امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام و دو صد درود بر حسین عزیز
خیلی خوش اومدی به کانون
از صحبتایی که کردی مشخصه با اراده خیلی مصمم اومدی برای پیروزی نهایی
کانون رو بگرد و از قسمت های مختلفش بهره ببر
برای شروع بد نیست اون لینک راهنما ک بالای صفحه گذاشته شده رو کامل بخونی
منم مثل خودت برات آرزوی پاکی ابدی رو دارم
موفق باشی
یاعلی
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
(1394 دي 21، 15:53)طاهر نوشته است:
(1394 دي 21، 15:36)mamad_arash نوشته است: سلام دوستان.محمد هستم 28 ساله از اصفهان.دوازده سال آلوده بودم ولی الان دقیقا هشت ماهه که پاکم.
خیلی خوشحالم که این سایت را پیدا کردم ایشالله بتونم مفید باشم و تجربیاتم را در اختیار دیگران بگذارم و از تجربیاته دیگران استفاده کنم.
ایشالله همه به اهدافشون برسند.

سلام از جانب ماست  303
خیلی خوشحالیم از پاکیت 317
ما تو بخش های مختلف کانون مشتاقانه منتظر شنیدن تجربیات شما عزیز بزرگوار هستیم
گروه رهروان پاکی پسرونه هست، اینجا بیشتر میتونیم از تجربیات خوب شما استفاده کنیم
حتما بهش سر بزن و بهمون بگو عوامل موفقیتت چی بوده
منتظریم
خانوما در جریان بشن ک ایشون شکار ما پسرا هستKhansariha (129)
 اعتراض نباشه  4

سلام دوست عزیز چشم حتما.خوشحال میشم که بتونم کمک کنم به همتون.عاشقه تک تکتونم
 سپاس شده توسط
سلام دوستان...
من خیلی سعی کردم.. ولی نتونستمووتازه عضو اینجا شدم و کلا اولین بار هستش که میخوام از این طریق سعی کنم
خودم فک میکنم، تنها بودن و نبود دوستانی که باهاشون گفتگو داشته باشم باعث لغزش میشه
امیدوارم که بتونم این خلا رو پر کنم و به سعادت برسم
49-2
 سپاس شده توسط
سلام سلامتی میاره. پس سلام بچه ها 302
خوبین؟ خوشین؟ میدونم واستون غریبه ام اما هوامو داشته باشین. دلم خیلی کوچیک و حساسه. دلم رو نشکنین. به دوست خوب نیاز دارم. برام دوست باشین. ازم خسته نشین و دوسم داشته باشین. من رو داداش کوچیک خودتون بدونین و باهام مهربون باشین. شاید توقعم زیاده ولی به این چیزایی که گفتم نیاز دارم. 303
سینه ام محتاج آتش سوزی است 53 53 53 53 53
روزهام داره یکی بعد دیگری سپری میشه. باید یه کاری کرد. آره باید یه کاری کرد. Khansariha (69)
دیگه بسه Khansariha (69) [تصویر:  1359824216.810%2520%281%29.JPG]
 سپاس شده توسط
سلام مهرداد 303
خوش اومدی به جمعمون
زود بُر بخور با بچه ها و حالشو ببر.
خیلی خوش امدید
53 53 53 53
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سپاس شده توسط
سلام دوستان .. خوبین خوشین ؟
خوشحالم که اومدم تو همچین جمع پرانرژی و پاکی ، برا من افتخاره که مثل شما سعی کنم پاک شم و پاک بمونم ، 
برا معرفی عرض میکنم :اسمم آرمان ِ ،( البته آرمان نیس ولی ما گفتیم آرمان ، شمام بگین آرمان ، خوبیت ناررررهه !! ) دانشجوی ترم 6 یه رشته مهندسی ام ، متاسفانه حدود 6 سال ِ که درگیر این عادت بدم ، خیلی جاها از جمله کنکور بهم ضربه زد ، به خیلی چیزها نرسیدم .. خلاصه واقعا برای من یکی که خیلی عوراض داشت ، ولی با این حال مدام گول شیطون و میخورم ، دیگه انقدر به خودم و خدا قول دادم و زدم زیرش که دیگه وقتی قول میدم دیگه اینکارو نکنم ، خندم میگیره ..! 
القصه اگه راه داره ما رو هم بیارین تو جمع خودتون و کمکمون کنین ما هم مث شما پاک شیم .. خیلی ممنون !
 سپاس شده توسط
خوش اومدی مهندس جان
چرا خندت بگیره ، با انرژی و قدرت شروع کن داداش 317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام بر مهندس آرمانِ شریف (البته اسمت آرمان نیس! تو گفتی آرمان مام میگیم آرمان 128fs318181 )
خیلی خوش اومدی مهندس 317
ما ک حسابی خوبیم خوشیم سلامتیم
خودت چی؟
خوبی خوشی سلامتی؟
میگم اینکه نوشتی مهندسِ شریف منظورت چی بود؟ 4chsmu1
خودت یا دانشگات؟
خودت ک حتما شریفی یحتمل منظورت دانشگاهته. ها؟

نقل قول: القصه اگه راه داره ما رو هم بیارین تو جمع خودتون و کمکمون کنین ما هم مث شما پاک شیم .. خیلی ممنون !

حتما راه داره. مگه میشه آدم مهندس شریف باشه و جلو روش راه نباشه؟؟؟
کافیه بخوای و بخوای و بخوای و بعدش بمونی و بمونی و بمونی (سر تصمیمی ک گرفتی رو میگم)
مام کنارتیم و در خدمتت
برای یافتن چیزی
53

سلام .. آقا طاهر ، ممنون بابت استقبال گرمت ، آخیشش چسبید بهم یه ذره ، دیگه داشتم فکر میکردم انجمن از این انجمن سوت و کوراست .. دیدم نه بابا ، بچه های با مرام زیاد داره ! 
ممنون ، منم خوبم ، زیر سایه ی حق ، 
عرضم به حضورتون ، شریف همون صفت شریف بودن منظورم بود ، وگرنه دانشگام سراسری شهرستان میخونم ، از خونمون هم خیلی دوووووووره ، اینقدم نه ، در حد دووور !! 4chsmu1 
راستش من تو یه انجمن ترک خ.ا دیگه هم بودم ، اولش خیلی خوب بود و اولین بار تونستم تا 62-63 روز هم پاک بمونم ، با کمک بچه های اونجا ؛ ولی آخراش یه ذره سوت و کور شد اونجا ، منم نمیتونستم خیلی وقت بذارم (درسام واقعا سخت شده ) واسه همین دیگه نرفتم اونجا ؛ 
الانم وضعیتم زیاد خوب نیست ، تو 2 هفته ی گذشته روز بد خیلی داشتم ، ولی باز امیدوارم به خودم ، یه خوبی که دارم اراده ام خیلی قویه .. یعنی کاری که بخوام و با لجاجت تمام انجام میدم ، ولی خوب بعضی وقت ها میشه استفاده نمیکنم از اراده ام .. داستان فامیل ِ دوره که میگف " آقای مجری ما شعور داریم ها ، منتها صلاح نمیدونیم ازش استفاده کنیم Gigglesmile "
امیدوارم با رفاقت بچه های اینجا بتونم ، انگیزه پیدا کنم که بذارم کنار این موضوع و .. 
آواتارم هم آقای اسماعیل پور هست ، که یه کشتی گرفت ( لینک  ویدیو کشتی ) که خیلی متاثرم کرد و تو زمینه ی ترک ، الگوم شد این کشتی گیر با مرام ! 
بذار رشته مو هم بگم ، من مکانیک میخونم ،  اگه کسی هم رشته بودیم خیلی خوشحال میشم با هم صحبت کنیم ! 
بازم ممنون از دلگرمیتون  53
 سپاس شده توسط
خوش اومدی مهندس آرمان 317
نه اینجا دیگه سوت و کور نیست 9500 تا عضو داریم [تصویر:  choir.gif][تصویر:  cancan.gif]

خیلیا هم داریم که الان چندمین سال پاکیشونه Muscular
تو تاپیک افتخارات کانون نوشته اسماشونو 1
ایشالا تو هم یکی ازاونایی Khansariha (46)
53
 سپاس شده توسط
سلام من رهی هستم و امروز 11 /11/ 94 هستش که عضو این سایت شدم

اومدم مشکلم حل کنم و برای همیشه ترک کنم ...
تو خدا کمکم کنید که بتونم راهم درست برم خیلی مسایل هست که باعث تحریک شدنم میشه اول اینکه متاهل هستم و همسرم زیاد رابطه برقرار نمیکنه دوست داره ولی اکثر اوقاتوقت نمیشه ..... وبیشتر خودم که وسوسه میشم و حالم بد میشه خیلی داغونم
 سپاس شده توسط
سلام من حسینم
اولاز همه میخام صاف و مستقیم برم سراغ انگزه ام برای ترک:
به لطف من همیشه از بچگی هوش استعداد خوبی داشتم اما این هوش استعداد تا زمانی که با همت و تلاش همراه نشه هیچ فایده ای نداره
رو همین حساب می خام یه چیزی بگم که شاید بقیه هم اونو درک کرده باشن و خیلی ا هم به این مسئله اعتقادی نداشته باشن  ،اونم اینکه این کار لعنتی به شدت آدمو ضعیف و بی اراده می کنه چون قوی ترین ماده ای رو که پر از پروتوین های مقویه  و برای بدن ضروریه برای یه لذت چند ثانیه ای از بدن خارج می کنه،و آن وقته که بی حال میشی و دل دماغ هیچ کاریو نداری همین باعث می شه همش برنامه ریزی کنی برای آیندت ولی چون این کار لعنتی حس حال شعور نشاط وسر زندگی و مهمتر از همه اعتماد به نفس و حس رضایت از خویش و، ازت می گیره همش می دوئی ومیبینی به چیزی نمی رسی چون حال نداری بدوئی هرچند که هرزگاهی خودت را با جملات قصاری درباره امید ،تلاش و... تسکین می دی وهمش به خودت می گی من میتونم ولی نمی شه چون حالشو نداری
من نمونه واقعی حرفای خودم چون هر وقت به روزهایی که این کار رو نمی کردم فکر می کنم می خام به حال خودم گریه می کنم .آخ کخ چ روزهای خوبی بود چه شور نشاطی داشتم درسام عالی بود همیشه بخند اخلاقم عالی بود محبوبیت زیادی بین دوستام داشتم زودرنج و بدون اعتماد به نفس نبودم ،تفریحم سر جاش بود کارم سر جاش بود درس هام سر جاش بودو.......هی!! و خلاصه هر کاری و که اراده می کردم حتما حتما ظرف چند روز انجام می دادم
اما حالا اون چن روز شده چند..... ولش کن!
نه من ول نمی کنم چون من به دنیا نیامدم تا آخر عمرم توی مسائل جنسی غوطه ور بشم و تا همیشه برای نرسیدن به آرزو هام گریه کنم ،بلکه من به دنیا آمدم تا جهانی بهتر بسازم و لذت ببرم از همه چی و مطمئن باشین این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیس چون من منم حسین وب....کسی که مثل همه عاشق بالا رفتن از نردبان کمال انسانیته.
اینا جنبه های دنیای این کار بود و من جنبه های اخروی و معنوی شو به شما واگذار می کنم که فقط فکر کنین آقای خوبی ها  امید ناایمد ها کسی که نسبت به ما حتی از مادرمون هم مهربان تره امام زمانو می گم.............ولش کن حتما می دونید الان چی می خاستم تایپ کنم.
به هر حال اینا دلایل من واسه ترک بود شاید خیلی ها هم حرف منو قبول نداشته باشن اما بهتره این افراد از خودشون بپرسن که آیا کسی هست که دقیقا بعد از انجام این عمل تصمیم به کار سخت بگیره و دقیقا همان لحظه حال انجام دادنشو داشته باشه و انجام بده؟؟؟
توبه کننده از هر کاری مانند کسی است که هرگز آن کار را انجام نداده است.  امام علی(علیه اسلام)
سلام
خوش آمد میگم به هر دو عزیز تازه وارد مون
خانم رهی
و حسین وب عزیز
حسین وب ک خودش همه حرفا رو زد و نیازی به صحبت من نیس
اما در مورد خانم رهی میخواستم یه سوالی بپرسم اونم اینکه؛
برای شما ک متاهل هستین تا به حال برای درمان این مساله با همسرتون یا مشاوری صحبت کردین؟
من فکر میکنم برای افراد متاهل حل این مشکل خیلی راحت تر از افراد مجرد باشه. این طور نیست؟
برای یافتن چیزی
53

سپاس شده توسط
سلام به همه
اومدم ، چون دوست داشتم آزاد بشم ..
دوست داشتم های خودم تبدیل شد به دارم .. خیلی وقت بود که داشتم ولی حالا به این نتیجه رسیدم که آره .. باید یه روزی انجام بشه ..
نیاز دارم به ترک و امیدوارم که به لطف خدا و همت و تلاش خودم موفق بشم تا اولین روز زندگیم رو سنگ بنای محکم تری براش بزارم تا دیگه هیچ وقت و هیچ جایی توی این دنیا کم نیارم ..

امیدوارم همه چیز خوب باشه و خوب بشه و خوب بمونه
به  امید اینکه همه مثل خودم به سمت این ترک بیان و سعی کنن که دنیای بهتری رو هم برای خودشون و هم برای خانوادشون و هم برای بقیه بسازن ..
Khansariha (69) Confetti

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان