امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

من میام انرژی بگیرم ...چرا شل و ول شدید 
محکم باشید بابا ، محکم 
هرکی تو زندگیش درست برنامه نداره در انتظار شکست باشه...
هرکی هم داره باید مراقبش باشه ها ..... 
شنبه عیده 21))))
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........
من خودم کلید هستم.

خدایا فهم این نکته رو بده که من و تو هر ناممکنی رو میتونیم ممکن کنیم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
دوست دارم از فردا که اگر فرصتی داد خداوند که زندگی کنم _ خودم رو واقعا اصلاح کنم و بیوفتم تو مسیر جدیدی برای بندگی 
با اینکه واقعا بد عادت شدم باید بتونم خودم رو مجددا تربیت کنم تربیت اسلامی همون چیزی که خدا مد نظر داره ... خدایا کمکم کن واقعا هر روز دارم عذاب می کشم و هر روز بیشتر از روز قبل . 
کسی اگر می تونه پیشنهاداتی بده تا من خوب بشم . به شدت نیاز به کنترل چشو و ذهن دارم . به شدت لنگ می زنم تو این دوتا فاکتوز مهم 
سلام
دوباره ی ماه رمضان دیگه تمام شد...
دوباره ی دل تنگی عظیم اومد..
دوباره ی حسرت بزرگ ..
دوباره ی بغض..

عیب از منه..کریم ک کوتاهی نمیکنه..
عیب از منه..رحیم ک فرق نمیذاره..
عیب از منه.. جواد ک تنگ نظری نداره..
عیب از منه.. غفور ک کینه نداره..

شدم مثل مهمانی ک دم رفتن تازه یادش میافته اوه ک چقدر حرف داشت..چقدر فرصت داشت.. چقدر کار داشت..
اما چاره نداره و باید بره..فقط بغض و حسرت و چشم امید ب تتمه ی فرصت باهاشه..

دلم تنگ میشه..

برای همه لحظه های ک میدونستم تو اوج عزیز بودنم..
برای همه لحظه های ک میدونستم نظر کرده صاحب خونه ام..
برای همه لحظه های ک میدونستم چقدر بزرگ و مهم و باارزشن..

و حسرت میمونه باهام..
برای اون وقتای ک نگاهش رو ندیدم..
برای اون وقتای ک غفلت کردم..
برای اون وقتهای ک بازیگوشی کردم..
برای اون وقتای ک از دستم رفت!

خدایا.....
آخرین ماه رمضان عمرم نباشه.. ک هنوز ب این فرصت ها نیاز دارم.. ک هنوز دورم.. ک هنوز باید بنده نوازی کنی..

خدایا.....
دورم نکن.
کنار تو بودن شیرینه.. کنار تو بودن برکته.. کنار تو بودن امنیته.. کنار تو بودن خوبه..

خدایا.....
ی چیزی ازت خواستم.. کمکم کن برای رسیدن بهش.. راهمو روشن کن.. رزقم کن.. 

خدایا....
ماه رمضان تمام شد!

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام خدا جون
میگن آرزوهای دور و دراز کار دست آدم میده
فکر کنم راست میگن
حالا که باید از وقتم برای کارای فورس استفاده کنم همه ش آرزو افتاده تو جونم دل نمیدم به کارای الانم
نمیدونم به نظر شما این آرزوها واسه من شدنی هستن یا نه؟ اگر بهشون برسم واسم بد میشه یا خوب؟
میدونید دلم میخواست یه دیواری داشتم که روش یادگاری مینوشتم
اما ندارم به خاطر اینکه قدم قبلی رو شل ورداشتم
منطقی هم هست
هرکی هرچی پول بده آش میخوره
ممنون میشم شما کمکم کنی
فکرای بیخود و ب عاقبت و نشدنی رو از سر م بندازی

[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه ها تواب خیلی بد شده ، خیلی پست شده 

می خوام از یک گناه خیلی بد بگم که انجام دادم در پیشگاه خدا ، ارتباط بد با نا محرم البته از طریق چت 

بچه ها حالم از خودم بهم می خوره ، نمی خواستم بیام بگم اما دیدم جز خدا و شما کسیو ندارم ، مدتهاست که این گناه سرگرمی من شده بود و شاید دلایل شکست ها 

از خودم بیزارم و به خاطر کارایی که کردم ، حتی تو این ماه که همه دنبال رشدن من خاک بر سر چیزی دستمو نگرفت ، آدم بی خیری هستم برای خدا 

به نظرتون چطور آثار این گناه خبیث رو از زندگی م پاک کنم ؟؟؟ فکر نکنم حالا حالاها ببخشه 

متاسفم که متوجه این روی کفتارصفت و رذل من شدید .... از همه خواهرا و برادرا عذر می خوام که جمع پاکتون رو الوده کردم ، من انگل کانون و اجتماع ام .

روم نمی شه تو روتون نگاه کنم و از خدا هم که شرمنده ام تا قیامت ، شیطان با من چه ها که نکرده .... ننگ بر من و لعنت خدا بر دل سیاهم 
20 20 2020202020202020202020202020202020202020202020202020
تواب بهتره جای نا امیدی و پستای بلند پروازانه (البته خوبنا) بیفتیرو غلطک با بچه ها.
__________&&&&&&&&
تربیت اسلام ، انسان اسلام 
انسان تسلیم در برابر خدا 
رسالت انسانی ما .... 
افریده شده ایم از عشق پرردگار و منفور ترین ماده در دنیا.
هم وجود بسیار پست هم بالاترین وجود که ما میشناسیم و هست.
افریده شده ایم برای عشق ، دوستی، نزدیکی 
عبادت کار فرشته ها هم هست.... خدا از ما فقط عبادت نمیخواد 
خدا از ما کار خوب میخواد ...اخلاق حوب
نزار همسایت گشنه بخوابه 
نزار دوستت ناراحت باشه 
برو صبح تا شب نماز و دعا کن بعد دل دوستتو بشکن ، اون عبادت تصنعی بدرد خودت میخوره
ما حالت برتری خدایی رو این زمین داریم! روی این زمین .... اما این تکه ای از واجب الوجود بالا سر ماست.... خوب حفظش کن 
زندگی کن اما از عشق دور نشو....مصرف گرا نشو .... متظاهر نشو ...
خدایا هر چند کم ولی عبادت واقعی منو بپذیر دیگه اخرشه و این ماهم رفت 
خدایا کمکم کن انسان رو بهتر بشناسم و درک کنم 
خدایا عشق و محبت و دوستی رو بین تمام مردم جهان بیشتر کن 
خدایا کمک کن این بنده خودت غرق در تکبر دنیایی خودش نشه .... به کثافط کشیده نشه.
منی که این حرفا رو نوشتم 
ادم بد دهنی هستم ، ادم مذهبی نیستم ، خلاصه بنده عصیان هستم....
اما اعتقاد دارم به هشق ، دوستی ، محبت  و دوری از مصرف گرایی بر اساس همین به خدا روی میارم که منبع عشقه ... که بیشتر از همه انسان از دوری از دنیا و همچنین استفاده برای راحتی اما در جهت هدف هایی که گفتم فرا میخونه....
اره واسه اینه که اعتقاد دارم به خدا ....به شیعه ..... تسلیم در برابر خدا...خاشع در مقابل بندگان...مدارا با دشمنان....مبارزه با متظاهر ها .... مبارزه با ظاهر پرستان  اونایی که درد علی رو ندیدن اما فرق سر علی رو دیدن...اونایی که کار حسینو ندیدن ....کار شمر روی بدن  حسینو دییدن ...... حسینم برای همین ها بود  که شهید شد 
اره من با کوله باری از گناه این حرفای قشنگو نوشتم و امیدوارم و سعی میکنم که بهتر  بشم ، خدایا به حق این 1 روز مانده  کمک کن.... کمک کردی و من ندیدم اما ببخش،1
Nariman........
تواب جان ، ببر ، ببر این ریسمان ارتباط با نامحرم رو.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

واقعا این خیلی بده که من هیچ کنترلی روی به خواب رفتن های زودهنگام شبانه ام  ندارم!
قبلا گه گاهی این مشکل رو داشتم اما نمیدونم چرا این چندماه شدیدتر شده ..

ناخودآگاه بعد افطار یا یه شام سنگین  چشام سنگین میشه و بدنم سست و راهی تخت خواب میشم و بعدم از حال میرم!
بعد چند ساعت خواب محدود من میمونم با هزار کار انجام نشده و بهم ریختگی داغون کننده برنامه هام.
1276746pa51mbeg8j

من هنوز حتی نمیدونم...
 این برمیگرده به یه عادت قدیمی ام و خواب راه فراره برام  از مشکلات و تخلیه احساسی و ذهنی و پناه بردنم به خواب برای کسب آرامش هست؟
یا مشکلم برمیگرده به ضعف دستگاه گوارش و بدنم برای خون رسانی کافی و جذب غذای مصرف شده؟
17

باید هرچه زودتر یه راه حلی براش پیدا کنم .. اصلا حس خوبی نداره تو این وضع موندن.. 
خسته ام ازش . در برابر کلی طعنه و کنایه شنیدن از دوست و دشمن موندنم تنها و حیرون !

53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  wp4003454.jpg]
تواب جان داداش
این چت کردن رو من هم یک روز گرفتارش بودم
آخر سر هم هیچی به هیچی
خدا بخشندترین بخشندگان هست

پس ناامیدی رو بذار کنار و از خودش بخواه که کمکت کنه و مطمئن باش میکنه
این ناامیدی و حس پست بودن هیچ کمکی بهت نمیکنه تازه بیشتر از خدا دورت میکنه
قرار بود از امروز ی روز خوب و خدایی درست کنی پس چی شد مرد Vamonde
به جایی اینکه فاز منفی بگیری برخیز و با توکل به خدا مبارزه کن با نفس و چت و ارتباط با نامحرم
تو تا کی میخواهی این جو رو دنبال کنی و آخر سر هیچ چیزی گیرت نیاد
تو بلاخره ی روز ازدواج میکنی دوست داری همسر آینده ات با ی پسر دیگه چت کرده باشه...؟؟؟ 17 
من و تو خیلی اخلاق و رفتارها و مشکلاتمون با هم دیگه یکی هست
فقط باید در ارادمون ی تجدید نظر کنیم
این رو بدون که همونجور که من و تو دنبال ی دختر خوب و و معقول میگردیم
اون دختر هم دنبال ی پسر خوب و معقول میگرده
یکم به آینده و همسر و ازدواج فکر کن که تاثیر مثبت زیادی روت میذاره
به هر حال حرف های گفتنی رو زدیم
حالا تصمیم با خودت
میتونی به زندگی نکبت بارت همینجوری ادامه بدی
و میتونی تغییر مسیر بدی و به اوج خوشبختی برسی
تصمیم با توست تواب جان Khansariha (69)
من میدونم تو میتونی بهترین مسیر رو انتخاب کنی 41
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
" دیر یا زود خواهید فهمید که  نه حالا و نه  پس از مدتها نمیتوانید از این حلقه خارج شوید: پیش از آنکه از این شوخی احمقانه دست بکشید به عنوان یک کودک وارد آن شده، رشد میکنید و سپس پیر میشوید."
ریچارد هاگز رمان باد شدید در جامائیکا

من یک هویت دارم یک خانواده دارم در بهترین لحظات کودکی بودم  که متوجه شدم جسمی از آن خودم دارم و اسمی که مردم مرا با آن صدا میزنند.و خانواده ای که هویت من هستند. مجموعه ای از رویدادهای زندگی که من در تعیین اونا نقشی نداشتم. 
کوشش و تلاش بی فایده است اگه به همین منوال ادامه بدم طبق نوشته بالا یهو پیر میشم و هیچی به هیچی.من باید خانواده ام را بپذیرم پدرم مادرم خواهرها و برادرها با همه نقص ها و کاستی ها خانواده منن به جای فرار از این واقعیت باید از این شوخی احمقانه که من جدا از این خانواده هستم دست بکشم.

من خانواده ام را دوست دارم و آنها را با همه اشتباهاتشان میپذیرم .
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
بچه ها ممنونم از کمک ها 

حتما این ریسمان و قطع می کنم 

اقا مهدی ، درسته امروز هم اولین روز از روزِ اصلاح شدنه و تصمیم دادرم خودمو تغییر بدم و از زندگی نکبت بار خارج بشم . اگر پاک نباشم هیچی پاکی ای تو ی هر زمینه ای از من دور خواهد شد. 

فقط نمی دونم خدا اصلا این گناهارو می بخشه یا نه ؟ یعنی من که تو اون سه شب احیا عهد بستم که هیچ حرامی رو مرتکب نشم و دوباره مثل الاغ ، پا رو همه چی گذاشتم ، تکلیفم چیه ؟ 
20
قل يا عبادي الذين أسرفوا علي أنفسهم لا تقنطوا من رحمة الله
 إنّ الله يغفر الذنوب جميعاً ؛ 
بگو اي بندگانم كه بر جان خود ستم و اسراف كرده‌ايد از رحمت خدا نوميد نشويد
قطعا خداوند تمامي گناهان را ميامرزد

تكليف كاملا واضح و مشخصه..
من نميگم..خودش گفته..
نا اميدي نداريم..
اميد زياديي كه بزنه همه فرصتهاشو از دست بده و بگه خدا گفته همه گناها.. نداريم..(كه بعد لحظه آخري كه نميدونيم كدوم لحظست التماس نكنييم آقاا يهه تووبه ي ديگههه..) 
اصلاح داريم و اميد به اصلاح بيشتر

ان الله يحب توابين ..يعني كسي كه توبه از گناهاي بزرگ كنه و گناهاي كوچيكش معلوم بشه(ناخالصي هاي كوچيك هم ور بيااد) اونوقت ازونا توبه كنه و هي مرحله به مرحله پاك بشه..نه اينكه توبه رو بسخره بگيريم..

پ.ن:اولش آيه جواب داداش تواب بود..بقيه رو با خودم بودم بيشتر..
نوشتم كه دوباره چند روز ديگه سوالاي قديمي تو ذهنم تازه نشه و شيطون گولم بزنه..
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
(1394 تير 26، 12:58)اميد فردا نوشته است: قل يا عبادي الذين أسرفوا علي أنفسهم لا تقنطوا من رحمة الله
 إنّ الله يغفر الذنوب جميعاً ؛ 
بگو اي بندگانم كه بر جان خود ستم و اسراف كرده‌ايد از رحمت خدا نوميد نشويد
قطعا خداوند تمامي گناهان را ميامرزد

تكليف كاملا واضح و مشخصه..
من نميگم..خودش گفته..
نا اميدي نداريم..
اميد زياديي كه بزنه همه فرصتهاشو از دست بده و بگه خدا گفته همه گناها.. نداريم..(كه بعد لحظه آخري كه نميدونيم كدوم لحظست التماس نكنييم آقاا يهه تووبه ي ديگههه..) 
اصلاح داريم و اميد به اصلاح بيشتر

ان الله يحب توابين ..يعني كسي كه توبه از گناهاي بزرگ كنه و گناهاي كوچيكش معلوم بشه(ناخالصي هاي كوچيك هم ور بيااد) اونوقت ازونا توبه كنه و هي مرحله به مرحله پاك بشه..نه اينكه توبه رو بسخره بگيريم..

پ.ن:اولش آيه جواب داداش تواب بود..بقيه رو با خودم بودم بيشتر..
نوشتم كه دوباره چند روز ديگه سوالاي قديمي تو ذهنم تازه نشه و شيطون گولم بزنه..

امید فردای عزیزم ، دوست دارم  53
این قسمت از کانون خونه منه ، احساس می کنم خدا همه دلنوشته ها رو می خونه 

دلم می خواد همیشه اینجا باشم ، تا به چشم بیام ، یه گوشه از کانون که توش فقط حرف و صحبت های دلیِ

غریبی و بی کسی  20

به من میگن پایه ثابت اورژانس و درد دل های شما ، خب رفیق من کجا برم ، برم وایسم تو خیابون ؟؟؟ 

یه جایی پیدا کردم که می تونم درش کمی آرامش پیدا کنم . هر کسی که هم درد باشه می فهمه این درد یعنی چی ، اگر کسی از من خوشش و نوشته هام خوشش نمیاد ، من شخصا ازش معذرت می خوام؛ دنیا هم خوب داره هم بد که بدش من شدم و خوبش شما 

دعا کنید برام رفقا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان