امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام

صمیمانه مراتب تاسف خودم رو به خاطر اتفاقی که واسه هورا جان و آقای خسسسته افتاد،اعلام میکنم...

خدا با ماست ..این هم مثه همه ی اتفاقای بد زندگی ازیاد میره...مهم فقط اینه که دیگه پیش نیاد....
که حتما با توجه به همت بلندی که توی دوستان سراغ دارم ،مطمئنم که دیگه پیش نمیاد..

انشاالله که خودتون به علت این کار پی میبرین و با عزم بلند و توکل به خدا حتما براون غلبه میکنین...
خدا قوت.....

********************)))))))))(((((((())))))))(((((((********************

ویه خبر هم دارم که از بس بابتش خوشحالم دلم نیمد که به شما نگم...

بالاخره آب رودخونمون رو باز کردن.....
زاینده رود دوباره جون گرفت....فردا آب به سی وسه پل میرسه و من که بی تابانه منتظرم...

خدارو شکر..

خب دیگه...انشاالله که همه چیز بر وفق مرادتون باشه و روزو روزگار براتون خوش خبر...
التماس دعا..یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگی،
خوبین،؟
جون گرفتن دوباره کانون رو به همگی تبریک میگم،
ایشالا دیگه شاهد پیروزی ها باشیم،
منم خداروشکر بهترم ولی هنوز خوب نشدم،دعام کنین،
آبجی سها خوشحالم که زاینده رود دوباره داره سیراب میشه،کارون هم پر آب شده.4fvfcja
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
به به!4fvfcja
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
4fvfcja

بچه ها این ترکمون و پرهیزمون نباید کانونی باشه ، یعنی نباید فقط وابسته به کانون باشه

که اگه دو سه روز نتونستی بیای زمینه برای شکستن ایجاد بشه

این ترک و پرهیز باید از عمق وجود حاصل بشه ، یعنی فکر و اراده آدم انقدر بتونه مسلط به نفس ادم بشه که دیگه تا اخر عمر نریم سراغش

سر زدن مرتب به کانون خوبه ، اما فقط یه روش و یه کمک برای رسیدن به این مرحله ست که گفتم .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام به همه همسفرهای گل
یه مطلبی میخوام بگم به کسانی که بعد از یه مدت طولانی شکست خوردن
مثلا بعد از یک ماه باید بگم که شما این عادت را ترک کردید و حالا با وسوسه ها و حالت های اعتیاد مواجه هستید . این خیلی عالیه که تونستید این مدت را مقابله کنید
و باید دلیلی که باعث میشه به این کار رو میاریم را بدونیم و سعی کنیم که روش درست مواجه شدن با علت را یاد بگیریم و خودمونو سرزنش نکنیم و بدونیم که با دوست داشتن خودمون می تونیم مسیر رسیدن به حس خوب را کوتاه کنیم

دلم برا همتون تنگ شده بود 53258zu2qvp1d9v
مواظب خودتون باشیدا!!cheshmak
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

4fvfcja

نه!

به نظر من اگه تا چند هفته بعدش بتونین سر پا بشین و نشکنین ، اونوقته که بعدش میتونین کمی خاطر جمعتر بشین

اما اگه توی این فاصله بعد ترک باز هم برگشتین ، در واقع کاملا به اعتیاد برگشتین و ترکش سخت تر از قبل میشه

من این تجربه رو داشتم ، بعد 50 روز بعدش دوباره کامل به خود... برگشتم ،

الان تونستم به سختی بعد چند ماه دوباره دارم به رکورد قبلیم نزدیک میشم .

اینو گفتم که حواستون رو حسابی وسفت جمع کنین

و الکی به دوره ترک قبلی تون هر چقدر هم طولانی باشه ، مغرور نشین
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
مرسی تنها خانوم از نصیحتتون !!

خدا رو شکر که ما اینجا رو زود پیدا کردیم !! 4fvfcja

این تشنگی هیچ وقت سیراب نمیشه !!! چون ما میخوایم با آب شور تشنگی خودمون رو رفع کنیم !! هی بیشتر آب می خوریم ولی غافل از اینکه این آبه شوره ! هر بار که بیشتر میخوریم بیشتر تشنه میشیم !! و همین میشه که مثل یه مرداب میکشه پایین آدمو !!

من وقتی شکستم دوباره بعد از چند هفته روحیم داغون شد ! ولی به کمک بچه های کانون دوباره روحیمو بدست آوردم و الان با عزمی راسخ تر می خوام عمل کنم !!
علت شکستمم پیدا کردم ! علتش همون دست نشانده های شیطون (دوستان قدیمی) بود !! چند روز قبلش با هام همش در تماس بودن و مدام هی می گفتن چرا نشستی تو خونه بیا به یاد گذشته ........چرا عوض شدی ..... چرا جواب نمی دی ...... خلاصه من هی رد می کردم و فکر می کردم که بذار هر چی دوست دارن بگن من که گوش نمی کنم !! ولی غافل از اینکه شیطونه وجودم خیلی خوب گوش می کنه و کم کم میفته به جونمو هی خطرات گذشته رو نشونم میده !! واسه اینکه کار بدتری انجام ندم و جلو خودم رو بگیرم و نشم مثل گذشته خطای دیگه ای کردم و از اون ور شکستم !!

دعا کنین بچه ها بتونم این بار ............!!
هوشیاری غمه بزرگیه
سلام بچه ها
خوبین؟
دلم گرفتهTears
نمی دونم چرا؟؟؟Tears
الآنم که توی کانون تنهام انگارTears
چرا من اینطوری شدم آخه ؟!Tears
از باغ می برند چراغانیت کنند
تا کاخ جشن های زمستانیت کنند

پوشانده اند صبح تو را ابرهای تار
تنها به این بهانه که بارانیت کنند

یوسف!به این رها شدن از چاه دل مبند
این بار می برند که زندانیت کنند

ای گل گمان مکن به شب جشن می روی
شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند

یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست
از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست
گاهی بهانه ایست که قربانیت کنند

شعر از فاضل نظری
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام دوستان
از روزی که گفتم احتمالا دیگه نمی یام کانون چند روز گذشته،توی این مدت خیلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم که بهتره نیمه پر لیوان رو ببینم .اینکه من تونستم 34 روز ترک کنم . بعد به دلایل شکستم فکر کردم به این نتیجه رسیدم که چند تا عامل داشت:1. اول اینکه توی همون روزا من نمازمو سبک گرفتم13
2. قرآن نخوندم
3.خودار.. رو ساده گرفتم
4. شیطون رو دست کم گرفتم و ....
بعد به این فکر کردم که من چطور تونستم که 34 روز ترک کنم دلیل زیاد داشت و یکی از دلیل هاش هم این بود که کانون میومدم . پس تصمیم گرفتم دوباره بیام کانون و از شما دوستان کمک بطلبم .
ایشالا که با کمک هم بترکیم
التماس دعا....
هورا جان یه خورده قرآن بخون .دلت وا می شه . یا بشین فکر کن . من مواقعی که دلم می گیره می شینم به همه چیز فکر می کنم تا از اون حالت بیام بیرون. خوش به حال شما دخترا که می تونین گریه کنین . خیلی دلم می خواد گریه کنم
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء
سلام .................
دیگه یادی از من نمی کنید
راستی چرا من باید همش تازه نفس باشم ؟؟
ای بابا اصلا حواسم نبود مثل اینکه تازه اتفاق افتاده شدم کاربر ارزشمند آخه وقتی پست قبلی رو فرستادم دیدم اون بالا نوشته به هر حال معذرت می خوام خیلی خیلی روحیه گرفتم از اینکه رتبه ام داره می ره بالا به خدا راست می گم
می خوام از هفته آینده حضور فعال داشته باشم تو کانون ...........یه صحبت دارم در مورد تازه وارد ها.اینکه به خودتون بگین از این به بعد تا هر وقت وارد اینترنت مشم فقط میتونم وارد کانون بشمو بس
در پناه حق...........یا حسین
نقل قول: الآنم که توی کانون تنهام انگار
[quote]آبجی جونم پس من هویجم!53258zu2qvp1d9v

دد بادی از صمیم قلب خوشحالم که برگشتی!
(1388 آبان 12، 23:32)eagle نوشته است: سلام .................
دیگه یادی از من نمی کنید
راستی چرا من باید همش تازه نفس باشم ؟؟
ای بابا اصلا حواسم نبود مثل اینکه تازه اتفاق افتاده شدم کاربر ارزشمند آخه وقتی پست قبلی رو فرستادم دیدم اون بالا نوشته به هر حال معذرت می خوام خیلی خیلی روحیه گرفتم از اینکه رتبه ام داره می ره بالا به خدا راست می گم
می خوام از هفته آینده حضور فعال داشته باشم تو کانون ...........یه صحبت دارم در مورد تازه وارد ها.اینکه به خودتون بگین از این به بعد تا هر وقت وارد اینترنت مشم فقط میتونم وارد کانون بشمو بس
در پناه حق...........یا حسین
خوشحالم از اینکه این همه انرژی و اراده در راهه4fvfcja
کاربر ارزشمند شدنتم بهت تبریک میگممم317varzesh
موفق باشیKhansariha (48)
(1388 آبان 13، 0:09)TIRED نوشته است:
نقل قول: الآنم که توی کانون تنهام انگار
[quote]آبجی جونم پس من هویجم!53258zu2qvp1d9v

دد بادی از صمیم قلب خوشحالم که برگشتی!
خدا نکنه پارمیدا جونم
تو آبجی گل خودمی
مرسیییی از محبتت31753258zu2qvp1d9v(اینجا شکلک بغل کردن نداره وگرنه می خواستم محکم بگیرمت توی بغلم و فششششارت بدم)4fvfcja

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

شماها کجا غیبتون زدههههه
این سریال تنها در کانون انگار قرار نیست تموم بشه !!!
یکی بیاد منو از تنهایی در بیارههههTears

قمري تنها پي دستان توست

Wink 
سلام

انگار اينجا كسي نيست 17 هورا جان ديگه كم كم بايد به اين وضع عادت كرد / همه ي بچه ها سرشون به درس و دانشگاه گرمه / ديگه كمتر سر مي زنن به كانون !

----------------
بچه ها من فردا قراره برم (جمكران) كسي التماس دعا نداره ه ه ه ه ه ؟؟؟ 317

cheshmak
[quote]اینجا شکلک بغل کردن نداره وگرنه می خواستم محکم بگیرمت توی بغلم و فششششارت بدم

[quote]ما کوچکتیم آبجی!فدات بشم که انقدر ماهی!53258zu2qvp1d9v
آقا اگه خدا قبول کنه ما هستیم و هیچکس تنها نیست!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان