امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دستانت را به من بده
تا از آتش بگذریم
آنان که سوختند
تنهـــــــا بودند
پیشاپیش 4شنبه سوری مباااااارک4fvfcja
جاش نبودااااا
ولی ببخشید اینجا گذاشتم1276746pa51mbeg8j
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام
نمیدونم چطورمه خسته شدمممممممم
همه چیز واسم تکراری هست
این روزا انگار نمیگذرن انگار توی این زمان ها موندممممممممممم
انگار هر ثانیه هم دقیقه اش مثل یه ساله واسم نمیدونم این روزها خوابم یاد بیدار؟؟؟؟
کاشک خواب بودم کاشکTearsTears
کاشک یکی از خواب بیدارم میکرد 1313
2.5سال گذشت چقد زود گذشت اصلا نفهمیدم
قرار نبود به این زودی بره
رفت رفت رفت
کاش میشد ادم بزنه زیر قولاش
کاش
سلام

حامد جان اینا خواب نیست

همش حقیقت که اتفاق افتاده

اما دیگه تو هم خودتو به خواب نزن

لطفان توی اون بحران نمون دست و پا بزن خودتو بکش بیرون ازون شرایط

مطمئن باش اصلان به نفعت نیست

گذر زمان همه چیزو از یاد میبره بهتره تو هم کمکش کنی تا زودتر ازین حالت بیرون بیای

توکل کن به خدا

و این نیز بگذرد جون میگذرد غمی نیستKhansariha (8)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
داداش علیرضا سخته واسم بهتر خودم به خواب بزنممممممم
فقط میدونم اون ادم قبل نیستم حتی حوصله خودمم ندارم
من مثل شما بزرگ نشدم از نظر دین"ایمان"خداشناسی اخه هنوز دنبال سوالاتم هستم شما چون دنبال سوالاتتون نیست چون به قسمت" حکمت ایمان دارید ولی من هنوز به اون حد نرسیدم که مث شما بندازم گردن قسمت"یا بگم حکمتی داره Tears
رفت رفت رفت
کاش
(1390 اسفند 23، 9:46)amirH نوشته است: سلام حامد جان
راستش به نظر من کتابای دین و زندگی دبیرستان خیلی خوبن.مطالعشون کن دوباره...خیلی از سوالات رو ممکنه جواب بدن...

سلام

واسی من کلاس دین زندگی چه دبیرستان چه دانشگاه کلاس مسخره ای بودن همیشه هم سرکلاساشون غیبت داشتم یا خواب بودم دین به کتاب نیس خدا مگر بزرگ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس نمیشه تو کتاب جاش داد من اگر یه کاره ای بودم این کتاب ها رو جمع میکردم جاش یه بخش میگذاشتم به اسم خدا شناسی بدون کتاب"جزوه
رفت رفت رفت
کاش
سلام
من میخوام دین اونی هست بشناسم نه اونی تو کتابا نوشتن
امیرحسین کتاب جواب سوالات منو نمیده من یه ادم میخوام که نگه قران بلدم بگه مفهمم قران بلدم فقط اون میتونه کمکم کنه
کتاب دین زندگی به درد من نمیخوره
یا حق
رفت رفت رفت
کاش
ایشالله غصه های همتون امشب تو آتیش چارشنبه سوری بسوزن..........53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
نقل قول: من میخوام دین اونی هست بشناسم نه اونی تو کتابا نوشتن
تا وقتی فکر کنی اونی ک کتاب نوشته خودش نفهمیده و نوشته نتیجه دلخواه و راضی کننده ای نمیگیری...

منابع خوب رو بشناس..
درست و دقیق تحقیق کن..
53258zu2qvp1d9v
استاد خوب عالیه.. اما ب خاطر نبودنش خودتو عقب ننداز..
کتاب میتونه استاد باشه! اگه درست انتخاب بشه..

ی دنیا آرزوی خوب میکنم براتون..53258zu2qvp1d9v
در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

پروردگارا برایم بگزین آنچه در نگاهت برایم بهترین است.چه نیکوست آنچه خدا برایمان می گزیند...چرا
که دیگر در درستیش جای هیچ شکی نیست....
535353
خدایا ازت می خوام که یادم بدی چه چیز از تو بخواهم که خواسته هایم به خطا نرود...535353
من رفته بودم ازمایش خون قبل ازدواج

دکترش گفت کم خونی Khansariha (134)

حالا باید از گلم خون بگیرند ! Khansariha (18)

اگه گلم هم کم خون باشه TearsTearsTears

1744337bve7cd1t81TearsTearsTears
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]

ميدوني چرا وقتي گريه ميکني چشمت رو مي بندي؟ وقتي ميخواي بخندي،وقتي ميخواي کسي رو ببوسي وقتي ميخواي تو رويا بري چشمت رو مي بندي؟
چون قشنگترین چیزها تو دنیا دیدنی نیستند؛
................................................
خدایا خیلی حالم گرفتست .کمکم کن
کمک کمک کمک کمک کمک
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه ی دوستان.آقا علیرضا آقا امیر حسینبه خاطر جواب های خوب و کار آمدتون ممنون. دوستان من یه چیز خیلی قشنگ یاد گرفتم و اونم اینه که هر وقت یه نفر تا مرز عصبانیت آدمو میبره برای آروم شدن بگه ان لله و انا الیه راجعون همین طور زمانی که بهش متلک میگند یا هرچیز نا امید کننده و هر مصیبتی.بدوستان هروقت بهتون فشار اومد اینو بگید و از قید و بند دنیا فرا تر برید. به امید پرواز هممون.
وهرگاه شیطان به سراغمان می آید بدانیم آفریننده و دفاع کننده ای پر قدرت که هم شیطان و هم ما را آفریده شاهد و ناظر کار هایمان است.همان که مارا بسیار دوست دارد و بسیار مواظبمان است.در همین نزدیکیست.از رگ گردن نزدیک تر. پس با خیال راحت و قدرت تمام به شیطان بگویید نه!!!317
سلام303

اینو توی یه وبلاگ دیدم چون آدرسش ویروسی بود منبعشو نمیذارم53258zu2qvp1d9v

می توانم خانوم تا دیدم حرفتونو یاد این داستان افتادم که گذاشتنش خالی از لطف نیست53258zu2qvp1d9v

داستان معروفی وجود دارد درباره پیرمردی که به اتفاق نوه خود برای فروختن الاغش راهی شهر می­شود.

پیرمرد افسار الاغ را بدست می­گیرد و در حالی که قدم زنان با نوه­اش گرم صحبت است به طرف شهر به راه می­افتد.

رهگذران با دیدن آنها می­گویند: عجب احمقهایی چرا سوار الاغ نمی­شوند؟

بعد از شنیدن این حرف پیرمرد و نوه­اش هر دو سوار الاغ می­شوند. کمی جلوتر رهگذری می­گذری می­گوید: جداً بی­رحمی نیست که دو تا آدم سوار یک الاغ مردنی شوند؟

از آنجا به بعد نوه پیرمرد پیاده می­شود. رهگذران بعدی می­گویند: چقدر بی­انصاف است که این پیرمرد سوار الاغ باشد و این بچه کوچولو پیاده راه برود؟

پیرمرد با شنیدن این حرف جایش را به نوه­اش می­دهد. رهگذران بعدی می­گویند: عجب زمانه­ای شده! پیرمرد بیچاره باید پیاده برود و پیر بچه سواره.

سرانجام آنها در حالی که به شهر رسیدند که الاغ را با زحمت بسیار بر کجاوه­ای حمل می­کنند.

این هم از آخر عاقبت دهن­ بینی. گاهی اوقات ما فکر می­کنیم که باید هر چیزی که دیگران می­گن رو انجام بدیم و نباید حرف کسی رو رد کنیم. شاید فکر می­کنیم که موفقیت یعنی اینکه من همه رو از خودم راضی نگه دارم.

تمام تلاشم رو برای اینکار می­کنم حتی اگر از هدف خودمون فرسنگها فاصله بگیریم.

در صورتی که کاملاً برعکسه

به قول هربرت بایاداسوپ:

نمی­توانم فرمول موفقیت را به شما بدهم اما می­توانم فرمول شکست را برایتان بنویسم، بکوشید تا همه را راضی کنید.

با یکم اعتماد به نفس و توکل به خدا بر تمامی افکار خودمون باید غلبه کنیم و با سرعت هر چه بیشتر به سوی هدف عالی حرکت کنیم.

اگر اعتماد به نفس و توکل داشته باشید برای آغاز هر کار و حرکتی شما باید خود را متقاعد کنید. اما اگر فاقد چنین موهبتی باشید برای ارزیابی هر تصمیم و هدفی باید دست نیاز به سوی دیگران دراز کنید و داوطلب قربانی شدن بشوید. وین دایر.

اگر می­ترسید که از شما انتقاد کنن به خاطر اینکه ممکنه اشتباه کنید بهتره به این حرف آلبرت هوبارد دقت کنید: برای اینکه از تو انتقاد نکنند نه کاری کن، نه حرفی بزن و نه کسی باش.

...............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

منم به شبیه این مسئله ای که میتوانم خانم میگن بر خوردم!
یه مدت تمام دغدغه ام این بود که حالا از این کارم کیا خوشحال میشن و کیا ناراحت...
و باعث شده بود استرس بگیرم و اعتماد به نفسم رو از دست بدم...
ولی حالا به این نتیجه رسیدم که هرکی هرچی میخواد بگه بگه!! مهم نیست.
مهم اینه که خدا چی میگه...
حرفای علیرضا واقعا درسته...
جدا اگه کسی اینطوری باشه... خیلی از مشکلاتش حل میشه...
ما نمیتونیم دل آدمای اطرافمون رو به دست بیاریم و مطابق میل همه شون رفتار کنیم...
چون زیادن و سلیقه های مختلفی دارن و برداشت های متفاوتی هم از کارهای ما می کنند.
و ما فقط یک نفر هستیم!! و نمیتونیم 10 نفر بشیم و اذیت میشیم.!!!
اما میتونیم دل خدا رو به دست بیاریم. و مطابق میل اون رفتار کنیم و کاری به حرف بقیه نداشته باشیم.
چون خدا یکیه! برداشت کاملی از رفتارهای ما میکنه و منظورمون رو دقیق تر از خودمون میفهمه!
نمیدونم این آیه اینجا کاربرد داره یا نه؟ ولی برای من کاربرد داره بعضی وقت ها.(اگه اشتباس بگین لطفا)
أَأَرْبَابٌ مُّتَفَرِّقُونَ خَيْرٌ أَمِ اللّهُ الْوَاحِدُ الْقَهَّارُ
آیا خدایان متعدد بهترند یا خدای یگانه مقتدر؟

یوسف/39
414141414141414141414141414141414141414141414141414141

آزمایش گلم هم با موفقیت به اتمام رسید و ما دیگه مشکلی نداریم ، خدا رو شکر
317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317
Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular Muscular
varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان