امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

همین الان بحث رو متوقف کنید

من به همه شما دو تا توصیه دارم اولا قوانن سایت رو مطالعه کنید

دوما قرآن و احادیث رو از منابع ادم های معتبر بخونید

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 خرداد 14، 15:13)درخشنده نوشته است: یه بار دیگه پستمو بخونید لطفا! شما فکر میکنید من میگم شیعه ها بدن! 

یه مقدار به پستم اضافه کردم...اونارو هم بخونید متوجه میشید ایراد کار کجاست...

ارزش هیچ طبقه ایی رو نیارید پایین...

خدانگهدارتون.....

مَنْ مات وليس في عنقه بيعة مات ميتة جاهلية .

هر كس بميرد و بر گردن او بيعت با امامي نباشد ، به مرگ جاهلي مرده است .
صحيح مسلم ، مسلم النيسابوري ، ج3 ، ص1478و  السنن الكبرى ، البيهقي ، ج8 ، ص156 و مجمع الزوائد ، ج5 ،‌ ص218 و مشكاة المصابيح ، ج2 ، ص1088و  سلسلة الأحاديث الصحيحة ، ج2 ، ص715 .
مَنْ مات بغير إمام مات ميتة جاهلية.
هر كس بدون امام بميرد ، به مرگ جاهلي  مرده است .
مسند احمد ، احمد بن حنبل ، ج4 ، ص96 و مجمع الزوائد ،‌ الهيثمي ، ج5 ،‌ ص218 و مسند الطيالسي ، الطيالسي ، ص295 و الإحسان بترتيب صحيح ابن حبان ج7 ، ص49 و حلية الأولياء  ، ج 3 ،‌ ص22  .
مَنْ مات وليستْ عليه طاعة مات ميتة جاهلية .
هر كس بميرد و اطاعت از امامي بر گردن او واجب نباشد ، به مرگ جاهلي مرده است .
مجمع الزوائد، الهيثمي ، ج5 ، ص224 و كتاب السنة ، ج2 ،‌ ص489 .
 الباني بعد از نقل حديث مي‌گويد :
 إسناده حسن، ورجاله ثقات .
مَنْ مات وليس عليه إمام جماعة فإن موتته موتة جاهلية .
هر كس بميرد و امام جماعتي نداشته باشد ، مرگ او مرگ جاهلي است .
المستدرك على الصحيحين ، ج1 ، ص150
حاكم نيشابوري بعد از نقل حديث مي‌گويد : هذا حديث صحيح على شرط الشيخين. و ذهبي نيز آن را تأييد كرده است ، ج1 ، ص204 .
من مات ليس عليه إمام فميتته جاهلية .
هر كس بميرد و امام نداشته باشد ، به مرگ جاهلي مرده است .
المعجم الكبير ، الطبراني ، ج 10 ،‌ ص298و  المعجم الأوسط ،‌ ج2 ، ص317 و ج4 ، ص232 و  مسند أبي يعلى، ج6 ، ص251 و كتاب السنة ، ابن أبي عاصم ، ج2 ،‌ص489 و  مجمع الزوائد ، الهيثمي ، ج5 ، ص224-225.

کسی که امام زمانش رو نشناسه ولی دنبال کسایی بره که ولی خدا نیستن خودش ارزش خودش و طبقش رو پایین اورده به من چه ربطی داره ؟

داداش گل من من کی گفتم که شما گفتی شیعه ها بد هستن ؟

من فقط گفتم شیعه واقعی خیلی مقامش بالاتر از مسلمون واقعی هست 

چون هر کاری که مسلمون میکنه قطعا شیعه هم میکنه ولی ولایت و پیروی که شیعه داره هیچ وقت یک مسلمون غیر شیعی نداره واسهه مون ازش به عنوان جاهل اسم میبرن

من خودم تا 18 سالگی امامت رو دقیقا نمیشناختم پس خود منم با وجود شیعه بودن جاهل بودم دیگه 

=============================

باشه من دیگه به این بحث ادامه نمیدم

تو جواب خانم میتوانم هم بگم

منابع من تو این چنتا پست قبلی

کافی ج 2 - جوامع الکلم - سوره قصص - معانی اخبار صدوق - بود که معتبر  تریم منابع ما هستن

==================

حرف آخرم اینکه من افتخار میکنم که مسلمون هستم و پیغمبرم رسول الله هست 

و قطعا با ترک این گناه به ولایت حضرت امیر و 11 پسرشون هم در خواهم امد و با افتخار شیعه واقعی خواهم شد
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

تو انجمن های 12 قدمی  یکی از اصول این بوده و هست بخاطر این هرگز به مشکل برنمیخورن و بحث فقط پیرامون هوشیاری و تلاش برای بهبودی میچرخه...
بحث دینی و مذهبی ممنوعه

دوستان یه خرده خودمحوری رو کنار بزارین این اصول که میگم رو کسایی نوشتن که کانون ما در مقابل عظمت اونا فکر ما تلاش ما در مقابل کاری که اونا کردن مثه یه قطره در مقابل اقیانوس هم نیست.بیاین به حرف اونا عمل کنیم.

اگه میخوایم هوشیار بشیم بیاین به این سنت عمل کنیم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اقای همساده تو قوانین خود کانون هم هست این مسایل

از اینجا به بعد دیگه واقعا بحث رو متوقف کنید
ناظما بیان اخطار میدن
چون هم من هم اقای همساده تذکر دادیم

معذرت میخوام..... اشتباه از من بود با اینکه میدونستم شروعش کردم ... 53
هیچی بدتر از این نیست که آدم غرورش بشکنه تحقیر بشه
خدایا به حق آبرودارها نذار غرورم بشکنه نذار کوچیک بشم نذار بیشتر از این بشکنم
دلم خیلی درد داره خیلی پره خیلی !
نمیدونم من که بنده ی خوبی نیستم ولی از شماها میخوام تو نماز شب هاتون منو فراموش نکنید
از خدا واسم بخواید نذاره غرورم بیشتر از این بشکنه
نذاره بیشتر از این بشکنم
من تحمل این درد رو ندارم من تحمل تحقیر شدن رو ندارم دوست ندارم کوچیک بشم
برام دعا کنید شاید دل شکسته ای جواب منو از خدا بگیره...
خدایا کمکم کن راضیم به رضای تو فقط دشمن شادم نکن خدایا دشمن شادم نکن
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
قربونت برم ترانه جون
نمیدونم چی شده
ولی بد به دلت را نده
مام دعا میکنیم

بچه ها یه بحثی امروز کردم بلا و گرفتاری بعد از گناه 

یه سوالی از شما داشتم شما بعد از اینکه این گناه رو انجام میدادید حالا هر وقت ! بعدش دچار عذاب خیلی سخت می شدید ؟

من دقیقا هر دفعه بلا استثنا این بلا درست بعد از گناه سرم می اومد

اگر بعد 3 روز گناه می کردم بعد 3 روز اگر بعد 10 روز گناه می کردم اون بلای مشخص بعد 10 روز سرم می اومد 

حالا نمی گم بلاش چی بود ولی کمرم رو میشکست

میخوام بدونم این بلا سر شما نمی اومد ؟

یعنی بعد بلا نازل شدن بعضی مواقه کفر می گفتم ! که چرا من شیعه هستم که بعد گناه بلا سرم بیاد ! این همه آدم تو ایران خودمون زنا می کنند هیچیشون نمیشه من بعد از تحمل کلی فشار تو خلوت بدون اینکه به دختری آسیب بزنم یه گناه میکنم بلایی سرم میاد که سر زنا کار نمیاد

من از بچگی خدا رو شناختم قبل از اینکه سواد خوندن و نوشتن داشته باشم قبل از اینکه پدر و مادرم بهم در مرد خدا بگن

خیلی بچه بودم 5 سالم بود جز 30 قرآن رو از مادرم خواستم که کمک کنه و بخونه تا من حفظ کنم تو همون بچگی با خدا حرف میزدم 

خدا نعمت شناختش رو به من داد ولی این عذاب بعد از گناه خیلی سخته

یعنی شما گناه که می کنید آب از آب تکون نمیخوره ؟ منظور من گرفتاری های معمولی زندگی مثل فقر و ... نیست منظور من بلا و مصیبتی که درست همون لحظه بعد گناه سر ادم میاد 

هر دفعه بعد گناه میگفتم خدا غلط کردم این دفعه بلا نازل نکن ولی هم بلا برقرار بود هم من آدم نمی شدم

=================================

یک روز عبداللّه بن یحیی محضر مقدس «آقا امیرالمؤمنین علی (ع)» مشرف شد. مقابل حضرت کرسی و صندلی بود، حضرت به عبداللّه امر فرمودند که روی صندلی بنشیند.
همینکه عبداللّه خواست روی کرسی و صندلی بنشیند، صندلی برگشت و عبداللّه واژگون شد و مُحکم به زمین افتاد و سرش شکست و خون جاری شد و از شدّت درد متألّم گردید.
آقا حضرت علی (ع) آب طلبید و سر عبداللّه را با آن شست و شو و پاک فرمودند.
بعد دست مبارکشان را روی سر عبداللَّه کشیدند، گویا اصلاً هیچ اتّفاقی نیفتاده.
سپس فرمودند: «الحمد للَّه که خداوند متعال گناهان شیعیان ما را در همین دنیا پاک فرمود».
الحمد للَّه رب العالمین که خدا ابتلا و گرفتاری دنیا را موجب خلاصی و نجات و پاکی گناهان شیعیان ما قرار داد تا عبادات و طاعات آنها سالم بماند و مستحق ثواب شوند.
عبداللّه عرض کرد: یا امیرالمؤمنین، آیا کیفر و جزای گناهان فقط در دنیا داده می‏شود؟!
حضرت فرمود: بله، مگر فرمایش گهربار «حضرت پیغمبر اکرم (ص)» را نشنیدی که فرمود: دنیا زندان مؤمن و بهشت کافر است.
خداوند متعال؛ شیعیان ما را به این بلاها گرفتار می‏کند که از آلودگی گناه پاک شوند. و خداوند سبحان؛ در سوره شوری فرموده: هر رنج و مصیبت و گرفتاری و بلا به شما می‏رسد، همه از اعمال زشت وبد شماست، در صورتیکه خدا خیلی از گناهان شما را عفو می‏کند و روز قیامت ثواب عبادتهای شما را می‏دهد.
ولی دشمنان ما را در همین دنیا جزای عبادتهایشان را می‏دهد، چون عبادتهای آنها از روی اخلاص نیست و «ولایت» ما را ندارند، پس اعمال آنها ارزش و قیمت و بهایی ندارد و زمانیکه در قیامت وارد شوند، گناهانشان را به آنها نشان می‏دهند و به خاطر بغض و عداوتی که با «آل محمّد (ص) » داشته‏اند، آنها را در آتش جهنّم می‏اندازند.
عبداللَّه عرض کرد: یا امیرالمؤمنین متوجّه شدم، ولی می‏خواهم بفهمم چه گناهی در اینجا از من سر زده که دیگر مرتکب آن نشوم.
حضرت فرمود: «وقتی می‏خواستی بنشینی بسم اللَّه الرحمن الرحیم نگفتی».
آیا نمی‏دانی که «پیغمبر اکرم (ص) » فرمود:
«هر کاری که می‏خواهی شروع کنی اوّل با نام خدا شروع کن. زیرا هر کاری که بدون نام خدا شروع شود به پایان نرسد.»(73)
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

شما دارید همون بحث رو این بار یه جور دیگه مطرح میکنید

(1394 خرداد 14، 19:14)همساده نوشته است: به نظر من که این حرفشون ادامه حرفهای قبلیشون نیست.خب داداش رضا برخلاف من خیلی مذهبی هستش و از این زوایه به مشکل جنسی نگاه میکنه.
این یه مشکله که واسشون پیش اومده.
ولی خب بازم زیرش حدیث آوردن من یکی که میترسم جواب بدم. اگه بگم نه بلا نمیاد این یعنی عذابم مونده برای بعد قیامت و الان خدا دوستم نداره که بلا نمیده اگرم بگم آره خب باید بگردم و عذاب ها و بلاها رو پیدا کنم.اگرم بگم اصلا اعتقاد به این حرف ندارم که کلا زیرش حدیث آوردی یعنی من کلا به حرف ائمه شک کردم.
 پس واقعا جوابی ندارم 128fs318181

ولی من با گوشت و پوست و استخونم این عذاب رو حس می کنم 

درسته خیلی خوبه خدا عذاب سنگین من رو تو این دنیا انجام میده و تو اون دنیا جهنم نمیرم 

ولی این دنیا بدجور پدرم در میاد دیگه میخوام این دفعه اصلا به سمت گناه برنگردم واقعا اون عذاب خاص خیلی سنگینه 

خیلی واضح هست سوالم - اگرم بلایی سرتون نیاد دلیل بر بد بودن شما نیست شما شاید توبه کنی اصلا عذاب اخروی هم نداشته باشی

ولی من در هر صورت بعد گناه بلافاصله عذاب بر من نازل میشه

تازه این عذابش مدلی هست تا 10 ها روز باقی میمونه و با گذشت روز ها کمرنگ میشه نمیدونم دقیقا چند روز باید بگذره تا پاک بشه 

(1394 خرداد 14، 19:05)می توانم نوشته است: شما دارید همون بحث رو این بار یه جور دیگه مطرح میکنید

خانم میتوانم الان من دارم میگم بعد این گناه کوفتی بلا برام نازل میشه و میخوام بدونم بقیه هم اینطوری هستند ؟ یا برای بقیه آب از آب تکون نمی خوره ؟

این بزرگترین درد من تو زندگیم هست این بلا

این ربطی به بحث قبلی نداره که اینجا بحث خود من هستم 

به نظر من دوست دختر واسه پسرا یا برعکش خیلیاشون از یه نوع تیپ اجتماعي اند که هر چند ووقت یکبار با یکین با این دسته که رابطه خوب نیست به نظرم . خیلی از این رابطه ها هم مبنای جنسی داره.. اینجوری رابطه برقرار کردن خوب نیست.ادم بیشتر میره تو داستان! من که با هیشکی رابطه نداشتم تا حالا خوب... با توجه به اینکه ازدواج سخته ....ولش کن بهتره جنسیت و جذابیت جنسیتی رو کلا فراموش کنیم اصلا نیست... باور کن!
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
میشه یکی لطفا مشکل منو حل کنه؟ 1276746pa51mbeg8j
یه ادمی که ترجیحا خودش چند ماه الان تو ترک باشه
سرپرستی منو به عهده بگیره و کمکم کنه موفق شم

داریم؟
 سپاس شده توسط
استرس گرفتم برای امتحانام ،
نمی دونم چرا؟ شایدم می دونم. 

خدایا خودت بخیر بگذرون
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

تا جایی که میتونی تلاش کن منم مثل شمام امتحانای حساس وَ البته سنگینی دارم تو هم مثل منی ارامش میخوای بجای استرس ...نهایتا هر جور شد ما وظیفه مون رو انجام دادیم.
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
کی دلش میخواد سرپرست من شه و ازم مواطبت کنه؟
شرایط:
چند ماه پاکی
جنس موافق باشه
اهل نصیحت کردن نباشه
منو درک کنه
فقط تو پ پ منو سرپرستی کنه

منم قول میدم پسر خوبی باشم و ب حرفاش گوش کنم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان