امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

آدم وقتی به تماشای پدیده های بزرگ میشینه آرامش میگیره. هرچقدر بزرگ تر آرامششم بیشتر
مثل کوه ، آسمون ، دریا ...
فقط بشینی و نگاهشون کنی.. خیلی لذت بخشه
حالا بزرگی اینا رو با چشم میشه دید
دیدن بزرگی و عظمت بعضی چیزها دل بزرگ میخواد. مثل خدا ، مثل کلامش قرآن ، عظیم ترین آرامش دنیا...
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
روشن است که خسته ام زیرا آدمیان در جایی باید خسته شوند از چه خسته ام، نمی دانم دانستنش به هیچ رو به کارم نیایدزیرا خستگی همان است که هست سوزش زخم همان است که هست و آن را با سببش کاری نیست آری خسته ام و به نرمی لبخند می زنم بر خستگی که فقط همین است در تن آرزویی برای خواب.. در روح تمنایی برای نیندیشیدن #فرناندو_پسوآ  Hanghead
 سپاس شده توسط
ای لعنت به بی خوابی و بدخوابی!
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
من یه جوون فاسدم 
یه لکه ننگ 
یه بدکار
 سپاس شده توسط
سلام

داداش میپ و داداش تواب عزیز
اولین کاری که به نظرم باید انجام بدید اینه که ذهنتون رو نسبت به این موضوع عوض کنید ..
به خودتون تلقیق کنین که میتونید ..
صبح که از خواب بلند میشید چند بار به خودتون بگین من میتونم و.. من می تونم ... من می تونم .. من می تونم ... من می تونم ... من می تونم ...
اشکالی نداره اگر احیانا اون روز رو نتونستید .. کم نیارید .. پرو باشید ... دوباره بگین من می تونم .. با قدرت ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1396 مهر 2، 14:29)aliunknown نوشته است: Hanghead تو مدرسه این چند روزه فکر میکردم وقتی برسم خونه همه چی تموم میشه ... تابستون شروع میشه دوباره .... ( یکم حس عجیبی بود ولی خب ...  4chsmu1 هنوزم باور نمیکنم انقدر زود گذشت )
سر کلاس خودم رو تو تنهایی مطلق احساس میکنم ... همش با خودم آهنگ Fix you رو میخونم ...
بهرحال اینم میگذره  1

مردم چه لاکچرین، تو تنهایی آهنگ خارجی میخونن برای خودشون
من تنها آهنگی که تو تنهایی یادم میاد آهنگ حمیراس

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
تاحالا شده حس کنین توی جسمتون جاتون نمیشه
من الان اینجوریم توی جسمم جام نیست انگار
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1396 مهر 2، 18:22)chika نوشته است: تاحالا شده حس کنین توی جسمتون جاتون نمیشه
من الان اینجوریم توی جسمم جام نیست انگار

دنیا زندان مومن و بهشت کافر است .
پیامبر اکرم (ص)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
[quote pid='400402' dateline='1506250765']
aliunknown همش با خودم آهنگ Fix you رو میخونم ...
بهرحال اینم میگذره  1
[/quote]

من که طرفدارِ درجه 1 Coldplay هستم. خعلی دوس دارم آهنگاشون رو 302
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
شهید حججی هم آمدن 
خدایا به حق آبروی سردار بی سر ، دست ما رو هم بگیر و کاری کن مثل حر در رکاب اهل بیت علیها سلام حرکت کنیم
 سپاس شده توسط
ادما از امروز و فرداشون خبر ندارن، منی که چندماهه میگن رفتنی هستی و امیدی بهم ندارن دکترا موندم و تا حالا دو تا از فامیلامون رفتن اونام بیمار بودن اما بیماریشون قابل درمان بود. 
یه جورایی حس میکنم اضافیم و یه جورایی همه قبول کردن رفتنمو پس چرا نمیرم چرا موندم چرا  و چرا وچرا های دیگه که هیچکسی جز خود خدا نمیدونه
 سپاس شده توسط
می دونی خنده حس می کنم تو این درد دله منو بهتر از همه درک می کنی

ندت خیلی زیادیه که هر چی می شه به خودم میگم خب اگه بمیرم این مشکل حل می شه
امروزم در آستانه ی یه مساله حقوقی قرار گرفتم دقیقا اولین چیزی که به ذهنم رسید همین بود که بمیرم دیگه کسی هم نمی تونه ازم شکایت کنه
آدم بی فایده اصلا چرا زنده باشه؟ گریه م میاد
جای گریه ندارم

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
خب وجود ما و بودن ما که فقط برای خودمون نیست
به نظرم یکم فقط به خودمون فکر کردیم وقتی میگیم اگه نبودیم فلان مشکل هم نبود ، یا اینکه چرا هستیم واقعا ؟ فقط برای زندگی شخص خودمون ؟ من که اینطوری فکر نمیکنم
جهان تشکبل شده از کلی علت و معلول که همشون یه جوری بهم ربط دارن. ماهم یکی از همین ها.. حتما علتی داریم. ولی کی میدونه چیه ؟؟؟ فقط خود خدا 1
 سپاس شده توسط
دارم میترکم از عصبانیت
آرمان مقدس بیخیالی میگه نباید از رفتار بقیه عصبانی شد ، ولی شدم و این خودش بیشتر داره عصبیم میکنه Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
چه وضعشه آقا !!!!!!
 سپاس شده توسط
امیدوارم تونسته باشی بخوابی
منم قبلا خیلی این جوری می شدم

اگر در خ.ا افراط می کنی حتما کمتر انجام بده

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان