امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

چندین سال بود گریه نکرده بودم ، اما چند روز پیش بعد لغزش گریه کردم ، تصویر خانواده ام جلوی چشمام بود که دارن سخت تلاش میکنن تا من « زندگی » کنم . من رو میبینن و فکر میکنن دارم آینده ام رو میسازم اما ، نمیدونن توی تختم به کما رفتم و هوشیاری ندارم ....
!Let's Not LOsE Without fIGHting
خود غلط بود آنچه می‌پنداشتیم. . .
دلم می‌خواد با پوست و گوشت و خونم... با تک تک سلول هام حس کنم که مصلحت بود
..
هرچند خون جگر شد.....
ولی دوستدارم مصلحت بوده باشه برای رسیدن از بِهْ به بهتر
53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ)

خداوندا شما به امور خودت وارد و غالبی . ومطمئنم دنیا رو به حق آفریدی
مثل همیشه دوستت دارم و به فقط شما توکل کردم و امید دارم  53
به خودم قول میدم امشب رو با همه ی سختی هاش پاک بمونم   53

فردا اگه باز شرایط سخت بود ، اون موقع می‌شکنم ... 

فقط یه شب دیگه ...

خدایا کمکم کن زیر قولم نزنم  Hanghead
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
اما من فکر نمیکنم اشتباه کردم 128fs318181 من فقط از مسئله ای که مطمئنم درسته دفاع کردم نمیدونم ایراد این قضیه تو چیه :/
پس ناراحت نباش حنیفا  Khansariha (96) تو کاری که فکر میکردی درسته رو انجام دادی شاید بهتر بود عصبی نشی موقع دلیل برای انتخابت   49-2 اما اگه طرف مقابل شروع به داد زدن نمیکرد قطعا توام همچین رفتاری دست نمیزدی

خدایا به تو پناه میبرم از دست یه سری از آدما Gigglesmile گاهی وقتا به ظاهر کنار یه سری افراد هستم اما دلم باهاشون نیست Hanghead دوستشون دارم اما دلم باهاشون نیست اما یه سری آدمایی که ازم کلی دورن و حتی شاید زنده هم نباشن دیگه به شدت کنار اوناس Khansariha (69)
کاش بقیه یاد بگیرن قرار نیست به زور آدما رو اون شکلی که خودشون دوست دارن تبدیلش کنن
حنیفا شاید دلش بخواد تغییراتی داشته باشه اما اصلا دلش نمیخواد به کل تغییر کرده و اونی باشه که نیست
منم خیلی دلم میخواد آدمای دورم یه شکل دیگه باشن ولی انقد مجبورشون نمیکنم Khansariha (69) تو هر جایگاه و مقام یا سنی که هستیم که کسایی از خودمون پایین ترن و ضعیف ترن بزرگترین ظلمه که بخواییم اذیتش کنیم 49-2 یه خدایی هست که زورش به همه ما میرسه و جوری میتونه زمینمون بزنه که هیچ وقت پا نشیم

حس میکنم از ته دل نشد برای اتفاقی خوبی که افتاد خوشحال باشم و نمیدونم تقصیر منه که این فرصتو از خودم گرفتم یا دیگران با حرفاشون اجازه ندادن

خدا همون که خودت میدونی.... 53258zu2qvp1d9v
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
 اصلا مشکل از جایی شروع شد که یه نفر گفت « مرد که گریه نمیکنه » . با این حرف هم کوله بار مردا رو سنگین تر کرد ، هم مردانگی خیلی از مردا رو زیر سوال برد . 
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
فقط خستم.....
خسته از همه چیز...................           ⁦>⁠.⁠<⁩
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

گاهی وقتا آدم دلش میخواد جوری نباشه که انگار هیچ وقت هیچ آدمی با این اسم و مشخصات وجود نداشته Gigglesmile

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

بدترین حال ممکن ...
 سپاس شده توسط
(1401 مهر 24، 12:52)مرد مقاومت نوشته است: فقط خستم.....

آه از این روزگار ...
 سپاس شده توسط
(1401 مهر 24، 12:52)مرد مقاومت نوشته است: فقط خستم.....

تا حالا از خسته شدن خسته شدی
 سپاس شده توسط
تهی تر از همیشه 
بی هدف و گیج 
گمشده در زمان 
روز ها پس از روزها 
کار و کار و کار ...
من کجام ؟!؟!!!
 سپاس شده توسط
انگار یه تیکه از روحم کنده شده رفته ...   Khansariha (2)

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

یه وقتایی لازمه آدم خودش رو بسازه Khansariha (7)
ذهنش رو 

افکارش رو Khansariha (56)
اینبار می خوام ،افکارم رو از جنس خدا بسازم ... 53258zu2qvp1d9v
یه زمانی بود ، که من قدرت تشخیص خوبو از بد نداشتم ، یه خدایی بود که خوب ها رو برام گلچین کرد و گذاشت تو زندگیم ، مادری که پیشم باشه ،پدری که دلسوز باشه ، خواهر و برادری که تنها نباشم ...
بهم چیزهایی داد که نیازهام رو بر طرف می کرد ، در صورتی که من اصلا براش تلاشی نکرده بودم ، چیز هایی که می داد ، می تونست معمولی باشه ، می تونست ثابت باشه ، اما اون ها زیبا بودن ، متنوع بودن ، دوست داشتنی بودن ، Khansariha (66)
خدا می تونست همه آدم ها رو با یه مدل غذا سیر کنه و مشکلی نداشت ، اما یه عالمه تنوع داد ، انواع ماهی های دریایی ، انواع گوشت های حیوانی ، سبزیجات مختلف ، میوه هایی باطعم های خوش مزه، 
 یکی شیرین و دلپذیر ، یکی تُرش و مَلَس ،
خوراکی هایی که خوردنی بودن ، اما قبل خوردن، بوی اون ها ،هوش از سر آدم می پروند ... Khansariha (48)

یاد نداشتم راه برم ، اما تنهام نذاشت ، زمانی که معنی دست رو نمی دونستم ، با دستای مادری که همه اش مهربانی بود ، دستام رو گرفت ... Khansariha (96)
نمی دونستم چطور حرف بزنم ، تو دنیا کسی رو نمی شناختم ، شاید ترسیده بودم ، قطعا زورم به کسی نمی رسید ،نمی تونستم به کسی بگم چی می خوام ، چه نیازی دارم ، اصلا نمی دونستم چی می خوام که بخوام بگمش ،اما اون می دونست و بهترینش رو گذاشت daghighan

گذاشت شاهکار های بی نقص اش رو ببینم ،
چیزایی رو ببینم که انگار چشمام رو نوازش می کنه 
طوری که ساعت ها میشه نگاهشون کرد و خسته نشد 
من نگفته بودم که همچین چیزی رو می خوام ، اما نگفته قرار داده بود ، 

خلاصه که ، حواسش به همه چی بود ،حتی به اون چیزایی که من حواسم نبود 1
فکر میکنم تقصیر خودمه جوری رفتار کردم با بقیه که فکر میکنن اجازه اینو دارن راجع به مسائلی که مربوط به منه و بهشون ربطی نداره نظر بدن و دخالتایی که کنن که نه تنها کمکی نمیکنه بلکه اذیت کننده هم هستش 53258zu2qvp1d9v زندگی هرکس اولین نفر به خودش مربوطه نه دیگران ولی نمیدونم چرا اینو بقیه درک نمیکنن Khansariha (69) حتی ناراحتم میشن وقتی میگی لطفا بزار خودم دربارش تصمیم بگیرم 49-2 باشه از سر دلسوزیه ولی نباید دلسوزیتون باعث اذیت من بشه Hanghead  باید یکم روابطم با بقیه حساب شده باشه از این به بعد Khansariha (69) تا حد ممکن سعی میکردم قبلا تو موضوعات شخصی دیگران دخالتی نکنم اگه ازم نظر و مشورت خواستن در صورت داشتن اطلاعات کافی، نظرمو بگم  Khansariha (2) موضوع دوم که داره آزارم میده اینکه آدمایی نزدیکم که باهاشون ارتباط دارم کوچیکترین حرفی که بهشون میزنمو به بقیه انتقال میدن Gigglesmile خب فکر میکردم تقصیر خودمه که تاکید نمیکنم که نگو فلان حرفی که دارم بهت میزنم و خب دیروز گفتم شاید وقتی بگم دوست ندارم درباره اتفاقاتی که بینمون میفته و حرفایی که بهت میزنم به بقیه بگی 128fs318181 اما بازم طرف مقابل گوش نداد و یا گفتن حرفای من به بقیه و انتقال نامناسبش باعث دلخوری شد 49-2 واقعا یکی از بدترین چیزایی که آزارم میده رازدار نبودنه 53258zu2qvp1d9v این باعث میشه تا مدت های طولانی یا شاید برای همیشه نتونم به طرف مقابلم هیچ اعتمادی داشته باشم و ازش کمک بخوام و مجبور به نگهداشتن حرفام تا ابد تو دلم باشم  1276746pa51mbeg8j این چند روزه کلی حرف دارم که به هیچ کس نمیتونم بزنم و تاپیک درد دل تنها راهه  4chsmu1  ادمای اطرافمو دوست دارم اما تازگیا نمیدونم چرا میل به دوری ازشونو دارم  Hanghead شاید چون فکر میکنم تعامل کمتر باعث میشه اعصاب خودم راحت تر باشه Khansariha (56) مورد بعدی اینکه طرف مقابل عقایدت رو میپرسه درباره فلان موضوع و وقتی میگی کلی بارت میکنه  Gigglesmile خب بزرگوار مگه من باید عقیدم حتما با تو موافق باشه منم یه انسان مستقلم با عقایدی که فکر میکنم درسته اگه فکر میکنی عقایدم عقلانی نیست خب استدلال و دلایلتو بگو تا استفاده کنم چرا فقط بلدی داد بزنی 4chsmu1  اروم نمیشه حرف زد؟ مثلا وقتی داد بزنی منطقی تره حرفت؟ یا فکر میکنی چی؟
منطقشم اینه چون من تجربه فلان سال زندگی رو دارم پس حرفم درسته 49-2 خب درست با تجربه بودن خوبه اما هر تجربه ای ممکنه درست کسبش نکرده باشی مثل اینکه به یه نفر بگیم چون من این رشته رو رفتم و کار ندارم پس کلا کار تو این رشته نیست و بری بدبخت میشی 22 خب مسلمون شاید شرایط تو با من فرق داره شاید اصلا من علاقه مهم تر بازارکار برام بشه شاید تو قسمتت اینه یه شغل دیگه ای داشته باشی که مربوط و به رشتت نیست و کلی مثالای دیگه 

مورد بعدی کشتن اعتماد به نفس تو آدماس، چرا باید همش به یه نفر بگیم تو فلان کارو نمیتونی؟ یا تو استعدادشو نداری؟ یا چقد دیر میفهمی این که چیز اسونیه ، برای یادگرفتن یه مورد تو کوچیک تو زندگیم جوری طرف مقابل اعتماد به نفسمو از بین برد که فکر میکردم تا اخر عمرم نمیتونم Gigglesmile اما وقتی همراه یکی دیگه امتحانش کردم و اون ادم کلا نه اعتماد به نفس میداد نه حداقلش این بود که هیچی نمیگفت ، دیدم چقد میتونم  Khansariha (69) و اون آدمه که باعث میشه دست و پامو گم کنم و از خودم خجالت بکشم که نمیتونم و استعداد هیچ کاری رو ندارم و اینا
حتی فرصت خوشحال بودن برای قبول شدن تو کنکور به دلم موند Gigglesmile من رشته ای دوسش داشتم قبول شدم اما حتی یه ساعتم نشد براش خوشحالی کنم چرا؟ چون بقیه دوسش نداشتن  4chsmu1 و همون موقعی که بهشون گفتم و انتظار داشتم تو خوشحالیم سهیم باشن باعث شدن حالم بد بشه Hanghead  حس میکردم بعد کنکور ادم شادتری میشم و حالم خوب میشه درستم فکر میکردم دغدغه ها کمتر شده اما یه سری آدما نمیدونم چرا میخوان مانع حال خوبت بشن 53258zu2qvp1d9v طرف خودش وسواس فکری و عملی و استرس وحشتناک و بدبینی داره به زور میخواد به من منتقلش کنه به این نتیجه رسیدم شاید مشکلات روانی انتقالشون به اطرافیان بیشتر از مشکلات جسمی و بیماری های واگیر دار باشه

دقیقا هم این طرف هر اتفاق بدی که همش بهشون فکر میکنه و نگرانشونه براش میفته و مثلا به قول خودش میخواد از قبل فکر کنه بهش که غافل گیر نشه یعنی به یه چیزایی فکر میکنه که احتمال وقوعش صفره Khansariha (13) ولی انقد خودش و بقیه هم درگیر میکنه و دقیقا هم میفته این اتفاق  22 و منم دارم مثل خودش میشم  یا استرس وحشتناکی داره جوریه که هرجا میخواد بره تا صبح خوابش نمیبره و همش دائم به این فکر میکنه اگه فردا اینجوری بشه چی ؟ اونجوری بشه چی
و دقیقا منم همینجوری مثل خودش شدم  65 و فقط کافیه هر حرفی بهش بزنی از توش چیزی میکشه بیرون که علیه خودت استفاده کنه  45 بزرگوار چرا اینجوری میکنی با خودت و بقیه بسه دیگه   106 من از اول ادم ارومی بودم و استرسم به میزان طبیعی بود Khansariha (69) 
فقط کافیه که بگی که به روانشناس باید مراجعه کنی برای این مشکلاتت جنگ جهانی بعدی رو راه میندازه  Khansariha (13) هرچی در مقابلش صبوری به خرج میدم هی هیچی نمیگم ول کن نیست که 1744337bve7cd1t81  خدانکنه یه اشتباهی سر بزنه ازت روبروی این ادم دیگه مگه بیخیال سرزنشت میشه تا صدسال به روت میاره که یادته فلان روز که این اتفاق افتاد چه اشتباهی کردی؟ اونوقت اشتباهای خودشو به اسمشو تجربه میزاره ، خب فقط من حق اشتباه ندارم ؟ 
ویژگی های خوبم داره ها ولی نمیدونم چرا خودشم داره تلاش میکنه که ویژگی های بدش به چشم ادم بیاد 

از میزان حرف های نزده دارم نمیتونم Khansariha (60)

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان