امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بخوانید عزیزان بسیار متن زیبا و امید بخش است
خدایا
خداوند تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزو ها را مبادا جا بمانم از قطار موهبهایت مرا تنها نگذاری که من تنها ترین تنهام
خداوند گوید توای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انسان بدان همواره آغوش من باز است شروع کن یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش بامن
سبحان الله دوستت دارم خدایا
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
خدایا
من مانده ام تنهای تنهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تنها از تنها میان سیل غمهااااااا       حبیبم      سیل غمهااااااااااا
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سپاس شده توسط
سلام؛
من سال هاست که تنهام و هی بازم فرار میکنم....
تنهایی مثه مرداب میمونه....
هر چی دست و پا بزنی؛ بیشتر فرو میری...
الآن میفهمم که تمام مدت داشتم خودمو گول میزدم و از خودم و واقعیت فرار میکردم....
چشمامو رو همه چی بسته بودم....
....الآن میفهمم....
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
-------------------------------------------------------
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا منو از این وضعیتی که توشم خلاص کن

خیلی وقته میگم دیگه تحملم تموم شده و هر بار درد بیشتر و تحملی بیشتر از سمت من....

دلم گرفته

Tears
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
(1394 دي 7، 18:19)sheydaei نوشته است: خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا منو از این وضعیتی که توشم خلاص کن

خیلی وقته میگم دیگه تحملم تموم شده و هر بار درد بیشتر و تحملی بیشتر از سمت من....

دلم گرفته

Tears

سلاممممممممممم شیدایی جونمممم درکت میکنممممم منم خیلی وقته منتظرررر یه معجزه بزرگممممم و باور دارم که اتفاق میوفتهههههه تو هممممم امیدوارباش که شرایطتت اون جوری که میخوای تغییر میکنه
53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

سپاس شده توسط
وقتی چیزی در حال تمام شدن باشد ،
عزیز میشود !
يک لحظه آفتاب در هوای سرد ،
غنيمت میشود !
خدا در مواقع سختی ها ،
تنها پناه میشود !
يک قطره نور در دريای تاريکی ،
همه‌ی دنيا میشود ...
يک عزيز وقتی که از دست رفت ،
همه کس میشود ...
پاييز وقتی که تمام شد ٬
به نظر قشنگ و قشنگتر میشود !
و ما همیشه دیر متوجه میشویم !!!
" قدر داشته‌هایمان را بدانیم ...
چرا که ، خیلی زود ، دیر میشود ! "

سلام. نبینم غم هیچکدوم از خواهرها و برادرهای گلم رو. نبینم غصه دار باشین خدای ناکرده.
الهی به حق رسول اعظم (صلی الله علیه و آله) شادی بیاد تو دلاتون خونه کنه و دیگه هیچوقت نره. Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سلاممممممممممم شیدایی جونمممم درکت میکنممممم منم خیلی وقته منتظرررر یه معجزه بزرگممممم و باور دارم که اتفاق میوفتهههههه تو هممممم امیدوارباش که شرایطتت اون جوری که میخوای تغییر میکنه
53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
[/quote]

حتما همینطوره

مرسی مهربونم

انشالا برا تو هم بهترین اتفاق خیلی زود بیفته 302 Thankyou
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
خدایا به حق رسول مکرمت و اولاد پاکش که صلوات تو بر آن ها باد تموم آرزومندان این امت مخصوصاً  بچه های کانون رو امشب دریاب.
خدایا منظورم رو که فهمیدی.
ان الله یعلم ما تخفی الصدور
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

یاد حرفای اقای همساده می افتم

درباره اینکه بتونیم ببخشیم
درباره اینکه تقصیرات خودمونو دربرابر دیگران به یاد بیاریم جای اینکه دائم تقصیرات دیگران رو یاد بیاریم و خودمونو تو اشتباهاتمون بی تقصیر قلم داد کنیم

خدایا کمکم کن
خودت به اون شکل و طوری درم بیار که باید باشم
و البته نمی دونم چطوریه
تو خودت می دونی نه من

از 15 سالگی تا 20 را برای خودم بد میدانم
خسته شدم از بس بهش فکر کردم
حالم از اون دوران بهم میخوره
ولی الان دوباره شروع کردم
بازم خدایا شکرت که راه جبران همیشه هست
ولی حیف که این دنیا Ctrl+z نداره!!!
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
عاشق له شده.
چیزی دیگه نمونده
نه برای خودش
نه برای دیگران....
عاشق له شد!
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
چی شد؟
عاشق خان؟
ای وای

سپاس شده توسط
کلمه به کلمه اش درسته

اگر خودت و ماهیت انسانیت رو نشناسی تا اخر عمر یه برده باقی میمونی

برده نفس برده شیطان و برده تصمیم گیران جهان !

آزادی در گرو شناختن خودمونه 

[تصویر:  without-self-knowledge-without-understan...achine.jpg]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
(1394 دي 8، 17:14)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق له شده.
چیزی دیگه نمونده
نه برای خودش
نه برای دیگران....
عاشق له شد!

من نمیتونم فکر این که یه نفر عــــــــاشق فاطمه زهرا باشه و له شده باشه رو بکنممممم پس شما هم اینجوری فکر نکیند لطفا 302

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان