امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

خيلي خوبم خدارو شكر ولي بايد درددل كنم دارم از غصه مي تركم من دارم غصه روزهايي رو مي خورم كه خودم رو تباه كردم بدون فكر وحواس انشالله جبران روزهاي رفته رو مي كنم Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Tears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
زندگیمو نابود کرد این لعنتی !
میخوام بزارمش کنار ، میخوام دوباره نفش بکشم.
دیگه حوصله هیچی رو ندارم ، میدونم که نابودم کرده 13
فقط برام دعا کنین !
تا حالا یه بار کارمو به خاطر این موضوع از دست دادم.Tears
واقعا مرسی بچه ها که این قدر به فکرم بودین..Tears

دلم براتون تنگیدهههههههههه

باران کجاست؟ تنها ؟رز و بقیهههههههههههههه

اونایی که تازه اومدن منو نمیشناسن منم اونا رو نمی شناسم ...فقط بگم سلام..ما مخلصیم ..ایشالا که ترک کنیم ..
-------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها من خیلی می ترسم ..می ترسم که این عوارض خودارضایی از بین نره Tears
این چند روز خیلی اذیتم کرده .........
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء
Brick 
سلام deadbody خان جان عزیز

خوبی داداشی ؟؟ 317 کجایی تو ؟؟ نیستیا 42

منم هنوز هستم در خدمتتون / ای یه نفسی می یاد و می ره ه ه 53258zu2qvp1d9v

بیشتر بیا کانون Khansariha (48)

یا حق

cheshmak
به ددبادی کجا بودی نبودی؟!
منو یادت هست؟
نگران نباش معلومه که اگه ترک کنی عوارضش از بین میره !
یه کم اراده به خرج بدی موفق میشی41
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

دد بادی تو میتوووووووووووووووووووووووووووووووووونی
1. خودت رو عذاب نده
2. به خودت زمان بده و فکر نکن باید زودی از بین بره نترس از اینکه به تدریج ترک کنی شده یه سال هم طول بکشه بهتر از هیچیه
3. اگه مرتکب شدی تو رو خدا دیگه فکرش رو نکن که بدتر میشی و یه ساعت نشده فکر میکنی میخوای دوباره اینکارو بکنی اصلن فکرش رو نکن حتی سعی کن سرزنش هم نکنی خودت رو که باز هی فکرش رو بکنی
4.... دیگه خودتون بهتر از من میدونین، ولی خب من متودم اینجوریه که عذاب ندیم خودمون و و با آرامش ازش دور شیم
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
من موفق شدم به ترك خوب خودار... من الان خدارو خيلي خيلي شكر ميكنم واز همه دوستاي خوب كانون تشكر ميكنم من الان 16 روز ترك كردم و خوب دارم پيش ميرم من به خوبي قادرم اين عمل رو ترك كنم 317317317317Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)cheshmak41Khansariha (48)Khansariha (134):cool::s:Muscular
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
افرین -اخر زندگی جان-یا بهتره بگم -اول زندگی جان.مطمئن باش که این کار تو بدون پاداش نخواهد بود چون ترک گناه کبیره بدون ثواب نیست و مطمئن باش که خدا تو رو میبینه و خوشحال میشه
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
سلام ممنونم خيلي زيباست زندگي زيباي پاك

انشالله تو هم موفق به ترك دائم شده باشي وبشي انشالله همه باهم موفق خواهيم شد varzeshvarzeshvarzeshvarzesh

53317
دلمان بسی گرفته استSmiley-face-cool-2
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
چرااا؟ دَر ِش کدوم طرفیه وا کـُنیمش؟
.
ممنون رز جان ..هورا و هدف مقدس ....
هورا مگه میشه فراموشت کنم ..معلومه یادم هست ...

الان تنها نگرانی من عوارض خودارضایی هست که آیا از بین میره یا نمیره ...
بچه هایی که ترکشون طولانی شده کمک کنن ..جوال سوالمو بدین لطفا چون بد جور اعصابمو خورد کرده ..من خودم خیلی وقته ترک کردم حتی دیگه مدتشو فراموش کردم
الان شیطون رفته توی جلدم میگه عوراضش تا آخر عمر گریبانتو مگیره ..دندت نرم می خواستی 16 سال این کارو نکنیTearsTearsTearsTears
-----------
داش مهدی دلت که گرفت یاد خدا بهترین درمونشه
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء
اتر جان در نداره،
هم تنگ شده هم گرفته،
--------------------------------
ددبادی این فکرا رو شیطون میندازه تو ذهنمون،
حالا که موفق شدی پوزشو به خاک بمالی،به خدا توکل کن که خودش همه چیو درست میکنه،
بدنتو تقویت کن،ورزش کن،
اکثر عوارض این عمل جنبه روحی و روانی داره که اونم با یکم تلاش از بین میره،
نگران نباش،
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
اگر به دنياي بد غم وغصه فكر كني هيچ وقت فرصت پيدا نمي كني تا خودت ودنياي زيبات رو ببيني پس شاد باش وشادي كن تا نعمت هاي فراواني كه خدا بهت داده رو ببيني ونهايت استفاده رو ببري cheshmakKhansariha (46)

53317
با سلام خدمت همه ی دوستان آشنا و ناآشنا
چت های مداوم با چندی از دوستان خوب کانونی ، دعوت صمیمانه رزی عزیز (منظورم رز زرده) و البته...تنگ شدم دلم واسه کانون و بچه هاش کار دستم داد و برگشتم
دوستای زیادی اومدن بعضی از بچه ها هم تغییر نام دادن کانونم که خیلی خوشگل شده کلا خیلی عوض شده
وقت میبره تا بهش عادت کرد امیدوارم مشتری های کانون روز به روز بیشتر شه و فارغ التحصیلای زیادتری بده بیرون!
همگی موفق باشید
فعلا خداحافظ
!...Nobody's perfect

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان