکر شد که افرادی که تو فضای بسته تری قرار دارند استانه ی تحریکشون پایین تره
فکر نمیکنید اگر این استانه بالاتر میرفت
خیلی از ماها الان اینجا نبودیم؟
(1392 خرداد 27، 4:51)مبارز نوشته است: سلام

حرف های پرواز رو کاملا قبول دارم
امابه هر حال نمیشه منکر شد که افرادی که تو فضای بسته تری قرار دارند استانه ی تحریکشون پایین تره
فکر نمیکنید اگر این استانه بالاتر میرفت
خیلی از ماها الان اینجا نبودیم؟
خوب پسرا هم می تونن نطر بدن دیگه 4fvfcja
خوب اول اینکه ما استانه تحریکمون خیلی پایینتره بدون شک و تردیدی!!

ولی یه نکته ی خیلی خیلی مهم رو دارین کنار می ذارین و اون اینکه چیزی که استانه ی تحریک  رو تغییر می ده و مانع از خود... می شه در حقیقت خود ارتباط جنسی هست نه باز بودن روابط و پوشش. یعنی در صورتی که پوشش ازاد باشه، این به این معنی نمی تونه باشه که امار خود.. پایین می اد. قطعا استانه ی تحریک میره بالاتر ولی به این معنی نخواهد بود که امار خود... کم میشه. 
مشکل اصلی جامعه ی ما اینه که همزمان هم استانه تحریکات پایینه و هم شرایط ازدواج برای جوونا فراهم نیست. بر گردیم به گذشته ها می بینیم که جوونا زود ازدواج می کردن.
مشکل اصلی ما اینه که بخشی از اسلام داره اجرا میشه و بخش دومش (که ازدواج هست) خیلی سخت شده.
این دو تا در کنار هم قطعا و یقینا بهترین راه هست برای بشریت. ولی الان که یکیش لنگ می زنه خیلی ها زیر ابی میرن! با خود...یا ارتباطات ازاد.
 جوامع غربی چون روابط ازاده براشون (ااگرچه ایرانم الان که ازاده!!!) این مشکل رو ندارن کلا. انتقادات خیلی زیاده به این روش.

پ ن : من نمی دونم پوشش اقایون چقدر تاثیر داره رو خانوما ولی برعکسش رو می دونم تاثیرش زیاده!!!! از منی که در هر دو نوع جامعه زندگی کردم بپذیرید که سخته واقعا دومیش 4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

خب اقا هادی من تصورم اینه که اونی که حساسه
وقتی یه لباس تنگ یا نمی دونم یه استین کوتاه می بینه این نگاه میشه شروع یه سری خیال پردازی و در نهایت خ.ا
اما اگر این ادم مدام با ادم هایی برخورد داشته باشه که همین سطح پوشش رو دارن (حالا تو خونه و بین فامیلا)
اون وقت این موارد براش اونقدر جلب توجه نمیکنه که بتونه استارت خیال پردازی رو بزنه
(خب البته این چیزیه که من از بیرون می بینم چون اصولا برا دخترا فکر نمیکنم شکل پوشش زیاد مطرح باشه اینه که احتمال اینکه اشتباه کنم هس )
حالا اگر اشتباه میکنم بگیدKhansariha (8)
خوب اینو قبول دارم که هر چی محیط بازتر باشه درجه ی تحریک پذیری کمتره. ولی تغییراتش زیاد نیست واقعا. در هر صورت پسری هم که در محیطی بزرگ شده که سطح پوشش پایینتره، کماکان اون خیالپردازی ها رو داره. همونطور گفتم پایان خیالپردازی ها بعد از ازدواجه به نظرم. کسی که در محیط بازتری داره زندگی می کنه کماکان ارتباط جنسی نداشته و همون خیالات رو داره.

نکته ی بعدی اینکه منظورتون از پوشش بازتر چقدر بازتره! در کل جنس مخالف هیچ وقت برای پسرا عادی نمیشه! یعنی هر چقدرم یکی در محیط ازاد باشه بازم بعضی از پوشش ها محرک هستن. 

تحریک پذیری کمتر به معنی کم شدن خود.. نیست. این ادم درسته دیرتر تحریک میشه ولی در محیطی هست که محرک ها زیاد هست. اگه مثلا 10 درصد دیرتر تحریک میشه ولی 50 درصد محرکات بیشتر شده. به نظرتون بهبود پیدا می کنه شرایط (تجربه ی شخصی بود این باز 4fvfcja)

خیلی حرف زیاده ولی نمی دونم چه جوری بگم1276746pa51mbeg8j303

سلام
من بازم یه چیزی بگم؟42
این که شما می فرمایید تحریک پذیری ده درصد کم میشه ولی محرک ها پنجاه درصد زیاد میشه مال کشورایی غیر از کشور ما و فرهنگ های خاص اوناست به نظرم
تو ایران وضعیت خارج از فضای خونه به اون شکل هم بد نیس
هس؟
میگم بحث چرا دو نفره هست خوب :21: یعنی کسی دیگه ای نظری نداره واقعا 4fvfcja

رابطه ی حجاب با حساسیت های جنسی. 
خوب من می گم که اگرچه حجاب (منظورم فقط حجابی که تو ایران هست نیست، کلا پوشیدگی منظورمه) باعث میشه استانه ی تحریک پذیری کمتر بشه، ولی خود پوشیدگی باعث میشه عوامل تحریک کم باشه در سطح جامعه. 303 
خوب عدم پوشیدگی در دراز مدت تغییراتی در استانه ی تحریک به وجود می اره، ولی در معرض تحریکات بیشتر هم قرار می گیریم به دلیل عدم پوشیدگی.

نه تو ایران وضعیت خیلی متفاوته خوب با خارج از کشور. ولی بازم من نفهمیدم ربطش رو به سوال اولیه 4fvfcja ایران اگه فردا بگن پوشش ازاده همچین می ترکه که بدتر از خارج میشه!!! غیر از اینه یعنی؟! 4fvfcja

و یه نکته ی خیلی کلیدی. یادمه یه بار ارمان یه لینکی گذاشته بود در مورد عوامل تحریک و خیلی چیزای دیگه. ببخشید دیگه می گم من خودمم خجالت می کشم الان 4fvfcja جالبه بدونید که مردا از برهنگی کامل کمتر تحریک می شن تا وقتی که پوشیدگی نسبی وجود داره. تکرار کنم نسبی! برای اینه که بعضی لباس پوشیدن ها خیلی زننده و محرک. تو ایرانم زیاد دیده میشه. 
امیدوارم جواب سوالتون رو داده باشم. یک کم گنگ بود برام سوالتون. بیشتر توضیح بدین منظورتون رو 303

بله بحث دو نفره شده
والا اقایون جوری اعتراضشون رو به ممنوع بودن پست زدن اینجا ابراز میکردن که فکر کردم هر کدوم یه مثنوی حرف نگفته دارن4fvfcja
فک کنم من خیلی مبهم حرف می زنم 42(این در خواست توضیح زیاد مطرح میشه اخه)
خب منظورم این بود که
سطح ازادی پوشش تو خونه و تو محیط های خصوصی (مهمونی ها و ..) یه حد نرمال داره اینجا دیگه
که خب به اندازه ی خودش باعث کاهش تحریک پذیری میشه
حالا خارج از این فضا ها تو ایران طرف دیگه چیزی بیشتر از اینو نمی بینه قاعدتا(استثناها رو لطفا بذارین کنار)
بنا براین اون فرضیه ی افزایش پنجاه درصدی محرکات اینجا صدق نمیکنه
الان واضح شد؟42 دیگه خیلی سعی کردم درست توضیح بدم4fvfcja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان