امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

Brick 
سلام تواب جان

خیلی ممنون / چه عجب یکی جویای حال من شد !!؟؟ 4fvfcja

راستی تواب جان زیارت قبول منو دعا کردی یا نه ؟؟؟ 317 اصلا یادم نبود زیارت قبول بگم Tears

منم خوشحالم که دوباره کانون باز شد و بچه ها دور هم جمع شدن varzesh قدر این لحظات رو بدونین

یا حنان

cheshmak
ساریگالین معنی اسمت چیه؟
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
ممنون فرزاد جان
بله خوش گذشت جاي شما بسيار خالي بود
خيلي ...
نمي دونم چي بگم ولي با حضرت زينب (س) و حضرت رقيه(س) خيلي حال كردم
جدا شدن از بزرگواران كار آسوني نبودTears

بله فرزاد جان مگه ميشه فراموشتون كنم
همه را دعا كردم
اينقدر كه خودم را يادم رفت42

محتاج دعاي همه شما عزيزان هستم
در سايه الطاف الهي....شاد و سلامت و سربلند و پيروز باشيد53
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
خودارضاییو نمی تونم ترک کنم.به قران خیلی سخته.اگه ترک کنم باز خارجی ها می گن خوبه.خیلی سخته.چرا نمی تونم؟؟؟؟؟؟؟
نمی تونم
مشکل است اما ممکن

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام هدف مقدس جان!
317خوبي؟من كه عاليم!4fvfcja
"ساري گلين" يه اسم تركيه.اگه بخوايم تحت الفظي معني كنيم،ساري ميشه:زرد(رنگ زرد) و گلين به معني عروسه!
و در كل به معني عروس زرد!
اما اين فقط معنيه تحت الفظيه!توي زبان تركي از "ساري گلين" به عنوان شيئي پر نور و زيبا ياد ميشه؛يعني خورشيد!
اين ساري گلين خان توي زبان تركي؛البته بيشتر در بخش موسيقيه تركي؛واسه خودش عالمي داره!
حالا دو تا آهنگ از وصف اين ساري گلين ميذارم تا ماه رمضوني جيگر هممون خنك شه:

آهنگ ساري گلين به زبان تركي
آهنگ زيباي دوم در وصف ساري گلين

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
تشكر تواب خانوم
به حرص ارشربتي خوردم مگير از من كه بدكردم/ بيابان بود و تابستان و آب سرد واستسقا
(1389 مرداد 28، 14:40)Sarigàlin نوشته است: سلام هدف مقدس جان!
317خوبي؟من كه عاليم!4fvfcja
"ساري گلين" يه اسم تركيه.اگه بخوايم تحت الفظي معني كنيم،ساري ميشه:زرد(رنگ زرد) و گلين به معني عروسه!
و در كل به معني عروس زرد!
اما اين فقط معنيه تحت الفظيه!توي زبان تركي از "ساري گلين" به عنوان شيئي پر نور و زيبا ياد ميشه؛يعني خورشيد!
اين ساري گلين خان توي زبان تركي؛البته بيشتر در بخش موسيقيه تركي؛واسه خودش عالمي داره!
حالا دو تا آهنگ از وصف اين ساري گلين ميذارم تا ماه رمضوني جيگر هممون خنك شه:

آهنگ ساري گلين به زبان تركي
آهنگ زيباي دوم در وصف ساري گلين

علیک سلام ساریگلین جان Muscular

چقدرم پستات خوش رنگن ایول

اخ جووووون! ترکی! من خیلی دوس دارم ترکی یاد بگیرم اما نمیشه که اخه از کجا یاد بگیرم خیلی هم سخته انگار، همه فعلهاش شنیدم بی قاعده است... از ترکی هم فقط دوست دارم رو بلد بودم که اونم الان یادم رفته 42

به هر حال نام کاربریت خوشگل بود کنجکاو شدم

برای آهنگ های قشنگی که گذاشتی هم ممنون جیگرمون خنک شد cheshmak
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
من الان 19 سالمه.نه دوست دختر دارم.نه تونستم خوداراضییو ترک کنم.به نظرتون دیر نیست.اگه 25 سالم شدشو بازم دوست دختر نداشتم اشکالی نداره؟؟
خوداراضییو میشه واسه همیشه ترک کرد؟؟؟؟؟
4fvfcja خب معلومه که اشکالی نداره
تازه خیلی هم خوبه53258zu2qvp1d9v
باور کن این دوستیا توش هیچی نیست جز بدبختی !!! همون بهتر که هیچ وقت با کسی دوست نشی...
خودارضایی رو هم انشاالله میشه برای همیشه ترک کرد فقط تلاش و اراده می خواد و برنامه و یه مقدار تقویت ایمانcheshmak
نگران هیچی نباش همه اش حل میشهههه41
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

من با کوشش وتلاش خودم ولطف بزرگ خدای رحمان ودوستای گلم که شما باشید تونستم 13 روز پاکی رو به عرصه پاکی دنیایم هدیه کنم و الانم دارم بقیه تلاشم می کنم تا به هدفم برسم 414141varzeshvarzeshMuscularKhansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
تیپ ظاهری یا قیافه چقدر تو زندگی مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه یه ادمی که قیافش خیلی باحال نیست اون چیزایی رو داشته باشه که اون شخص خوش تیپ داره رو داشته باشه؟
میشه با یه قیافه عادی هم از زندگی لذت برد؟؟؟
(1389 مرداد 30، 13:54)Dark one نوشته است: تیپ ظاهری یا قیافه چقدر تو زندگی مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه یه ادمی که قیافش خیلی باحال نیست اون چیزایی رو داشته باشه که اون شخص خوش تیپ داره رو داشته باشه؟
میشه با یه قیافه عادی هم از زندگی لذت برد؟؟؟

اگه بخوای این جوری سطحی به زندگی نگاه کنی که به جایی رسیدن در زندگی و لذت بردن از اونو در گرو قیافه بدونی که اصلا نمی تونی لذت ببری از زندگی
هر کس به نوبه ی خودش زیباست منتها همه با هم متفاوتند ، اگه مثه هم بودند که ارزشی نداشت عزیزم .. تا می تونی از زندگیت لذت ببر چون در آینده یه روزی میرسه که به طرز فکری که الان داری می خندی 53
hahahahahaha1276746pa51mbeg8jوای خدا
پس پستمو پاک می کنم
نمی دونستممممم42
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

من زيباي دنيا رو دوست دارم با اين دنيا ي زيباي خودم مي خوام از اين دنيا كثافت پرواز كنم varzeshvarzeshvarzeshKhansariha (46)535353Smiley-talk038Smiley-talk038clapping
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان