امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1390 ارديبهشت 15، 14:14)Mosafer kocholo نوشته است: بچه ها برا مامان منم دعا كنيد اصن حالشون خوب نيست!!!Tears
سرطان داره.از خانم فاطمه زهرا ميخوام شفاش بده
شمام براش دعا كنيد راستش خيلي پر انرژيم اما وقتي مامانمو ميبينم داغون ميشم.
ديگه تموم عزيز برات دعا ميكنم البته اگه ب دعاي گربه سياه...cheshmak

ایشاا.. خدا خودش شفاش میده مسافر کوچولو..
ولی عزیز من تو غصه بخوری مامان گلتم غصه میخوره هاااا.. امیدت به خدا باشه که خودش همچین کارارو راستو ریس میکنه.. که خودتم متوجه نمیشی..

(1390 ارديبهشت 15، 18:49)امیرعلی نوشته است: برای سلامتی مامان مسافر کوچولو ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم !!

موافقم با آقا امیر علی..
برا سلامتیشون:
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیگه تمومه عزیزم.. خوشحالم که مامان گلت بلاخره حقو بهت داد..
خیلی خوشحالم.. هی میومدم پستارو میخوندم ولی نمیدونستم چی بگم.. چون واقعا رفتن زیرربار ازدواج زورکی سخته..
ولی خب خدارو شکر که اوکی شد..Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام درد های دلم اینه
1.تنهایی
2.افسردگی
3.بی کسی همون 14fvfcja
4.اینم بگم خواهش میکنم پستمو پاک نکنید ........من از مسئولین کشور گلایه دارم اونم خیلی....چرا به ابن ارازل اوباش چیزی نمیگن ؟!!!متاسفانه دختر های مردم باهاشون دوست میشن و..........که چند تاشم تو محل ماست متاسفانه 2 تا از ددختر هارو اون کاری که باهاشون نباید انجام میدادن دادن13و الان هر دوتاشون 1 هفته سات خونه نیومدن پدر مادراشون بارها شکایت کردن ولی خبری نشده
4fvfcja فرهاد جان عزیز ،

نمیشه فقط اونها رو مقصر دونست ، در این مواقع بیشتر کوتاهی رو خود ساکنین محل میکنن

این موارد افراط و تقریط زیاد میشه

یه محله میری ، مثل محلات یزد ، طرف زنش رو برده بود ، توی خونه دانشگاهیش توی یزد ، از 110 زنگ زده بودن ... از بس همه توی کوک هم و هم رو میپاییدن ، یه وقت کسی خلافی نکنه ، البته تا این حد هم اشتباست که مشکل ساز بشن

از اونور هم خیلی محله ها خودشون بی بخار و کاملن بی تفاوت نسبت به اتفاقات محلشون هستن ...

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام و با تشكر از همه ي دوستاي خوبم كه برا مامانم دعا كردن از همتون ممنونم.راستي بچه ها مسافركوچولو از مشهد با شما همراه شده ديشب حرم آقا امام رضا (ع)بودم نايب زياره همه ي بچه هاي كانون بودم و برا همتون كلي دعا كردم.Khansariha (18)
مصمم جان پيامت خيلي هم خوب بود شايد تو اين شرايطي كه من دارم لازم بود يكي مث تو با حرفاي به قول تو صريح اما پر از محبتت آرومم كنه اصلا ناراحت نشدم و از خدا برا داشتن دوستاي خوبي مث شما سپاسگذارم.53258zu2qvp1d9v
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
افرین به این همه روحیه varzeshMuscular
انشالله که پاک بمونین و پاشین و پاک باشیمKhansariha (46) varzesh4fvfcjaMuscularKhansariha (48)41317
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام.الان خیلی ناراحتم تو تاپیک ترک کانون رفتم واقعا فکرشم نمیتونم بکنم که کانونو ترک کنم.Khansariha (134)خیلی عادت کردم به کانون.
خدایا تو آنی که توانی جهانی چکانی ته استکانی
سلام دوست عزیز،آقا مجتبای گل.
می دونید آقا مجتبی این که پس از مدتی به همه چی عادت می کنیم از ویژگی های روانی انسانه.
فکرش رو بکن اگر اینطوری نبود هر بار که می خواستیم از خیابان رد بشیم باید کلی تجزیه تحلیل می کردیم، اما حالا الگوی رد شدن از خیابان توی ذهنمون نقش بسته و بدون اینکه خودمون متوجه باشیم هر بار ذهنمون تمام محاسبات لازم رو برای عبور سالم از خیابان انجام می ده. در همه ی موارد زندگی اینطوره.الگوهای کوچک و بزرگ و ساده و پیچیده اند که زندگی مارو تشکیل دادند.کانون اومدنمون هم عادت شده.
این عادی شدن و الگو شده کارها و رفتارها گرچه زندگی رو خیلی برامون راحت می کنه اما یه خطر خیلی بزرگ داره.
اونم اینه که بعد از یه مدت توی همون رفتارها محو می شیم و هدفمون رو فراموش می کنیم.
در واقع باید بتونیم که هر وقت خواستیم هر کدوم از رفتارهامون رو از حالت عادتی در بیاریم و هدف دارش کنیم و آگاهانه انجامش بدیم.
اگر اینطور شد، هدف هامون و ماورای هدف هامون از مسیر رسیدن به هدف ها و وسایل رسیدن به اونها پر اهمیت تر می شه.
اون وقت می تونیم نهایت استفاده از کانون یا هر محیط خوب دیگه رو ببریم و آخرش هم هر چند خیلی سخت و ناراحت کننده است اما می توانیم آن را ترک کنیم.
فعلا تا هستیم، بفهمیم که چگونه باشیم و چگونه استفاده کنیم،وقتی موقع رفتن رسید،می فهمیم که چطور بریم.
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
گاهی وقتا چقد دل آدم میگیره

انگار هیچ چیزی وجود نداره تا این دلو آروم کنه

خدایا تو خود به من گفتی که فاصله ای میان من و تو نیست
چگونه است که فاصله را حس میکنم !
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

شاید بین تو و خودت فاصله افتاده

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
فقط ترک کنید . همه چیز رو به راه میشه. مطمئن باشید.

سلام
آقا آرمان .. دقیقا میفهمم چی میگی...

تا حالا خیلی به این حالت فکر کردم که چرا..!

یه وقتایی با خودم میگم از بس تو گناهم صدای خدا رو نمیشنوم و چون نمیشنوم دلم میگیره..
یه وقتایی حس میکنم خدا خودش این حالت رو تو دلم میندازه تا یادش بی افتم..
یه وقتایی حس میکنم دنیا زمین گیرم کرده و اسیرش شدم..
و شنیدم این حزن ها یه نوعی عقوبت گناه هست..

نمیدونم دقیقا کدومه دلیلش..اما خودم دلم میخواد ازش رد بشم.. ولی نه با شادی های الکی..
دلم میخواد بپرم تو بغل خدا و نفس راحت بکشم.. شادی اون موقع است که معنا میگیره..

براتون یه دنیا شادی آرزو میکنم..!cheshmak
انشاالله دلتون باز بشه..53258zu2qvp1d9v

موفق باشین و شاد..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام سلام
عزيزان دلم چطورن؟ چه مي كنيد با زندگي؟

راستي چرا شايعه پخش شده من بابا شدم. تازه مامانش رو گير اوردم Khansariha (18)

دلم براتون تنگ شده بود. اميدوارم هر جا هستين زير سايه صاحب الزمان شاد باشيد.

فقط از من داشته باشيد : به خودتون فرصت بديد ، هيچ چيز رو زود نخوايد. اميدواري و اميد داشتن رو فراموش نكنيد. از تنهاييايي كه براي خودتون ساختين بياين بيرون و با اراده به دنبال اهداف قشنگتون بريد.

موفق و پيروز باشيد. دوستتون دارم
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
سلام آقا آرمان شاید خودتون از خدا دارین فاصله میگرین شاید دلمشغولی باعث فاصلتون شده

خدا از رگ گردن هم به ما نزدیکتره

فقط با خدا درد دل کن

اونوقت ببین چجور اروم میشی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 ارديبهشت 23، 9:34)تارک نوشته است: سلام سلام
عزيزان دلم چطورن؟ چه مي كنيد با زندگي؟

راستي چرا شايعه پخش شده من بابا شدم. تازه مامانش رو گير اوردم Khansariha (18)

دلم براتون تنگ شده بود. اميدوارم هر جا هستين زير سايه صاحب الزمان شاد باشيد.

فقط از من داشته باشيد : به خودتون فرصت بديد ، هيچ چيز رو زود نخوايد. اميدواري و اميد داشتن رو فراموش نكنيد. از تنهاييايي كه براي خودتون ساختين بياين بيرون و با اراده به دنبال اهداف قشنگتون بريد.

موفق و پيروز باشيد. دوستتون دارم

سلام آقای تارک!!
چه عجب از این طرفا ؟؟؟
خیلی جاتون خالیه تو کانون !!!

یادش به خیر، چقدر شما و تنها و بی نام(یا همون باران) به ما کمک کردید!!!

انشاالله هر جا که هستید پیروز و موفق و سر بلند باشید!!

برای ما هم دعا کنید!!

در پناه خدا !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
آقا آرمان درسته كوچولو هستم اما...
گاهي اوقات
اونقد دلت ميگيره كه دوست داري به اندازه تموم دنيا گريه كني .
وقتي اين حالت بهت دست داد هيچكسو تو تنهاييت راه نده!
چون تو به خدا نزديك شدي كه با تك تك اشك هات مي توني هر گناهي رو از خودت دور كني
و به عرش برسي.
و خدا وقتي دلش برا بنده هاش تنگ ميشه اونا رو به سمت خودش صدا ميكنه.
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ