امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

[تصویر:  screenshot_۲۰۲۰۰۶۰۹-۲۱۵۴۳۷_instagram_ry9x.jpg]

تا حالا از خودت پرسیدی 
چه قدر من دیگرانو درک میکنم؟...
شاید کسی نتونه برای تو شمعی روشن کنه..
اما اگر تو بتونی،
این کار رو انجام میدی؟
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
قبلا ها با پسر خاله هام دعوا میکردم، اونا  بزرگ تر از من بودن و خب چیزی غیر از کتک نصیبم نمیشد  .... الآن خیلی حس اون موقع رو دارم ، زورم به هیچی نمیرسه ... 
دنیا از کی انقدر جدی شد ؟
از ۱۷ اردیبهشت تا حالا خوبم ولی سرگرمی ندارم Hanghead
 سپاس شده توسط
با جمله ما خوشیم

ولی با تو خوش‌ تریم..

خدایا جز تو کسی رو ندارم تنها امیدم به زندگی تنها عشق من خدایا این بنده ی حقیرتو یک لحظه هم تنها نزار بهت نیاز دارم 
 سپاس شده توسط
دلتنگم، دلتنگه کسایی که دوسشون دارم...
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
خدایا همون که خودت میدونی... : )
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
اینکه بدونی اشتباه کردی و باید تغییر کنی هم یک نعمته

وقتی دیگه به گناه عادت کنی اینو میفهمی . 
دیگه هیچی رو حس نمیکنم ، عذاب وجدانی ندارم ، حتی با اینکه عوارض رو می‌دونم ، اهمیتی برام ندارن و دیگه هیچی نمیتونه جلوم رو بگیره ، هیچ استراتژی دیگه ای هم ندارم ، شاید باید بپذیرمش و یه جوری باهاش زندگی کنم . شاید وقتشه بگم « تسلیمم » .  میتونم بپذیرم ؟ 
!Let's Not LOsE Without fIGHting
(1401 مهر 20، 20:01)Tagon نوشته است: اینکه بدونی اشتباه کردی و باید تغییر کنی هم یک نعمته

وقتی دیگه به گناه عادت کنی اینو میفهمی . 
دیگه هیچی رو حس نمیکنم ، عذاب وجدانی ندارم ، حتی با اینکه عوارض رو می‌دونم ، اهمیتی برام ندارن و دیگه هیچی نمیتونه جلوم رو بگیره ، هیچ استراتژی دیگه ای هم ندارم ، شاید باید بپذیرمش و یه جوری باهاش زندگی کنم . شاید وقتشه بگم « تسلیمم » .  میتونم بپذیرم ؟ 

منم قبل از ترکم یه مدت اینطوری بودم ولی تصمیم گرفتم شرایطو تغییر بدم به نظر من می‌تونه یه مرحله از ترک باشه مرحله ای که دیگه اوج سختی و بدبختیش هست بستگی به خودت داره که چجوری باهاش برخورد کنی
(1401 مهر 20، 20:37)New fighter نوشته است: منم قبل از ترکم یه مدت اینطوری بودم ولی تصمیم گرفتم شرایطو تغییر بدم به نظر من می‌تونه یه مرحله از ترک باشه مرحله ای که دیگه اوج سختی و بدبختیش هست بستگی به خودت داره که چجوری باهاش برخورد کنی

مشکل اینجاس نمیدونم باید چیکار کنم .  نمیدونم چطور باید تلاش کنم یا اصلا چطور تصمیم بگیرم و چه تصمیمی بگیرم
!Let's Not LOsE Without fIGHting
(1401 مهر 20، 20:46)Tagon نوشته است:
(1401 مهر 20، 20:37)New fighter نوشته است: منم قبل از ترکم یه مدت اینطوری بودم ولی تصمیم گرفتم شرایطو تغییر بدم به نظر من می‌تونه یه مرحله از ترک باشه مرحله ای که دیگه اوج سختی و بدبختیش هست بستگی به خودت داره که چجوری باهاش برخورد کنی

مشکل اینجاس نمیدونم باید چیکار کنم .  نمیدونم چطور باید تلاش کنم یا اصلا چطور تصمیم بگیرم و چه تصمیمی بگیرم

من سعی کردم خودمو آروم کنم به خودم زمان دادم یه مدت دور از فضای ترک بودم زندگیمو بررسی کردم دیدم چقدر عقبم از زندگی چکاری باید میکردم که نکردم چی می‌خوام از زندگی چیکار باید بکنم وقتی افتادم توی مسیر خواسته هام خود به خود روزای پاکی رفت بالا کلا زندگی یه جور دیگه شد
 سپاس شده توسط
چرا وقتی دلم برا یکی از دوستام تنگ شده 
چی دارم میگم
رفیقم 
ادم دلش برا دوستش تنگ نمیشه دلتنگ رفیقش میشه
چرا دقیقا وقتی دلم برا رفیقم تنگ میشه ک اصلا اون نیست...  
یا من نمیتونم باهاش حرف بزنم 
چرا از وجودش درست بهره نمی برم
 سپاس شده توسط
برا کی از تنهاییم بگم، وقتی هیچکس نمونده :‌'‌)
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
بی خدا باش هر چه خواهی کن ! 
خدایا خیلی سخته ، ازت کمک می‌خوام
خَتَمَ اللَّهُ عَلى‏ قُلُوبِهِمْ وَ عَلى‏ سَمْعِهِمْ وَ عَلى‏ أَبْصارِهِمْ غِشاوَةٌ وَ لَهُمْ عَذابٌ عَظِیمٌ (بقره 7)

خداوند بر دلها و بر گوش آنان مهر زده است و در برابر چشمانشان پرده‏اى است و براى آنان عذابى بزرگ است

خدایا شاید هممون یه جاهایی لنگ بزنیم تو اطاعت و مسیر بندگی ولی شما به قلب و گوش و چشم هامون مهر باطل نزن تا بتونیم حق رو درک کنیم و دوری کنیم از باطل 49-2 بعضی وقتا ادما جوری باطل بهشون غلبه میکنه که جای حق و باطل براشون عوض میشه و این از مرگ هم بدتره Vamonde
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
از پچ پچ آدما، از حرف زدن آدما با هم، از اطهار نظرشون  در مورد شکست های زندگیم خیلی ناراحت و عصبانیم
دلم میخواد تو دلم بهشون فحش بدم
حتی نفرین کنم
چرا در مورد شکست های آدما انقدر راحت اظهار نظر می کنیم

راستی. من خودم تا حالا دل چند نفر را با این اظهار نظرام شکوندم  46
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان