امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

پیش خودم داشتم  فکر میکردم و یه لحظه به بعضی از جانوران به شکلی خیلی بدی حصودیم شد !!
پیش خودم گفتم خوش به حال ـه این حیوون ها که شیش ماه میرن تو خواب زمستونی و کلا خواب ـن
ای کای میشد منم شیش ماه برم تو خواب زمستونی
احساس خستگی میکنم ... انصافا هم همچین زندگی خستگی میاره
اگر میشد که کلا نباشیم که عالی بود ولی چه کنیم که اسلام نمیزاه
خسته ایم خسته
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
(1392 فروردين 19، 18:57)مـَرد نوشته است: پیش خودم داشتم  فکر میکردم و یه لحظه به بعضی از جانوران به شکلی خیلی بدی حصودیم شد !!
پیش خودم گفتم خوش به حال ـه این حیوون ها که شیش ماه میرن تو خواب زمستونی و کلا خواب ـن
ای کای میشد منم شیش ماه برم تو خواب زمستونی
احساس خستگی میکنم ... انصافا هم همچین زندگی خستگی میاره
اگر میشد که کلا نباشیم که عالی بود ولی چه کنیم که اسلام نمیزاه
خسته ایم خسته
یه روزی خووب میشین و به خاطر این حسودی بخودتون میخندی،چون منم بخودم خندیدم،صبر داشته باشین
از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

[تصویر:  jomlat-2.jpg]

[تصویر:  nasimhayat.png]

آقای "مرد"  !!!
بابا چقدر موج منفی میدین!!! حالا چی شده مگه؟؟Smiley-face-cool-2
به سلامتی تون فکر کنید، به دوستان خوبی که دور و اطرافتون هستن، به خانواده خوبی که دارین و ..............cheshmakcheshmak
باور کنید این مشکلات انقدر ناچیز و زود گذر هستن که بعد از یه مدت به خودتون میگین چقدر الکی نگران بودم ، چقدر بی خودی غصه خوردم.53258zu2qvp1d9v4242
زندگی اونقدرها هم که فکر میکنید سخت نیستSmiley-face-thumb

فقط کافیه یه کم صبور باشید و شکرگزارSmiley-talk002
اینجا سیم دلت به آسمان وصل میشود درنگ نکن

وعده گاه ما : تاپیک قرار عاشقی

مطلب زیر تقدیم به برادران کانونی ام

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AD%D8%A...#pid202152

اللهم مولای کم من قبیح سترته

و کم من فادح من البلا اقلته

و کم من عثار وقیته

وکم من مکروه دفعته

و کم من ثنا جمیل لست اهلا له نشرته
میدونید من به نقطه ای رسیدم که چند سال بعد خودم رو متصورمپیش خودم میگم چند سال بعد احتمالا ازدواج کنم و یکی دو تا بچه هم داشته باشم و همین جوری هر روز زندگی کنم و بگذره تا انتها
ولی با خودم فکر میکنم میبینم هیچ لذتی تو این زندگی نیست
شدم مثل این بچه پول دارا که تو 20 سالگی تموم عشق حال زندگی رو کردن و هیج کاری برای انجام دادن هم ندارن البته بدون اینکه اون عشق حال ها رو هم کرده باشم !
به صورت کلی زندگی اصلا برام جالب نیست
احساس میکنم یه جور شکنجه دارم میشیم ... اصلا به فکر ازدواج اینا نیستم یا مثلا کار و شغل. ... ترم آخر دانشگاه ـمه اصلا حوصله ـش رو ندارم فقط میخوام بگذره هرچه سریع تر
میشد یک شبه کوله پشتی ـم رو میبستم و مثل شخصیت فیلم In to wild میرفتم و کلا از این دنیا و زندگی میبریدم 
نمیدونم چمه و چه شکلی حالم درست میشه ولی هرچی فکر میکنم هیج آرزو و نقطه هدفی که برام جالب باشه تو زندگی پیدا نمیکنم که به خاطرش بخوام زندگی کنم !!
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
(1392 فروردين 19، 14:15)milad+ نوشته است: سلام خانم ازادم
هیچ پدر و مادری در حق فرزندش بدی نمیکنه
اگه فکر میکنی که در حقت کوتاهی کردن
بدون که از سر عمد نبوده 
به خاطر این بوده که اطلاع کافی نداشتن که مثلا بی توجهی نسبت به این موضوع روی بچه ی من اینقد تاثیر بدی داره واینقد اونو ناراحت میکنه
بی احترامی به پدر و مادر خیلی گناه بزرگیه
بعد از شرک ورزیدن به خدا بزرگترین گناه محسوب میشه که خدا تو همین دنیا عاقبتش رو میده
 خدا رو شکر کن که از این بدتر نیستی
و در عوضش تو تلاشت رو کن که برای فرزندت بهترین مادری باشی که میخواد
و بدون چه خوب چه بد همه این روزها هم میگذره تو یه چشم بهم زدن
آقا میلاد نه کوتاهی که نه اصلن خیلی هم  زحمت میکشن برام
اوون روزی که بخوام بهشون بی احترامی کنم روزه مرگ منه، دستشونم میبوسم
فقط یه ذره دلم  گرفته بووود که چرا الان که حال خوبی ندارم نمیفهمن
مرسی از توجهتون وهمچنین از تنها جان و آبکسترا ( امیدوارم اسمتونو درس گفته باشم)535353
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
ایشالا زودتر خوب شه
شکست؟؟؟؟؟؟؟1744337bve7cd1t81
سلام تنها خانم
گاهی اوقات وقتی یه مسئله رو با دیگران در میون می گذاریم حس می کنیم قضیه خود به خود حل میشه. و چه جایی بهتر از اینجا.
معمولاً اعضای سایت راهنمایی های خوبی می کنند.
(1392 فروردين 19، 19:32)مـَرد نوشته است: میدونید من به نقطه ای رسیدم که چند سال بعد خودم رو متصورمپیش خودم میگم چند سال بعد احتمالا ازدواج کنم و یکی دو تا بچه هم داشته باشم و همین جوری هر روز زندگی کنم و بگذره تا انتها
شدم مثل این بچه پول دارا که تو 20 سالگی تموم عشق حال زندگی رو کردن و هیج کاری برای انجام دادن هم ندارن البته بدون اینکه اون عشق حال ها رو هم کرده باشم !
احساس میکنم یه جور شکنجه دارم میشیم ... اصلا به فکر ازدواج اینا نیستم یا مثلا کار و شغل. ... ترم آخر دانشگاه ـمه اصلا حوصله ـش رو ندارم فقط میخوام بگذره هرچه سریع تر
میشد یک شبه کوله پشتی ـم رو میبستم و مثل شخصیت فیلم In to wild میرفتم و کلا از این دنیا و زندگی میبریدم 
نمیدونم چمه و چه شکلی حالم درست میشه ولی هرچی فکر میکنم هیج آرزو و نقطه هدفی که برام جالب باشه تو زندگی پیدا نمیکنم که به خاطرش بخوام زندگی کنم !!

حدود 4-5 سال پیش من هم به یه همچین نقطه ای رسیدم !
فقط اینو بگم که این نقطه ای که الآن توشی میتونه نقطه ی شروع خیلی خوبی باشه اگه بتونی دلیلتو برا زندگی پیدا کنی

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
(1392 فروردين 19، 22:39)Amirhossein18 نوشته است:
(1392 فروردين 19، 19:32)مـَرد نوشته است: میدونید من به نقطه ای رسیدم که چند سال بعد خودم رو متصورمپیش خودم میگم چند سال بعد احتمالا ازدواج کنم و یکی دو تا بچه هم داشته باشم و همین جوری هر روز زندگی کنم و بگذره تا انتها

حدود 4-5 سال پیش من هم به یه همچین نقطه ای رسیدم !
فقط اینو بگم که این نقطه ای که الآن توشی میتونه نقطه ی شروع خیلی خوبی باشه اگه بتونی دلیلتو برا زندگی پیدا کنی
اتفاقا منم چن روزه این طوریم، تا حالا به این حدش نرسیده بدم
راستشو بخواین شاید باورتون نشه ولی بعد مدتها گریه خیلی سبکم کرد، آب رو آتیش شد( منظورم این نیس که شمام گریه کنیدا کلی گفتم 4fvfcja)
ولی بدونید این حس نیز میگذرد 53
سلام دوستان،خيلى حالم بده، اصلاً نميتونم تمركز كنم،قدرت انتخابم صفر شده، نميتونم هيچ راهى رو انتخاب كنم، هيچ چيزى ديگه خوشحالم نميكنه، و مهم نيست، اصلا انگيزه ندارم، دوست دارم بقيه عمرمو بخوابم، تا هيچى نفهمم، همش يه گوشه افتادم توان انجام كارهاى روزانمو ندارم، همش خجالت ميكشم،ميترسم، احساس شرمسارى دارم، احساس قربانى شدن ميكنم و يه سرى احساسات ديگه كه غريب و ناخوشايندن،همش در حال تصوير سازيم تو ذهنم، خيلى احتياج دارم با كسى صحبت كنم اطفاً كمكم كنيدTears
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 فروردين 19، 23:18)sam2000 نوشته است: سلام دوستان،خيلى حالم بده، اصلاً نميتونم تمركز كنم،قدرت انتخابم صفر شده، نميتونم هيچ راهى رو انتخاب كنم، هيچ چيزى ديگه خوشحالم نميكنه، و مهم نيست، اصلا انگيزه ندارم، دوست دارم بقيه عمرمو بخوابم، تا هيچى نفهمم، همش يه گوشه افتادم توان انجام كارهاى روزانمو ندارم، همش خجالت ميكشم،ميترسم، احساس شرمسارى دارم، احساس قربانى شدن ميكنم و يه سرى احساسات ديگه كه غريب و ناخوشايندن،همش در حال تصوير سازيم تو ذهنم، خيلى احتياج دارم با كسى صحبت كنم اطفاً كمكم كنيدTears
سلام سام عزیز،این فصل یکم آدمو تنبل میکنه،تعطیلات اولشم که خوب کاملا آدمو از جو روزمرگی خارج میکنه،یه کوچولو زمان که بگذره دوباره میتونین برگردین به حالت قبلی،کلا این خاصیت آدمیزاده،وقتی یه مدت تو یه وضعی هس دوس داره همونو حفظ کنه،ولی خوب ما اینو میدونیم،گول این خاصیت نمیخوریم و با اراده شرایطو تغییر میدیم،من امروز نمیدونید با چه سختی برگشتم سر درسو تحقیقم،ولی خوب بالاخره برگشتم،هر کاری فقطو فقط استارت زدنش سخته،شرایطو برهم بزنید،موقعیتتونو عوض کنید و چنتا نفس عمیق جانانه بکشید،یه کار غیر معمول انجام بدید،مثلا جای همیشگی نباشید،برید بیرون یه دور بزنید

تصورات ذهنی قبلیو تو یه قاب کوچیک محصور کنید و مث یه صفحه تو ذهنتون دور دور کنید بعد که صفحه ی خالی بردارید و پر کنید از تمام روزهایی که موفق بودید و اتفاقات خوب براتون افتاده و اتفاقایی که دوس دارین براتون بیافته این صفحه رو قاب کنید و تو ذهنتون بزرگو بزرگ ترش کنید اونقدر که تمام ذهنتونو اشغال کنه و صفحه ی قبلی اندازه ی یه نقطه بشه و دور دور،چنتا نفس عمیق با یه لبخند و دلی سرشار از امید و اراده از جا بلند شید
یا علی53535353
از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

[تصویر:  jomlat-2.jpg]

امون از اینکه نیت خوبی بکنی...
و به خاطرش کاری کنی...

اما آخرش بیان و هم نیتتو عوض کنن...
هم کارتو بزنن تو سرت...

نمی دونی توجیهشون کنی!
نمی دونی بخندی بهشون!
نمی دونی متاسف بشی براشون!
نمی دونی متأسف بشی برا خودت!
یا حتی تبریک بگی به خودت! 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به نام خدایی که هر جایی خواستم بود
ولی هر جا که خواست نبودم
چه بیخود زندگیمو باختم!!!
15 سالم بود معدلام همه بیست پامو بیرون نمیذاشتم
خلاصه یه آدم خوب و .... بودم.
نمیدونم تو این 4.5 سال چی شد واقعا
چیکار کردم من که مستحق این زندگی شدم؟
حالا شدم یه گرگ بارون دیده
دیگه هیچی ناراحتم نمیکنه هیچی خوشحالم نمیکنه
کلا خنثی شدم
همش مجبورم لبخند الکی برای تظاهر به خوب بودن بزنم ولی آخرش چی؟
کاش برمیگشتم به 5 سال پیش
یه زندگی ساده ولی با خدا
یه زندگی ساده و با انگیزه
من واقعا برا خودم متاسفم...
چرا من نباید درس بخونم؟؟؟
خیلی ها که برا من عددی نبودن حالا با تیکه و یه سری چیزا بهم میفهمونن که تو " نمیفهمی "
یادشون نمیاد یه زمان همشون مثه چی دنبالم بودن یه سوال کنن
خداییش خیلی خستم
هی به خودم میگم بابا تو همون امیری تو میتونی دوباره برگردی
ولی بعد که قشنگ فکر میکنم میبینم
دیگه نمیتونم....
چون یکسری چیزا که برن دیگه برنمیگردن مثله احساسم مثه عمرم که پای خ.ا و سیگار و هزار تا اشغال دیگه حروم شد
واقعا خستم
نمیدونم هر بلایی تو زندگی سرم اومد انداختم گردن خ.ا
حالا هم کنکورو
چون این کارو میکنم دیگه درس نمیفهمم
انقد کم حوصلم که نمیتونم 2 ساعت درس بخونم سریع اعصابم بهم میریزه میبندمش اصلا بیخیال
اینجا کسی چه میفهمه من چی میگم؟؟
تو فضای مجازی هر چی بیشتر داد بزنی کمتر میشنون
اصلا وظیفه ای ندارن که بخوان بشنون.
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
(1392 فروردين 20، 3:56)خوشحال نوشته است: به نام خدایی که هر جایی خواستم بود
ولی هر جا که خواست نبودم
چه بیخود زندگیمو باختم!!!
15 سالم بود معدلام همه بیست پامو بیرون نمیذاشتم
خلاصه یه آدم خوب و .... بودم.
نمیدونم تو این 4.5 سال چی شد واقعا
چیکار کردم من که مستحق این زندگی شدم؟
حالا شدم یه گرگ بارون دیده
دیگه هیچی ناراحتم نمیکنه هیچی خوشحالم نمیکنه
کلا خنثی شدم
همش مجبورم لبخند الکی برای تظاهر به خوب بودن بزنم ولی آخرش چی؟
کاش برمیگشتم به 5 سال پیش
یه زندگی ساده ولی با خدا
یه زندگی ساده و با انگیزه
من واقعا برا خودم متاسفم...
چرا من نباید درس بخونم؟؟؟
خیلی ها که برا من عددی نبودن حالا با تیکه و یه سری چیزا بهم میفهمونن که تو " نمیفهمی "
یادشون نمیاد یه زمان همشون مثه چی دنبالم بودن یه سوال کنن
خداییش خیلی خستم
هی به خودم میگم بابا تو همون امیری تو میتونی دوباره برگردی
ولی بعد که قشنگ فکر میکنم میبینم
دیگه نمیتونم....
چون یکسری چیزا که برن دیگه برنمیگردن مثله احساسم مثه عمرم که پای خ.ا و سیگار و هزار تا اشغال دیگه حروم شد
واقعا خستم
نمیدونم هر بلایی تو زندگی سرم اومد انداختم گردن خ.ا
حالا هم کنکورو
چون این کارو میکنم دیگه درس نمیفهمم
انقد کم حوصلم که نمیتونم 2 ساعت درس بخونم سریع اعصابم بهم میریزه میبندمش اصلا بیخیال
اینجا کسی چه میفهمه من چی میگم؟؟
تو فضای مجازی هر چی بیشتر داد بزنی کمتر میشنون
اصلا وظیفه ای ندارن که بخوان بشنون.
"دیگه نمیتونم....
چون یکسری چیزا که برن دیگه برنمیگردن مثله احساسم مثه عمرم که پای خ.ا و سیگار و هزار تا اشغال دیگه حروم شد"

امیرجان
عمری که رفته دیگه بر نمی گرده ، ولی این عمری که پیش روته رو در یاب
خیلی چیزا هم هستن که هنوز نیومدن و هنوز به دستشون نیاوردی
نباید انقدر به اون چیزایی که از دست دادیشون و برنمیگردن فکر کنی که چیزایی که داری به دستشون میاری هم از دست بدی

آدم نباید غرق تو آینه عقب ماشینش بشه ، و الّا میکوبونه به تیربرقی ماشینی عابری چیزی ، چیزایی که جلوش هستن رو هم خراب می کنه

هنوز کلّی از عمرت مونده
خیلی رک بهت بگم ، هنوز بهترین سال های عمرت مونده (حدود 20 تا 30) ، سال هایی که تو اوج جوونیت هستی

چیزی که واضحه اینه که تو این سال ها تو میتونی امیری بهتر از اون چیزی که بودی بشی
زمان میخواد و همّت

اوّلیشو داری هنوز
دوّمیش هم به خودت بستگی داره که اراده کنی یا نه

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
پدر ان تیشه که بر خاک تو زد دست اجل
تیشه ای بود که شد باعث ویرانی من
هفنه پیش ساعت 7 صبح پدربزرگم ایست تنفسی و قلبی کرد.
داغون شدم. نمی دونم خیمه عشایر را دیدید یا نه! اما این خیمه وسطش یک چوب داره(دیرک) کل چادر رو این چوبه! اگر این چوب بیفته کل چادر می خوابه...
الان احساسم اینه که چادر من هم خوابید.
بهم گفت امسال سال خیلی خوبیه برای همه! بعدشم می گفت بابا وقتی رتبه اوردی بیا سر خاک من رتبت را بگو... می گفتم نه بابا به خودت می گم گفت...
اخه چرا گفتی این سال خوبیه!! با تمام وجود باورت دارم ولی....
متولد 1298 بود شهریور همین امسال هنوز خیام و بابا طاهر می خوند شعر حفظ می کرد. اخه چی شد... تو که چیزیت نبود  تو این یک ماه چی شد...
بابا کجایی که قرار بود منم مثل عمو زاده هام خوش حالت کنم. 
بابا همونجور که خواستی مراسمت مثل تمام زندگیت تجملاتی و تیشریفاتی برگزار شد از هیچی دریغ نکردیم.
باورم نمی شه.همیشه حامی هممون بود مردم دار بود سرشناس بود مهمان نواز....
بابا کجایی واسم حکایت بگی من را ببری همراه با رستم در نبرد با توران....کجایی که حافظ بخونی و تفسیرکنی
کجایی که از وطن پرستی بگی کجایی جانم فدایت

نمی خواستم تو کانون بگم اما داغش امروز صبح خیلی سنگینی کرد.
تمام سعیم بر اینه که مثل خودش شم یادش زا زنده نگه دارم.

دوستان ببخشید چون کم می ام نمی تونم جواب لطف و پیام های ارامش بخشتون را بدم از همین جا عذر می خوام.

دلم پره که چرا نتونستم بیشتر ازت استفاده کنم
اخ...شکر
داغونم
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان