امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

اقایون فک می کنید چند تا دختر هستن که. خواستگار بیکار رو خونه راه می ده
این جور کارای ترجمه و اینا کار هست ولی واقعا تاثیرش مثل کار واقعی نیست
قشنگ تفاوت پسری که سر کار میره با پسری که سر کار نمی ره برای اون دختری که خواستگاریش میرید معلومه

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام داداش تواب
مرسی از اینکه به حرفایه این داداش کوچیکت گوش دادی و  از ذهنت کشیدی بیرون حرفاتو...اینا حرفایه خودت بود ماله تواب بود نه حرفهایه روانشناسی و مذهبی و فلان و بهمان...این گفتن حرفا خیلی ارزش داده .دیدی که به محض اینکه حرف زدی سه نفر از دوستان همدردت که مثه خودت درد کشیدن اومدنو حرف زدن...ایشالا باز هم این رویه رو ادامه بدی...

ببخشین درد و دل کردی و من فقط باید گوش بدم و دعا کنم ولی اگه اجازه بدین  منم نظرمو بگم:
اول اینکه گفتی خیلی گند زدی و راه برگشتی نداری:
داداش این حرفو شهوت داره تو مغزت میزاره فقط یه مثال از صدها مثالی که دیدم میزنم:یه دوست بهبودی داشتم سن نزدیک 60 سال تو یه مشارکتاش گفت من دفتر خاطرات داشتم قبلنا امروز رفتم مرور کردم دیدم سال گذشته تو 6 ماه تابستان و پاییز  نزدیک 60 رابطه(اینجاش رو به خاطر جو کانون سانسور میکنم)داشتم. ولی تابستون و پاییز امسال رو پاکم.من خودم داشتم از تعجب شاخ درمیاوردم خدایا این دیگه کیه صدبار حکم سنگسار و اعدام کمبود واسه کارایی که کرده بود.ولی هوشیار شد فقط به خاطر اینکه تو سر خودش نزد فقط بخاطر اینکه وقتی شنید نیروی برتر میبخشه شک نکرد و خودشو تسلیم کرد فقط بخاطر اینکه گذشته رو رها کرد.الانم یه ستاره شده تو گروهشون.
راجع به عشق و عاشقی هم حرف نمیزنم.که من درد کشیده این قضیه م.همه چیو سپردم بخدا واسه خودم دعا میکنم واسه تو هم دعا میکنم.
 به شخصه ریشه همه تنبلیام میل ارتباط به جنس مخالف حسادت به دوستان هم سن متاهلم حسادت به زوجهایه جوون تو خیابون همه و همه شهوته.
فهمیدم که این نقطه رو درست کنم همه چی درست میشه.
داداش تواب مرسی که گوش دادی به درد و دلای من 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام به همه شمایی که بی قراری های من براتون مهمه 

باید بگم که همه صحبت ها درسته ولی با یکمی بالا و پایین 

می توانم خانوم من متوجه این موضوع هستم که وضعیتی من دارم ، تو هیچ خونه ای یا حتی تو هیچ دلی جایی ندارم ، باید خوب دنبال کار باشم .

خانوم شین ک هم بله شاید خودشون کسی رو دوست داشته باشن اما من و سرکار گذاشتن و تو آب نمک خوابوندن ، اشکالی نداره من که این همه گرفتارم درد فراق ابدی هم روش 

سعی دارم تغییر کنم و کلا روش زندگی مو عوض کنم ولی خب طول می کشه :( 

فعلا دچار سردرگمی و بلاتکلیفی هستم و از لحاظ روحی تو فشارم ، گفتم قبلا ازدواج برای من حداقل یه رویایست .
بازم به کمکتون نیاز دارم .

راستی اون وبلاگ باز نشد .
ما همه براتون دعا می کنیم داداش تواب عزیز
امیدوارم به ارامش برسید
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
رها خانوم ، دعاتون فوق العاده بود ، چیزی که این روزها در پی اش هستم آرامشه 1 
نقل قول: می توانم خانوم من متوجه این موضوع هستم که وضعیتی من دارم ، تو هیچ خونه ای یا حتی تو هیچ دلی جایی ندارم ، باید خوب دنبال کار باشم .
حتی تو خونه خودتون؟
حتی تو دل مادرتون؟
واقعا گذاشته سر کار؟ پس چرا پاش نشستید ؟
شما یه کار جزیی پیدا کن بعدش اقدام کن
حتما درست می شه
ولی رفتن سر کار از لحاظ شخصیتی خیلی خوبه ادم تغییر می کنه

(1394 فروردين 30، 21:43)می توانم نوشته است: آقا رضا

اره خدا زیبایی ها رو آفریده برای شما
اما زیبایی چشم پاک شما و زیباییه روح پاک شما
از زیباییه زیباترین دختر ها زیبا تره

خانم میتوانم فکر میکنم تو این سایت میتونم به چیز هایی مهمتر از زیبابی فکر کنم مثلا معرفت

من تو سایت های روانشناسی تاپیک دختری رو دیده بودم که خیلی خوشگل بود به قول خودش ولی نوشته بود دوست پسرش تو خیابون خیلی به دخترا حتی جلوی این دختر نگاه میکنه و این مورد اون دختر رو به شدت آزار می داد 

ملاک که نباید زیبابی باشه خوب حتی زن رسمی آدم هم هر چقدر زیبا باشه بازم کلی زیبا تر از اون تو خیابون هستند حالا این بحث که زیبایی امری نسبی هست به کنار

ولی وقتی دختری که باهاش هستی رو اون طوری که هست قبول کنی و تمام توجه و حواست بهش باشه فکر می کنم خیلی برای اون دختر مهم باشه {با اینکه دختر نیستم}

تاپیک کنترل چشم برای من یعنی همین که چشمت عادت کنه غریبه رو نبینه اگر آدم باشی یک همسر برات کافیست احتیاجی نداری تمام دخترا رو ببینی و در موردشون قضاوت کنی و ..... اگرم مجرد باشی مثل من که بازم همون که جنس مخالف نبینی بازم خوب هست حداقلش اینه که قلبت راهت هست و فکرت آزاد 

البته کل این نوشته ها نظر شخصیم بود شاید یه جاهاییش درست نباشه
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

منظورم این بود که اون زیبایی که خدا واسه شما افریده زیباییه روحت هست و زیباییه چشم پاکت
این زیباییه حقته
منظورم این نبود که برو دخترا رو ببین
1
الان که می خونم می بینم خوب ننوشتم

نه خیلی هم خوب نوشتید 

منم با کامنت شما موافق بودم

اونم در امتداد حرف شما نوشتم در در باب مخالفتش 

کاملا هم با کامنتی که نوشتید موافقم
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

چرا تو خونه همه چیز خوبه 

اما من ب شدت ب خانوم شین علاقه دارم ولی می دونم که دست نیافتنیه 

وقتی ایشون منو نمی خواد ( شایدم به خاطر ناپاکیه منه که خدا ازم دورش کرد تا قسمت یه جوون پاک بشه ) دیگه من چه می تونم انجام بدم ، دو مرتبه به ما جواب منفی دادن ... 

از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی / با چون منی به غیر محبت روا نبود  20
همیشه می خونیم زنان پاک برای مردان پاک و بالعکسش 

حالا من تا پاکی مدنظر ماه ها و سال ها فاصله دارم تازه اگه همه چیز مناسب باشه که نیست  asabani
اقای تواب
اواتارتون خیلی نازه
کیفیت بالاشو دارید؟
میخوام بذارم صفحه موبایلم
راستی مسابقه هم میشه باهش شرکت کرد

میگما شایدم خانم شین شما رو خوشبخت نمیکنه
خدا یکیو واستون زیر سر گذاشته
مثل مامانایی که واسه بچه عروسک میخرن منتظرن یه کار خوب کنه بدنش بگن جایزه ته

می توانم خانوم ،به محض اپلود لینکش رو می دم تا لذت ببرید منم خیلی دوسش دارم اخه انگار تصویر خودمه 

امروز به مادر عرض می کردم ، چرا ما فکر می کنیم که حتما اگر این مورد نمیشه خدا بهترشو برامون در نظر می گیره ، آخه مگه من کی هستم ؟؟؟
اگه اون جوونه هستی که
سرش رو زانوشه
اقا واسه دلداریش اومده
بدون خیلی شخص مهمی هستی
فقط مشکل اینه که جوونه انقدر سرش گرم زانوشه
نمیدونه که اقا پشت سرشه
وگرنه به جای این کار پا می شد دامن آقاشو میگرفت

مرسی
فقط زودتر
ممنون

وَعَسَى أَن تَكْرَهُواْ شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَّكُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّكُمْ وَاللّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ

و بسا چیزی را خوش نمی دارید و آن برای شما خوب است، و بسا چیزی را دوست می دارید و آن برای شما بد است، و خدا می داند و شما نمی دانید.

تو پاک باش خدا یا همون دختر رو بهت میده یعنی مهر تو رو تو دلش میندازه

یا کلا یکی بهتر از اون رو به تو میده

خدا خالق تو هست و درد تو رو از خودت بهتر میفهمه مهم اینه الان فقط تو فکر پاکی باشی و تلاش برای پیدا کردن وکار و... نتیجه رو به خدا واگذار کن و صلاح خودت رو 

[تصویر:  sayidy_ya_saheb_alzaman_by_jabalalsahber-d8f22vs.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان