امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام

از همگی خیلی ممنونم . خیلی لطف کردید . لطفتون رو فراموش نمی کنم

اون شب بنظرم اومد تنها کاری که میتونه جلوی اینکه خطا کنم رو بگیره ، نوشتنه
و چقدر خوب شد که نوشتم 
به محض اینکه ازکانون خارج شدم ، شیطون پشت سر هم پیشنهاد میداد و من میگفتم نه .. من قول دادم تمام سعیمو بکنم که خطایی نکنم
و همچنان در حال پیشنهاد دادنه و من همچنان میگم نه من باید تمام سعیمو بکنم

آقای مجاهد خیلی ممنونم از صحبتهاتون و راهنماییهاتون و دعای مشلول هم چشم میخونم 

خیلی از لطف همگی و از صلوات ها و دعاها و صحبت هاتون ممنونم
ممنونم که تو روزهای سخت تنهام نمیذارید 
شما دوستای واقعی هستید 
خداروشکر که شما رو دارم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
هیچی خوب نیست ها ولی من عالیم  cheshmak
گر نبودی مرگ مشکل میشدی 
در بلا پایندگی سخت است سخت....
(1399 آبان 21، 13:33)یاقوت نوشته است: هیچی خوب نیست ها ولی من عالیم  cheshmak

درستش همینه 
در هر شرایطی باید سازگار باشیم و از زندگی لذت ببریم
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...  Hanghead
[تصویر:  Untitled_2.png]
سخته وقتی هیچکس نفهمتت...
سخته وقتی نمیفهمن وقتی به چیزای بی خودی هم بلند بلند میخندی از دلخوشیت نیست از غمته نمیفهمن وقتی هیچی برا خندیدن نیست مجبوری خودتو با همین چیزای بیخود شاد نشون بدی و بلند بخندی  
سخته که کسی نباشه که بفهمه چته... سخته وقتی با کسی در مورد خودت حرف میزنی فقط یه لبخند از رو تمسخر که میخوان بگن برو بابا ادا در نیار تحویل میگیری.... 
سخت تر میشه وقتی از همه نا امید میشی و میفهمی فقط خودتی و خودت... میری یه گوشه میشینی و نگاه میکنی به زندگی اونایی که به اصطلاح برات مهمن و فکر میکردی که تو هم برا اونا مهمی :) 
ولی میبینی نه.. هیچکس حتی متوجه تو هم نیست :)) 

و از همه دنیا خودت میمونی و این کلیشه : 

یه روز همه چیز درست میشه.....
(1399 آبان 22، 18:07)karma نوشته است: سخته وقتی هیچکس نفهمتت...
سخته وقتی نمیفهمن وقتی به چیزای بی خودی هم بلند بلند میخندی از دلخوشیت نیست از غمته نمیفهمن وقتی هیچی برا خندیدن نیست مجبوری خودتو با همین چیزای بیخود شاد نشون بدی و بلند بخندی  
سخته که کسی نباشه که بفهمه چته... سخته وقتی با کسی در مورد خودت حرف میزنی فقط یه لبخند از رو تمسخر که میخوان بگن برو بابا ادا در نیار تحویل میگیری.... 
سخت تر میشه وقتی از همه نا امید میشی و میفهمی فقط خودتی و خودت... میری یه گوشه میشینی و نگاه میکنی به زندگی اونایی که به اصطلاح برات مهمن و فکر میکردی که تو هم برا اونا مهمی 1 
ولی میبینی نه.. هیچکس حتی متوجه تو هم نیست 21 

و از همه دنیا خودت میمونی و این کلیشه : 

یه روز همه چیز درست میشه.....

و نتیجه این سختیا این باید باشه که شمام فقط به فکر خودتون باشید و بعد دیگران
و از هیچکسی انتظاری نداشته باشید
شما اول خودتونو دوست نداشته باشید
مواظب خودتون نباشید
هوای خودتونو نداشته باشید
فکر کردین دیگران براتون دل میسوزونن که توجه کنن بهتون
نه
میگن این با خودش مشکل داره کیه که ما بخوایم هواشو داشته باشبم دوستش داشته باشیم مواظبش باشبم
و از طرفی
وقتی از نظر احساسی، کاری، ذهنی، روانی،... رو خودتون فقط حساب باز کنید و از کسی انتظار نداشته باشید و به خودتون تکیه کنید
میبینید که این سختی هایی که الان درکش میکنید هیچ ارزشی نداشته

حتی گاهی این مورد شامل همسر هم میشه، ما مجردا فکر میکنیم اگر ازدواج کنیم همسری داشته باشیم که همراه و همدردمون باشه مشکلاتمون حله و این یکی از تله های احساسی که باعث میشه در انتخاب همسر و زمان ازدواج احساسی و اشتباه رفتار کنیم.
 سپاس شده توسط
نقل قول: و نتیجه این سختیا این باید باشه که شمام فقط به فکر خودتون باشید و بعد دیگران و از هیچکسی انتظاری نداشته باشید شما اول خودتونو دوست نداشته باشید مواظب خودتون نباشید هوای خودتونو نداشته باشید فکر کردین دیگران براتون دل میسوزونن که توجه کنن بهتون

تنهایی من چیز جدیدی  نیست از اولش همین طور بوده
خودم بودم و خودم و به فکر بقیه... اتفاقا امروز داشتم فکر میکردم که چه چیز هایی بوده که خواستمشون ولی به خاطر فلانی ازش گذشتم و اون طرف عین خیالش هم نیست الآن و حتی خیلی هاشون هنوز نفهمیدن که من به خاطر اون ها این کارو کردم... 
نمدونم چه جوریه وقتی به کسی خوبی میکنی کم تر میبینتت و گاهی پر رو تر میشه 

البته اینا قبلا اذیت نمیکردم یزرگ تر که بشی بیشتر میفهمی و خب بیشتر اذیت میشی Hanghead
نقل قول: میگن این با خودش مشکل داره کیه که ما بخوایم هواشو داشته باشبم دوستش داشته باشیم مواظبش باشبم

لعنت بهشون...
گاهی وقت ها خیلی دردم میاد از اینکه نمیتونم آرومش کنم : ) 
اون راهش و بلده ، انقدر حرف میزنه میزنه تا یادش میره من چ؟؟تهش خودمم میزنم زیر گریه میشیم دو نفر ک گریه میکنن و نیاز ب آرامش دارن: )

پ ن : شب سردی ک ساعت از ده میگذره ، فوتبال میده و من خوبم : )

*-*
من شیطان درونم را له میکنم Swear1
تامام Swear1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
امروز اصفهان بارون زد
نه بارون قشنگ بود
نه برگهایی که ریخته بودن تو خیابون
نه مغازه ها
نه بوتیک هایی که قبلا با عشق به لباساشون نگاه میکردم
نه حتی کیف های مارک لویی ویتون
هیچی قشنگ نبود
در کل میخوام بگم  این هوای خوب بارانی ، حال خوب می خواهد … ولی حیف !
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
اونی که به فکر منِ خداست
اونی من بهش بی توجهم خداست،
امیدوارم لیاقت توجه و عنایت خداوند رو داشته باشیم،
این‌روزها خیلی دارم به زندگی‌ در زمان حال نزدیک میشم،
بیخیال نیستم بلکه خیلی هم جدی‌ام فقط‌ تعادل و انعطافم زیاد شده و اگر برای فردا کاری میکنم و‌فردا ازم بپرسن از‌ دیروز چه خبر میگم دیروز خیلی‌ خوب بود....
اونهایی که خیلی به خودشون سخت میگیرن و فکر میکنن چه خبره، هنوز نفهمیدن که خبری نیست،
نه من شخص مهمی نیستم، امروز هستم، صد‌سال‌‌ بعد نه تنها من که هر کس که این پیام رو میخونه و هر کس‌که در زندگی من هست و هرکس که همین الان در کره زمینه وجود‌ داره دیگه نیست
جای مارو افراد جدیدی میگیرن و همین موضوع ادامه داره تا زمانی که دنیایی وجود داره،
مگر زندگی در این دنیا چقدر طولانیه ؟ 
والا به خدا چشم به هم زدنه،
اگر از من بپرسن بچه گی هات یادت میاد، میگم آره خیلی دقیق یادمه، همه چیز‌جلو چشمامه، همه چیز، حتی صدای افرادی که میشناسم تو ذهنمه،‌
ولی اینقدر‌زود گذشته فکر میکنم من ای که همین الان دارم کامنت میگذارم از بچگی تا الان همین هستم، یعنی اینقدر زود گذشته فکر میکنم تو ذهنم داره یک فیلم پخش میشه و اون ها کاراکتر فیلم ان، اصلا باورم نمیشه اینقدر زود همه چیز گذشته،....
نمیدونم چی بگم.... 
خیلی زود داره دیر میشه...

از خودمان سوال کنیم، 
من برای خودم چه کار مثبتی کردم؟
من برای اطرافیانم چه کاری کردم؟
من برای‌‌ مردم شهرم چه کاری کردم؟
من برای مردم دنیا چه کاری کردم؟
تا دیر نشده حرکت. کنیم و هرچند قدمی کوچک برداریم و به امید اینکه برای مردم دنیا مفید باشیم،
خیلی زود پیری میرسه...
 سپاس شده توسط
الهی عُبَيْدُكَ بِفِنٰائِكَ، مِسْكِينُكَ بِفِنٰآئِكَ، فَقيرُكَ بِفِنٰآءِكَ ....
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سر آن ندارد امشب که برآید آفتابی Hanghead
چه خیال‌ها گذر کرد و گذر نکرد خوابی Tears
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 19، 14:18)مهرخدا نوشته است: یه قانون نوشته نشده تو دنیا هست
جدیدی ک باشی یعنی بیگانه ای
بیگانه ک باشی یعنی با ما متفاوتی
متفاوت ک باشی یعنی خوشمون نمیاد ازت
خوشمون نمیاد ازت یعنی از ما دور شو
از ما دور شو یعنی مزاحممون نشو
مزاحممون نشو یعنی غریبه ای
غریبه ک باشی یعنی حرفی باهات ندارم.

وشاید این قانون نانوشته، به ادمهای قدیمی و رفیق هامون هم تعمیم پیدا میکنه. 
روزگار همینه
جدیدی و قدیمی نداره، دنیا بیگانه شده...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان