امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دیگه خسته شدم
سرم داره میترکه
هرکاری کردم که از سرم بپره ولی نشد
خیلی بدبختم خیلی46
...
اراده جان شاید برا اینکه یه چیز از سرت بپره لازم باشه چیز دیگه ای جایگزینش کنی

دلم برا ققنوس
برا باران
برا ادریس
برا شاهد
و برای کلیه عزیزانی که سر و کلشون پیدا نیست خیلی تنگیدهTears.کسی خبر جدیدی ازشون نداره؟

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
من لعنتی خسته شدم دیگه نمی دونم چکار کنم اینقدر که به عواقبش فکر میکنم به گناه فکر نمی کنم و نمی دونم چرا به محض فکر این عمل لعنتی این عمل رو انجام می دم

من باید اراده و عرضه خودم رو نشون بدم از الان دیگه می کشم این عمل رو تو وجودم من به خوبی قادرم این عمل رو ترک کنم 15/5/89

آخرزندگی /مرداد15/ 3
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
Akharzandegi عزیز
مثبت فکر کن
جملات منفی مانع عمل کردن جملات تاکیدی مثبت میشه.
مطمئنم که می تونی 317
من تصمیم جدی دیگری گرفتم و از این به بعد داستان های قبل از مرگ و دینی رو مطالعه می کنم ورمان وداستان می خونم تا کمتر به این فکر دچار بشم انشالله موفق خواهم شد و به همه شیرینی می دهم و جشن می گیرم پاکی خودم رو و از همه دوستان و به خصوص تنها خانم و عماد جان تشکر می کنم و همچنین از آقای خسسسته جان مدیر فعال وزحمتکش ممنونم
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
آدمك آخر دنياست بخند آدمك مرگ همين جاست بخند آن خدايي كه بزرگش خواندي به خدا مثل تو تنهاست بخند دست خطي كه تو را عاشق كرد شوخي كاغذي ماست بخند

وقتي يه كسي رو تو گذشته فراموش ميكني و احساس ميكني كه داري به زندگي بر ميگردي، گاهي اوقات يه امتحانايي خدا ميكنه كه خيلي سخته ازش سربلند بيرون بياي. كه آروم بموني، مطمئن بموني، خيلي سخته بگي لا حول و لا قوة الا بالله، خيلي سخته بگي توكلت علي الحي الذي لا يموت. خيلي سخته كه بگي من فراموشش كردم.

اگر يك كسي رو فراموش كردي و يكهو تمام خاطراتش به ذهنت مياد، اتفاقي عكسش پيدا ميشه و ميبينيش و شعري رو ميبيني كه از اون شنيدي. چيكار بايد بكني. چه حكمتي داره؟

به نظرتون اينا امتحانه؟ اين اتفاق خيلي پيش مياد، به نظر شما دليلش چيه؟ چرا گاهي آدم يه سري اتفاقاتي براش ميافته كه همه به هم ربط دارن و ميخوان يه چيزي رو به ياد آدم بندازن؟ چرا؟ كسي ميدونه؟ چه حكمتي داره؟
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

4fvfcja

چیزی به عنوان تصادف توی زندگی نداریم

ما مصاب مصیبة الا باذن الله
فكرهاي بد چطوري ميشه ازذهن آدم پاك بشه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟131313131313:smiley-yell:

53317
اي خدا مي تونم پاك بشم من دوستت دارم خدا نمي دونم چطوري به دردي كه ديگران منو دچار كردند رهايي پيدا كنم اميدوارم درحال گناه نميرم 131313

ازهمه دوستاي گلم متشكرم اگر شمارو نداشتم تا حالا خودكشي كرده بودم و خودمو نجات داده بودم

53317
نقل قول: وقتی یکی با حرکاتش و با رفتاراش ادمو تحقیر می کنه.یا تحویل نمی گیره و بد اخلاقی می کنه.بهترین کاری که بایسی انجام داد چیه؟
من سعی می کنم خونسرد باشمو جوابشو ندم.اینطوری بهتر نیس؟
کلا ادم نباید خودشو با هیچکی مقایسه کنه.نباید نظر دیگران مهم تر از نظر خودمون درباره ی زندگی باشه.
باید خدا رو بخاطر چیزهایی که بهمون داده شکر کنیم.
به نظر من ,انسان مگه چقدر ارزش داره که منم منم کنه,و یکی تا چیزی گفت ناراحت شه,وقتی آدم تو جامعه وارد میشه و کارش به افراد بلانسبت احمق و کودن میفته که مثل چی با آدم برخورد میکنن,اونوقت یاد میگیره که نباید زیادی حساس باشه,
یکی بود,حساس بود,با کوچکترین حرکتی ناراحت میشد,اما از وقتی با بعضی افراد روبرو شد که غرورشو شکستن,پوست کلفت شد,و اینبار اگر کسی بهش بی احترامی کنه,تحویل نمیگیرتش و ناراحتم نمیشه,و به زندگی عادیش ادامه میده,
به قول معروف: Take It Easy Man

منظورم در کل اینه که حساس نباش و در برابر صحبت های دیگران منعطف باش,یک انسان مگر از خودش چی داره؟خوشگلی داره؟این که از خودش نیست,ارٍثیه,یا هر چیز دیگه , انسان چیزی نداره که بخواد بهش بنازه,اون کسی هم که به جایی رسیده و پست و مقامی داره,اگر انسان باشه به خودش نمینازه و متواضع تره,

پس؛ ساده بگیری ساده میشه,سخت بگیری سخت میگیره
(1389 مرداد 15، 16:33)Akharzandegi نوشته است: فكرهاي بد چطوري ميشه ازذهن آدم پاك بشه

دوست عزیز,فکر های بد زمانی از ذهن آدم پاک میشوند که خودتان رو به کاری مشغول کنید,به عنوان یک مثال,یک سریال تهیه کنید,و ساعت های بیکاری به دیدن آن مشغول شوید؛نکته دیگری که به ذهن اینجانب خطور میکند این است که سعی کنید شام زیاد نخورید,و به طور کلی در طول روز زیاد غذا میل نکنید تا حداقل گرسنگی نگذارد فکرتان به جاهای دیگر سوق پیدا کند,زمانی که انسان شکم مبارکش سیر است,ذهن مبارک به هر سمتی میرود.
بازوانت را به مستی حلقه کن بر گردنم/تا بلرزد زیر بازوهای سیمینت تنم.
(1389 مرداد 15، 16:33)Akharzandegi نوشته است: فكرهاي بد چطوري ميشه ازذهن آدم پاك بشه

اینکه با فکر بد مبازره نکنی

بلکه سعی کنی به چیز دیگه فکر کنی

تقصیر ما نیست که افکار بد میان سراغمون ، ولی اگه توی ذهنمون براش جایی باز کنیم و نگهشون داریم و به چیز دیگه فکر نکنیم ، اونوقت مقصر ماییم .

.
سلام ممنونم از دوست گلم متشكرم خيلي ممنونم از راهنمايي خوبت

317Khansariha (48)

53317
سلام بچه ها.
من یه مرضی دارم!نمیدونم آیا بهش میشه گفت مرض یا نه.من عاشقم از نوع یک طرفه!نمیدونم تا حالا شنیدین یا نه ولی من بهش نمیگم مرض بهش میگم یه جور عذاب.من عاشق یه دخترم که از خودم 2سال بزررگ تره اما اون روحشم از این همه علاقه خبر نداره.دیگه خسته شدم میخوام برم بهش بگم(البته تلفنی)میخوام همه احساسمو بهش بگم که دیگه ایم عشق یه طرفه نباشه.نمیدونین!شب و روز تو فکرمه.یه روز از ذهنم نمیره.دیگه خسته شدم.برای اون این هدف ترک رو محکم شسبیدم.بجه ها واقعا دوسش دارم13
در جهان، روشنايي هايي وجود دارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.
4fvfcja4fvfcja
سلام دوستاي گلم بي شك من مي تونم اين دفعه دفعه آخرم هست ديگه نمي تونم خودم رو اينقدر حقيرو كوچك ببينم
اصلا خود ارضائي چه معني داره ما كه به فكر وخيلاتمون نمي رسيم چرا خودمون رو دوچار عذاب الهي وعذاب وجدان كنيم چرا ؟

ديگه خسته شدم و ميخوام دنياي جديدي واسه خودمو درست كنم Khansariha (8)Khansariha (8)53Smiley-face-thumb

53317

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان