امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

تا نیم ساعت پیش پر از حس رنجش بودم، رنجش از پدر رو مادر رو محیط خانواده.
گفتم چکار کنم، اومدم این احساسات رو روی کاغذ نوشتم و بعد مثل یه معجزه راه حلها و راه کارها اومد توی ذهنم
الان خیلی خیلی آروم شدم
ممنون از نیروی برترم ( از خدای خودم)
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
من هر وقت تصمیم به ترک می گیرم شیطون  چند مرحله منو شکست میده با این که میدونم چی کار می کنه ولی نمیتونم جلوشو بگیرم .
1- ایجاد بی حوصلگی و نا امیدی
2- سعی در شکستن برنامه ریزیم
3- ایجاد فتنه و دعوا
4- ناامیدی و بی انگیزگی و ترک عبادات
5- رفتن به سراغ کامپیوتر
6- پخ پخ ...
هر دفعه همین بلا سرم میاد ولی نمیتونم جلوشو بگیرم کسی پیشنهادی چیزی نداره
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

(1396 خرداد 17، 4:34)Saeed1396 نوشته است: من هر وقت تصمیم به ترک می گیرم شیطون  چند مرحله منو شکست میده با این که میدونم چی کار می کنه ولی نمیتونم جلوشو بگیرم .
1- ایجاد بی حوصلگی و نا امیدی
2- سعی در شکستن برنامه ریزیم
3- ایجاد فتنه و دعوا
4- ناامیدی و بی انگیزگی و ترک عبادات
5- رفتن به سراغ کامپیوتر
6- پخ پخ ...
هر دفعه همین بلا سرم میاد ولی نمیتونم جلوشو بگیرم کسی پیشنهادی چیزی نداره

دقیقن همینه این روندی که گفتی واسه منم همیشه همین طوری پیش میاد  مخصوصن مورد یک برای اینکه بی حوصله یا بی انگیزه نباشی باید دلت به یه چیزی خوش باشه تو زندگی مثلن یه هدفی را برا خودت در نظر بگیری که تا فلان موعد باید بهش برسم در کنارش هم یه سری تفریحاتی برا خودت در نظر بگیری مث ورزش یا هرچی بهش علاقه داری
یه مورد دیگه هم هست که باید رابطت رو با خدا قوی تر کنی و صرفن از سر تکلیف نخای عبادت کنی باید ازش لذت ببری کلن به نظرم همه ی ماها یه چیزی تو زندیگیمون کمه هر چی هم شرایط درست و بر وفق مراد باشه میبینی بازم یه جای کار میلنگه اونم معنویته زندیگیتو باید به یه سری چیزای محکم تری گره بزنی تا حالت همیشه خوب باشه  نه چیزایی مث درس و دانشگاهو و پول و شغل و...
حالا همه اینایی که بهت گفتمو یکی باید بیاد به خودم بگه تو که لالایی بلدی چرا خابت نمیبره 65 65 65
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
دیگه به حالت پوچی رسیدم . میدونین خیلی بده این حال .کاش یهو چشامو باز می کردم و میدیدم همش یه خواب بود یه کابوس . کاش از اول به دنیا میومدم خدایا این چه مخمصه ای که توش گیر افتادیم . این چه گردابیه که ته نداره چرا تمومی نداره . فک کنم باید قید همه چیو بزنم میگن آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب ما که غرق شدیم  دیگه دست و پا زدن فایده نداره فقط باید از این لحظه تا لحظه آخری که وجود نداره برای همیشه بسوزیم . ای کاش یه نفر پیدا می شد زندانیم می کرد کاش تا ترک این لعنتی قدرت اختیار ازم گرفته میشد . این چه نیروی عجیبیه که هیچی جلودارش نیست . دیگه واقعا بریدم .از 10 متریم همه از دورم پراکنده میشن از بس که بوی تعفن میدم .ینی از این بدترم وجود داره دیگه نفسای آخر امیدواریه دیگه کم کم اون کورسوی امیدم داره ناپدید میشه کسی صدامو میشنوه؟؟ کمک!
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 18، 11:52)Saeed1396 نوشته است: دیگه به حالت پوچی رسیدم . میدونین خیلی بده این حال .کاش یهو چشامو باز می کردم و میدیدم همش یه خواب بود یه کابوس . کاش از اول به دنیا میومدم خدایا این چه مخمصه ای که توش گیر افتادیم . این چه گردابیه که ته نداره چرا تمومی نداره . فک کنم باید قید همه چیو بزنم میگن آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب ما که غرق شدیم  دیگه دست و پا زدن فایده نداره فقط باید از این لحظه تا لحظه آخری که وجود نداره برای همیشه بسوزیم . ای کاش یه نفر پیدا می شد زندانیم می کرد کاش تا ترک این لعنتی قدرت اختیار ازم گرفته میشد . این چه نیروی عجیبیه که هیچی جلودارش نیست . دیگه واقعا بریدم .از 10 متریم همه از دورم پراکنده میشن از بس که بوی تعفن میدم .ینی از این بدترم وجود داره دیگه نفسای آخر امیدواریه دیگه کم کم اون کورسوی امیدم داره ناپدید میشه کسی صدامو میشنوه؟؟ کمک!

این حالت برای بیشتر بچه ها هست،فقط یک دلخوشی دنباله دار میتونه از این شرایط خارجت کنه،این که مملکت به فنا رفت برای همه یکجوره پ با خودت نگو سنم داره بالا میره و هیچ کار نتونستم بکنم،از همین الان سعی کن و تصمیم بگیر بچسب به کاری(اگر سر کار نیستی) انرژیتو اونجا تخلیه کن چهار یال هم درمیاد میتونی باهاش اموراتتو بگذرونی و کمی امید و انگیزه میگیری اگر سرکاری پس بفکر یک دلخوشی باش چون مشخصه کارت اونقدری نتونسته جذبت کنه.
تومیتونی اگر بخوای.
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 18، 11:52)Saeed1396 نوشته است: دیگه به حالت پوچی رسیدم . میدونین خیلی بده این حال .کاش یهو چشامو باز می کردم و میدیدم همش یه خواب بود یه کابوس . کاش از اول به دنیا میومدم خدایا این چه مخمصه ای که توش گیر افتادیم . این چه گردابیه که ته نداره چرا تمومی نداره . فک کنم باید قید همه چیو بزنم میگن آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب ما که غرق شدیم  دیگه دست و پا زدن فایده نداره فقط باید از این لحظه تا لحظه آخری که وجود نداره برای همیشه بسوزیم . ای کاش یه نفر پیدا می شد زندانیم می کرد کاش تا ترک این لعنتی قدرت اختیار ازم گرفته میشد . این چه نیروی عجیبیه که هیچی جلودارش نیست . دیگه واقعا بریدم .از 10 متریم همه از دورم پراکنده میشن از بس که بوی تعفن میدم .ینی از این بدترم وجود داره دیگه نفسای آخر امیدواریه دیگه کم کم اون کورسوی امیدم داره ناپدید میشه کسی صدامو میشنوه؟؟ کمک!
دقیقاً بدترین ویژگیش همینه که تمومی نداره.
هر روز آدم میره سراغ یه مدل جدیدتر. یه جای متقاوت تر. یه کیس متفاوت تر. یه کار احمقانه تر. تنوع طلبی تمومی نداره. 

و چون هیچ کدوم ما رو ارضا نمی کنه؛ چون چیزی دستگیر ما نمیشه، این مسیر مثل دومینوی بی پایان ادامه پیدا کنه.
روز به روز ضعیف تر و رنجورتر.  53258zu2qvp1d9v

سعید جان
باید خودت تصمیم به تغییر بگیری. از صمیم قلب.
کسی به جای تو نمی تونه ترک کنه.

این تویی که باید حاضر شی وقتی فکرش به ذهنت خطور کرد، مقاومت کنی و بری سراغ یه کار دیگه.
حاضر شی یه ذره اذیت شی تا کم کم اتفاق های خوب بیافته.
حاضر شی عادت های قبلیت رو کنار بذاری و دو تا عادت خوب جایگزین کنی.
یه ذره چیزهای مثبت تر گوش بدی. یه ذره چیزهای مثبت تر بخونی.

ما شاید شدت و ضعف داشته باشیم نسبت به همدیگه.
اما همه مون در گذشته چیزی شبیه به تو بودیم. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
برای من چندین ساله که ابتدای ماه رمضان با وجود اعتقادی به خدا دارم میگم روزه بگیرم؟از پسش برمیام؟ بعد که شروع میکنم اولش سخته ،وسط ها حال و هوای معنوی دارم ، اوخر دلتنگ میشم،عید فطر با بغض تمام میشه،بقیه روزها انگار برام یک روز معمولی و پیش پا افتاده میشه ، ماه رمضان فضای متفاوتی داره ،الان دیگه کم کم رو به دلتنگی دارم وارد میشم چون از چند روز دیگه ماه شروع میکنه به کم شدن به سمت پایان این روزهای عزیز .
 سپاس شده توسط
من بابام یخورده عصبیه اصلا حوصله هیچی نداره. مخصوصا حوصله بچه هاشو اصلا نداره. همیشه انرژی منفی میده همیشه هروقت مارو می بینه سرکوفت میزنه.همیشه سر مامانم غر میزنه.همیشه حال منو خراب میکنه. تا جایی که من ترجیح میدم چشم تو چشم نشیم اصلا. هروقت هم استارت یه چیزی رو خوب میزنم یا انرژی دارم تا بابام رو می بینم دنیا رو سرم خراب میشه.اینقد حالمو بد میکنه که بعضی وقتا دیگه فکر به خودکشی میکنم تا هم اون راحت شه هم خودم. دیگه واقعا تحمل این شرایطو ندارم. از بس رو اعصابم تاثیر میذاره گاهی وقتا با مامانمم با بقیه خونواده بد اخلاقی میکنم. هعی دیگه نمیدونم چیکار کنم....

خواهشا نگید که باباته فلانه بیساره. من همه اینارو میدونم. تشکر

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQZGDB6oS8bRZpOttpxWVL...JYpY_mVaGz]
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

[تصویر:  0qsb_22.jpg]
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
 سپاس شده توسط
[quote='شادبانو' pid='391551' dateline='1497017137']
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ‏

يس(1)

وَ الْقُرْءَانِ الحَْكِيمِ(2)

إِنَّكَ لَمِنَ الْمُرْسَلِينَ(3)

عَلىَ‏ صِرَاطٍ مُّسْتَقِيمٍ(4)

تَنزِيلَ الْعَزِيزِ الرَّحِيمِ(5)

لِتُنذِرَ قَوْمًا مَّا أُنذِرَ ءَابَاؤُهُمْ فَهُمْ غَافِلُونَ(6)

لَقَدْ حَقَّ الْقَوْلُ عَلىَ أَكْثرَِهِمْ فَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ(7)

إِنَّا جَعَلْنَا فىِ أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِىَ إِلىَ الْأَذْقَانِ فَهُم مُّقْمَحُونَ(8)

وَ جَعَلْنَا مِن بَينْ‏ِ أَيْدِيهِمْ سَدًّا وَ مِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَيْنَاهُمْ فَهُمْ لَا يُبْصِرُونَ(9)

وَ سَوَاءٌ عَلَيهِْمْ ءَ أَنذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنذِرْهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ(10)

إِنَّمَا تُنذِرُ مَنِ اتَّبَعَ الذِّكْرَ وَ خَشىِ‏َ الرَّحْمَانَ بِالْغَيْبِ  فَبَشِّرْهُ بِمَغْفِرَةٍ وَ أَجْرٍ كَرِيمٍ(11)

إِنَّا نحَْنُ نُحْىِ الْمَوْتىَ‏ وَ نَكْتُبُ مَا قَدَّمُواْ وَ ءَاثَرَهُمْ  وَ كلُ‏َّ شىَ‏ْءٍ أَحْصَيْنَاهُ فىِ إِمَامٍ مُّبِينٍ(12)

وَ اضْرِبْ لهَُم مَّثَلاً أَصحَْابَ الْقَرْيَةِ إِذْ جَاءَهَا الْمُرْسَلُونَ(13)

إِذْ أَرْسَلْنَا إِلَيهِْمُ اثْنَينْ‏ِ فَكَذَّبُوهُمَا فَعَزَّزْنَا بِثَالِثٍ فَقَالُواْ إِنَّا إِلَيْكُم مُّرْسَلُونَ(14)

قَالُواْ مَا أَنتُمْ إِلَّا بَشَرٌ مِّثْلُنَا وَ مَا أَنزَلَ الرَّحْمَانُ مِن شىَ‏ْءٍ إِنْ أَنتُمْ إِلَّا تَكْذِبُونَ(15)

قَالُواْ رَبُّنَا يَعْلَمُ إِنَّا إِلَيْكمُ‏ْ لَمُرْسَلُونَ(16)

وَ مَا عَلَيْنَا إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ(17)

قَالُواْ إِنَّا تَطَيرَّْنَا بِكُمْ  لَئنِ لَّمْ تَنتَهُواْ لَنرَْجُمَنَّكمُ‏ْ وَ لَيَمَسَّنَّكمُ مِّنَّا عَذَابٌ أَلِيمٌ(18)

قَالُواْ طَئرُِكُم مَّعَكُمْ  أَ ئن ذُكِّرْتُم  بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ مُّسْرِفُونَ(19)

وَ جَاءَ مِنْ أَقْصَا الْمَدِينَةِ رَجُلٌ يَسْعَى‏ قَالَ يَقَوْمِ اتَّبِعُواْ الْمُرْسَلِينَ(20)

اتَّبِعُواْ مَن لَّا يَسَْلُكمُ‏ْ أَجْرًا وَ هُم مُّهْتَدُونَ(21)

وَ مَا لىِ‏َ لَا أَعْبُدُ الَّذِى فَطَرَنىِ وَ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ(22)

ءَ أَتخَِّذُ مِن دُونِهِ ءَالِهَةً إِن يُرِدْنِ الرَّحْمَانُ بِضُرٍّ لَّا تُغْنِ عَنىّ‏ِ شَفَعَتُهُمْ شَيًْا وَ لَا يُنقِذُونِ(23)

إِنىّ‏ِ إِذًا لَّفِى ضَلَالٍ مُّبِينٍ(24)

إِنىّ‏ِ ءَامَنتُ بِرَبِّكُمْ فَاسْمَعُونِ(25)

قِيلَ ادْخُلِ الجَْنَّةَ  قَالَ يَالَيْتَ قَوْمِى يَعْلَمُونَ(26)

بِمَا غَفَرَ لىِ رَبىّ‏ِ وَ جَعَلَنىِ مِنَ الْمُكْرَمِينَ(27)

* وَ مَا أَنزَلْنَا عَلىَ‏ قَوْمِهِ مِن بَعْدِهِ مِن جُندٍ مِّنَ السَّمَاءِ وَ مَا كُنَّا مُنزِلِينَ(28)

إِن كاَنَتْ إِلَّا صَيْحَةً وَاحِدَةً فَإِذَا هُمْ خَمِدُونَ(29)

يَاحَسْرَةً عَلىَ الْعِبَادِ  مَا يَأْتِيهِم مِّن رَّسُولٍ إِلَّا كاَنُواْ بِهِ يَسْتهَْزِءُونَ(30)

أَ لَمْ يَرَوْاْ كمَ‏ْ أَهْلَكْنَا قَبْلَهُم مِّنَ الْقُرُونِ أَنهَُّمْ إِلَيهِْمْ لَا يَرْجِعُونَ(31)

وَ إِن كلُ‏ٌّ لَّمَّا جَمِيعٌ لَّدَيْنَا محُْضَرُونَ(32)

وَ ءَايَةٌ لهَُّمُ الْأَرْضُ الْمَيْتَةُ أَحْيَيْنَاهَا وَ أَخْرَجْنَا مِنهَْا حَبًّا فَمِنْهُ يَأْكُلُونَ(33)

وَ جَعَلْنَا فِيهَا جَنَّاتٍ مِّن نخَِّيلٍ وَ أَعْنَابٍ وَ فَجَّرْنَا فِيهَا مِنَ الْعُيُونِ(34)

لِيَأْكُلُواْ مِن ثَمَرِهِ وَ مَا عَمِلَتْهُ أَيْدِيهِمْ  أَ فَلَا يَشْكُرُونَ(35)

سُبْحَانَ الَّذِى خَلَقَ الْأَزْوَاجَ كُلَّهَا مِمَّا تُنبِتُ الْأَرْضُ وَ مِنْ أَنفُسِهِمْ وَ مِمَّا لَا يَعْلَمُونَ(36)

وَ ءَايَةٌ لَّهُمُ الَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النهََّارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ(37)

وَ الشَّمْسُ تجَْرِى لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا  ذَالِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ(38)

وَ الْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتىَ‏ عَادَ كاَلْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ(39)

لَا الشَّمْسُ يَنبَغِى لهََا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَ لَا الَّيْلُ سَابِقُ النهََّارِ  وَ كلُ‏ٌّ فىِ فَلَكٍ يَسْبَحُونَ(40)

وَ ءَايَةٌ لهَُّمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتهَُمْ فىِ الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ(41)

وَ خَلَقْنَا لهَُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ(42)

وَ إِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لهَُمْ وَ لَا هُمْ يُنقَذُونَ(43)

إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَ مَتَاعًا إِلىَ‏ حِينٍ(44)

وَ إِذَا قِيلَ لهَُمُ اتَّقُواْ مَا بَينْ‏َ أَيْدِيكُمْ وَ مَا خَلْفَكمُ‏ْ لَعَلَّكمُ‏ْ تُرْحَمُونَ(45)

وَ مَا تَأْتِيهِم مِّنْ ءَايَةٍ مِّنْ ءَايَاتِ رَبهِِّمْ إِلَّا كاَنُواْ عَنهَْا مُعْرِضِينَ(46)

وَ إِذَا قِيلَ لهَُمْ أَنفِقُواْ مِمَّا رَزَقَكمُ‏ُ اللَّهُ قَالَ الَّذِينَ كَفَرُواْ لِلَّذِينَ ءَامَنُواْ أَ نُطْعِمُ مَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنتُمْ إِلَّا فىِ ضَلَالٍ مُّبِينٍ(47)

وَ يَقُولُونَ مَتىَ‏ هَاذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ(48)

مَا يَنظُرُونَ إِلَّا صَيْحَةً وَاحِدَةً تَأْخُذُهُمْ وَ هُمْ يخَِصِّمُونَ(49)

فَلَا يَسْتَطِيعُونَ تَوْصِيَةً وَ لَا إِلىَ أَهْلِهِمْ يَرْجِعُونَ(50)

وَ نُفِخَ فىِ الصُّورِ فَإِذَا هُم مِّنَ الْأَجْدَاثِ إِلىَ‏ رَبِّهِمْ يَنسِلُونَ(51)

قَالُواْ يَاوَيْلَنَا مَن بَعَثَنَا مِن مَّرْقَدِنَا  هَاذَا مَا وَعَدَ الرَّحْمَانُ وَ صَدَقَ الْمُرْسَلُونَ(52)

إِن كَانَتْ إِلَّا صَيْحَةً وَاحِدَةً فَإِذَا هُمْ جَمِيعٌ لَّدَيْنَا محُْضَرُونَ(53)

فَالْيَوْمَ لَا تُظْلَمُ نَفْسٌ شَيًْا وَ لَا تجُْزَوْنَ إِلَّا مَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ(54)

إِنَّ أَصْحَابَ الجَْنَّةِ الْيَوْمَ فىِ شُغُلٍ فَكِهُونَ(55)

هُمْ وَ أَزْوَاجُهُمْ فىِ ظِلَالٍ عَلىَ الْأَرَائكِ مُتَّكُِونَ(56)

لهَُمْ فِيهَا فَكِهَةٌ وَ لهَُم مَّا يَدَّعُونَ(57)

سَلَامٌ قَوْلًا مِّن رَّبٍ‏ّ رَّحِيمٍ(58)

وَ امْتَازُواْ الْيَوْمَ أَيهَُّا الْمُجْرِمُونَ(59)

* أَ لَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَبَنىِ ءَادَمَ أَن لَّا تَعْبُدُواْ الشَّيْطَانَ  إِنَّهُ لَكمُ‏ْ عَدُوٌّ مُّبِينٌ(60)

وَ أَنِ اعْبُدُونىِ  هَاذَا صِرَاطٌ مُّسْتَقِيمٌ(61)

وَ لَقَدْ أَضَلَّ مِنكمُ‏ْ جِبِلاًّ كَثِيرًا  أَ فَلَمْ تَكُونُواْ تَعْقِلُونَ(62)

هَاذِهِ جَهَنَّمُ الَّتىِ كُنتُمْ تُوعَدُونَ(63)

اصْلَوْهَا الْيَوْمَ بِمَا كُنتُمْ تَكْفُرُونَ(64)

الْيَوْمَ نخَْتِمُ عَلىَ أَفْوَاهِهِمْ وَ تُكلَِّمُنَا أَيْدِيهِمْ وَ تَشهَْدُ أَرْجُلُهُم بِمَا كاَنُواْ يَكْسِبُونَ(65)

وَ لَوْ نَشَاءُ لَطَمَسْنَا عَلىَ أَعْيُنهِِمْ فَاسْتَبَقُواْ الصِّرَاطَ فَأَنىَ‏ يُبْصِرُونَ(66)

وَ لَوْ نَشَاءُ لَمَسَخْنَاهُمْ عَلىَ‏ مَكَانَتِهِمْ فَمَا اسْتَطَعُواْ مُضِيًّا وَ لَا يَرْجِعُونَ(67)

وَ مَن نُّعَمِّرْهُ نُنَكِّسْهُ فىِ الخَْلْقِ  أَ فَلَا يَعْقِلُونَ(68)

وَ مَا عَلَّمْنَاهُ الشِّعْرَ وَ مَا يَنبَغِى لَهُ  إِنْ هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ وَ قُرْءَانٌ مُّبِينٌ(69)

لِّيُنذِرَ مَن كاَنَ حَيًّا وَ يحَِقَّ الْقَوْلُ عَلىَ الْكَافِرِينَ(70)

أَ وَ لَمْ يَرَوْاْ أَنَّا خَلَقْنَا لَهُم مِّمَّا عَمِلَتْ أَيْدِينَا أَنْعَمًا فَهُمْ لَهَا مَلِكُونَ(71)

وَ ذَلَّلْنَاهَا لهَُمْ فَمِنهَْا رَكُوبهُُمْ وَ مِنهَْا يَأْكلُُونَ(72)

وَ لهَُمْ فِيهَا مَنَافِعُ وَ مَشَارِبُ  أَ فَلَا يَشْكُرُونَ(73)

وَ اتخََّذُواْ مِن دُونِ اللَّهِ ءَالِهَةً لَّعَلَّهُمْ يُنصَرُونَ(74)

لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَهُمْ وَ هُمْ لهَُمْ جُندٌ محُّْضَرُونَ(75)

فَلَا يحَْزُنكَ قَوْلُهُمْ  إِنَّا نَعْلَمُ مَا يُسِرُّونَ وَ مَا يُعْلِنُونَ(76)

أَ وَ لَمْ يَرَ الْانسَنُ أَنَّا خَلَقْنَهُ مِن نُّطْفَةٍ فَإِذَا هُوَ خَصِيمٌ مُّبِينٌ(77)

وَ ضَرَبَ لَنَا مَثَلًا وَ نَسىِ‏َ خَلْقَهُ  قَالَ مَن يُحْىِ الْعِظَامَ وَ هِىَ رَمِيمٌ(78)

قُلْ يحُْيِيهَا الَّذِى أَنشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ  وَ هُوَ بِكلُ‏ِّ خَلْقٍ عَلِيمٌ(79)

الَّذِى جَعَلَ لَكمُ مِّنَ الشَّجَرِ الْأَخْضَرِ نَارًا فَإِذَا أَنتُم مِّنْهُ تُوقِدُونَ(80)

أَ وَ لَيْسَ الَّذِى خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضَ بِقَادِرٍ عَلىَ أَن يخَْلُقَ مِثْلَهُم  بَلىَ‏ وَ هُوَ الخَْلَّاقُ الْعَلِيمُ(81)

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيًْا أَن يَقُولَ لَهُ كُن فَيَكُونُ(82)

فَسُبْحَانَ الَّذِى بِيَدِهِ مَلَكُوتُ كلُ‏ِّ شىَ‏ْءٍ وَ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ(83)
 سپاس شده توسط

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ‏

وَ الْفَجْرِ (1)
وَ لَيالٍ عَشْرٍ (2)
وَ الشَّفْعِ وَ الْوَتْرِ (3)
وَ اللَّيْلِ إِذا يَسْرِ (4)
هَلْ في‏ ذلِكَ قَسَمٌ لِذي حِجْرٍ (5)
أَ لَمْ تَرَ كَيْفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِعادٍ (6)
إِرَمَ ذاتِ الْعِمادِ (7)
الَّتي‏ لَمْ يُخْلَقْ مِثْلُها فِي الْبِلادِ (8)
وَ ثَمُودَ الَّذينَ جابُوا الصَّخْرَ بِالْوادِ (9)
وَ فِرْعَوْنَ ذِي الْأَوْتادِ (10)
الَّذينَ طَغَوْا فِي الْبِلادِ (11)
فَأَكْثَرُوا فيهَا الْفَسادَ (12)
فَصَبَّ عَلَيْهِمْ رَبُّكَ سَوْطَ عَذابٍ (13)
إِنَّ رَبَّكَ لَبِالْمِرْصادِ (14)
فَأَمَّا الْإِنْسانُ إِذا مَا ابْتَلاهُ رَبُّهُ فَأَكْرَمَهُ وَ نَعَّمَهُ فَيَقُولُ رَبِّي أَكْرَمَنِ (15)
وَ أَمَّا إِذا مَا ابْتَلاهُ فَقَدَرَ عَلَيْهِ رِزْقَهُ فَيَقُولُ رَبِّي أَهانَنِ (16)
كَلاَّ بَلْ لا تُكْرِمُونَ الْيَتيمَ (17)
وَ لا تَحَاضُّونَ عَلى‏ طَعامِ الْمِسْكينِ (18)
وَ تَأْكُلُونَ التُّراثَ أَكْلاً لَمًّا (19)
وَ تُحِبُّونَ الْمالَ حُبًّا جَمًّا (20)
كَلاَّ إِذا دُكَّتِ الْأَرْضُ دَكًّا دَكًّا (21)
وَ جاءَ رَبُّكَ وَ الْمَلَكُ صَفًّا صَفًّا (22)
وَ جي‏ءَ يَوْمَئِذٍ بِجَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ يَتَذَكَّرُ الْإِنْسانُ وَ أَنَّى لَهُ الذِّكْرى‏ (23)
يَقُولُ يا لَيْتَني‏ قَدَّمْتُ لِحَياتي‏ (24)
فَيَوْمَئِذٍ لا يُعَذِّبُ عَذابَهُ أَحَدٌ (25)
وَ لا يُوثِقُ وَثاقَهُ أَحَدٌ (26)
يا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ (27)
ارْجِعي‏ إِلى‏ رَبِّكِ راضِيَةً مَرْضِيَّةً (28)
فَادْخُلي‏ في‏ عِبادي (29)
وَ ادْخُلي‏ جَنَّتي‏ (30)

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
(1396 خرداد 19، 14:40)Rise نوشته است:
(1396 خرداد 19، 13:32)engineer نوشته است: من بابام یخورده عصبیه اصلا حوصله هیچی نداره. مخصوصا حوصله بچه هاشو اصلا نداره. همیشه انرژی منفی میده همیشه هروقت مارو می بینه سرکوفت میزنه.همیشه سر مامانم غر میزنه.همیشه حال منو خراب میکنه. تا جایی که من ترجیح میدم چشم تو چشم نشیم اصلا. هروقت هم استارت یه چیزی رو خوب میزنم یا انرژی دارم تا بابام رو می بینم دنیا رو سرم خراب میشه.اینقد حالمو بد میکنه که بعضی وقتا دیگه فکر به خودکشی میکنم تا هم اون راحت شه هم خودم. دیگه واقعا تحمل این شرایطو ندارم. از بس رو اعصابم تاثیر میذاره گاهی وقتا با مامانمم با بقیه خونواده بد اخلاقی میکنم. هعی دیگه نمیدونم چیکار کنم....

خواهشا نگید که باباته فلانه بیساره. من همه اینارو میدونم. تشکر

سلام

داداش دقیقا هم دردیم منم مشکل تو رو دارم شاید صد برابر بدتر سعی می کنم به کسی وابسته نشم و نباشم به خصوص پدر

والا من پدرم قبلا معتاد بود تازه ترک کرده دست بزن داشت بدجوری تو هر کاری وارد میشدم من و منع میکرد یجورایی ترس خودش رو به من منتقل میکرد و من و ضعیف جلوه میداد و از ترس خودش جلوی من و میگرفت واقعا حالم بهم میخوره وقتی یادم می افته خب ولی چه میشه کرد دیگه باهاش کاری ندارم البته پدره و احترامش واجبه اما خب چاره ای نیست!!! دیگه خودت میدونی اشتباهه

قیدش رو بزن وابسته نباش خودت باش سعی کن از افراد که انرژی منفی میدن زیاد نزدیکشون نشی چون همینا آدما از زندگی عقب میندازن اگه بخوای می تونی خیلی کارها کنی خودت با اراده خودت سعی کن وابسته نباشی

سلام داداش

این مورد خیلی جدیه ، این رفتاری که پدرتون باهاتون داشته
جایی می خوندم از نظر روانکاو ها تمام مشکلات روانی ما به بچگی مون بر می گرده.
متاسفانه ما یه فرهنگ بدی داریم که داشتن مشکل روانی فحش محسوب می شه.
مثلا به یکی بخوایم فحش بدیم می گیم روانی. این درست نیست.

من خودم اعتراف می کنم که مشکلات روانی زیادی دارم که دارم تلاش می کنم حلشون کنم.
همین خ.ا هم یه مشکل روانی محسوب می شه.
اما شرطش اینه که آدم بپذیره این مشکل رو داره و برای حلش تلاش کنه.

خدای نکرده نمی گم شما این مشکلات رو دارین ، اما با توجه به کودکی سختی که داشتین ،
حتما مراقب باشید و با روانکاو مشورت کنین ضرر نمی کنید. 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
داشتم تو کامپیوتر میگشتم واسه پیدا کردن یه فایل
یهو رسیدم به یه پوشه پر از عکسای قدیمی 
چند تا عکس از مادربزرگم بود 
انقد دلم تنگ شد براش   Hanghead
خوش به حالش رفت راحت شد
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان