امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

پست های گذشته ی خودم رو که میبینم

احساس میکنم چقدر دلم برای خودم تنگ شده  1276746pa51mbeg8j 53258zu2qvp1d9v
این روزها خودم نیستم

دلیلش را نمیدانم

خوب یا بدش را هم نمیدانم

" من ، خودم نیستم "

همین قدر را میدانم

میخواهم به تو برگردم

تنها به آغوش تو

"خدایـــــم " 53
دیشب داشتم یه مستند میدیدم درباره کارگرهای چینی. واقعآ سخت کار میکنن. عجب پشتکاری و طاقتی داشتن در اون شرایط سخت و اونجور زندگی. من که خودم اصلآ یه روزم نمیتونم اونطوری طاقت بیارم. اگه میخواستم اونطوری زندگی کنم خودکشی میکردم
خیلی خوشم اومد. ای کاش میدونستم چه تفکری دارن که اونطوری میتونن زندگی کنن و اونقدر سخت کوش باشن.
حالا دیگه یه الگو برای سخت کوشی و استقامت در زندگیم پیدا کردم.
واقعآ دمشون گرم.
منم دیگه میخوام اونطوری باشم.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

این روزا چرا اینجوریه به قول امروزیا خیلی بورینگ و خسته کننده شده 

با اینکه تصمیم گرفتم روزهام بهتر بشن انگار نه انگار ، در طول امروز تا این لحظه کلی کار خوب و مفید البته برای دیگران بیشتر انجام دادم 

اما اصل لذتی تو وجودم نیست ، اینجوری بگم بهم نمی چسبه زندگی ، هر کاری می کنیم بازم همونه متاسفانه 

خدایا هلپ می :(
شما باید برای خودتون سرگرمی ایجاد کنید ، مثلا آهنگ گوش بدید، بازی کنید، برین بیرون ،جدول حل کنید .خلاصه یه سرگرمی خوب برای خودتون پیدا کنید . 1276746pa51mbeg8j
(1394 مرداد 19، 16:25)رهایی یافته نوشته است: شما باید برای خودتون سرگرمی ایجاد کنید ، مثلا آهنگ گوش بدید، بازی کنید، برین بیرون ،جدول حل کنید .خلاصه یه سرگرمی خوب برای خودتون پیدا کنید . 1276746pa51mbeg8j

کار من از این چیزا گذشته :(

داوود کجاییییییییییییییی  20
خود من بعد 10 ساله که دارم ترک می کنم . هیچ وقت دیر نیست کافیه شروع کنی . من خودم روزای اول خیلی بدن درد داشتم ولی الان خوب شدم چون ترک کردم و قدر پاکیمو می دونم .تو هم دوباره شروع کن ولی این بار با اراده بیشتر . Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
(1394 مرداد 19، 16:39)رهایی یافته نوشته است: خود من بعد 10 ساله که دارم ترک می کنم . هیچ وقت دیر نیست کافیه شروع کنی . من خودم روزای اول خیلی بدن درد داشتم ولی الان خوب شدم چون ترک کردم و قدر پاکیمو می دونم .تو هم دوباره شروع کن ولی این بار با اراده بیشتر . Khansariha (18)

اصلا موضوع ترک نیست 

اصلا از زندگی لذت نمی برم از هیچ چیزش ! فکر کنم دیگه روزای آخرمه :( شاید ما که نمی دونیم کی سفرمون شروع می شه 

خسته ام از رنگای دنیا که همشون اتفاقا خیلی بی رنگن وقتی دقت می کنی و می ری تو عمقشون 
اینا همش عوارض خ.ا هست منم اوایل اینطوری بودم بعدش ترک کردم خوب شدم . varzesh
یه موضوع دیگه اینکه اگر ارشد نخونم چی می شه ؟

یا اگر بخونم چی بخونم چون به رشته م دیگه علاقه ای ندارم دلیلشم اینه که هیچ نتیجه ای برام به دنبال نداشت متاسفانه 
کنکور ارشد ؟ 1744337bve7cd1t81
نمی دونم باید برین پیش مشاوره تحصیلی . 4fvfcja
چرا همش دلمو می شکنن ، چرا اون همه کاری رو که کردم ندیدی و اون یه دونه که فراموش کردمو دیدی ؟ بعد از سلامت ...

چرا دیده نمی شم ؟؟؟ همه اینایی که انجام میدم لطفِ و وظیفه ای ندارم 

تو اینجور مواقع سعی می کنم محیط رو ترک کنم چون سریع احساساتی می شم و ممکنِ ببینن که منم گریه می کنم 

خدایا ببین چقدر قلبم درد گرفت کسی جز تو نمی دونه ... تنهام نذار ، دستمو بگیر این روزارو بسوزون که هیچوقت تکرار نشن و نباشن 

هعیییی ... جایی جز اینجا رو ندارم نه کسیو دارم ... 
باید به خانوادتون بگین و برین پیش روانپزشک . varzesh
امون از بی کسی .....  20
از دیشب تا الان مخصوصا امروز صبح
ی روز چالشی بود برام
کلی خودم رو ریکاوری کردم
حالا همه چیز که داشت خوب پیش میرفت
خانواده ضربه آخر بهم زدند
و من دوباره پکر شدم
خدایا خسته ام
میفهمی
خسته 20
همیشه آغاز راه دشوار است