امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه
چه خبره اینجا

بزارید یک تمرینی بگم بهتون اجباریه

به ترتیب :
مرد
دارلینگ
مریم
حسین
هبوط
خوشحال
کمک

دو تا انگشت اشاره تون و بزارید دور لبتون
بعد انگشتتون و به سمت بالا ببرید
حرکت مستقیمه ها

کمی صبر کنید و برید جلوی آینه

آفرییییییییییییییییین
همینه

4fvfcja
خدایا به این جنگجوهای استوار آرامش عطا نما
الهی آمین
از انســــان هـــای احســـاساتــی بـیشتـــر بـتـــرسیـــد ؛آن ها قـــادرند ناگهــــــانی،دیگــــر گــریـه نکـننــد ...دوسـتــــ نــداشتـــه بــاشـنـــد ...و قـیـــدِ همـــه چـیــز را بــزننــد ...حتـــی زنــدگــــی . . .
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
کاش هیچ وقت به این دنیا نمیومدم ای کاش دنیا ازت میشد خدافظی کرد بدون اینکه خدا باهام کار داشته باشه
ای کاش نابود میشدم و دیگه نمیدیدمت خدایا این همه صبر کنم اگرهم برم بهشت میدونی کی رو میبینی یه آدمی که
میخواد قصرهای بهشت رو خراب کنه و همه حوریا رو خفه کنه و به بهشتیا فحش بده منو نابود کن دیگه بدرد نمیخورم
هر روز به کینم نسبت به تو اضافه میشه دارم یه هیولا میشم صبر بر گناه راحت تر از صبر بر مصیبته
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1391 بهمن 19، 14:43)komak نوشته است: کاش هیچ وقت به این دنیا نمیومدم ای کاش دنیا ازت میشد خدافظی کرد بدون اینکه خدا باهام کار داشته باشه
ای کاش نابود میشدم و دیگه نمیدیدمت خدایا این همه صبر کنم اگرهم برم بهشت میدونی کی رو میبینی یه آدمی که
میخواد قصرهای بهشت رو خراب کنه و همه حوریا رو خفه کنه و به بهشتیا فحش بده منو نابود کن دیگه بدرد نمیخورم
هر روز به کینم نسبت به تو اضافه میشه دارم یه هیولا میشم صبر بر گناه راحت تر از صبر بر مصیبته

کمک جون چرا کفر میگی داداش
میخوای بگی کم اوردم قوی باش
زندگی همینه فکر میکنی بدتر از تو وجود نداره اگه اینجوری باشی میبازی
کیو دیدی که از مشکلاتش نناله همه برا خودشون یه جور مشکل دارن مهم اینه که با مشکلات مقابله کنی تو این دنیای پوچ وبی ارزش

[تصویر:  05_blue.png]
خدایا من اموال توام هر کاری بخوای میتونی باهاش بکنی مگه غیر از اینه منم باید صبر کنم
مثل اینکه بگم این گوشی مال منه و میخوام خوردش کنم
خدایا قدرت دست توهست منم بخوام انتقام بگیرم سریع انتقام میگیری
بعضیا عاشق تو میشن نمیدونم چجوری ولی من جز انتقام کینه چیزی ازت جمع نکردم
تنهایی
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

هی مینویسم بعدش پشیمون میشم که چرا نوشتم میخوام پاکش کنم میبینم نقل قول شده1276746pa51mbeg8j

.
.
.

ابلیس واقن تو احمق بودیا بیچاره سر یه لج بازی با خدا و کبرو حسادت خودتو تا ابد روانه جهنم کردی
از کی میخواستی انتقام بگیری از بشر؟ بشر که به خواست خودش نیومد
از خدا؟ خب اونم ازت انتقام میگیره
6000 سال عبادت رو سوزوندی برا اینکه ثابت کنی خودتو تا ابد بیچاره کردی
حیف این همه زحمت نبود خودت رو رسوا کردی ملعون کردی چرا؟

.
.
.

کاش این دنیا خواب باشه و زودتر بیدارشم و بهم بگن همش دروغ بوده

.
.
.

Smile 
(1391 بهمن 18، 21:33)باران.. نوشته است:
(1391 بهمن 18، 17:58)Milad_20_7_1391 نوشته است: سلام...303
من این روزا خیلی منزوی و گوشه گیر شدم...1276746pa51mbeg8j13

من که همش با دوستامو همکلاسیامو بچه های محل بودم اونم با کلی احترام و محبوبیتSmiley-face-cool-2 ،

الان به بهانه کنکور ،،،24 ساعت تو خونه موندمو ،یکی نیس بگه پاشو برو بیرون یه هوایی بخوری!

من نمیخوام از این روزای تکراری بگم و ذکر مصیبت کنم !!! امروزم با دیروزم ، با پریروزم ،با یه هفته پیش ، خلاصه با یه ماه دو ماه پیشم هیچ فرقی نداره،،،منم که افتادم تو یه دور باطل و تو یه خواب زمستونی تشریف دارم ، با این روزای تکراری خو گرفتم .

نمیدونم خودمو چه جوری از این وضعیت خلاص کنم،،،خدا رو شکر کانون و اعضای 53 هستن والا با این وضعیتم معلوم نبود سر از کجا در میاوردم...

شما هم همچین وضعیتی رو داشتین ؟! چی کار کردین برا نجات خودتون؟
ممنون... به امید اینکه بازم به روزای اوجم برگردم و اعتماد بنفسم از دست رفتمو بدست بیارم...

ببینین یه واقعیته
این سال یه سالی که باید بگذرونین یعنی اگه قصد ادامه ی تحصیل در شرایط خوب رو دارین

2 کار میشه کرد

1-بشینین غرغر کنید و هیچ کاری نکنید
2-پاشید برید بیرون و درس و بزارید کنار

اما من یه راه بهتر سراغ دارم

کل هفته رو بزارید پشت درس و حسابی از وقتتون استفاده کنید و آخر هفته رو با دوستاتون برید بیرون و تفریح کنید

اینجوری نه از درس میمونید و نه خستگی درس اذیتتون میکنه

اما یادتن باشه این سالیه که باید بگذرونید چه بهتره که با برنامه ریزی نتیجه ی عالی بگیرید

"بهشت را به بها دهند نه به بهانه "

دقیقا، عین حقیقته حرفاتون ،خیلی ممنون303

نمیدونم چرا وقتی کسی دوست داره نصیحتش کنن ، کسی چیزی بهش نمیگه !
ولی حالت بالعکس ش رو در نظر بگیرین!!!!!!!!!!!!!

بابا یکم منو نصیحتــــم کنیــــــن !!

بازم از باران خانوم خیلی ممنون و مچکرم بابت راهنماییشون ، واقعا 53 گفتن.
[تصویر:  aar683l63zfzizn9nn0a.jpg]
(1391 بهمن 19، 14:55)New milad نوشته است: ساعت 12 میری به یه سایت غیر اخلاقی و کلی تصاویر غیر اخلاقی میاد روی مانیتور

دقیقا 5 دقیقه بعد داداشت میاد تو و میگه:استغفرالله1276746pa51mbeg8j(بچه 5 ساله1744337bve7cd1t81)

میزنی کیس رو خاموش میکنی و میگی داداشم اشتباه دیدی... 1276746pa51mbeg8j

و نزدیک 3 ساعت(تا الان که در خدمت شمام)داری توضیح میدی که یه ویروس خطرناک(حالا بهش بگو ویروس چیه!)امده تو کامپیوتر و تو باید بکشیش داداشی،تا یادش بره...

الان مسئله اول زندگیم اینه که نکنه یادش بیاد و مسائلو بذار کف دست مامان و بابا

1744337bve7cd1t81

خدا رحم کنه...

یه بدبختی جدید...

دعـــــــــــــــــــــــــــا کنید ...

سلام داداشم. نا امید نباش ،،، اینقدم فکرشو نکن ،،، کاریه که شده، بنظرم توبه کن و بقیشو بسپار به خدا
[تصویر:  aar683l63zfzizn9nn0a.jpg]
غیر از چند مشکل جور باجور که دارم بعضی اوقات از عمق وجود ناراحت میشم ... یعنی ناراحتم ولی یک باره صحنه ای میبینم که چند برابر قلبم رو به درد میاره
تو راه مترو مادری رو دیدم که کنار یک جوب آب نشسته بود ... بافتنی میفروخت بچه شیر خوار ـش تو دستش بود ... سنگ دل ترین آدم رو فکر فرو میبرد
جلو تر میرم میبینم یه عده دارن دعوا میکنن
سر چی؟
سر ـه بساط کردن
کمی جلو تر میبینم چند تا دختر هرزه با چند تا پسر هرزه ****** و ...
سرم رو میندازم پایین ...
بعد میرم میشینم ... تو دلم میگم خدایا منتظر چی ـی ؟چرا قیامت رو به پا نمیکنی ؟
هر روز میاد و میره و منم هر روز همین حرفا رو با خودم میزنم
ای کاش زودتر مرگ منو تو عاقوشش بگیره ... سخته میدونم آخه گناهکارم ولی دنیا با این مردماش سخت ترن ...
همین .
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
امروز تو خیابون لختم کردن من و رفیقم نامردا....
حرفم نمی اد نتونستم درس بخونم یک سه ربعی هست تو کانون می گردم ببینم می تونم یرم دور درس یا نه انگار نه انگار
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
چرا آيكون گريه رو برداشتين از اين جا؟1276746pa51mbeg8j الان نميشه برم شكلك هاي بيشتر....دلم مي خواد هزارتا از اون آيكون گريه بذارم1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  nasimhayat.png]
انقدر افسردم که میگیرم میخوابم تا به هیچی فکر نکنم وقتیم بیدارم به یه گوشه خیره میشمو فکر میکنم شبهارم گریه میکنم

افسردگی تنهایی فکر .......پیش چندتا مشاور هم رفتم درمان نشد نمیدونم چکار کنم

.
.
.

3 ساعته کتری رو گازه ... نمیدونم چرا آب جوش نمیاد4fvfcja

هوس چایی تک نفره کردم ...

آخه تنهام53258zu2qvp1d9v
هیچی ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان