امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

Brick 
سلام داداشی

پس کجا ؟؟

هنوز نیومده رفتی !! 4fvfcja منتظرتم / بیشتر بیا کانون 53258zu2qvp1d9v

cheshmak
تورو خدا منم تحویل بگیرین...
اگه ترکش کنم ضرراش واسه همیشه میره؟؟؟
19 سالگی دیر نیشت.اگه ترکش کنم ضرراش میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام داداشی
چرا ناراحت؟
واسه چی کسی تحویلت نگیره ؟
من باهاتم تا آخرش
اگه مارو نخواستی یه عالمه رفیق داری اینجا
واسه شروع هیچ وقت دیر نیست
همه چی آروم میشه کافیه بخوای
!...Nobody's perfect
سلام شروین جان
خیالت راحت باشه
عوارضش از بین میره
زیاد به این چیزها فکر نکن
جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته Smiley-face-cool-2
سلام

بله بعد از ترك تا حدود زيادي عوارض استمنا كم ميشه... بابا هنوز 19 سال سن داري نگران چي هستي. مطمئن باش با اراده و همت ميتوني هم ترك كني هم از عوارضش خلاص بشي. دير چيه. هيچ وقت دير نيست.

راهش هم اينه خودتو آماده كني براي ترك لذت گناه. به نفست بگو ميخوام تو روت وايسم. بهش بگو (به نفست) ديگه خيلي پررو شدي. حالتو ميگيرم. 4fvfcja ان شاء الله تمام عوارضش از بين ميره به مرور. جنگ سختي در پيش داري. پس حسابي مجهز شو. تو كانون هر سلاحي كه بخواي داريم. فعلا مسابقه ده روزه دوره آموزشي كانونه.
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

یه سوال دیگه...چند ساعت تو روز جلوی کامپیوتر نشستن مفیده؟؟
من 5 - 6 ساعت جلوی کامپیوتر می نشینم ضرر نداره؟؟؟
آقايون و خانم ها ميتونيد با add كردن آي دي shia marine تو مسنجر و درخواست ورود به هيئت عشاق الحسين از پخش مستقيم مراسم به صورت زنده بهره مند بشيد. هر روز ساعت يك ربع به يازده. الان هم برقراره حتما سر بزنيد.

كريم كاري بجز جود و كرم نداره
آقام تو مدينست اما حرم نداره
فقط توي دلم عشق تو خونه كرده
بازم آقا دلم تو رو بهونه كرده
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

مرسی محمد که این شعرو نوشتی،
غریب تر از بقیع هیچ جا ندیدم،
کاش بجای اون قوم نفرین شده مردم ما بودن،
غریبی از سرو روی بقیع میباره،
شاید بقیعم شرمندس،
شرمنده پیامبر که نتونسته به درستی از بچه هاش نگهداری کنه،
که هر روز تنشون آفتاب داغ عربستان رو تحمل میکنه،
واسه خودشون اونجا یه تابلوی بزرگ زدن که آره به هر چیزی تمسک جستن غیر از خدا شرکه،
جالبیش اینجاس که هیچ جا زبان فارسی حتی برای ترجمه نوشته نشده،حتی برای ترجمه دستشویی هم فارسی نوشته نشده،اما توی بقیع برعکسه،
نوشته بود طبق روایت صحیح مسلم که از پیامبرنقل کرده ،قبر ها باید همسطح زمین باشند،این اماما تا سال 1387 بارگاه داشتن،وقتی اینا اومدن سر کار همرو خراب کردن،
بردن کتاب دعا ممنوع،تجمع ممنوع،گریه ممنوع،واقعا ....
از قومی که هنوز پیامبر زنده بود و حرفاشو یادشون رفت چه انتظاری میشه داشت؟؟
-----------
یه پیرمرد عرب که نمیدونم شیعه بودیا نه، دو سه متری قبر پیامبر ایستاده بود و با زبون خودش داشت با محبوبش حرف میزد،بغضشم کم کم داشت میترکید،
اون کسی که ایستاده بود کنار قبر و هی رو شونه مردم میزد که حرکت کنید و ...
پیرمردو دید،با عصبانیت شروع کرد به حرف زدن،هی میگفت ایاک نعبد و ایاک نستعین،
هی میگفت این هیچی نیست،این آهنه،این ارزشی نداره،
نامرد چنان با دستش روی ضریح میزد که انگار در خونشو میزنه،
اونمقع فهمیدم که ائمه تو خونه خودشون غریبن،که پیامبر با چه جاهلانی طرف بوده،که بعد از اینهمه تبلیغ و هدایت
اینقدر منحرف و کج فهم موندن،
کاش امامون زود بیاد.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
ميدونم چي ميگي مهدي جان

منم مدينه رفتم، غربت حضرت حسن (ع) رو ديدم.
من كربلا هم رفتم. با اينكه زمان صدام لعنت الله عليه رفتم كربلا ولي باز بيشتر از احترامي كه تو بقيع ديدم به امام حسين احترام ميذاشتن. من تو حرم حضرت عباس خيلي راحت با آقا حرف زدم.
اما تو بقيع...
ميدوني چه چيزي دلمو ميسوزونه... اينكه چرا پاي برهنه وارد بقيع نشدم... اينقدر جو سنگين بود كه فقط ميخواستم آب بشم...
وقتي ميديدن شرطه ها كه قرمز شدي و ميخواي يه چيزي بگي با چوب ميزدن ميگفتن: «شرك.. شرك...»

درکتون میکنم بچه ها
ولی زیاد به اشتباهات دیگران حساس نباشین
کسی که نمی خواد حرف درست رو بپذیره به حال خودش بگذارین ، خودش ضرر می کنه.
(البته نظر شخصی منه)
(1389 شهريور 4، 22:20)Dark one نوشته است: یه سوال دیگه...چند ساعت تو روز جلوی کامپیوتر نشستن مفیده؟؟
من 5 - 6 ساعت جلوی کامپیوتر می نشینم ضرر نداره؟؟؟
هر چی کمتر باشه بهتره
یه روشهایی هم هست که ضرر کار با کامپیوتر رو کمتر می کنه ، مثل درست نشستن پشت کامپیوتر ، تنظیم نور صفحه نمایش ، استراحت دادن به چشم ، انجام بعضی حرکات ورزشی هر 20 دقیقه یکبار و ...
یه نرم افزاری به اسم eyes protector هم هست که می تونه زمان استراحت دادن به چشم رو یاد آوری کنه . اگه لینکشو پیدا کردم می گذارم.
Smile 
جهت همدردي با شما دوستان عزيز و مومن

زهی خجسته زمانی که یار بازآید .........................به کام غمزدگان غمگسار بازآید

به پیش خیل خیالش کشیدم ابلق چشم ..................بدان امید که آن شهسوار بازآید
اگر نه در خم چوگان او رود سر من............................ز سر نگویم و سر خود چه کار بازآید
مقیم بر سر راهش نشسته​ام چون گرد...................بدان هوس که بدین رهگذار بازآید
دلی که با سر زلفین او قراری داد..........................گمان مبر که بدان دل قرار بازآید

چه جورها که کشیدند بلبلان از دی.....................به بوی آن که دگر نوبهار بازآید
ز نقش بند قضا هست امید آن حافظ ..................که همچو سرو به دستم نگار بازآید

التماس دعا:GOL::GOL::GOL:
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
(1389 شهريور 5، 11:06)عماد نوشته است: هر چی کمتر باشه بهتره
یه روشهایی هم هست که ضرر کار با کامپیوتر رو کمتر می کنه ، مثل درست نشستن پشت کامپیوتر ، تنظیم نور صفحه نمایش ، استراحت دادن به چشم ، انجام بعضی حرکات ورزشی هر 20 دقیقه یکبار و ...
یه نرم افزاری به اسم eyes protector هم هست که می تونه زمان استراحت دادن به چشم رو یاد آوری کنه . اگه لینکشو پیدا کردم می گذارم.

لطفن لینکش رو پیدا کردین حتمن بذارین خیلی چیز خوبیه
مرسی 53
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
من شكستم TearsTearsTears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
فدای سرت Smiley-face-cool-2
بابا بي خيال آخر زندگي
نميگم گريه نكن ولي آستيناتو بالا بزن براي شروع راند بعدي مبارزه. بهت قول ميدم دفعه بعد پوزشو به خاك ميمالي.
شب قدر هم كه ديگه داره ميرسه. بوش داره مياد...
شب رحمت و مغفرت...
نگران نباش خدا ميبخشه. بازم جنگ رو شروع كن. به نفست بگو دفعه بعد نشونت ميدم. از دست نفست عصباني باش. خيلي عصباني باش و دفعه بعد ناك آوتش كن.

يا علي
بگو يا علي...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان