امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

چقدر سخته
به کسی خوبی کنی
فکر کنه وظیفت بوده
وظیفته جلوش دولا راست بشی
احترامشو بگیری
همه در خدمتش باشن
از رفتار آدما ناراحت نباش اونا دقیقا همون کاری رو با تو می کنند
که با خودشون میکنن 1
زندگی میگذره و فقط خوبی میمونه
اونم شاید وظیفه خداست آره خدا وظیفشه به ما خوبی کنه والا
گاهی باید دمتو بزاری رو دوشت و بزاری دور بشی بگذری از این دنیا 
زمین 
آسمون 
و فقط یه لحظه بگی خدا چرا بنده هات انقدر ناسپاس و مغرورن :((((((((((((((((((
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 20، 17:43)تـــواب نوشته است: خیلی دلم گرفته 
نمی دونم چجوری باید بنویسم 
با هیچ چی آروم نشدم 
نه نماز نه قرآن و نه ....

فکر کنم خیلی بیراهه رفتم که دیگه چیزای به این بزرگی و با عظمت روم تاثیر نداره 
چقدر بد شدم

خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن
ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن

به جز دعا کاری ازم بر نمیاد داداش 53 53 53
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سپاس شده توسط
چه راحت همدیگه رو قضاوت میکنیم.
دلم مرگ تدریجی ارزوها و امیدهامو باورها و اعتقاداتمو میخواد.

[تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg]
 سپاس شده توسط
تو روایت میخوندم امروز

بعضی ها تو روز قیامت دنبال انتقام از کسایی هستند که تو دنیا بهشون ظلم کردند

ولی در مقابل خیلی ها امثال سلمان و ابوذر می بینند بعضی ها به خاطر گناهانشون دارند جهنمی میشند به خدا میگن خدا از ثواب های ما کم کن و از رتبه بهشتی ما کم کن و به اون جهنمیه بده تا از بند جهنم آزاد بشه نفر جهنمی دونم همین طور سوم همینطور اینقدر پیش میره که دیگه هیچ ثواب و اعمال نیکی تو پرونده امثال سلمان واوذر نمی مونه !!!! دیگه باقی قضایا رو خودتون حدس بزنید
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
(1394 آذر 20، 17:43)تـــواب نوشته است: خیلی دلم گرفته 
نمی دونم چجوری باید بنویسم 
با هیچ چی آروم نشدم 
نه نماز نه قرآن و نه ....

فکر کنم خیلی بیراهه رفتم که دیگه چیزای به این بزرگی و با عظمت روم تاثیر نداره 
چقدر بد شدم

اگه برات مهمه که چرا بیراهه میری پس هنوز امیدی هست
خدا روزی رو نیاره دیگه اهمیتشو از دست بده تا ته تهش میری و میبینی خبری نیست ولی راه برگشتو پیدا نمیکنی
از خدا خدا بابت همه کارات معذرت خواهی کن خودش دستتو میگیره
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
سلام
 امشب دلم حرم میخواد
صحن میخواد
باب الرضا میخواد
زل زدن به گنبد میخواد
میخوام دوباره بشینم تو صحن ،بگم آقا بازم کثیفم ،بازم سیاهم ، بازم نتونستم قولم رو نگه دارم ، ولی ممنون که بازم راهم دادی ،کـمکـــم کن ، محتاجم...
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
(1394 آذر 20، 22:16)Remember Death نوشته است: تو روایت میخوندم امروز

ولی در مقابل خیلی ها امثال سلمان و ابوذر می بینند بعضی ها به خاطر گناهانشون دارند جهنمی میشند به خدا میگن خدا از ثواب های ما کم کن و از رتبه بهشتی ما کم کن و به اون جهنمیه بده تا از بند جهنم آزاد بشه نفر جهنمی دونم همین طور سوم همینطور اینقدر پیش میره که دیگه هیچ ثواب و اعمال نیکی تو پرونده امثال سلمان واوذر نمی مونه !!!! دیگه باقی قضایا رو خودتون حدس بزنید

خیلی جالبه میشه منبع این حدیث رو بگی؟؟؟
خیلی دلمه بازش کنی برام اگه ممکنه البته 302
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 آذر 21، 0:54)همساده نوشته است:
(1394 آذر 20، 22:16)Remember Death نوشته است: تو روایت میخوندم امروز

خیلی جالبه میشه منبع این حدیث رو بگی؟؟؟
خیلی دلمه بازش کنی برام اگه ممکنه البته 302

من اینقدر از این سایت های قرآن و حدیث میرم پیدا کردن یه مطلب تو history سخته

این مطلب در مورد شفاعت مومنین در قیامت در باره کسایی که بهشون خدمت کردند - در مورد گناهکار ها هم پیدا می کنم میگم

==========

مومن خیلی عزیز است. یکی از کسانی که در روز قیامت شفاعت می کند مومن و فقیر هستند. مومن از خداست و خدا هم از مومن است. خدا می فرماید: «فَقَالَ يَا مُحَمَّدُ إِنَّ اللَّهَ يَقْرَأُ عَلَيْكَ السَّلَامَ- وَ يَقُولُ اشْتَقَقْتُ لِلْمُؤْمِنِ اسْماً مِنْ أَسْمَائِي سَمَّيْتُهُ مُؤْمِناً- فَالْمُؤْمِنُ مِنِّي وَ أَنَا مِنْهُ» [1]. اسم مومن را از اسم خودم جدا کردم. یکی از اسم های خدا مومن است. خدا مومن را خیلی دوست دارد. روایت داریم در روز قیامت مومنی را می آورند به بهشت ببرند در صحرای محشر می ایستد و می گوید: خدایا من می خواهم امروز وضعم معلوم بشود. خدا هم واجب کرده این به بهشت برود. می گوید: خدایا هر کس که در دنیا به من خدمت کرده می خواهم شفاعتش کنم. هر کس آبروی من را حفظ کرده، به من قرض داده، کمک روحی و بدنی و مالی کرده تا همه آن ها را شفاعت نکنم به بهشت نمی روم. خدا هم این را دوست دارد نمی خواهد روی این را زمین بزند قبول می کند. [2]حتی روایت داریم مومن می گوید: خدایا خادمی در خانه من بود گاهی من را باد می زد، عرق هایم را پاک می کرد، به من کمک می کرد، یک نفر به من آب داد خدایا می خواهم از همه آن ها شفاعت کنم. خدا هم اجازه می دهد از همه آن ها شفاعت کند.[3]

اینم سندش

[1] . مجلسی/ بحار الأنوار الجامعة لدرر أخبار الأئمة الأطهار/ ج 75/ ص: 190.

[2] . شیخ حرعاملی/ وسائل الشيعة/ ج10/ ص: 303.

[3] . شیخ حرعاملی/ وسائل الشيعة/ ج7/ ص:230.

این یکی مطلب رو ....

خدا نکنه به خاطر این شهوت کوفتی از امام زمان جدا بشیم ....

============

حسین زمان ما به تعبیر امام علی (علیه السلام) طرد شده آواره تنها و یگانه است و هنوز مشغول یار جمع کردن است. برای اینکه بتواند قیام خودش را انجام بدهد. او منتظر است که لشکریانی به او بپیوندند و از طرفی همان کاری که امام حسین کرد را انجام می ­دهد؛ یعنی چراغ را خاموش می ­کند و به هر کس می­گوید هر کس نمی ­خواهد بیاید از اینجا دور شود.

یک عده از این تاریکی اوضاع دارند استفاده می ­کنند از امام زمانشان به بهانه ­های انواع شهوت ­های عقلی، شهوت ­های وهمی، خیالی و حسی جدا می­شوند یا درس دارند، می­خواهند متخصص بشوند که حتی فرصت جنگ و جبهه و جهاد هم نداشتند و ندارند یا زن و بچه دارند یا به شکم و شهوت و چیزهای دیگر باید برسند فرصتی برای حضرت ندارند.

امّا برخی خودشان را به قرارگاه حضرت رساندند، در چادر حضرت نشستند و منتظرند. عده دیگری هم خودشان را با شمشیر زدن و تلاش به چادر حضرت می­رسانند. این سه گروه است.

اینجاست که تو باید وضعیت خودت را روشن کنی که الان در کدام یک از این گروه­ها قرار داری.

.
.
.
=====

خداوند می فرماید: مومن از من است و من هم از مومن هستم. یعنی باهم یکی هستیم. دست و چشم و زبان او، دست و چشم زبان من می شود. کسی که با خدا قاطی و یگانه بشود و فانی در خدا بشود خدا می فرماید: من همه عالم را به خاطر تو آفریدم. بزرگی می گفت: اگر انسانی به خاطر این حدیث جان بدهد جا دارد. خدای متعال می فرماید: ای فرزند آدم همه عالم را به خاطر تو آفریدم. خدا می فرماید: این همه کهکشان ها، میلیارد میلیارد ستاره که چندین میلیون برابر زمین هستند تو از همه آن ها بالا تر هستی. آن ها همه به خاطر تو دارند می چرخند. این خورشید و دریاها، این عجایب داخل دریاها و حیوانات و درنده ها و پرنده ها، انواع و اقسام معادن از زغال سنگ بگیر تا طلا و جواهرات و همه موجودات و ذرات که ما نمی توانیم محاسبه اش کنیم خدا می فرماید: «يا بن آدم، خلقت الأشياء كلّها لأجلك، و خلقتك لأجلي، و أنت تفرّ منّي!»[11]. همه این ها را به خاطر تو آفریدم

============

على (علیه السلام ) فرمود:العقل جمال الظاهر و الباطن (3) ؛ عقل مایه سربلندى و زیبایى ظاهر و باطن آدمى است .یعنى عقل ، تمام زشتى ها را از آدمى دور مى کند.

اففضل العقل مجانبه الهوى (4)؛بالاترین مرتبه عقل دورى از هواهاى نفسانى است .

العاقل من عصى هواه فى طاعه ربه (5) ؛ خردمند کسى است که از هوس نافرمانى کند و از خدا فرمان برد. و نیز در یک سخن زیباى دیگر از امام خردمندان که فرمود:

غریزه العقل تابى ذمیم العقل (6) ؛ نیروى سرشار عقل ، آدمى را از زشت کارى باز مى دارد.

من قدم عقله على هواه حسنت مساعیه (7) ؛ کسى که عقل را بر هواى نفس پیش بدارد، کارهایش درست و نیکو مى گردد.
.
.
.
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
من راجع به شفاعت ائمه و اولیای خدا و افراد مومن از افراد گناهکار که ابدا شکی ندارم.
تازه پیش خودم میگم خیلی از اونایی هم که کسی رو ندارن شفاعتشون کنه خدا و نیروی برتر باهاشون راه میاد.
حسن ظن نسبته  به خدا خیلی خیلی زیاد دارم.
.................................................................
فقط خیلی واسم جالب بود اینکه حضرت ابوذر و سلمان  راضی میشن از مقامشون کم بشه و از درجات بهشتیشون کم بشه و افرادی از جهنم نجات پیدا کنن!
اولین بار بود میشنیدم. ایشالا میرم تحقیق میکنم
در کل مرسی  53
.............................................................
دیگه اوج بلند همتی من و آرزوی بلندی که من دارم اینه انسان خوبی بشم اینقدر خوب که روزمحشر که نیروی برترم مشغول محاسبه دنیام شد سرم رو بالا بگیرم.و به رضایت و بهشت خدا برسم.
دیگه این اوج بلند پروازی سیمرغ خیالات منه.
بعدمیبینم یه سری افراد هستن که اونا فکرشون کجاست؟اونا به چی فکر میکنن؟روز قیامت من به فکر چی هستم اونا به فکر چی هستن؟مگه این نیست که اونا هم دو تا انسان عادی بودن؟خدا و ائمه همون نظری که به اونا دارن مگه به من ندارن؟پس چرا این همه تفاوت!!!!!!
..............................................................
دلم زندگی بی شهوترانی میخواد.خیلی دلم از خودم گرفته. حس میکنم دارم تلف میشم بدجوری تلف میشم. Hanghead
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
دوباره تصمیم خواهم گرفت.
سختیهارا بر آغوش خواهم گرفت.
درسته من میتونم
من تسلیم نمیشم
ادامه میدم
زندگی یعنی با سختی ها رشد کردن و مقابله کردن
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

(1394 آذر 21، 0:30)متوسل نوشته است: سلام
 امشب دلم حرم میخواد
صحن میخواد
باب الرضا میخواد
زل زدن به گنبد میخواد
میخوام دوباره بشینم تو صحن ،بگم آقا بازم کثیفم ،بازم سیاهم ، بازم نتونستم قولم رو نگه دارم ، ولی ممنون که بازم راهم دادی ،کـمکـــم کن ، محتاجم...

دلم برا حرمت پر میزنه برا حرمت پر میزنه برا حرمت پر میزنه ......
دلم که به سیم آخر میزنه برا حرمت پر میزنه برا حرمت پر میزنه ....
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سپاس شده توسط
دلم سوخته
سوخته
:(
گریه می کنم بی وقفه
 سپاس شده توسط
آه، چرا؟ چرا نمیشه؟
نمیشه یا واقعآ نمیخوام؟
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
سلامم بر دو قهرمان مستر پارادايس و منشورررر
اول جناب پارادايس چي شده ؟؟؟؟؟
دوم جناب منشور خيلي تفاوته بين نشدن و نخواستن با خودتون رو راست باشيد و ببينيد واقعا كدومش مانع راهتون هست!!
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1394 آذر 23، 1:43)alOne but Happy نوشته است: سلامم بر دو قهرمان مستر پارادايس و منشورررر
اول جناب پارادايس چي شده ؟؟؟؟؟
دوم جناب منشور خيلي تفاوته بين نشدن و نخواستن با خودتون رو راست باشيد و ببينيد واقعا كدومش مانع راهتون هست!!

ممنون خانم الون
یه جاهایی در گذشته کم کاری کردم خیلی به ضررم تموم شده الان
اگه یه ذره بیشتر درس میخوندم
یا بیشتر تلاش میکردم
واقع بین تر بودم Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان