امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

آقا من یه نیم خط از مطلب بالا رو ننوشتم تعمدا گفتم سوء برداشت نشه. ولی دیدم امانت رو رعایت نکردم اینجوری راستش شاه بیتشم بود همون عصاره ای بود که من میخواستم :

از تلاش برای تغيير دادن ديگران خودداری کنيد.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
امشبم از اون شباست که قلبم باهام سر جنگ گذاشته .
(1394 مرداد 30، 23:16)تـــواب نوشته است: امشبم از اون شباست که قلبم باهام سر جنگ گذاشته

این دردای عصبی نمیدونم که تموم میشه..

منم یکی دو سالی میشه که باهاش دست و پنجه نرم میکنم...

خدا عاقبتمون رو بخیر کنه...دنیامون که داره همینجور میگذره!!!
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
درد دلی برای خودم:
[تصویر:  Capture.PNG]
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
خدایا 

حداقل یه راهی جلو پام بذار ، اگر نرفتم اونوقت این اتفاقا بیوفته  20
هی همش از رو عادت خ.ا میکنم بدون شهوت هر وقت میرم حموم راه ترک این لعنتی چیه تورو خدا اونایی که ترک کردن منو کمک کنن
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1394 مرداد 31، 13:28)عبد الله نوشته است: هی همش از رو عادت خ.ا میکنم بدون شهوت هر وقت میرم حموم راه ترک این لعنتی چیه تورو خدا اونایی که ترک کردن منو کمک کنن

سلام عبدالله جان 

من کسی نیستم که موفقیت کامل رسیده باشم ، اما به نظرم اگر این کاری که می گم بکنی رو نتیجه می گیری ان شاالله :

هدفت رو برای حمام رفتن بذار استحمام ، شما می ری حمام برای پاکیزگی و طهارت ، این تو ذهنت باشه که حمام محل پاکیزگیه و شما حق نداری 

مرتکب اون کار اشتباه بشی .

پس هدف از حمام رفتن : می شه استحمام ولا غیر ، و اینکه باید مدام با خودت تکرار کنی این موضوع رو ان شاالله به برکت امام رضا ع که میلادشون نزدیکه 
همه بچه ها موفق بشن برای ترک و رهایی دائمی از این مشکل  128fs318181

اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
من کامپیوتر و ا ینترنت رو گذتشتم کنار چون فیلتر شکن داشتم و تحریکات و کلن بدبختی ولی الان فقط از رو عادت خ.ا میکنم بدون شهوت نمیدونم چکار کنم کاش میشد حموم نرفت
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

(1394 مرداد 31، 13:38)عبد الله نوشته است: من کامپیوتر و ا ینترنت رو گذتشتم کنار چون فیلتر شکن داشتم و تحریکات و کلن بدبختی ولی الان فقط از رو عادت خ.ا میکنم بدون شهوت نمیدونم چکار کنم کاش میشد حموم نرفت

انجام اون کار از روی عادت هست ولی همراه با شهوته ، این تلقینات خودته که اینطور فکر می کنی ، تو ذهنت داشته باش حمام فقط برای استحمامه 

زمان می بره ولی باید تلاش کنی  317
اقا عبدالله برو تو قسمت هفته به هفته
یه سری تجربیات در باره حموم رفتن رو گلبرگ خانوم جمع آوری کرده
بخونشون ببین کدوماش مفیدتره

[تصویر:  nasimhayat.png]
خدایا ، من می خوام ازدواج کنم  20
خیلیا ازدواج کردن ولی ترک نکردن شاید خ.ا ربطی به ازدواج نداشته باشه خ.ا یه عادته هر وقت که بیکار میشیم فکر جنسی میکنیم ما بهش عادت کردیم معتادشیم 

.
.
.

(1394 مرداد 31، 17:12)عبد الله نوشته است: خیلیا ازدواج کردن ولی ترک نکردن شاید خ.ا ربطی به ازدواج نداشته باشه خ.ا یه عادته هر وقت که بیکار میشیم فکر جنسی میکنیم ما بهش عادت کردیم معتادشیم 

منظور بنده فقط این مورد نیست آقا عبدالله جان 

آدم باید با همه وجودش بخواد ازدواج کنه برای بدست آوردن آرامش الهی باید ازدواج کرد ، هر چیزی جای خودش رو داره ، ازدواج هم پاسخی برای همه نیازهای انسانه 

تنها نیاز بی بدیل انسان ازدواجه ، که هیچوقت هیچ چیزی جاش رو نمی تونه بگیره 

خودم و همه دوستان رو به ازدواج آسان و زندگی آسان دعوت می کنم . مثل تقوا  128fs318181 53
بیاین یه راهی پیدا کنیم که ازش بیزار بشیم دیگه بهش فکر نکنیم باید به خودم هر روز تلقین کنم که خ.ا منو ارضا نمیکنه بلکه تشنه تر میکنه واقعیتم همینه متاهلا انقدر فکر جنسی نمیکنن که ما میکنیم

.
.
.

میشه بگی خ.ا چی داره که آدم رو تشنه تر میکنه...؟؟؟ Vamonde
به نظر من خ.ا ی عادت غلطه که آمده جایگزین رابطه زن و مرد شد(البته زن و مرد متاهل)
ما باید این عادت غلط رو اول ترک کنیم و به این باور برسیم که:
خ.ا نه تنها لذت نداره بلکه معایبی هم داره که مهم ترین آنها:
سستی اراده زودانزالی و تثبیت شدن در حالت بیهودگی
اولین قدم و مهمترین قدم اینکه اول خ.ا رو ترک کنیم و بعد به فکر ازدواج باشیم
ازدواج فقط رابط جنسی نیست بلکه مسئولیت های سنگین از هر دو طرف (زن و مرد) میطلبه
اول باید بپذیریم که بزرگ شدیم و قوی و با اراده که میتوانیم مسئولیت سنگین ازدواج رو بپذیریم و از عهده آن بربیایم
به نظرتون خیلی مسخره نیست که وقتی ازمون بپرسند هدف و معیارتون برای ازدواج چیه
تنها بگیم رفع نیاز جنسی
البته در ازدواج ارضا شدن هر دو طرف و رابط جنسی حرف اول و درصد بالایی رو به خودش اختصاص میده
اما به شرط اینکه مسئولیت های دیگه آن رو هم بدونیم و بشناسیم و از عهدش بر بیایم
به هر حال باید اول از همه با ترک خ.ا خودمون رو به خودمون اثبات کنیم
و بدانیم که لیاقت و فهم تشکیل ی زندگی مشترک رو داریم
آنوقت قدم دوم رو برداریم و معیارها ازدواج برای خودمون شکل بدیم و با انتخاب درست
طعم ی زندگی موفق همراه با خوشبختی رو بچشیم Khansariha (18)
پس بیایم یکم درست فکر کنیم و برای فردا برنامه ریزی دقیق داشته باشیم
و احساساتی کاری رو انجام ندیم که آخر و عاقبتش شکسته

و نکته آخر خواستید این بحث رو ادامه بدید بیاید میزگرد یا تاپیک همگانی
الان سرپرست ها صداشون در میاد که اینجا تاپیک دردودل vayy
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان