امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام
من به نظراتون و کمک هاتون در یه زمینه نیاز دارم!
مشکله من یه مشکله پیشه پا افتاده و تقریبااصلا مشکل نیست اما چون هرروز باهاش سروکار دارم واقعا اعصابمو خورد کرده
تا حالا شده یکی دوروبرتون باشه هرکاری شما میکنیدزود تقلید کنه
از مارک ورنگ لباس خریدن گرفته تا کلاسایی که ثبت نام میکنید مدل گوشیتون حتی نوع اهنگایی که گوش میدید
هر کاری میکنی هر جیزی یمخری یه کاری بکنه که دیگه دوستش نداشته باشید مخصوصا اگه خریدتون قیمتش بالا باشه و اون یه کاری بکنه که از نظرتون بیفته!
یه روانی نزدیک من هست که هروزم چشم تو چشمشمه
مخصوصا من دوست دارم همیشه تو هر زمینه ای تک باشم!
ولی این بشر عاجزم کرده!Tears
به راهنمایی نیاز دارم هرکاریم میکنم که بهش بی تفاوت باشم نمیتونم!

[تصویر:  dece3f40780c4435b33c.gif]نکته:به جای دادنه هرگونه دلداری لطفا راه حل بدید ممنونم
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
سلام عزيزان به خدا سخته دارم ديوونه ميشم الان يه 3 هفته اي هست كه شكر خدا پاكم ولي بهم خيلي فشار مياد اشك آدم در مي آد . . . تورو خدا برام دعا كنين نمي خوام برگردم تو مرداب ..TearsTears
به حرص ارشربتي خوردم مگير از من كه بدكردم/ بيابان بود و تابستان و آب سرد واستسقا
(1389 تير 30، 11:23)TIRED نوشته است: سلام
من به نظراتون و کمک هاتون در یه زمینه نیاز دارم!
مشکله من یه مشکله پیشه پا افتاده و تقریبااصلا مشکل نیست اما چون هرروز باهاش سروکار دارم واقعا اعصابمو خورد کرده
تا حالا شده یکی دوروبرتون باشه هرکاری شما میکنیدزود تقلید کنه
از مارک ورنگ لباس خریدن گرفته تا کلاسایی که ثبت نام میکنید مدل گوشیتون حتی نوع اهنگایی که گوش میدید
هر کاری میکنی هر جیزی یمخری یه کاری بکنه که دیگه دوستش نداشته باشید مخصوصا اگه خریدتون قیمتش بالا باشه و اون یه کاری بکنه که از نظرتون بیفته!
یه روانی نزدیک من هست که هروزم چشم تو چشمشمه
مخصوصا من دوست دارم همیشه تو هر زمینه ای تک باشم!
ولی این بشر عاجزم کرده!Tears
به راهنمایی نیاز دارم هرکاریم میکنم که بهش بی تفاوت باشم نمیتونم!

[تصویر:  dece3f40780c4435b33c.gif]نکته:به جای دادنه هرگونه دلداری لطفا راه حل بدید ممنونم

خیلی جالبه این که بین ما ایرانیا فراوونه نگرانی نداره!
شما دیگه زیادی حساسیت به خرج می دی ... اما اگه واقعا ناراحتت می کنه با کمال پررویی برو بهش بگو که از این کارش خوشت نمیاد ... شاید اون هم دلیلی برای کارش داشته باشه.
اصلا شاید او شما رو الگوی خود قرار داده 4fvfcja
(1389 تير 30، 11:31)godfather نوشته است: سلام عزيزان به خدا سخته دارم ديوونه ميشم الان يه 3 هفته اي هست كه شكر خدا پاكم ولي بهم خيلي فشار مياد اشك آدم در مي آد . . . تورو خدا برام دعا كنين نمي خوام برگردم تو مرداب ..TearsTears

این طبیعیه و برای همه اتفاق میفته،همیشه بعد از سربالایی یه سرپایینی هست،همانطوری که در قرآن گفته شده "ان مع العسر یسرا"
به این فکر کن که 3 هفته است پاکی و کلی زحمت کشیدی،نذار با یه اشتباه کوچیک برگردی سر جای اولت.قوی باش و با اراده به راهت ادامه بده...
نقل قول: اما اگه واقعا ناراحتت می کنه با کمال پررویی برو بهش بگو که از این کارش خوشت نمیاد ...
پررو تر از این حرفاست!سردوسه مورد بهش گفتم!
4fvfcja
چه طرف باحاله!
همش تقلید میکنه!
جالبه کمم نمیاره!
چرا دیگه نوع آهنگ رو تقلید میکنه؟17
فکر کنم مشکل داره این بشر!
خب مثلا منم از مارک لباس یکی خوشم بیاد میرم میخورم ولی نه در اون طرح و رنگ!
مثلا یکی از دوستام شلوار مک پرسون خریده بود،دیدم خوشگله رفتم خریدم ،طرحش یکی بود ولی رنگش فرق داشت!
میتونی اینجوری راهنماییش کنی؟
اصلا حرف حالیش میشه؟
در ضمن تایرد خانوم شما میری لباس میخری آدرس هم به طرف میدی بره از اونجا بخره؟؟
لباس های تک و گرون رو همه جا ندارن53258zu2qvp1d9v
خب به نظرم دیگه راه حلی نمونده باشه،اون دلش میخواد تقلید کنه کارش نمیشه کرد مگه اینکه باهاش دعوا کنی یا به اطرافیانت بگی یه جوری حالیش کنن4fvfcja
پارمیدا جان من که نمی دونم چی شده !اما به نظرم بیخیال شو .بذار هر کار دوست داره بکنهSmiley-face-cool-2 بالاخره یه روز از این بچه بازیاش خسته میشه.
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
آبجی پارمیدا خوب چرا باهاش قطع رابطه نمیکنی
اینجوری خیالتم راحت میشه 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

(1389 تير 30، 13:34)massoud نوشته است: پارمیدا جان من که نمی دونم چی شده !اما به نظرم بیخیال شو .بذار هر کار دوست داره بکنهSmiley-face-cool-2 بالاخره یه روز از این بچه بازیاش خسته میشه.

مسعود جان گفتم میخوام بیخیال شم امادست خودم نیست میدونم حتی اذیت شدنمم بچه گانه است لی رو این قضیه حساس شدم!Tears
انقد که کاراش داره دیوونم میکنه!
من لباس رو مثال زدم!
حتی یه گردنبند تزئینی کوچیک هم جزوشه!
(1389 تير 30، 13:39)sulfur نوشته است: هیچ کسی کاری مثل این رو بدون انگیره و هدف انجام نمیده..

بعضی ها هستند وقتی باهاشون صحبت می کنی ، پرو تر می شند..

باید بدونی هدفش از این کار ها چیه..

اگر این کار هاش شما رو اذیت میکنه چرا انجامش میده..
چون از من کوچیکتره میخاد خوشو بزرگ نشون بده!
این حتی برا خودشم خوب نیست که یه دختر 15 ساله شبیه یه دختر 21 ساله نشون بده!
اون الان باید از همه سن های خودش تقلید کنه!Tears
شاید باورتون نشه یه بار که خونمون بود من داشتم اینجا پست میدادم وارد شد حتی اینجا هم جا نموند سریع اومد عضو شد خدا میدونه چقدر باباران سختی کشیدیم که تو اون لحظه اسم و امضا و ... منوعوض کنیمTears
(1389 تير 30، 15:17)arman67 نوشته است: آبجی پارمیدا خوب چرا باهاش قطع رابطه نمیکنی
اینجوری خیالتم راحت میشه 4fvfcja

دوستم که نیست!فامیله نزدیکمه!Tears
رابطه با فامیل هم که دست من نیست!Tears
چقدر بده برای یکی راه حل ارائه بدی ولی طرف مقابلت حتی یه تشکر از پستت نکنه
چه برسه به جواب دادن53258zu2qvp1d9v
(1389 تير 30، 13:27)pedram نوشته است: 4fvfcja
چه طرف باحاله!
همش تقلید میکنه!
جالبه کمم نمیاره!
چرا دیگه نوع آهنگ رو تقلید میکنه؟17
فکر کنم مشکل داره این بشر!
خب مثلا منم از مارک لباس یکی خوشم بیاد میرم میخورم ولی نه در اون طرح و رنگ!
مثلا یکی از دوستام شلوار مک پرسون خریده بود،دیدم خوشگله رفتم خریدم ،طرحش یکی بود ولی رنگش فرق داشت!
میتونی اینجوری راهنماییش کنی؟
اصلا حرف حالیش میشه؟
در ضمن تایرد خانوم شما میری لباس میخری آدرس هم به طرف میدی بره از اونجا بخره؟؟
لباس های تک و گرون رو همه جا ندارن53258zu2qvp1d9v
خب به نظرم دیگه راه حلی نمونده باشه،اون دلش میخواد تقلید کنه کارش نمیشه کرد مگه اینکه باهاش دعوا کنی یا به اطرافیانت بگی یه جوری حالیش کنن4fvfcja

خیلی ممنونم از راهنماییتون شرمنده جا افتاد یکی یکی انتخاب کردم
آدرس لباس رونمیدم اما تو شهر کوچیکه ما پیداه کردنه چیزی سخت نیست!
فقط هم لباس نیست تو پستمم گفتم حتی ثبت نام تو اینجا هم هست!
سلام.من مهدیم 18 سالمه..

مبخوام داستان خودم رو براتون تعریف کنم.. خیلی دوست دارم تا آخرشو بخونین چون شدیدا نیاز به کمک و همدردی دارم..

من کلاس دوم راهنمایی بودم.. نمیدونم چند سالم بود ! این کار رو از یکی از همکلاسی هام تو مدرسه یاد گرفتم.
اصلا تا اون روز نمیدونستم همچین عملی هم تو دنیا وجود داره ! البته از مسائل جنسی اطلاعات کمی داشتما ولی از خود... نه !

خلاصه یاد گرفتمو برای اولین بار امتحان کردم13 و دیدم که چه لذتی داره.. خلاصه تا 2 سال این کار رو میکردم بدون اینکه اصلا بدونم گناه یا ضرر داره ! از اونجایی که تو خانواده (به اصطلاح) مذهبی هم بزرگ شدم متاسفانه نه پدر و نه مادرم به خاطر شرم و حیا های الکی منو از این موضوع اگاه نکردن..

حدودا تابستون سوم راهنمایی تا سال اول دبیرستان از تو اینترنت مطالبی راجع به خود ارضایی خوندم و تازه فهمیدم که تو چه گردابی افتادم و خودم خبر ندارم..

اون سال از ماه رمضون شروع کردم به روزه گرفتن این باعث شد که بتونم تا 6 ماه(!) ترک کنم..
اون قدر خوشحال بودم که دیگه با خودم میگفتم کاملا ترک کردم ولی بعد از 6 ماه شروع کردم دوباره به دیدن فیلم های ... ! تا چند هفته تونستم جلوی خودمو بگیرم ولی دوباره بعد از حدود 6 ماه شکستم13

گذشت تا من رسیدم به 18 سالگی و سال سومم هم تموم شد (الان).. تا حالا چند بار تونستم تا یک ماه ترک کنم ولی باز هم سریال شکستن هام شروع میشه TearsTearsTears

گاهی اوقات که خودم رو تو آینه میبینم باورم نمیشه که این منم که 6ساااااله دارم خود ار.. میکنم و عمرم و جوونیم به همین راحتی داره سپری میشهTearsTearsTears الان هم از آخرین شکستنم فقط 1 ساعت میگذره:Tears

نمیدونم چیکار کنم گاهی اوقات احساس میکنم دیگه به جایی رسیدم که شرمم میشه از خدا چیزی بخوام یا اینکه بخوام کمکم کنهTearsTears
ببخشید که سرتونو درد آوردم امیدوارم یه روزی بشه که همه بچه های کانون بتونیم جشن صد سالگیه ترکمون رو بگیریم.. ممنون که حرفامو گوش دادین.. یا علی
تایرد جان !

این دسته افراد این کار رو انجام میدن که نشون داده بشن و به قولی مورد توجه قرار بگیرن ! من پیشنهاد می کنم باش یه دفعه برو خرید و و یا از نظر و سلیقش بپرس و باش مشورت کن ! نیاز نیس عمل کنی به مشورتش و فقط شنیدنش هم کافیه !

این راه حل رو تست کن !!

-----------------------------------------------------------------------------

مهدی جان !! قبل از هر حرفی باید بگم تو تنها نیستی و خیلی ها گرفتار این گرداب عمل و پشیمونی بودن و هستن !

مهم تصمیم تو واسه ترکه !!

خدا می بخشه و در رحمت خدا شکی نیست ولی قبلش باید خودت خودت رو ببخشی !

شاید تو نگاه اول و یا روزای اول سخت باشه اما تو تجربه ترک رو داشتی پس مطمئن باش بازم می تونی داشته باشی !

خیلیا هستن که مثله تو گرفتار همین مشکلن و دارن روز به روز به تلاششون برای مبارزه با نفسشون اضافه می کنن !
هوشیاری غمه بزرگیه
(1389 تير 31، 2:17)sulfur نوشته است: بهتره باهاش سنگین باشی...

منظورم رفتار خشکی باهاش داشته باشی طوری که یک کنه رو هم بیخیال کنه...
من ازبس اعصابمو بهم ریخته دیگه حتی بهش نگا هم نمیکنم!
(1389 تير 31، 10:06)خسسسسته نوشته است: تایرد جان !

این دسته افراد این کار رو انجام میدن که نشون داده بشن و به قولی مورد توجه قرار بگیرن ! من پیشنهاد می کنم باش یه دفعه برو خرید و و یا از نظر و سلیقش بپرس و باش مشورت کن ! نیاز نیس عمل کنی به مشورتش و فقط شنیدنش هم کافیه !

این راه حل رو تست کن !!
چشم خان داداش امتحان هم کردم یه بار دنیایی هم که خرید کنه باز ز چیزی که ن خریدم جا نمیمونه!(فحش!)
آقا مهدی
خیلی خوش اومدی
همین که فاصله هاشو زیاد کردی خودش قدم بزرگیه!
در ضمن یه بار که مثه الان واقعا حالت بده و پشیمونی تمام راهای دسترسی به فیلم و عوامل حریکتو ببند!
الان میتونی این کار بکنی ولی وقتی تحریک میشی دیگه نمیتونی سراغش نری!
سعی کن رکوردتو بشکنی به چشم مسابقه نگاش کن تا برا ترک کردنش انگیزه پیدا کنی هرروز و هرروز پاک بودن خودش بهترین مشوقه!

و بعد از چند ماه سعی کن حتی زمینه رو برا 2 باره تحریک شدن فراهم نکنی چه برسه به مقاومت کردن
و بعد از 1 سال دیگه این عادت اصلا فراموشت یشه!

موفق باشد53258zu2qvp1d9v
Smile 
53
سلام
ببخشيد دوستان
جايي بهتر از اينجا يدا نكردم

ديروز حرم مطهر آقا امام رضا(ع) بودم

نماز و سجده شكر زير باران

نماز ظهر زير آفتاب و نسيم حرم

خيلللللللللللللللللللللي چسبيد

بدون هيچ خجالتي

دستانمو بالا گرفتم

به سوي آسمون و تا اوج خورشيد

و از صميم قلب براي همه دختر و پسراي جوان گل و مومن كانوني
و
همه جوانها مملكتمون از صميم قلب دعا كردم
و
سلام همه شما عزيزان را هم به آقا رسوندم

و اينك

روز ميلاد با سعادت حضرت علي اكبر (ع)

روز پسسسسسسسسسسسسسسسسسسر

را ابتدا به
جد بزرگوار (ص) و حضرت امیرمومنین(ع) و پدر بزرگوار(ع) و مادر پاك و مطهرشان(س) و حضرت قائم وليعصر(عج)
كه درود خداوند بر حضرت محمد(ص) و خاندان پاكشان باد
(صلوات)

و بعد به همه پسرهاي گل و مومن كانوني
و
روز جووووووووووووووووووووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

را به همه شما جوونهاي گل و بامحبت و مومن كانوني

تبببببببببببببببببببببببببررررررررررررررررررررررررررررررررررريك ميگم
clappingKhansariha (48)41317varzesh317

در سايه الطاف خداوند مهربان ، كريم و غفور...شاد و سعادتمند و سلامت و پاك و پيروز باشيد...التماس دعا5353535353
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
4fvfcja

پارمیدا جان ،

یعنی این که واقعا دوست داره از تو الگو بگیره ؟ و از تو و رفتارت خوشش اومده و دوست داره الگو برداری کنه ؟

یا این که بر عکس اصلن از تو خوشش نمیاد ، بلکه فقط میخواد یه جور لجبازی کنه و اینطوری حالت رو بگیره ؟

اگه حالت اول باشه ، اصولن سعی منیکنه از اخلاق و رفتارت هم پیروی کنه ، و رفتار و حرف زدنت رو هم الگو میگیره ، اینطوری اگه بش بگی که من دوست ندارم یه نفر دیگه هم همتیپ من باشه ، یا این که بش بفهمونی که من کسی هستم که از هیچ کس تقلید نمیکنم بله همیشه توی لباس پوشیدن سلیقه خودم رو دارم ، اینطوری سعی میکنه ازت یاد بگیره

اگه حالت دوم باشه ، یه جور کمبود رو حس کرده ، که سعی میکنه خودش و سلیقش نباشه ،
در عین حال برای جبران این کمبود سعی میکنه حالت رو هم بگیره ، احتمالا یه جا توی یه صحنه ای از طریق تو خیلی حالش گرفته شده .
این طوری هر چی بفهمه تو حساس تر شدی بدتر میکنه ، در واقع تلاشش به نتیجه می رسه .

خودت رو جلوش حساس نشون نده ، این اخلاقی نیست که فقط بخواد با عکس العمل تو درست بشه .

(اگه ریشه رو بشناسی بهتر میتونی اثر بذاری ، مثلن شاید تویه صحنه از تیپ خودش راضی نبوده و با مقایسه خودش با تو احساس خیلی بدی پیدا کرده ، هر چی اون احساس بدتر بوده باشه عکس العملش غیر منطقی تر شد ه، به این نتیجه رسیده که مثلن با هم تیپ شدن تو ، میتونه همیشه خوشتیپ بمونه ! ) مثلن اینجا سعی می کنی که جاهایی که با هم میرین ، اشاره کنی و بگی ببین فلانی امروز چقدر خوشتیپ شده ، من که از تیپش خیلی خوشم اومد . یا این که جلوش بگی ، من چقدر با این تیپم جلوی فلانی ضایع شدم ، اون خیلی شیک بود و من ... ، یا این که بگی ، باید برم تیپم رو عوض کنم ، حس میکنم خیلی ضایعه و تیپ فلانی بهتره و ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان