امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1396 آذر 13، 21:28)aliunknown نوشته است: Tears Tears Tears اگه بدونید حالم چقدر بده الان .... دارم مثل ابر اشک میریزم ...
بدترین خبر ممکن رو بهم دادن ....

چی شده مگه ؟
 سپاس شده توسط
داش علی چی شده؟ دلمون ریخت. نگرانیم. چه خبره؟
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
بلا بدوره علی اقا ان شاالله
طوری شده؟
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
من ب شخصه اصلا ب دخترا نگاه نمیکنم و ساپورتو این چیزا  اصن چشم منو نمیگره و کلا علاقه ای به چشم چرونی ندارم ولی نمیدونم چرا انقدر دوز خودارضاییم بالاست

من امسال و برای کنکور میخونم و پدر و مادرم صبا سر کارن و خونه خالی تنا دلیل نفوذ فک کنم همینه و کاریشم نمیتونم بکنم

بنظرتون چیکار کنم

الان میفهمم که اطرافیانم چی میگفتن و میگفتن هی بخون سال اول قبول شو برو بیراه نبود هر چند که در طول این سال هم عاری از این گناه نبودم

اووفففف    

دخترا هم ب نظر مشکل جامعه نیست و مشکل از ترس ماست از ترس ما از جهنم وترس از انجام گناه بجای اینکه از با خدامون رفیق باشم همش میگن بترسین از باید یاد بگیریم لاقر بچه هامونو با این عقاید بزرگ نشن

و یه جمله ایم هست که اگر از هرچی بترسی سرت میاد

والان هم که تا اینجارو خوندین بگید   خدایا کمک کن که از شر این شیطان نکبت خلاص شیم ای کاش ک همونجا که به انسان سجده نکرد کارو یسره میکردی  Gigglesmile  ولی از اونجایی که گلهای مسی بخاطر دریبل کردن بازیکنای حریف شیرینه -------ما هم میتونم شهد زندگی مونو بعد پیروز شدن تو چند تا ازمایش و تمرینای خدا بچشیم . خدا ک خوبمونو میخواد پس:  ------ان شاالنفس  هر چه زود تر  ترک کنیم------
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
به نظر من یکی از راههای شاداب شدن
تقوای در خلوت یا در پیشگاه خداست
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1396 آذر 14، 10:37)atrisa نوشته است: عاغا من ب جای اینکه هرچی جلونر میرم حالم خوب تر شه بازم ک همونم..کلا خنثی موندم Hanghead
پ ن:علی انشالله ک همه چ درست میشه  53258zu2qvp1d9vبرات دعا میکنم دوست عزیز Khansariha (56)

به حال الان توجه نکن وقتی مدت ترکت بالا بره حالت کلا عوض میشه یه جورایی حال ثابتی پیدا میکنی که لذت بخشه . 53258zu2qvp1d9v
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
(1396 آذر 14، 12:36)pirooz97 نوشته است:
(1396 آذر 14، 10:37)atrisa نوشته است: عاغا من ب جای اینکه هرچی جلونر میرم حالم خوب تر شه بازم ک همونم..کلا خنثی موندم Hanghead
پ ن:علی انشالله ک همه چ درست میشه  53258zu2qvp1d9vبرات دعا میکنم دوست عزیز Khansariha (56)

به حال الان توجه نکن وقتی مدت ترکت بالا بره حالت کلا عوض میشه یه جورایی حال ثابتی پیدا میکنی که لذت بخشه . 53258zu2qvp1d9v

این مرجله، اسمش خروجه. آدم خنثی ی خنثی س.. بعد توی مرحله رهایی، شروع میشه اوج گرفتن و حسای خوب. البته خیلی بستگی به خود شخص هم داره.خلاصه بگم که آره عین جن گیری میمونه ترک 4chsmu1
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
خدایا خودت کمکم کن که برای همیشه خ.ا را ترک کنم God 
خدایا خودت کمکم کن که برای همیشه نگاه حرام را ترک کنم God
خدایا خودت کمکم کن تا شیرینی ترک گناهان را بچشم
کمکم کن تا گناه برایم لذت بخش نباشه 302
قربون شما که از طرف بنده شما  53258zu2qvp1d9v
دوستت دارم  53258zu2qvp1d9v
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
امروز احساس کردم صفر مطلقم. بعد فهمیدم نه هنوز صفر نشدم باید کلی بدو ام تا به صفر برسم وقتی این سربازی لعنتی تموم بشه تازه میرسم به صفر. دلم بدجور گرفته. دیگه رسما مخم تعطیل شده. ولی قرار نیست تا ابد اینجور بمونه. زندگیم رو اونجوری که میخام میسازم. فقط نمیدونم چرا این غمباد دست از سرم برنمیداره. راستش جدیدا خیلی گیج میزنم ولی اینو میدونم که الان وقت دویدنه منتها تو مسیر درست.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
سلام رفقا  49-2
شکرخدا همه چی خوب .. فقط انشاالله توی درسم هم پیشرفت کنم و تنبلی رو کنار بزارم Khansariha (56) Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
خیلی عالیه بانو اتریسا ایشالله پاکیتون ابدی باشه 
خوش به حالتون برف اومده شهرتون  خدا نصیب همه بکنه برفا مخصوصا برای من که عشق برفم
 سپاس شده توسط
جمعه ها را باید سکوت کرد شعر نوشت و باران را نوازش کرد … خطی از بغض های نوازش یاس را نشانید بر طلوع شبنم گونه ی اشک … و به پاس تمام نبودنها شمارش ثانیه های سکوت را بر زمزمه ی بغضها روانه ی باران کرد و اینگونه غروب کرد بر باور رویا گونه ی آدینه ی دلتنگی ها  
65
 سپاس شده توسط
اتفاقا من به سرماش حال میکنم و این لیز خوردناش یادش بخیر اون موقع ها که برف میومد توی شهرمون با بچه ها می‌رفتیم توی کوچه هایی که شیب داشتن پلاستیک میزاشتیم و می‌نشستیم روی پلاستیک و لیز می‌خوردیم  Khansariha (13)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان