امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

و چقدر جالبتر 
این روزها درد دل من هم هست
و 
نم نمک میرم سمت خدا
میگم ببین دل منو
این همون دلیه که پر از درد بود و فقط تورو داشت
هنوزم تو رو داره 
پس چرا این حس و حال هم میاد سراغم؟
مگه نگفتی خدا برای بنده اش کافی است؟
بعد به دلم میگم
آروم بگیر
خدا خودش گفته حتماً یه چیزی میدونه دیگه 
و بغضمو دوباره قورت میدم
میگم اروم باش

فقط نمیدونم این تنهایی چه سری است 
که خودش رو روی یه جماعتی پهن کرده
و انسانها گاه چه دلهای صبوری دارند
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
ای کاش بر صبر معتقد بودم کاش خدایا مثل همه به صبر معتقد بودم الان مدتهای زیادی صبر کردم ولی تهش شدم این
تهش شدم یه دختر پر از گناهای بزرگ یه روزی فکرشو نمی کردم اینقدر گنهکار بشم اینقدر پوچ و توخالی اینقدر افتضاح
خودت میدونی گاهی از شدت تنهایی دلم می خواد دست به چه گناهایی بزنم
تا کی تا اخر عمر اخر عمرم  تنها بعدشم که میرم تو یه قبر 2 در 1 متر
[تصویر:  nasimhayat.png]
فکر کنمزمان کنکورم بود،17 سالگی حدودا 
وقتی مثلا میرفتم سجده میگفتم یا فاطمه زهرا کمک کن قبول شم یا ....

همیشه بین قلب و عقلم جنگ بود، اگه خدا همه کارست پس اینا درخواست از غیر اون چی؟ خب شرک چی میتونه باشه؟ باز حرفم میخوردم میگفتم خدایا فلان چیز بهم بده

یکی گفت ائمه واسطه فیضن، خب خدا به موسی (ع)فرمود همه چیزت از من بخواه، واسط نذاشت...
شبکه های برادران اهل تسنن میدیدم، بعد 6-7 سال همین موضوع رو گفتن(شبکه های قوی و مستدلشون)...همین نکته رو اشاره کرد
ﻭَﻻَ ﺗَﺪْﻉُ ﻣِﻦ ﺩُﻭﻥِ ﺍﻟﻠّﻪِ ﻣَﺎ ﻻَ ﻳﻨﻔَﻌُﻚَ ﻭَﻻَ ﻳﻀُﺮُّﻙَ ﻓَﺈِﻥ ﻓَﻌَﻠْﺖَ ﻓَﺈِﻧَّﻚَ ﺇِﺫﺍً ﻣِّﻦَ ﺍﻟﻈَّﺎﻟِﻤِﻴﻦَ

نمیدونم اما این روزا اشفتم اونم از نوع عقدتی...امیدوارم جواب بگیرم، چون نسل بعدی پرسش گرتر از ماهان و میخوام فرزندم دین انتخاب کنه نه ...

یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
سلام
ب همون اندازه ك دارين توي شبكه هاي اهل تسنن دقت ميكنين توي حرفهاي علماي شيعه هم دقت كنين تا ب ثبات اعتقاد برسين..

ي كتاب معرفي ميكنم در همين باب واسطه فيض..

جايگاه و معني واسطه فيض

ان شاء الله راه گشا باشه هم براي شما هم براي كساني ك اين سوال رو دارن و دنبال جواب هستن!

در پناه خدا..
ياعلي.1
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ممنونم

اگه منظورتون شبکه ولایت (آقای قزوینی) و اهل بیت (الله یاری) و امثالهم.... همیشه بینندشم 1

خیلی خوب که برا شما ثبات عقیده شده، خوش به حالتون، خدا کمک کنه واسه منم بشه

جای این پستم تو تاپیک برای بچت چیکار میکنی بود فکر کنم

اضافه کنم، تنها مثال نقضو روشنی که میاد تو ذهنم این دعای زیارت جامعه کبیره، معنیش خوندم سرم سوت کشید...

اما سخت و استدلال نیاز..باید بخونم خیلی زیاد
یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
جواب شما سوره رحمن هست

الرحمن

علم القرآن

خلق الانسان

میشه بگی قبل خلقت انسان ،قرآن به کی تعلیم داده شده شد؟اهل بیت

خدا قرآن رو آفرید،بعد اهل بیت رو آفرید.و قرآن رو به آن ها یاد داد.

و ل الله الاسما الحسنی فدعوه بها

امام صاق فرمود: ما اهل بیت اسماء الحسنی خداوند هستیم.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
وقتي ما ميدونيم كه جايگاه اهل بيت و معصومين نزد خداوند خيلي رفيعتر از ما هست، بخاطر همين ازشون ميخوايم كه واسطه بشن.

بله خداوند فرموده كه هر چيزي ميخواي از خودم بخواه، ولي اينو به كي گفته؟ به پيامبرش، كه مقامش در زمان خودش از ساير موجودات بالاتر بوده.

و ما هم هرچي ميخوايم از خود خدا ميخوايم، و براي استجابتش دست به دامان بزرگانمون ميشيم كه پادرميوني كنن.

اگه اون علماي اهل سنت اينو شرك ميدونن، پس اينهمه معجره اي كه همين امام ها دارن رو چجوري تفسير ميكنن؟

نمونش معجزات امام هشتم.

اهل تسنن كلا امامت رو قبول ندارن، و اينكه امام رو خود باري تعالي انتخاب ميكنه رو هم بهش معتقد نيستن. عقيده دارن كه با شورا انتخاب ميشه.

جماعتي كه دست زدن به ضريح پيامبر رو شرك ميدونن، ولي جلد قرآن رو ميبوسند، خودشون خيلي بيشتر دچار شبهه و ايراد هستند.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
یه چیزی که برای بنده به عنوان استدلال قرآنی
برای جملاتی مثل بکم ینزّل الغیث (به واسطه ی شما باران را نازل میکند - زیارات جامعه)
معتبره

جوابیه که حضرت علامه(ره) به علامه حسن زاده(حفظه الله) دادن

ایشون میگن که پرسیدم اینکه خداوند فرموده و ما خلقت الجنّ و الانس الّا لیعبدون

ما که حق عبادت خداوند رو به جا نمیاریم و بنابراین هدف خلقت خداوند محقق نشده {و طبیعتا سوال اینه که پس چرا ما زنده ایم؟!}

حضرت علامه پاسخ کوتاه میدن: " ولو یک نفر! "

یعنی حجت معصومی که روی زمین هستن محقق کننده ی هدف خلقت هستن
و اینکه ما اجازه ی وجود داریم
به واسطه ی ایشانه

و ایشان ولی نعمت ما و دلیل وجود ما هستن

پشتوانه اش هم از دید دیگه همون گزاره ی معروفه که همه بلدیم: "زمین هیچگاه از حجت خالی نمی مونه" و اگر خالی بشه زمین اهلش رو فرو می بره.

و این هم احادیث مرتبط از اصول کافی:

«مي‌گويد: از آن‌ حضرت‌ سؤال‌ كردم‌: آيا زمين‌ بدون‌ امام‌ باقي‌ خواهد بود؟ فرمود: اگر زمين‌ بدون‌ امام‌ باشد فرو خواهد رفت‌».

و نيز با سند خود از محمّد بن‌ فضيل‌ از حضرت‌ امام‌ رضا عليه‌السّلام‌ روايت‌ كرده‌ است‌
مي‌گويد: به‌ حضرت‌ رضا عليه‌السّلام‌ عرض‌ كردم‌: آيا زمين‌ بدون‌ امام‌ باقي‌ خواهد بود؟ فرمود: نه‌. عرض‌ كردم‌: به‌ ما از حضرت‌ صادق‌ عليه‌السّلام‌ روايت‌ نموده‌اند كه‌ فرموده‌ است‌: زمين‌ به‌ غير امام‌ باقي‌ نخواهد بود مگر آنكه‌ غضب‌ خدا بر زمين‌ يا بر بندگانش‌ فرود آيد. حضرت‌ فرمود: اصلاً بدون‌ امام‌ نمي‌ماند، و در اين‌ صورت‌ زمين‌ اهلش‌ را در كام‌ خود فرود خواهد كشيد».

و نيز با سند خود از أبوهراسه‌ از حضرت‌ امام‌ محمّد باقر عليه‌السّلام‌ روايت‌ كرده‌ است‌
«حضرت‌ باقر فرمود: اگر يك‌ ساعت‌ امام‌ از روي‌ زمين‌ برداشته‌ شود زمين‌ مانند موجي‌ كه‌ در دريا پديد آيد و همة‌ مسافران‌ كشتي‌ها را غرق‌ كند به‌ موج‌ درآمده‌ و تمام‌ افراد ساكن‌ روي‌ خود را هلاك‌ خواهد نمود».

برای مشاهده ی متن عربی و آدرس احادیث به اینجا مراجعه بفرمایید (من احادیث رو از همینجا کپی کردم)
http://nabze-roze.blogfa.com/post-162.aspx

یا صاحب الزمان! ادرکنی!
آقای من!

در جواب برادر عزیزم، مهدی جان،

بهتره که حساب برادران اهل تسنن رو از وهابیت خبیث و کثیف جدا کنیم
به هر حال درسته که ما عقاید شیعه رو حق میدونیم و به اهل تسنن ایرادات مبنایی و اساسی داریم
اما
این عقاید مسخره رو اونا (وهابیا) تقویت کردن

و فکر نمیکنم اهل تسنن دست زدن به ضریح رو شرک بدونن.

میشه بیشتر تحقیق کرد ...
سلام دوستان عزیز

امیدوارم که حالتون خوب باشه

در پاسخ به این شبه جواب های خیلی زیادی هست و اونقدر زیبا و دل نشین هست که به قول معروف نگو و نپرس

جواب اول دعای توسل

يا سَيِّدَنا وَمَوْلينا اِنّا تَوَجَّهْناوَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَىْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّهِ.

اى آقا و مولاى ما،به تو رو آورديم و تو را واسطه قرارقرار داديم،و به سوى خدا تو را وسيله ساختيم،و تو را پيش روى حاجاتمان نهاديم،اى آبرومند نزد خدا،براى ما نزد خدا شفاعت‏كن.

داریم میگم تو که پیش خدا آبرو داری ای مولای من لطفا ریش گرو  بذار برامون

پاسخ دوم من کتاب شب های پیش آور هست

که لینک صوتی دانلودشو گذاشتم

خیلی از شبهات رو یک عالم بزرگ شیعه جواب دادن که یکیش همین بود

و پاسخ محکم تر من همین سخن رانی های استاد رائفی پور در شب 19  و به خصوص شب 21 ماه مبارک رمضا 1434 که لینک دانلودشو گذاشتم و تو باکس ها هم تبلیغشو کردم که متاسفانه افراد کمی رفتن سراغش

این همه اصرار دارم برید گوش کنید برای همین هست

باور کنید خیلی زیبا این مبحث رو بیان کرده و شرح داده طوری که من قصی القلب با گوش دادنش گریم گرفت

بازم ازتون خواهش میکنم که برید دانلودش کنید و گوش کنیدKhansariha (8)

بوسیدن جلد قران به دلیل احترامی هست که برای قران قائل هستن و میشه قیاسش کر همین رو با بوسیدن ضریح که به خاطر احترامهKhansariha (8)

و اما منم با سخن مرد مجاهد موافقم

حساب برادران اهل تنسنن رو از وهابی ها و سلفی ها جدا کنید

آیت الله سیستانی  تو جریانات هتک حرمت به حرم ها و ..

فرمودن نگو اهل برادر اهل تسنن بگو اهل تسنن جان من

مواظب باشید که بین برادران مسلمان سنی و شیعه تفرقه و جدایی نیوفته

امروز تو دنیا کی  داره کی رو میکشه؟

مسلمون مسلمون رو میکشه همه این ها زیر سر فتنه فتنه گراس

خود من یکی از صمیمی ترین دوستای دانشگاهیم یکی از برادران اهل تسنن هست اسمشم محمدرضاس

خیلی هم بامرامه تو درس ها خیلی کمک کرد منو بخصوص قبل امتحان کمک بزرگی بهم کردKhansariha (18)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

كاش اين جاده دو طرفه بود،

اما اونقدري كه ما براي برداران اهل تسنن احترام قايليم،؛ اونا براي ما ارزش قايل نيستن،

البته اين موضوع در مورد ايراني هاي اهل تسنن صدق نميكنه.

توي عربستان هرجايي كه مربوط به شيعه هست، مهجور مونده، و تبديل شده به خرابه.

البته اين بيشتر بخاطر حكومت وهابيشون هست.

توو يكي از مغازه ها بودم واسه خريد، فروشنده دم گوشم گفت امشب توو هتل دعاي كميل هست؟ گفتم آره

ازش مذهبشو سوال كردم، جواب نميداد، ميترسيد بگه شيعس.

منم رفيق سني داشتم، با مرام بود، اسمشم حسين بود.

در مورد امامت هم اهل تسنن كلا امامت رو قبول ندارن، كه از طرف خدا انتخاب ميشه.

ادعيه ها رو هم قبول ندارن.،

من منظورم از اهل تسنن، ايراني ها نيستن،
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
(1392 مرداد 27، 5:29)Alireza 68 نوشته است: خود من یکی از صمیمی ترین دوستای دانشگاهیم یکی از برادران اهل تسنن هست اسمشم محمدرضاس

خیلی هم بامرامه تو درس ها خیلی کمک کرد منو بخصوص قبل امتحان کمک بزرگی بهم کردKhansariha (18)

یا علی
منم یکی از صمیمی ترین دوستای دانشگام از اهل تسنن هست
یکی از بچه ها نمیدونس این دوست ما سنی هستش
بعد که فهمید خیلی آشکارا رابطشو کم کرد
یه بار درد دل کرد پیش من، میگفت فلانی تا فهمید من سنی هستم رابطشو قطع کرد

خیلی از کار اون پسره بدم اومد

همونطور که بچه ها گفتن حساب اهل تسنن با وهابی ها کاملا جداست

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

خوبید؟

یه درددل داشتم،

کم کم به این گزاره دارم میرسم که تعداد افرادی که به طور آشکار آن هستن معمولا حداکثر نصف افراد آن هست؛

باور کنید دیدن اسم قشنگ شما خوبها
به ما روحیه میده

حداقل اسمتون رو ببینیم و به یاد خوبی هاتون بیفتیم

نمیخوایم وقت شریفتون رو بگیریم ...

لطفا آشکارا "آن" باشید.

ممنون
به خودم می گم خدایا کاش منم صبر می کردم یعنی اگر صبر می کردم سرنوشت برام بهتر از این رقم میزد یا نه
ای کاش زمان به عقب بر می گشت امروز خورد شدم تا دوستم گفت بلخره اگه داییم صبر کرد نتیجه هم داد گفتم خدایا ای کاش منم یه خورده صبر کرده بودم یه خورده چه عرض کنم خیلی ولی در عوض این جوری نمیشدم
خدایا خیلی غریبم و تنها به داد دلم برس نزار گرد غریبی بیشتر از این اذیتم کنه
[تصویر:  nasimhayat.png]
خدایا هیچی ندارم که بگم هیچی !!!
جز اینکه رحمی بکنی ...1276746pa51mbeg8j

http://www.ktark.com/Thread
رفيق دوران مهد کودکم نه تنها ازدواج کرد بلکه طلاقم گرفت.
منم هنوز دارم پانداي کنگ‌ فوکار دانلود ميکنم 4fvfcja

اینم یه نوع درد دل کردنه 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان