امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلاااااااااام:smiley-yell:4fvfcja
این حرفای مزخرف چیه دارین میگین1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بعضی آدما وقتی بیکار میشن مخشون چه جاهای مسخره ای میره ها!!!!!!!!!!!
ببخشین انقد رک میگم
ولی بعضی از بچه ها مشکلای حاد تری از خود ارضایی دارن!!!!!!!!!
باباجون حالا فک کن اصلا بچت ناقص شه یا دچار مشکلات روحی و روانی!!!!!!
فک میکنین با فک کردن بهش چیزی حل میشه؟؟؟؟؟؟!!!
تازه من قول میدم بهتون که همچین اتفاقی عمرا نمیفته
هر کی گفت بچت ناقص میشه بگو بیاد پیشه من تا درستش کنم!!!!!!!
البته اینو قبول دارم که بچه های خوب از پدر و مادرای خوب و سالم به دنیا مییان
ولی نه تا این حد
و آخه کو تا بچه دار شدنمون هنوز کلی وقت داریم!!!!!!!!
بجای فک کردن به این اراجیف از الآن یه تصمیم محکم و قطعی بگیریم که دیگه سراغ این کثیف کاریا نریم
و از الآن روح و جسممون رو پاک کنیم
چی؟؟ میخوایم با این حرفا خودمونو توجیه کنیم و بگیم حالا که آب از سرمون گذشت چه یه وجب چه صد وجب و به غوطه خوردنمون تو پلیدی ادامه بدیم!!!!
اگه این فکرارو زیادی با خودتون مرور میکنین مشکلتون اینه که دچار وسواس فکری شدین که شاید از وسواس معمولی بدتره!!
ضمنا هورا جان میگه فیلم راز رو نیگا کنین , نیگا کنین دیگه!!!
تازه من میگم اونا تازه قدرت تلقین رو فهمیدن ولی ما چند صد سال قبل!!
ولی بهش توجه نکردیم!!!
همین مفاتیح خودمون که بعضیا مسخره میکنن و میگن حتی واسه ی پادرد هم ذکر داره مگه چیه؟؟؟!!
خوب یکی از پایه هاش تلقینه دیگه!!!!
مثبت فکر کنییییییییییییییییییییییییییییییین

در پناه حق
4fvfcja
سال ها دل طلب جام جم از ما میکرد
آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
(1388 بهمن 21، 15:48)lovetruth نوشته است: ..............
الان که دیدم قدیمیا هنوز هستن خیلی خوشحالم. این باید یادم بمونه که اگه خودمم نجات پیدا کردم اینجا رو ترک نکنم. نه اینکه اگرکسی از قدیمیا رو نمی دیدم نمی موندم ولی الان خیلی انرژی گرفتم. راستی بعضیا بودن اون موقع خیلی فعال بودن. یعنی تو ذهنم موندن. لیلی بود بینام بود یکی بود جیغ بنفش می کشید. سلام سلام الان کجاست راستی؟ اون یادمه ترکونده بود سایتو. یکیم بود تارک که یادمه خیلی موفق بود(چشش نکنم) خلیا بودن. نمیدونم حافظم ضعیفه یادم نمیاد. اگه ببینمشون البته یادم میاد 1

خوش اومدی پسر ..
مشتاق دیدار Muscular

کاملا درست حدس زدی
پله های موفقیت یکی پس از دیگری داره فتح می شه 317

هورا آی دلم می خواد بابا بشم 53258zu2qvp1d9v
همه می گن خدا که بچت به خودت بره 317

داداش گلم lovetruth :
تو بهترین و ناب ترین خلقت خدا روی زمینی .. قدر خودتو بدون
کافیه ذهنتو تو مسیر خوشبختی قرار بدی .. همه چیز دست به دست هم می دن تا تو رو به اعلا برسونن

آرزوی بهترین ها رو برات دارم
یا الله ..
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
جدیدا کلی دارو درمان هست اصلا نگران این قضیه نباشید! این مشکل حل شدست ولی اگه بازم تکرارش کنید ممکنه درمان سخت تر بشه!317
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
(1388 بهمن 21، 18:53)تارک نوشته است: هورا آی دلم می خواد بابا بشم 53258zu2qvp1d9v
همه می گن خدا که بچت به خودت بره 317
الهیییییییییییییییییییی
بچه ها فکر کنیییین
یه تارک کوشولو بیاد تو کانون بهم بگه خاله هورا منو ببر ددر
واااااااااای
ولی داداش تارک بذار اول یه کم زندگیت جا بیفته بعد نی نی بیار
اینطوری بیشتر کیف می کنین
الهی فدای نی نی بشم منننن
خدااااااااااا
من عاشق بچه امممممم
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

تایرد جان چه دشمنیی !! این دوست من اگه این کار نمیکردم واسش بد ناراحت میشد و می رفت 4ever !! الان هر روز داره میگه بهم خیلی با مرامی ! اون خوشحال و من ناراحت !!!

---------------------------
اما راجب به بچه های ناقص
بچه ها من این حرف و نمی خوام بزنم چراغ سبزی بدم دست شما

اما خیلی از پژوهشگران هنوز بر این عقیده نیستن ویادتون باشه تنها عامل خودارضایی که باعث میشه دچار مشکلتون کنه اینه که تکرار پذیره به شدت و شما هم آسپرین بچه که خیلی هم میگن مفیده واسه فشار یا هر چی اما اگه زیاد بشه به یه جای دیگه صدمه میزنه مثلا کلیه !!

اما یادتون باشه ورزش ، تغذیه مناسب رو داشته باشین و با استفاده از مهمترین عنصر یعنی اکسیر جوانی  شما به سلامتتون دست پیدا خواهید کرد ! پس تنها نگرانی ما حفظ این سلامته !!!
هوشیاری غمه بزرگیه
نقل قول: تایرد جان چه دشمنیی !! این دوست من اگه این کار نمیکردم واسش بد ناراحت میشد و می رفت 4ever !! الان هر روز داره میگه بهم خیلی با مرامی ! اون خوشحال و من ناراحت !!!
2 حالت بیشتر نداره!یا بهم میرسن هروقت دعواشون بشه میندازن گردن تو!یه از هم جدا میشن و بعد شکست عشقی میخورن و بازم میندازن گردن تو از ما گفتن بود!
در ضمن ولش کن دیگه بذا خوشحال باشه!ما که بخیل نیستیم!
ولی باهاش اتمام حجت کن!بهش بگو آیندش هرچی شد تقصر خودته نه من!اگه کاریم کردم به اصرار خودت بوده!

تارک خان
برا گواهینامه شیرینی ندادی
برا عقد شیرینی ندادی
برا عروسی شیرینی ندادی
برا پدر شدن شیرینی ندی من میدونم و جناب عالی!
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
بله من هم با تذکر مدیریتی موافقم.
این بحثهایی که درد دل نیستند یا مربوط به درد دلها نیستند جاشون تو تاپیک سمساریه.
تایرد جان من خودمم گفتم یه این کار راضی نبودم و فقط و فقط تو مرام دوستی انجام دادم !!

حالا پوریا جون تو هم اینقدر سخت نگیر وگرنه بهت سخت میگیرن 4fvfcja
عجب ترافیکی داره امروز این اعضای آنلاین !! دل به دل راه داره که میگن همینه ها cheshmak
هوشیاری غمه بزرگیه
سلامTears
یکی یه چیزی به من بگه این فکرای موذی دست از سرم بردارنTears
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
همینا دیگهTears
همینا که مجبورم میکنن...TearsTearsTearsTears
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
اخییییی بعد از چند مدت دوباره اومدم
چقدر دلم گرفته دلم میخواد بی دلیل گریه کنم Tears با اینکه چند ماهه گزاشتمش کنار ولی نمیدونم چرا ناراحتم اوایل خیلی خوشحال بودم ولی بعضی وقتا که حتی چند ثانیه یاد اون دوران میفتم کامل به هم میریزم13
دوست دارم واسه اینکه دوباره شکست نخورو خودکشی کنم نظرتون چیه
(1388 بهمن 22، 18:11)Poorya نوشته است: خسته جان سمساری باید این حرفا رو بزنی 53258zu2qvp1d9v

باید عادت کنی

اینا درد دلن سمساری که جای این حرفا نیست

باید عادت کنیم که به عادت عادت نکنیم cheshmak
هوشیاری غمه بزرگیه
میخواین منم خودم و از دست شما ها بکششم؟!

بی خیال

ما اینجاییم که با هم این کارو ترک کنیم یادتون که نرفته؟
خوشا باران و وصف بی مثالش
باران جان خودکشی مد شده همه حرفشو میزنن اما آمار نشون میده عمل نمی کنن 4fvfcja (حالا عصبانی نشید خودتون و بکشین ها cheshmak)
هوشیاری غمه بزرگیه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان