امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام به همه
خوب خدا رو شکر امروز کارام تا حدودی درست شد ، یادتونه که ؟ گفتم برام دعا کنیییییییییییییییییید
دعا نکردید ؟ !!!!!!!!
خو ب اشکال نداره ، میبخشمتون ( شوخی ) 4fvfcja4fvfcja
eeeeeee
recluse جان چی شده ؟!!!!!!!!!!
بچه ها یه خواهش ، همه به من کمک کنید Tears
من بهمن کنکور ارشد دارم ، دو سه هفته پیش 7 8 تا درس به مفاد کنکورمون ییهو اضافه شد TearsTears ..
الان رفیقام شروع کردن به درس خوندن ، اما خدایی من نمیکشم ماه رمضون درس بخونم ، یکی میتونه یه برنامه بده ؟
که هم بشه روزه گرفت هم درست و حسابی درس خوند
منتظر یاری سبزتان هستم (بنیاد کمک به آرمان در جهت رسیدن به آرمانش) 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سپاس شده توسط
(1388 شهريور 8، 17:21)firebird نوشته است: آسمان بار امانت نوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه زدند!

عقل آگاهی ،آگاهی مسئولیت و مسئولت درد میاره!

نمیدونم چرا از بین این همه موجود تو دنیا خدا به ا انسان ها عقل داده.
که اونوقت آدم ضعیفی مل من گرفتار این گناه بشه و بعد بفهمه که باید ترکش کنه اما نتونه ! بعدش هم از درد و ناراحتی زیر بار این گناه خفه بشه!

تازه الان میفهمم که هم زیارت و هم نماز روزه هام اثر کافی نداشتن! چون اگه داشتن الان وضع من این نبود!

.4fvfcja
نماز روزه و عبادت و این سایت اومدن و اینها ...حتما اثر داشتن ، ما فعلا درک نمیکنیم ، خیلی برای من پیش اومده که خیلی جلوتر ها بعضی مطالب و عبادت ها به دردم خودرده و اثرش رو اون زمان فهمیدم

فایربیرد جان اگه تا حالا این نماز و روزه ها باعث ترک نشدن ، مهمتر اینه که تو ادامه شون بدی و اونها رو هر روز بهتر از قبل کنی ، همین باعث میشه پیشرفت کنی ، و ظرفیت ها ی خیلی بالاتری بعدا پیدا کنی که ایشالله علاوه بر ترک بتونی مسولیت های بیشتری رو انجام بدی ،
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
recluse خان، اگر سرت شلوغه، هیچی
اما اگر وقت و حوصله داری و عیبی می بینی درستش کن،
===
آرمان خان، با سلام یه مشورتی بکن،
هر کی به آرمان کمک کرد یه فکرم برای من کنه 4fvfcja
خوشا باران و وصف بی مثالش
ممنون نیما جان
سلام خان یه زحمتی بکشو مارو یه راهنمایی بکن ، ممنون .. بعدشم بی نام عزیزو راهنمایی کن اما اول من 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

آرمان خان سلام
راستشو بخای من پشتیبان کانونم تعریف نباشه کارم هم بد نیست البته واسه دبیرستانیا. ولی اصولش یکیه به نظرم تو ماه رمضان مثل خیلیای دیگه بهتره شبها تا سحر بخونی بجاش سحر تا ظهر بخابی
این فقط واسه شروعه اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشمcheshmak
:cool:
امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي :
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا
ولی ....
چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان ...
جاي اعتـــماد بـــه ((خـــدا)) خـاليســـت . . .

خانه دوست کجاست....!!؟؟

یه سوال اعتبار به چه درد می خوره و چطوری بدست میاد؟Khansariha (56)
:cool:
امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي :
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا
ولی ....
چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان ...
جاي اعتـــماد بـــه ((خـــدا)) خـاليســـت . . .

خانه دوست کجاست....!!؟؟

سخته هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 4fvfcja
(1388 شهريور 9، 2:48)بی نام نوشته است: سخته هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 4fvfcja

واسه آبحی بی نام ما سختی مفهومی نداره،
اگه امسال یک نشی راهت نمی دیم کانون:smiley-yell:
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
برنامه خوابشون رو خیلیا نمیتونن کامل بهم بزنن مثل من !!!

...........

به نظر من بعد از سحر شروع کنید به درس خوندن ..و بعد از نماز ظهر 3 4 ساعت بخواین و دوباره بخونین تا دم افطار

درس رو توی گرسنگی بهتر میشه خوند و بهتر میشه تمرکز داشت ، اگه قبلش هم خوابیده باشی انرژی کافی برای فعالیت ذهنی داریم ...من که اینطوری میخونم و خیلی جواب داده ...

بیدار موندن تا صبح رو هم امتحان کردم ...اصلا به نظر من نخوابیدن توی شب مناسب نیست ..یه عادتیه که 20 ساله داریم و هیچی نمیتونه جای خواب شب رو بگیره
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
Recluse می کشمتتتتتتتتتتتتت

یعنی چی تحمل نداری
پسر روزت به باد میره

هستی؟
الو
نری ها
recluse واقعا از تو انتظار دیگه ای داشتم...
اونم توی ماه رمضون؟؟؟
تو که قوی تر از این حرفا بودی!!!1744337bve7cd1t81
حسابی روی اعصابم راه رفتی با این کارت...گرچه امیدوارم هنوز کاری نکرده باشی !!!
الآن من چی بگم آخه به تو؟؟؟
من نمی دونستم توی بحران هستی و کمک می خوای!!!یه کلمه به من می گفتی یا توی کانون یه ندایی می رسوندی اون وقت می دیدی چقدر بچه ها دل گرمت می کنن و کمکت می کنن...
علم غیب نداریم کهههه:smiley-yell:
ححالا اگه شکستی که خب گذشته دیگه....هنوزم برای بازگشت دیر نیست بیا برگرد ما کنارتیم ماها باهاتیم
این همه بچه ها اینجا ترک کردن خب چرا تو نتونی؟؟؟
تو فقط بخواه ، بخواه که نجات پیدا کنی،اون وقت همه چی حله53258zu2qvp1d9v
.....
ای خدا...هممونو به راه راست هدایت کن...نذار گرفتار بشیم...دستمونو بگیر...مارو به حال خودمون وا نگذار...

بچه ها اومدم بگم من ممکنه 10 روزی رو کانون نیام...با اجازتون دارم میرم سفر برای همین نمی تونم بیام
برام دعا کنین هااااا
من که سر نمازام همیشه همتونو و تک تکتونو دعا می کنم53258zu2qvp1d9vالبته اگه لایق باشم...
همتونو دوست دارم
همتونو به خدا می سپارم تااااا چند روزه دیگه که برگردمممم317
به امید دیداااااااااااارKhansariha (48)317
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام
به نظرتون بهتر نیست این عنوان کاربری منو عوض کنین و به جای سرپرست کتابخانه بزارین مترسک کتابخونه یا لولو سر خرمن؟!
نه کسی اینجا کتاب دانلود می کنه ، نه کسی به حرف آدم گوش می کنه ، مدیرای اصلی کتابخونه هم که مثل مدیرای اداره ها فقط میان کارت میزنن کتشون رو میندازن رو صندلی و میرن! سالی ماهی یه سر هم به کتابخونه نمیزنن! پس فایده من این وسط چیه؟!
به خاطر کانون رفتم گرون ترین کافی نت شهرمون و کلی پول خرج کردم ، 70 مگ کتاب آپلود کردم یکی یه نگاه هم بهشون ننداخته!
اگه می گین کتابایی که آپلود کردم جالب نیست خوب بیاین بگین چه جور کتابی دوست دارین ، من برم بگردم کتاب مورد علاقه تون رو آپلود کنم!
فقط یه مورد ازتون خواستم هرکی هر کتاب خوبی خونده بیاد فقط یه دونه اش رو معرفی کنه ، سه تا تشکر رفت زیر پستم و بعد هم رفت قاطی آرشیو و تموم!

با تشکر از همکاری ای که نکردین!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
(1388 شهريور 9، 12:50)firebird نوشته است: سلام
به نظرتون بهتر نیست این عنوان کاربری منو عوض کنین و به جای سرپرست کتابخانه بزارین مترسک کتابخونه یا لولو سر خرمن؟!
نه کسی اینجا کتاب دانلود می کنه ، نه کسی به حرف آدم گوش می کنه ، مدیرای اصلی کتابخونه هم که مثل مدیرای اداره ها فقط میان کارت میزنن کتشون رو میندازن رو صندلی و میرن! سالی ماهی یه سر هم به کتابخونه نمیزنن! پس فایده من این وسط چیه؟!
به خاطر کانون رفتم گرون ترین کافی نت شهرمون و کلی پول خرج کردم ، 70 مگ کتاب آپلود کردم یکی یه نگاه هم بهشون ننداخته!
اگه می گین کتابایی که آپلود کردم جالب نیست خوب بیاین بگین چه جور کتابی دوست دارین ، من برم بگردم کتاب مورد علاقه تون رو آپلود کنم!
فقط یه مورد ازتون خواستم هرکی هر کتاب خوبی خونده بیاد فقط یه دونه اش رو معرفی کنه ، سه تا تشکر رفت زیر پستم و بعد هم رفت قاطی آرشیو و تموم!

با تشکر از همکاری ای که نکردین!

الهییییییییییییییییی
داداش فایر کی همچین حرفی زدهههههه
خود من هی میام می بینم چه کتابایی گذاشتی و اگه دوست داشتم دانلودشون می کنم ، مثلا تفسیر نمونه رو دانلود کردم تا بخونم و خدا خیرت بده که گذاشتیش عجیب بهش نیاز داشتم ایولSmiley-face-cool-2
خداییش خیلی زحمت می کشی برای کتابخونه من واقعا ازت ممنونم بازم خداخیرت بده که وقت می ذاری53258zu2qvp1d9v
چشم میام میگم چه کتابایی خوندم یا دوست دارم بخونم و زحمتت میدم شرمنده اگه تا حالا نگفتم واقعا فرصتش نبوده...الآنم که باز دارم میرم سفر و مدتی رو نیستم
وقتی بیام زحمتت میدمSmiley-face-cool-24fvfcja
بازم مرسیییییی
و خداقوت42Khansariha (48)
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام فایر خان
من که اومدم
کتابم معرفی کردم
پستمو که حذف کردی تازه جواب پیاممو هم ندادی
دیگه چی کار باید میکردم؟

ولی خدایی دستت درد نکنه خوب کتابایی معرفی میکنی
اما من تقریبا بیشترشو یا خوندم یا دوستشون ندارم...

در هر حال خسته نباشی ..این نیز بگذرد..
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان