امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دلــــگیرم از خـــــــــــودم...

46
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
متاسفانه نمیدونم چرا وقتی به این مرحله از ترک میرسم (4روز) بشدت نسبت به ترک سرد میشم
ذهنم همه جا میره واقعا خسته ام از این وضع میترسم از ادامه
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 1:22)meep نوشته است: متاسفانه نمیدونم چرا وقتی به این مرحله از ترک میرسم (4روز) بشدت نسبت به ترک سرد میشم
ذهنم همه جا میره واقعا خسته ام از این وضع میترسم از ادامه
عادت کردیم، میدونی حتی یک ماه بگذره چه چند ماه یا ۴ روز، سمتش نرفتن سخت میشه مهم نیست چند وقت میشه که بستگی داره فکرات چطوری باشه
اگه چند ماهگی هم باشی کنترل ذهنتو از دست بدی برمیگردی به دوران ۴ روز اول ترکت از این عادت، چون سابقه اشو داریم

میدونی به نظر من همه جور ادم هستش ما هم به این شکل ، بقیه هم به یک شکل دیگه ، نمیگم چون به این شکلیم درسته و ادامه دادش ، نه کنترلش کنیم، بخشی از درونمان هستش که خیلی سرکشه، یاد نگرفتیم کنترلش کنیم و گرفتارش شدیم،‌ میدونی باید بهای یاد گرفتنش رو بدیم، دیگران هیچ فرقی با ما ندارن ، فقط تو شرایط ما قرار نگرفتن،اون بخش درونشون سرکش نشدش
این کارو انجام دادیم بعدا متوجه شدیم اشتباهه ، وقتی هم متوجه شدیم که عادت شدش برامون
باید یاد بگیری چطوری ذهن مشغولتو ارام کنی، همینطوری نمیشه با خودت بشینی و فکر کنی‌و‌تصور کنی‌ اینطوری و اونطوری، باید خودتو مشغول و اگاه نگه داری، تمرین زیاد میخوادش
سخته ولی وقتی بتونی با خودت میگی راحت بودش ولی وقتی که تونستی
هیچ مشکلی از سمت تو نیستش که برا تو سخت تره ، این قانون یاد گرفتن ترک این مسیره که این مسیرها باید بگذرانی و یاد بگیری ، این پیچ و خم ها رو بگذرانی حالا هر کسی توی یک مسیر راحت تره و میتونه کنارش بذاره
اون مسیرو پیدا کن که دورت نزنه به روز اول

sent via tapatalk
 سپاس شده توسط
سها هم نیس،به حرفاش نیاز دارم Hanghead
هیشکی نصیحت کردنش نمیاد؟گوش شنوا هستا Hanghead
بیاین بگین بلکه سال جدید رو خوب شروع کنیم Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 10:57)زینبی نوشته است: سها هم نیس،به حرفاش نیاز دارم Hanghead

زینبی نصیحت درباره چی عزیزم ؟ من دست به نصیحتم خوبه تو فقط موضوع بده

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
از خودم خستم ، از این که خیلی بی اراده ام .. 
نشد یه بار تصمیم به یه کار بگیرم و همون جوری که باید تا تهش برم .. 
یکی یه راه حلی ، تنبیهی چیزی بگه ..
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام برادر خوب
تجربم بهم میگه اولین و مهمترین گام توی ترک و کلا بااراده شدن اینه که خودتو دوست داشته باشی و با هر خطایی تو سر خودت نزنی و عزت نفستو نابود نکنی
اینو از بچه های اینجا مثه اقا مهدیار و اقای عاشق وساحل آرام و جناب خان و .. یاد گرفتم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 20:00)sabour نوشته است: از خودم خستم ، از این که خیلی بی اراده ام .. 
نشد یه بار تصمیم به یه کار بگیرم و همون جوری که باید تا تهش برم .. 
یکی یه راه حلی ، تنبیهی چیزی بگه ..

سلام ....برو توی پروفایلت برات یه ذره حرف و حدیث نوشتم بخوون شاید کمکی کنه !....شایدم نکنه!...اما به هر حال کاری بود که از دستم بر میومد.

53
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 11:33)دختر خورشید نوشته است:

نمیدونم خواهری
فقط میخام یکی صحبت کنه من گوش کنم

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
دردم اینه که چرا اینجا یه بخش سیاسی نداره! یا بخشی که بشه بعضی چیزارو تووش به چالش کشید و بعضی ها شرکت کنن توی بحث !......

وقت بحث کردن ندارم اما خداییش میشد بحثارو خووند ولذت برد!.....

یاد یه سایت بدی! افتادم که توووش بحث سیاسی و اجتماعی میشد(اهل دلا میدونن کدوم سایتو میگم 4chsmu1 ) ....البته الانم دایره اما دوست ندارم برم تووش به همین خاطرم گفتم کاش اینجا هم همچین فضایی بود ....!! البته با ادبیات محترمانه !....

پ.ن: نیاز به جواب و غیره نیست ، برای یکی از مدیرای سایت هم نوشتم و درخواست تاپیک نقد سیاسی و اجتماعی دادم و خودمم یه مقدار بودن همچین فضای بحث برانگیزی رو نهی و نفی کردم، که بگم بودنش شاید برای بعضی ها مشکل ساز بشه!.... ...اما به هر حال علاقه س !! کاریش نمیشه کرد! گفتم اگه میبود چه خوب میبود!!...حالا که نیست، نیست دیگه!.
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 20، 10:46)زینبی نوشته است:

نمیدونم خواهری

خواهر گلم ، زینبی جان ، حالا که گفتی نمیدونم، موضوعي رو ميگم که این روزا خودم خیلی دارم بهش فکر میکنم
به اینکه خدا ما رو خلق کرد همه چی بهمون داد سلامتی ، خانواده خوب ، کلی نعمت خوب دیگه و .... اصلا قابل شمارش نیست اما فقط ازمون چند تا چیز کوچیک خواست ؛ گفت یه سری کارا حرمت داره سمتش نرید ، یه سری کارا واجب باید انجامش بدید تو بقیه چیزا هم راحتید . فقط همییین به خودم خیلی فکر کردم مگه انجام این کارا زیاده که هر بار به بهانه ی خدا بخشندس دست به گناه میزنیم ، خدا بخشندس قبول ، ما چییی ؟؟ ما برای چی اومدیم ؟ غیر اینه که باید مثل خودش بشيم ؟ غير اينه كه بايد بهش نزديك بشيم ؟ او بي دريغ به ما نعمت ميده ، بي دريغ مي بخشه ولي ما چی کار میکنیم ؟
خودمو میگم ، شدم مثل يه بچه ای که هر بار میگه خدایا غلط کردم میخوام بیام سمتت بهت نزدیک بشم ولی باز قول و قرارش رو فراموش میکنه بیشتر دور میشه از خدا ،
دلم برا قدیمای خودم تنگ شده ، قبل اینکه مبتلا به این گناه بشم ، خیلی بهش نزدیک بودم خیلییییی زیاد
کاااش میشد دوباره مثل اون موقع ها بهش نزديک بشم . او که همیشه خداییش رو میکنه کاش من بتونم بنده به معنی واقعی کلمه بشم و باشم

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 20، 15:34)دختر خورشید نوشته است:
(1395 اسفند 20، 10:46)زینبی نوشته است:

نمیدونم خواهری

خواهر گلم ، زینبی جان ، حالا که گفتی نمیدونم، موضوعي رو ميگم که این روزا خودم خیلی دارم بهش فکر میکنم
به اینکه خدا ما رو خلق کرد همه چی بهمون داد سلامتی ، خانواده خوب ، کلی نعمت خوب دیگه و .... اصلا قابل شمارش نیست  اما فقط ازمون چند تا چیز کوچیک خواست ؛ گفت یه سری کارا حرمت داره سمتش نرید ، یه سری کارا واجب باید انجامش بدید تو بقیه چیزا هم راحتید . فقط همییین به خودم خیلی فکر کردم مگه انجام این کارا زیاده که هر بار به بهانه ی خدا بخشندس دست به گناه میزنیم  ، خدا بخشندس قبول ، ما چییی ؟؟ ما برای چی اومدیم ؟ غیر اینه که باید مثل خودش بشيم ؟ غير اينه كه بايد بهش نزديك بشيم ؟ او بي دريغ به ما نعمت ميده ، بي دريغ مي بخشه ولي ما چی کار میکنیم ؟
خودمو میگم ، شدم مثل يه بچه ای که هر بار میگه خدایا غلط کردم میخوام بیام سمتت بهت نزدیک بشم ولی باز قول و قرارش رو فراموش میکنه بیشتر دور میشه از خدا ،
دلم برا قدیمای خودم تنگ شده ، قبل اینکه مبتلا به این گناه بشم ، خیلی بهش نزدیک بودم خیلییییی زیاد
کاااش میشد دوباره مثل اون موقع ها بهش نزديک بشم . او که همیشه خداییش رو میکنه کاش من بتونم بنده به معنی واقعی کلمه بشم و باشم

اینارو که گفتی بزا اینم بگم
گاهی وقتها فکر میکنم این ظلم نیس که انسان بی اختیار به این دنیا اومده؟حالا مجبوره دست وپا بزنه که بلکه زندگی کنه؟خدایی از ده نفر چندنفر تو این دنیا متوجه اینن که دارن زندگی میکنن، زنده ان

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
زینبی جان ، زندگی یه نعمت عزیزم ، ما همچین بی اراده هم به دنیا نیومدیم فقط فراموش کردیم قبل این دنیا چه اتفاقاتی افتاده ، ایه ی میثاق رو بخون
ما زندگیامون رو خودم انتخاب کردیم الانم خودمون داریم می سازیم
حضرت علي ميگه خدا بیامرزه بنده ای رو که میدونه از کجا اومده ، کجا قرار داره و کجا میخواد بره
اگر ادمی عاقل باشه فکر کردن به همین سه نقطه البته با راهنمایی کتابمون و احادیث ائمه متوجه ميشه خلقت ما بيهوده نبوده
وجود ما يه جورايي لطف بوده ميدوني كه ما اشرف مخلوقاتيم هيچ مخلوقی بین مخلوقات خدا مثل انسان نيست خدا به هیچ کدوم از مخلوقاتش این افتخار رو نداد که از روح خودش بهشون بدمه به جز انسان ، خلقت ما یه هدف خاص و ویژه داشته و داره
یکی از ایه های قران که همیشه تو مراسم ختم استفاده میشه شاید پاسخگو باشه
انا للله و انا الیه راجعون

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 20، 19:31)دختر خورشید نوشته است: زینبی جان ، زندگی یه نعمت عزیزم ، ما همچین بی اراده هم به دنیا نیومدیم فقط فراموش کردیم قبل این دنیا چه اتفاقاتی افتاده ، ایه ی میثاق رو بخون
ما زندگیامون رو خودم انتخاب کردیم الانم خودمون داریم می سازیم
حضرت علي ميگه خدا بیامرزه بنده ای رو که میدونه از کجا اومده ، کجا قرار داره و کجا میخواد بره
اگر ادمی عاقل باشه فکر کردن به همین سه نقطه البته با راهنمایی کتابمون و احادیث ائمه متوجه ميشه خلقت ما بيهوده نبوده
وجود ما يه جورايي لطف بوده ميدوني كه ما اشرف مخلوقاتيم هيچ مخلوقی بین مخلوقات خدا مثل انسان نيست خدا به هیچ کدوم از مخلوقاتش این افتخار رو نداد که از روح خودش بهشون بدمه به جز انسان ، خلقت ما یه هدف خاص و ویژه داشته و داره
یکی از ایه های قران که همیشه تو مراسم ختم استفاده میشه شاید پاسخگو باشه
انا للله و انا الیه راجعون

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئاً أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ 
توکلت علی الله 53

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1395 اسفند 21، 0:55)smwarrior نوشته است: تا حالا شده ی چیز هم درد باشه هم درمان برات؟
و تا حالا شده درمانشم درد باشه؟1
گاهی وقتا بد هم میتونه خوب باشه، بستگی به شرایطش داره

sent via tapatalk

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان