امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بسم الله الرحمن الرحیم
حالم خدا رو شکر خیلی خوبه...Khansariha (2)
تازه این شروعشه.
امشب برای دوستی که دل پری داشت حرف زدم
حرفام بیشتر به درد خودم میخورد انگار

یه زمانی چقدر این شعر ورد زبونم بود
امروز دوباره تو وبلاگم دیدمش

چو بلبل نغمه خوانم تا تو چون گل پاکدامانی
حذر از خار دامنگیر کن، دستم به دامانت
الان فهمیدم هرچی که به اسم ترس میشناختم,ترس نبوده,توهمی بوده که از ترس به وجود آورده بودم تا سمت کاری نرم,اینجوری از همه ی مشکلات کوچیک غول ساختم,من از ترسم میترسیدم نه از مشکلات.ولـــــــــــــــــــــــی الان میخوام ترسا رو کنار بزنم و با مشکلات رو به رو شم 49-2
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
[تصویر:  hey.gif]
حس و حالی شبیه به این شکلک رو دارم
رفته بودم بخوابم خوابم نبرد گفتم بیام اینجا شاید کمی آروم شدم
ولی نشدم...

بشنوید:
دلم گرفته حسین...
دل من از عالم و آدم گرفته
نوکرت بهونه حرم گرفته
کاری واسه دل آشوبم کن
جون مادرت فقط خوبم کن 53

راستی امکانش هست یه تغییری در نوع و تعداد شکلک ها بدین؟!
بعضی وقتا شکلک ها بهتراز کلمات حس و حال آدم رو بیان میکنند...
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1387 فروردين 22، 19:38)sshr نوشته است: من نمي دونم چرا تا تنها ميشم اراده خودم رو از دست مي دم ! و ...

مثله منی پس
از بچگی عاشق تکنولوژی و قطعات الکترونیکی بودم  خدایا شکرت که امروز کامپیوتر نسبتا مناسبی دارم شکرت که به اینترنت وصلم و میتونم اخباری مورد علاقم تو حوزه IT رو دنبال کنم و با جدید ترین نرم افزار های دنیا میتونم کار کنم و  تمام دنیا از آن توست 
خدایا شکرت به خاطر ناهارو عصرونه خوشمزه ای که خوردم و تمام نعنت ها از آن توست
شکر به خاطر بدن سالمی از چشم و گوش و دست و پا و قلب و کبد و معده و ... گرفته تا مغز و رگ و ....
شکر به خاطر آرامشی که دارم دورتادور یا داعش هستند یا توروریست یا ......
شکر خدا رو به خاطر اینکه من رو به دین خودش راهنمایی کرد که اگر نبود این دین عمرا به فک پاکی نیوفتادم و تو تاریکی غرق میشدم که تمام نور آز آن توست
شکر خدا رو به خاطر لباس مناسب هر فصا که دارم 
شکر خدا رو به خاطر اینکه پدر و مادرم سلامت هستند و سایه که چه عرض کنم ذره ذره وجودشون تو زندگی من هست - هر چقدر من آدم بدی بودم این 2 نفر فداکاری رو تو حق من تموم کردند
وقتی بچه بودم دوست داشتم مهندس راه و ساختمان بشم {رشته ای که الان به این نام نیست} الان ارشد معماری رو دارم
شکر خدا رو که چند روز پشت سر هم نماز شب میخونم - ممنونم خدا با وجود بدی های من هنوزم من رو طرد نکردی - هر چقدر من به سمت بدی حرکت میکنم تو با بخششت من بیشتر  رو شرمنده میکنی
=======================

خدايا،پياپى آمدن كرمت،بر پا داشتن سپاست را از ياد من برد،و فراوانى بخششت مرا از شمارش ستايشت درمانده‏ ساخت،و در پى هم آمدن احسانت مرا از ياد اوصاف نيكت بازداشت،و پشت هم رسيدن نعمتهايت مرا از گسترش خوبيهايت درمانده نمود،اين است جايگاه آن‏كه به برازندگى نعمتهاى تو و در برابر آن به كوتاهى خود اعتراف دارد و به‏ زيان خود به سستى در بندگى و هدر دادن نعمتها گواهى مى‏دهند و تويى دلجو،مهربان،نيكوكار كريم،كه خواهنده‏اش را محروم‏ نمى‏كند،و آرزومندش را از درگاهش نمى‏راند،به آستانت فرود مى‏آيد بار اميدواران،و در درگاه‏ رحمت تو مى‏ايستد آرزوهاى عطاخواهان،پس آرزوهايمان را با محروميت و نااميدى روبرو مساز،و جامه نااميدى و دورى از رحمت را بر ما بپوشان،
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

من جز شرمندگی از آقا امام حسین علیه السلام چیزی ندارم بگم.ان شاءالله آقا برام دعا کنه بتونم ترک کنم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
منم میخواستم برم بخوابم.اومدم یه سری بزنم Hanghead Hanghead 
حالم خوبه خداروشکر.امیدوارم همه حالشون خوب و پر انرژی باشه.
302

•  
از انسانها غمی به دل نگیر ؛ زیرا خود نیز غمگین اند
 با آنکه تنهایند ولی از خود میگریزند
زیرا به خود و به عشق خود و به حقیقت خود شک دارند؛
پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند...!

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]

•  

•  
 سپاس شده توسط
دیروز می توانست پایان زندگی من باشد.
پس امروز که زنده ام معجزه ای از جانب خداوند است.
در حقیقت دیدن هر روز معجزه ای از جانب اوست.
خدایا تو را شاکرم به خاطر امروز که به من عطا فرمودی.
و به تو قول خواهم داد تا امروز را سراسر شادی و زیبایی سازم.
و آن را خود آنگونه که دوست داری بساز.
اللهی کمک کن تا آنچه که برای ما رخ میدهد و ما از حکمت آن بی خبریم را پذیرا باشیم..

=================

تا وقتي گناه نكرديم طناب عشقمون به خدا وصله...

وقتي گناه كرديم اين طناب پاره مي شه....

اما حالا بیا با هم توبه کنیم...

توبه گره مي زنه اين طنابو.....

و طناب كوتاه تر مي شه....

حالا  به خدا نزديك تريم ....

[تصویر:  2D3OD00Z.jpg]

==============

گفتم : خدایا از همه دلگیرم ؛
                                گفت : حتی از من ؟
گفتم : خدایا دلم را ربودند ؛
                                 گفت : پيش از من ؟
گفتم : خدايا چقدر دوري ؛
                                  گفت : تو يا من ؟
گفتم : خدايا تنها ترينم ؛
                                 گفت : پس من ؟
گفتم : خدايا كمك خواستم ؛
                              گفت : از غير من ؟
گفتم : خدايا دوستت دارم ؛
                               گفت : بيش از من ؟
گفتم : خدايا اين قدر نگو من ؛
                                گفت : تو یا من...

===============

1- خوش بین باشید: به زندگى با دیدى مثبت نگاه کنید تا خود را به دلیل احساس انرژى و خوشحالى بسیار زیادى که نصیبتان خواهد شد، شگفتزده کنید.

۲- دید گسترده ای داشته باشید: اجازه ندهید مشکلات کوچک شما را آشفته نماید.

۳- سپاسگزار باشید: از دیگران قدردانى کنید. از همکار خود به خاطر کمکش سپاسگزاری کرده و به دلیل پیروزی در انجام کارش به او شادباش بگویید.

۴- کارهایى انجام دهید که از انجام دادن آنها لذت مى برید:، به برخى تعمیرات کوچک در منزل بپردازید، تلویزیون تماشا کنید، خرید بروید.

۵- از جسم خود مراقبت کنید: خوب بخورید و خوب ورزش و استراحت کنید. به باشگاه رفته و کمى بدوید یا در یک بازى ورزشى شرکت کنید.

۶- برنامه هاى روزانه خود را عوض کرده تا انرژى جدیدى پیدا کنید.

۷- با مردم در تماس باشید: آیا به خاطر مى آورید زمانى که یک دوست قدیمى به طور غیرمنتظره با شما تماس گرفت چه احساسى داشتید؟ با افراد فامیل و یا دوستان قدیمى خود تماس گرفته و از حال آنها باخبر شوید.

۸- خلاق باشید: روزنه اى براى انرژى خلاق خود بیابید. این ممکن است شامل کاردستى، بازسازى، نقاشى، ترسیم کاریکاتور، نویسندگى و یا حتى باغدارى باشد. مهم نیست که چقدر مشغله داشته باشید و یا تا چه اندازه در آخر هفته احساس بى حالى مى کنید، اگر زمانى را براى انجام فعالیت هاى خلاق اختصاص دهید، احساسى شادتر و سالم تر خواهید کرد.

۹- تخیل کنید: آرزوها و بلندپروازى هاى خود را یادداشت کرده و به تدریج آنها را واقعیت بخشید آنگاه همیشه چیزهایى براى انتظار کشیدن، و جایى براى متمرکز کردن انرژى خود خواهید داشت.

۱۰- بخشنده باشید: شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کسى (یا خودتان) را به خاطر چیزى که اتفاق افتاده و یا گفته شده مورد بخشایش قرار دهید. اتفاقات و اشتباهات گذشته را پذیرفته و فراموش کنید. بدانید که نمى توانید زمان را به عقب برگردانید. شادمانى خود را با از یاد بردن ناامیدى ها و شکست هاى گذشته دوباره به دست آورید.
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

نشستم در انتظار این غبار بی سوار
برو که هیچ کس ندا به گوش کر نمیزند
چقدر امشب دلگیر شده...
دل یکیو شکوندم خودم چند برابر بیشتر ازون ناراحت شدم.... نمیخواستم اینطوری بشه...
حال ندارم بخونم...خیلی دلم میخواد ولی اینقدر دلم گرفته میخوام بشینم فقط گریه کنم...
اینکه ناخوداگاه دلشو شکستم میدونم کار خدا بود...میگه مراقب روابطت باش...
الان باید خوشحال باشم چون یه دوچرخه ی جدید گرفتم....همین کنار دستمه تو اتاق ولی نمیتونم 
نگاش کنم
نمیدونم از چی ناراحتم...واقعا نمیدونم...فقط میدونم وقتی گریه میکنم بعدش انگار همه زندگیم یادم میره...
نمیدونم کی هستم...کجام... کلا از دنیا جدا میشم...
دلم نمیخواد اشکامو پاک کنم....
ای کاش این ناراحتیا زودتر تموم بشه...
میرم  سوالای مصاحبه ی اقای مجاهد رو جواب بدم ولی نمیدونم چی بگم...هر حرفی بزنم از ترک کردنم به اینور حال همه گرفته میشه...
انگیزه ی همرو میگیرم...
اون ارش قدیما که ترک نکرده بود بهتر بود...
اون موقع ها زندگیش شادتر بود...
یادش بخیر...
سلام
هر شادی ک شادی نیست..
هر غمی هم غم نیست..

و مبدا و نقطه عطف رو ترک قرار ندید..
ترک گناه هر چی ک باشه صعوده.. نگاه کنین ک چیا دیگه تغییر کرده..

و دو تا جمله اولمو باز بخونین..1

ان شاء الله ب احسن الحال برسین.
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام شب جمعتون بخیر Hanghead
بیاین بنویسین .حرفی که از دل بر اید به دل بنشیند 4chsmu1 
درست گفتم دیگه Gigglesmile 
فعلا 53

•  
از انسانها غمی به دل نگیر ؛ زیرا خود نیز غمگین اند
 با آنکه تنهایند ولی از خود میگریزند
زیرا به خود و به عشق خود و به حقیقت خود شک دارند؛
پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند...!

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]

•  

•  
 سپاس شده توسط
دوست دارم یه تابلو بزنم به خودم
بنویسم
" نزدیک نشوید، خطر انفجار"
الان از اون زماناست که بعد قرنی من عصبی ام
و حتی نمیتونم از موقعیت خارج بشم ،
ناخودآگاه اطرافیانمو ناراحت میکنم
از خودم ناراحتم
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام به همه
سلام سلام
صد تا سلام 317
دیشب یه نبرد پیروزمندانه داشتم به لطف خدا
باز هم شیطان کهنه و قدیمی، از راه بیماری خواب شروع کرد به حمله
خدا زد تو دهنش.
خدایا! خیلی شکرت ... کمکم کن محکم ادامه بدم.
چقدر پاکی خوبه...
احساس سبکی دارم Khansariha (2) Greenstars
با هر پیروزی بر وسوسه
آدم زیاد میشه ... بزرگ میشه ... سبک میشه
دوست دارم برم تو تک تک تاپیکای کانون
داد بزنم:

من زنده ام!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان